Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wewerka

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About Wewerka

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Interests
  Literatura klasyczna, obyczajowo-psychologiczna, reportaż, podróżnicze; pływanie, saunowanie, fotografowanie przyrody:-)

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Nie wiem skąd piszesz, ale jeśli chcesz spójrz na fejsie na "pracownia krawiecka Margaret" , dziewczyna na talent do tworzenia pięknych sukni. (obiektywna ocena, nie reklama).
 2. Piękny krój; dla mnie za dużo u góry "się dzieje" wolałabym gładką, może nieco koronki na ramionach, dół śliczny. Jednak to Tobie ma się podobać, każdy ma inny gust. Generalnie jest fajna.
 3. " powinny wyglądać" ... Jeśli człowiek (kobieta, mężczyzna) jest szczęśliwy, kochany, akceptowany, nieoceniany czy wyszydzany - zawsze wygląda dobrze. A najlepiej wygląda nago, bo tak go natura stworzyła... :)
 4. Staram się nie wkurzać. To bez sensu. Bezsilność to najgorsza z emocji jakiej doświadczyłam. Na głupotę i brak samodzielnego myślenia rady nie mam, a wiem, iż stres szkodzi mojemu zdrowiu. ( stosuję głębokie oddechy w razie mega podłoża WkUrwu, liczę do 10 i przypominam sobie co co już wiem na temat "wkurzania się". Jeśli coś mocniejszego, rzucam wszystko i idę się przejść, popływać lub na saunę; w zależności co najszybciej i dostępne. Myślę o przyjemnościach, nie o podłożu, które miało na celu zainicjowanie tzw. wkurwu. Zawsze pomaga. 😉
 5. Wewerka

  Elo

  cześć Gigi (fajna ksywka :-))
 6. Hm. To Twoja myśl, Mężczyzno. 😄 Mnie by do głowy nie przyszła, a pamiętam jak po urodzeniu drugiego dziecka, narzekałam właśnie, że przytyłam i chciałabym coś z tym zrobić, a mąż (mężczyzna; wolę uściślić w dzisiejszych czasach): - Dobrze wyglądasz i dobrze wyglądasz. Po kilku moich gadaniach i rozpoczęciu diety, rzucił właśnie coś w ten deseń, że grubsza będziesz się mniej podobać innym facetom. Wtedy tego nie analizowałam w tak szerokim zakresie jak Wy tutaj wszystko rozkminiacie, roześmiałam się i zapomniałam. A tu widzę, że to była podstępna manipulacja mną? Nagrabił sobie teraz! 😮 😉
 7. Nawzajem sobie sprawiacie. Zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą to zrobić z powodzeniem oddzielnie. Słowo "powinien" w pytaniu mnie odrzuciło, jedyne co się powinno to "chcieć", a jak się nie chce, komuś na czymś/kimś nie zależy, to się analizuje kto co powinien.
 8. No pewnie, że nie każdego przerosło, na szczęście. 🙂 To, że obserwujesz siebie i swoje reakcje i wyciągasz wnioski, świadczy o dojrzałości. Poczułeś się facetem, bo zrobiłeś to SAM, bez niczyjej pomocy. SAM. Nikt Ci nie dał, nie wyręczył. To daje ogromną radość. Decydujesz o sobie. Nie każdy to potrafi. Życie bez celu, prędzej czy później sprowadza depresje, alkohol, otyłość, zrzędliwość itd, ale też przegięcie w drugą stronę, bycie "za bardzo" dla kogoś (czyt. ogólnopolski, klienta) jeśli nie będzie się czuło z tego autentycznej satysfakcji, może dać podobne efekty. Realizacja celów jest jak forsowanie przeszkód, mamy powera bo coś przeskoczymy. To motor napędowy. Pamiętam siebie kiedy podjęliśmy decyzję o budowie domu, lub kiedy zakładałam firmę. Obecnie nie zależy mi już na skalach szerszych niż moje najbliższe otoczenie, a kolejny cel który wyznaczyłam traktuję trochę po macoszemu i ciekawa jestem czy takie podejście pomoże mi go zrealizować. Jeśli wierzysz w siebie i swoje cele osiągniesz to co założysz. Życzę Ci powodzenia.
 9. To prawda, ale dzisiejsze czasy pokazują, ze i jednego i drugiego jest za dużo, nie ma półśrodka czyli rozsądku, ale on powstaje z myślenia. To wszystko zaczyna prowadzić do patologi, (wiedza która przerosła ucznia) w której najbardziej ucierpi kolejne pokolenie, dzieci, które teraz przychodzą na świat. A my (obecni mieszkańcy ziemi) mamy "wywalone", żyjemy dniem dzisiejszym, tworząc radosne memy z różnych poważnych sytuacji. Przypuszczam, iż niebawem to wszystko pierdo..ie, pisząc krótko.
 10. To są właśnie stereotypy. Wyniszczające, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Jeden taki drugi owaki. Tylko kiedyś były one (stereotypy)zbyt zarysowane dziś są przerysowane. Ludzie sami nie wiedza czego już chcieć, co mieć i kim być. Problem tkwi w dobrobycie chyba trochę i zbytniej racjonalizacji.
 11. Dobre pytanie. Chyba w alkohol, narkotyki lub dają sobą matkować. Naprawdę trudno mi dociec czemu tak się dzieje. Chyba stawiam na brak porozumienia jednak i brak miłości. Ale dużo złego czynią religie, brak obiektywizmu i racjonalnego podejścia szkół. Ludziom wygodniej jest 'nie myśleć" bo to nie wymusza na nich działania. Poddają się biernie temu co los przynosi. Przyzwyczajenie? PS Kobiety nie lubią "tatkowania". (Imo)
 12. Tragifarsa. I takie kobiety właśnie, przez brak szacunku chyba do samych siebie lub przez niestety wychowanie/religie, stereotypy zachowań, które im wmawiano uciekają do Kościołów i wpłacają kasę na p. Rydzyka. Smutne.
 13. Moim zdaniem też powodem jest brak edukacji seksualnej w szkole i takich rozmów o życiu, psychologii człowieka, zachowań. Ale z drugiej strony gdybyśmy wszystko już w podstawówce wiedzieli to...po co dalej żyć. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.