Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BigDaddy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  523
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

381 Świetna

About BigDaddy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawa analiza odnośnie dorosłości i odpowiedzialności za własne życie. Szczególnie ciekawe jest rozpatrywanie jej w kontekście tego co jest głoszone na forum, bo dla mnie to forum i audycje Marka były takim wprowadzeniem w dorosłość, brutalnym ale potrzebnym rozprawieniem się z 'nibylandią'.
 2. Wiecie co mnie zastanawia bracia, czy ta dziewczyna ma coś wspólnego z erasmusem czy to po prostu losowa małolata
 3. Lodzik albo seks, godzina dwie przerwy i podczas każdego kolejnego zbliżenia wręcz musisz się nagimnastykować żeby dojść. Spróbuj sam, za czwartym czy piątym razem już może ci się wręcz znudzić.
 4. Panowie ale z drugiej strony jak by moja kobieta straciła pracę i przez dłuższy czas nie mogła znaleźć to też bym się wkurwiał i starał się ją 'zmotywować'. Wszystko ma drugą stronę. Oczywiście warto jest porozmawiać i przedstawić swoje oczekiwania a nie pokazywać nerwy i niepotrzebne emocje ale też nie oszukujmy się, że chcieli byście zostać z kobietą, która straciła pracę i szuka jej rok bezskutecznie. Oczywiście nie jest to pełna analogia, bo autor tematu pracy szuka, skupia się na rozwoju itd no ale wg mnie jest to kwestia do rozmowy poważnej i szczerej a nie od razu ucinania relacji. Dodam, że sam zauważyłem u siebie, że jeżeli z jakiegoś powodu mojego lub partnerki zaczyna nam okresowo spadać jakość życia przez finanse to też chodzę poddenerwowany. Ale to nie jest powód żeby od razu wszystkim pierdolnąć, tylko przeanalizować sytuację i z niej wyjść wspólnie a nie, że jedna strona zapierdala a druga czeka na gotowe.
 5. 31 to nie sądzę by ktoś się pokusił
 6. Dokładnie, czasem trzeba zerwać kontakty by poznać nowych ludzi. Zdziwisz się jak zaczniesz przyciągać ludzi podobnych do siebie. Kiedyś kiedy nie stroniłeś od alkoholu miałeś takich znajomych, dzisiaj może być zupełnie inaczej, inne otoczenie.
 7. Ale może to ma sens, bo promowanie singielstwa raczej nie wpłynie dobrze na państwo ani na naród czyli z punktu widzenia innego niż nasz egoistyczny jest stosunkowo złe. Moim zdaniem to akurat dobrze, że rząd wspiera rodziny i stara sie jakoś zapobiec zapaści demograficznej ale robi to sposobem, który generuje jakiś procent patologii w postaci właśnie odsetka ludzi, którzy żyją z programów socjalnych. Najlepsze z naszego punktu widzenia było by takie wspieranie poprzez prawo i odpowiednie regulacje podatkowe by zachęcać ludzi do posiadania potomstwa przez ograniczenie danin, ulgi. By osoby pracujące widziały sens posiadania dziecka, by nie musiały rezygnować z kariery, by mogły otrzymać wsparcie pozwalające na wykupienie żłobka czy sfinansowanie opiekunki.
 8. Powinno być 'Jesteś światowej sławy gwiazdą Hollywood?' a nie Karyną- singielką z małoznaczącego obecnie kraju na wschodzie Europy
 9. Współczesne pole walki jest różnorodne co pokazuje wojna hybrydowa na Ukrainie a takie jednostki paramilitarne po zejściu do podziemia wciąż zachowują jakąś wartość bojową mając gotowe sieci kontaktów i sprawdzając się w akcjach typu siekne i uciekne, zdetonuje IED, wystrzelę pocisk z RPG i skryje sie w lesie. Ja bym nie odmawiał partyzantce roli bytu.
 10. Bzdura. Boks, kick boxing, bjj. Wybierz taką, która przede wszystkim Tobie będzie odpowiadać. Jak Ci się podoba taekwon do to idź na TKD. Widziałem kiedyś pod sklepem jak chłopaczek mikrej postury tak poskładał nogami pijanych 'cwaniaków', że aż sam uwierzyłem w tą sztukę walki
 11. BigDaddy

  Auto do 10k

  Ja bym szukał zadbanej a4ki a różnice w cenie wydał na bieżące naprawy i wymiany (rozrząd, filtry, oleje).
 12. To panowie sprzedajemy co mamy, kupujemy bilety w jedną stronę, bierzemy jakąś wioskę, po dwie trzy japonki i zaludniamy! Boże błogosław Japonie i cesarza
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.