Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Owar

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Owar

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje mi się, że jest bardzo cienka linia między zdrowym a toksycznym wstydem. Jak ją w ogóle rozpoznać? Wstyd moim zdaniem to zdrowa emocja. Jakby mechanizm obronny przypominający o tym żeby zmienić niezdrowe zachowanie. Zacząłem żreć jak świnia i wstydzę się tego (nie jest to zdrowe i lepiej coś z tym zrobić), przytyłem i jestem grubasem (wstydzę się być grubasem, lepiej coś z tym zrobić). Walę gruchę każdego dnia i wstydzę się tego(bo nie jest to normalne i lepiej coś z tym zrobić). Szukałbym przyczyny toksycznego wstydu, niż raczej postanawiał sobie "skończyć z toksycznym wstydem", bo to jak zignorować jątrzącą się ranę i ćwiczyć się w odwracaniu od niej uwagi.
 2. To bardzo zdrowe podejście. Jedyna zasada dotycząca żywienia to: Jedz na co masz ochotę i... pal tę fajkę w spokoju. Jeżeli występują problemy z odżywianiem, to znaczy, że w pewnym momencie twixy, snickersy, chipsy, lody, nie służą już jako pożywienie, ale stają się czymś innym - kompulsją, ucieczką. Problem większości ludzi to: jak poznać co jest dla mnie dobre, gdy moje podniebienie jest uzależnione... Wojna mięsożercy konta weganie nie ustanie, dopóki ludzie nie zrozumieją tego, że dla jednych i drugich określone produkty żywieniowe stanowią o ich zdrowiu i samopoczuciu (wellness - nie znalazłem polskiego odpowiednika) i nie jest tak, że warzywka zawsze zdrowe, mięso zawsze złe i vice versa.
 3. Dobry sen, dobre jedzenie i dobry seks (choć bez tego ostatniego da się żyć). Reszta w życiu jest opcjonalna. Próba czasu tak samo zmiecie biedaka jak i "mędrca".
 4. @Psotnik Wszystko z Tobą w porządku. Oznajmiłeś wszystkim samcom, że wygrałeś w wojnie reprodukcyjnej. W zdrowym ciele zdrowe ego.
 5. Wiesz, taki mały odzew w tym temacie, bo koledzy nie chcieli Cię urazić. Poroniony pomysł.
 6. Dzisiaj zakazane księgi to np. Murzynek Bambo.
 7. McDonalds 3100 brutto. Też przyjmują niepełnosprawnych.
 8. Obstawiam, że 90% użytkowników tutaj w nic nie wierzy. Tu pies pogrzebany. Jeżeli się filtruje wszystko przez "zysk" i "co będę z tego miał", to fakt, można zgromadzić taką postawą majątek, albo zaplanować sobie jak @mac eutanazję... Próba czasu jednak to weryfikuje. A bombelki jedynie co przynoszą to problemy, wydatki i obsrane majty. A co autor tematu myślał? Dobra pora na CSa.
 9. @larry Gościu zrzuciłeś winę na wszystko, ale nie na siebie. Za grosz pokory. Stwierdzenie, że coś jest nie tak przez biologię, to już jest szczyt szczytów. Jebana dziwka biologia nie pozwala mi żyć jak chcę. Jak przyjdzie Syn Człowieczy to zażądam odszkodowania i mu wyjebie.
 10. Nie podejmowałbym w tym roku żadnych drastycznych decyzji do dnia 14.12.2020.
 11. Stwierdzenie "nienawidzę mężczyzn" to swego rodzaju projekcja. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości, ale nienawidzę ich, bo siebie nienawidzić nie będę. Ergo: nienawidzę mężczyzn = jestem(dla siebie samego) śmieciem.
 12. Chciałbym moć na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć że jestem bezpieczny. Policja sama o sobie nie stanowi. Policjant jako jednostka wykonuje polecenia przełożonych (stąd słusznie czy nie nazywa się ich psami), a Ci zaś mają swoich kolesi wyżej i tak dalej... A więc policja to taka marionetka wystawiona jako mięso armatnie bieżącej frakcji politycznej jako bezpośredni kontakt z obywatelem. Policjant musi odmówić wykonania takiego rozkazu lub polecenia, które łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa. Połączcie to np. z bieżącymi wydarzeniami. Policja to reprezentant obecnej władzy. No ale racja. Powszechny dostęp do broni oznacza, że każda podjęta interwencja zakłada, że może dojść do strzelaniny. Główny powód jednak to sprowadzenie sobie dzikusów z Afryki do kraju i nadanie im równych praw co ludziom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.