Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BigDaddy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  516
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

379 Świetna

About BigDaddy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, czasem trzeba zerwać kontakty by poznać nowych ludzi. Zdziwisz się jak zaczniesz przyciągać ludzi podobnych do siebie. Kiedyś kiedy nie stroniłeś od alkoholu miałeś takich znajomych, dzisiaj może być zupełnie inaczej, inne otoczenie.
 2. Ale może to ma sens, bo promowanie singielstwa raczej nie wpłynie dobrze na państwo ani na naród czyli z punktu widzenia innego niż nasz egoistyczny jest stosunkowo złe. Moim zdaniem to akurat dobrze, że rząd wspiera rodziny i stara sie jakoś zapobiec zapaści demograficznej ale robi to sposobem, który generuje jakiś procent patologii w postaci właśnie odsetka ludzi, którzy żyją z programów socjalnych. Najlepsze z naszego punktu widzenia było by takie wspieranie poprzez prawo i odpowiednie regulacje podatkowe by zachęcać ludzi do posiadania potomstwa przez ograniczenie danin, ulgi. By osoby pracujące widziały sens posiadania dziecka, by nie musiały rezygnować z kariery, by mogły otrzymać wsparcie pozwalające na wykupienie żłobka czy sfinansowanie opiekunki.
 3. Powinno być 'Jesteś światowej sławy gwiazdą Hollywood?' a nie Karyną- singielką z małoznaczącego obecnie kraju na wschodzie Europy
 4. Współczesne pole walki jest różnorodne co pokazuje wojna hybrydowa na Ukrainie a takie jednostki paramilitarne po zejściu do podziemia wciąż zachowują jakąś wartość bojową mając gotowe sieci kontaktów i sprawdzając się w akcjach typu siekne i uciekne, zdetonuje IED, wystrzelę pocisk z RPG i skryje sie w lesie. Ja bym nie odmawiał partyzantce roli bytu.
 5. Bzdura. Boks, kick boxing, bjj. Wybierz taką, która przede wszystkim Tobie będzie odpowiadać. Jak Ci się podoba taekwon do to idź na TKD. Widziałem kiedyś pod sklepem jak chłopaczek mikrej postury tak poskładał nogami pijanych 'cwaniaków', że aż sam uwierzyłem w tą sztukę walki
 6. BigDaddy

  Auto do 10k

  Ja bym szukał zadbanej a4ki a różnice w cenie wydał na bieżące naprawy i wymiany (rozrząd, filtry, oleje).
 7. To panowie sprzedajemy co mamy, kupujemy bilety w jedną stronę, bierzemy jakąś wioskę, po dwie trzy japonki i zaludniamy! Boże błogosław Japonie i cesarza
 8. Przynajmniej coś was łączy. Są ludzie, których nawet seks nie spala.
 9. BigDaddy

  Muzyka podczas seksu

  Lubie jazz a moja ulubiona składanka to:
 10. Nie. Idziesz do tego korpusu do jakiego złożyłeś wniosek i do, którego Cie powołano. Ja z licencjatem byłem na SP w korp szeregowych. Dużo ludzi z wyższym było.
 11. Nie słuchaj co Ci będą mówić na rozmowie po komisji, bo to stek bzdur. Tu chłopaki mowią prawdę. Jeżeli pójdziesz na studia wojskowe WAT czy AWL Wrocław i wyjdziesz z podporucznikiem to na pewno w jakiś sposób w życiu będziesz już w miarę ustawiony. Jeżeli dostaniesz się po przygotowawczej na szeregowego to jak kolega wyżej mówi, za jakiś czas może się okazać, że dosłużysz starszego i natrafisz na szklany sufit. Wg mnie jeżeli nie jesteś zdecydowany w 100% co chcesz robić to po szkole złóż papiery na służbę przygotowawczą do korpusu szeregowych. Odsłużysz cztery miesiące, zobaczysz z czym to się je i się zastanowisz czy Ci to odpowiada. Cztery miechy to na prawdę krótko a po tym czasie masz sporo opcji, bo możesz szukać etatu szeregowego po jednostkach, możesz ciągle zrobić maturę i iść na studia, możesz też zacząć się śmiać i powiedzieć sobie, że nigdy więcej takiego czegoś. Nic nie tracisz, tylko zyskujesz a przez ten czas jesteś zabezpieczony, bo mieszkasz na jednostce, jedzenie zależnie od WOGu ale zazwyczaj dobre, jakiś śmieszny żołd na konto wpływa (ok 1000 zł) a przecież wydawać go nie będziesz miał kiedy i na co, po skończeniu dostaniesz odprawy ok dwa tysiące. Bym zapomniał, że poznasz ludzi i być może nawiążesz jakieś przyjaźnie na lata.
 12. Może dziewczyna po prostu ma ochotę na fajną kolację i trochę czułości, męskiego ciała w nocy a Wy od razu o rzezi wołyńskiej. Panowie uprasza się
 13. I musisz żyć z tą świadomością co czasami wcale nie jest łatwe jak się zatracimy w emocjonalnym szczycie. To coś jak ze świadomością śmierci/choroby. Obserwując ludzi z nowotworami albo po wypadkach z jednej strony podchodzisz do tego chłodno, bo Cię to nie dotyczy ale gdzieś z tyłu głowy jest 'to mogłbym być ja'.
 14. Rady dobre ale nie dla brata w długotrwającym LTR. Jak się ze sobą mieszka i jest w dłuższym związku to po prostu czasem zabija nas codzienność i z seksu 3 razy dziennie, który był na początku wychodzi raz na trzy dni. Stres, praca, finanse, zaburzenia hormonalne, zła dieta, brak ruchu. Moim zdaniem trzeba się trzymać reguł i z pewnymi rzeczami pogodzić, że nie będzie już tak jak w wieku 16 lat że motylki w brzuchu i seks co chwilę, bo to coś nowego i tajemniczego. Ja dałem swojej kobiecie jasno do zrozumienia, że mam duże potrzeby seksualne i jest to dla mnie bardzo ważne w związku a jeżeli nie będą one zaspokajane to w końcu będę szukał ich zaspokojenia gdzie indziej i narazie to działa. Podłoże teoretyczne większości rzeczy dał mi Marek w audycjach, które słuchałem po dwie dziennie co rano przed pracą i póki co jakoś się to sprawdza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.