Jump to content

ecml

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

6 Neutralna

About ecml

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie konkretnie, jeżeli to nie tajemnica? Właśnie. Może znasz/znacie jakiś sposób żeby się nie zakochać przed zakończeniem wersji demo? Co Cię skłoniło żeby w ten sam sposób dać dupy po raz drugi?
 2. Oczywiście, że tak! Tylko jak człowiekowi wzrok pipą przysłonić to każdy inny punkt widzenia bywa na wagę złota. Jestem bardzo ciekaw, czy uda mi się rozwiązać tytułową zagadkę z tajemniczymi obserwatorami...
 3. Masz rację! Zupełnie o tym nie pomyślałem. Może była na jakiejś randkowej grupie FB? Kubełek zimnej wody, nawet kilka, tego nigdy zbyt wiele. Temat bezpłodności faktycznie może się okazać niebezpieczny, jakoś mi tam myśl wcześniej umknęła, dziękuję za uświadomienie. Sprawa mocno rozwojowa więc pewnie przyjdzie czas na pytania i dalsze dociekania. Iceman, też o tym myślałem, zobaczymy. Dzięki za dodatkowy głos w sprawie.
 4. Ona jest bezpłodna. Adoptować nie chcieli, nie ciągnąłem tematu z jakiego powodu bo atmosferka szybko zdechła, raczej zrozumiałe.
 5. Teddy, zdaję sobie sprawę jak to działa. Zobaczymy czy i tym razem wszystko potoczy się według utartych schematów. Na nic innego się nie nastawiam, póki co. Maroon, brak bąbelka z powodu bezpłodności podobno, brak faceta standardowo - był zły, znęcał się i porzucił. Chyba to już gdzieś słyszałem... 🤣
 6. Dziękuję za odzew Kolego! Bardzo mi pomogło takie spojrzenie z innej perspektywy. Czasem ciężko w ten sposób samemu sprawy zobaczyć, zwłaszcza jak wszystko idzie zbyt dobrze. Od tego "zbyt dobrze" zaczęło się właśnie moje dociekanie. Na początek zawsze (zawsze!) tylko FWB, taki wiek. Jak kobieta z potencjałem na LTR to docelowo jest taka opcja, ale z mojej strony bez parcia i napinki.
 7. Nowo poznana całkiem ładna i bardzo zgrabna kobieta, 38l, bezdzietna rozwódka ze stolicy ma na FB same babskie bzdury, kosmetyki, ciuchy, kompletnie nic interesującego taki standard. Obserwuje jej konto kilkudziesięciu wolnych czasem lekko obleśnych z wyglądu najczęściej kilkanaście lat starszych od niej facetów. Ci faceci mają konta o różnych zawartościach, ale kliku z nich oficjalnie obserwuje również sex czaty, dziwne konta dotyczące fetyszy itp. Kobieta w łóżku petarda, teksty jakby lekko wyreżyserowane, ale może mi się tylko wydaje. O czym to wszystko może świadczyć? Była cichodajka? Jest
 8. Mi zupełnie wystarczy jak kobieta jest kobieca i myśląca, resztę da się dogadać, ustalić lub wypracować. Takie drobiazgi jak np. kto za co płaci można przecież bez problemu wspólnie omówić, prawda?
 9. Dla mnie istnieje tylko jedna czerwona flaga - fałsz. Jak tylko zobaczę lub poczuję, uciekam. Całą resztę da się ogarnąć na czas. Myślę, że to zadziała w obie strony. PS. Dokładnie to samo napisałem w bliźniaczym temacie z rezerwatu.
 10. Dla mnie istnieje tylko jedna czerwona flaga - fałsz. Jak tylko zobaczę lub poczuję, uciekam. Całą resztę da się ogarnąć na czas. Myślę, że to zadziała w obie strony.
 11. Właśnie się zabieram. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
 12. Tak, wiem, pewnie stąd wyrzuty sumienia i mój temat napisany tutaj...
 13. Popieprzonym pieprzycielem Panie mniej więcej w moim wieku - 36-41. Metod nie używam żadnych - poznaję kobiety, wiem czego oczekują, działam intuicyjnie. Czarny pewnie odrobinę jestem, co prawda w duszy, ale zawsze coś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.