Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BigDaddy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  536
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

394 Świetna

About BigDaddy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ani skończonych studiów, ani odbytej służby wojskowej a pozuje z akmsem. Ja rozumiem, że prezydent to funkcja reprezentantywna w Polsce ale jednak wymagajmy czegoś od naszego kandydata.
 2. Szkoda, że nie trafili na konkretnych ludzi z Zamościa. Miałem okazje poznać na prawdę sporo mocnych kolesi tam. Mam nadzieję, że spotka ich zasłużona kara.
 3. Seks polskich kobiet w XIX wieku Świat poszedł do przodu bracia a minęło tylko niewiele ponad 100 lat!
 4. https://jakoszczedzacpieniadze.pl/przewodnik-microsoft-money
 5. Microsoft Money - polecam, używam od kilku lat, świetne narzedzie, wystarcza do domowego budżetu GNU Cash- jeżeli pracujesz na linuxie, używałem przez kilka lat, przeszedłem na MS Money z migracją linux -> win 10 YNAB - gdybym mial szukać kolejnego programu to był by to na pewno ten, ale póki co mam sentyment do MS Money Kazdy wydatek wpisywany w program, szeroki dostęp do raportów, możliwość planowania budżetu miesięcznego, kwartalnego, rocznego Moim zdaniem nie ma co wyważać otwartch drzwi i bawić się w excele. Są do tego odpowiednie programy i na dodatek darmowe. Można też poszukać jakiejś apki na smartfona ale nie probowałem. Korzyści? Przeogromne, to jedno z najważniejszych rzeczy jakie mi się udało osiągnąc w szeroko rozumianym rozwoju osobistym. Inteligencja finansowa, jej rozwój, planowanie wydatków, nawyk oszczędzania i raportowania. Jeżeli brat by był zainteresowany to mogę podesłac linki z poradnikami co i jak do MS Money.
 6. Głupota w życiu kosztuje i nie ma nic wspólnego z kobietami.
 7. Jeszcze jedno ale apropo bad boyów, zastanawialiście się dlaczego tak często rzucają się na linę w ostatecznym rozrachunku? Albo kończą w więzieniach/ parkach z butelką taniego wina w ręcę? Zawodowo się z takimi cwaniakami spotykam i zdecydowanie lepiej w życiu wychodzą ludzie normalni. Lepiej być 'smart boyem' na tym świecie
 8. A może zostanie docenione? Kupywanie kwiatów swojej kobiecie samo w sobie białorycerskie nie jest, zależy jak do tego podejdzie. Też byś chciał być zaskoczony lodzikiem z nienacka w ciągu dnia
 9. Michał Piechoś na YouTube i ewentualnie płatną konsultacje u niego.
 10. Ciekawa analiza odnośnie dorosłości i odpowiedzialności za własne życie. Szczególnie ciekawe jest rozpatrywanie jej w kontekście tego co jest głoszone na forum, bo dla mnie to forum i audycje Marka były takim wprowadzeniem w dorosłość, brutalnym ale potrzebnym rozprawieniem się z 'nibylandią'.
 11. Wiecie co mnie zastanawia bracia, czy ta dziewczyna ma coś wspólnego z erasmusem czy to po prostu losowa małolata
 12. Lodzik albo seks, godzina dwie przerwy i podczas każdego kolejnego zbliżenia wręcz musisz się nagimnastykować żeby dojść. Spróbuj sam, za czwartym czy piątym razem już może ci się wręcz znudzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.