Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BigDaddy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  532
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

391 Świetna

About BigDaddy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://jakoszczedzacpieniadze.pl/przewodnik-microsoft-money
 2. Microsoft Money - polecam, używam od kilku lat, świetne narzedzie, wystarcza do domowego budżetu GNU Cash- jeżeli pracujesz na linuxie, używałem przez kilka lat, przeszedłem na MS Money z migracją linux -> win 10 YNAB - gdybym mial szukać kolejnego programu to był by to na pewno ten, ale póki co mam sentyment do MS Money Kazdy wydatek wpisywany w program, szeroki dostęp do raportów, możliwość planowania budżetu miesięcznego, kwartalnego, rocznego Moim zdaniem nie ma co wyważać otwartch drzwi i bawić się w excele. Są do tego odpowiednie programy i na dodatek darmowe. Można też poszukać jakiejś apki na smartfona ale nie probowałem. Korzyści? Przeogromne, to jedno z najważniejszych rzeczy jakie mi się udało osiągnąc w szeroko rozumianym rozwoju osobistym. Inteligencja finansowa, jej rozwój, planowanie wydatków, nawyk oszczędzania i raportowania. Jeżeli brat by był zainteresowany to mogę podesłac linki z poradnikami co i jak do MS Money.
 3. Głupota w życiu kosztuje i nie ma nic wspólnego z kobietami.
 4. Jeszcze jedno ale apropo bad boyów, zastanawialiście się dlaczego tak często rzucają się na linę w ostatecznym rozrachunku? Albo kończą w więzieniach/ parkach z butelką taniego wina w ręcę? Zawodowo się z takimi cwaniakami spotykam i zdecydowanie lepiej w życiu wychodzą ludzie normalni. Lepiej być 'smart boyem' na tym świecie
 5. A może zostanie docenione? Kupywanie kwiatów swojej kobiecie samo w sobie białorycerskie nie jest, zależy jak do tego podejdzie. Też byś chciał być zaskoczony lodzikiem z nienacka w ciągu dnia
 6. Michał Piechoś na YouTube i ewentualnie płatną konsultacje u niego.
 7. A jak by zabił dla pieniędzy albo narkotyków to już ok? Ludzie zabijaą się z błachych powodów. Z powodu kobiet również.
 8. Ciekawa analiza odnośnie dorosłości i odpowiedzialności za własne życie. Szczególnie ciekawe jest rozpatrywanie jej w kontekście tego co jest głoszone na forum, bo dla mnie to forum i audycje Marka były takim wprowadzeniem w dorosłość, brutalnym ale potrzebnym rozprawieniem się z 'nibylandią'.
 9. Wiecie co mnie zastanawia bracia, czy ta dziewczyna ma coś wspólnego z erasmusem czy to po prostu losowa małolata
 10. Lodzik albo seks, godzina dwie przerwy i podczas każdego kolejnego zbliżenia wręcz musisz się nagimnastykować żeby dojść. Spróbuj sam, za czwartym czy piątym razem już może ci się wręcz znudzić.
 11. Panowie ale z drugiej strony jak by moja kobieta straciła pracę i przez dłuższy czas nie mogła znaleźć to też bym się wkurwiał i starał się ją 'zmotywować'. Wszystko ma drugą stronę. Oczywiście warto jest porozmawiać i przedstawić swoje oczekiwania a nie pokazywać nerwy i niepotrzebne emocje ale też nie oszukujmy się, że chcieli byście zostać z kobietą, która straciła pracę i szuka jej rok bezskutecznie. Oczywiście nie jest to pełna analogia, bo autor tematu pracy szuka, skupia się na rozwoju itd no ale wg mnie jest to kwestia do rozmowy poważnej i szczerej a nie od razu ucinania relacji. Dodam, że sam zauważyłem u siebie, że jeżeli z jakiegoś powodu mojego lub partnerki zaczyna nam okresowo spadać jakość życia przez finanse to też chodzę poddenerwowany. Ale to nie jest powód żeby od razu wszystkim pierdolnąć, tylko przeanalizować sytuację i z niej wyjść wspólnie a nie, że jedna strona zapierdala a druga czeka na gotowe.
 12. 31 to nie sądzę by ktoś się pokusił
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.