Jump to content

Wewerka

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

338 Świetna

About Wewerka

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Interests
  :)

Recent Profile Visitors

2,872 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny. Zdrowia, spokoju, mnóstwa powodów do radości, mądrych ludzi wokół.
 2. Dziękuję.☕🥧
 3. Tej nie czytałam. Czytałam Mądrość psychopatów i Psychopaci są wśród nas. Te dwie polecam.
 4. Nic mnie nie zabolało, bo natura kobiet jest tak różnorodna jak i natura mężczyzn. Po prostu wyraziłam swe zdanie. Każdy ma inny pogląd na temat przyjaźni, ja mam taki. Po co miałabym kłamać według Ciebie? Zapewniam, iż nie podniosę więcej tutaj żadnego tematu. Bez obaw. Ten miał być o przyjaźni, a zrobiła się nagonka jak zwykle. Atencję obcych mi mężczyzn mam głęboko w nosie.
 5. Wyjątkowo paskudne zachowania. Dziękuję za odpowiedź na zadane przeze mnie pytania. 🙂 Każdy z nas ma swoją rzeczywistość. Dobrze, że nie pudrujesz, nie o to mi chodziło.
 6. Mam w sobie duże pokłady empatii, dlatego pocieszę, a raczej przytaknę forumowej idei, słowami jakie dziś przeczytałam: "Tym, co różni mężczyznę dorosłego od chłopca, jest umiejętność podporządkowania sobie kobiety. Tym co kobietę dorosłą różni od dziewczynki, jest umiejętność wyzyskiwania mężczyzn" 😉 ( Cesare Pavese Rzemiosło życia). (Dygnięcie)
 7. Być może. Powinnam się zastanowić w jakim miejscu to czytam i dać sobie na wstrzymanie. 🙂 Człowiek uczy się na błędach. 😉 Ale czy zawsze w życiu trzeba dodawać element grozy? Nigdy nie byłabym zdesperowana starą, panną. Znalazłabym sporo pomysłów na życie, również bez mężczyzny. Rzucił mnie kiedyś chłopak i nie miałam pretensji do tej kobiety, która mi go "przechwyciła" tylko do niego. (Choć może dlatego, iż nie była w gronie moich bliskich znajomych). Nie. Strata czasu i energii. Pewnie też. Przyjaźń jak i związki ulegają ewolucji. Jednakże
 8. Z jedną zdobywamy polskie góry, przynajmniej trzy/cztery razy w roku, drugiej jestem chrzestna jej córki i to taki nasz wspólny cel, uszczęśliwiać dziecko poprzez naszą obecność (moją jako chrzestnej), z trzecią oprócz wspomnianych zakupów(cele bieżące :D), mamy cel: odwiedzić Lwów, Bułgarię i Węgry. Takie cele nam przyświecają wspólne. Często jesteśmy w kontakcie telefonicznym.
 9. Jestem. Być może źle się wyraziłam z tym obalaniem tezy, ale takie generalizowanie "kobiety zawsze nienawidzą kobiet", ukłuło mnie w oczy.
 10. Po prostu strasznie tutaj generalizujecie, natomiast nie zamierzam nikogo wyprowadzać z błędu, każdy ma własne doświadczenia życiowe i inne spojrzenie na rzeczywistość. Ja tylko wypowiedziałam swoje zdanie na ten temat. Są różne kobiety, jak i są różni mężczyźni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.