Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BigDaddy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  545
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

401 Świetna

About BigDaddy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ufff czyli nie zmarnowałem praktycznie nic póki co, moja ltr i ja kładziemy bardzo duży nacisk na wchodzenie we wszystko 50 na 50 a wspólne wydatki rozliczamy w programie księgowym (wiem, że to pojebane ale działa i mamy raporty co do złotówki). Momentami ja wydaje więcej a momentami ona. Czyli najważniejsze to jest ustalenie reguł i się ich sztywne trzymanie. W skali rocznej program potrafi wygenerować ładne wykresy z tym kto ile zarobił, ile poszło na wspólne wydatki, ile kto odłożył na wspólne a ile na osobne konta oszczędnościowe.
 2. Podajcie jakiś przykład marnowania kasy na kobietę, bo muszę sobie to wyobrazić i skategoryzować.
 3. Czemu w tych obrazkach z życiowymi cytatami zawsze są ludzie o pięknym wyglądzie i sylwetce?
 4. Złodziej, manipulator. Brak szacunku z mojej strony.
 5. A co w przypadku gdy chcecie zwiększyć poziom, zmniejszyć nabory a rynek potrzebuje absolwentów np lekarzy, pielęgniarki żeby w ogóle przetrwać a średnia wieku praktyków wynosi over 60? Możemy gdybać ale świat nie jest idealny. Inna kwestia że technika zmienia rzeczywistość, dziś teorii można nauczyć się w domu z pomocą internetu, który daje dostęp do ogromnej bazy książek w wersji elektronicznej a nawet wykładów jeżeli uczelnia jest na tyle innowacyjna by to zapewnić. Można by ograniczyć 'studia' niektórych kierunków do zajęć praktycznych, praktyk i egzaminów.
 6. Można powiedzieć, że miałem podobną sytuację jak wrzucałem na taki nasz grupowy czat dla znajomych zdjęcia po treningu bez koszulki i też się moja partnerka zdenerwowała i zapytała czy ona też ma wysyłać zdjęcia bez koszulki. Otworzyła mi trochę oczy wtedy, pewne rzzeczy są normalne i nie mają podtekstu seksualnego a jedynie są próbą podbudowania swojego ego.
 7. Tobie się to podoba? Lubisz jak władza cie trzyma za morde?
 8. Dokładnie na tym polega ten ustrój. Jakby było tak tragicznie jak malują to przeciwnicy PAD to by nie wygrał dzisiaj pierwszej tury. Jeżeli będzie źle to na następną kadencję wybierze się kogoś innego. Świat się nie zawali mimo tego, że taką narracje próbuje grać jedna i druga strona. Będziemy prawdopodobnie żyli, niewiele się realnie zmieni, świat będzie kręcił się dalej. Nie dajcie się zwariować. Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy się tak emocjonują tym wszystkim, że wręcz przeżywają jakieś napady panicznego lęku, bo ten czy inny kandydat wygrał/przegrał.
 9. Ani skończonych studiów, ani odbytej służby wojskowej a pozuje z akmsem. Ja rozumiem, że prezydent to funkcja reprezentantywna w Polsce ale jednak wymagajmy czegoś od naszego kandydata.
 10. Szkoda, że nie trafili na konkretnych ludzi z Zamościa. Miałem okazje poznać na prawdę sporo mocnych kolesi tam. Mam nadzieję, że spotka ich zasłużona kara.
 11. Seks polskich kobiet w XIX wieku Świat poszedł do przodu bracia a minęło tylko niewiele ponad 100 lat!
 12. https://jakoszczedzacpieniadze.pl/przewodnik-microsoft-money
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.