Jump to content

deleteduser98

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

103 Świetna

About deleteduser98

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. Ale jak to pokrzywdzony? :) Mój zrobił mi ostatnio spaghetti, wcześniej ja zapiekanki i kotlety - kto ma akurat czas i ochotę ten robi kolację. W wolne dni ja odkurzam + ogarniam codziennie różne brudy. Mój robi zakupy, niemalże się wściekł jak ja pojechałam (chyba lubi kontrolować kasę). Mi wszystko pasuje.
 2. Widzę sporo osób suplementuje zamiast brać składniki ze zdrowej diety. Pytanie czy to nie wpływa trochę na samoocenę czy coś takie łykanie tabletek jakby się było non stop w chorobie.
 3. Znów ciekawy temat. 👍 Też zauważyłam, że Polacy są względem siebie toksyczni. Jak tutaj wracam nastawiam się na większą walkę i to, żeby być twardszą niż gdzie indziej. Z mojej perspektywy od razu się lekko przystosowuję będąc w Polsce zamiast próbować kogokolwiek zmieniać. Może wymieszanie genów coś by zmieniło.
 4. Słuszna uwaga. Także to, że zarabianie jest celem zamiast narzędziem, prowadzi to do materializmu. Czy też macie wrażenie, że boss 'zastąpił męża' i dlatego rodzina jest 'zdradzona' na rzecz pracy? Dlatego właśnie nie zamienia się ról by mąż siedział w domu przy dzieciach i niewieściał.
 5. Kawa powstaje z ziaren, które są toksyczne bo roślina nie chce by coś je zjadało. Kawa palona jest poddana obróbce termicznej, bez tego procesu kawa ma dużo kwasu chlorogenowego, który hamuje absorbcję minerałów. Kawa hamuje działanie soków trawiennych, zabija bakterie w żołądku - organizm nie pobiera wystarczającej ilości składników z pożywienia stąd jest ciągle niedożywiony/słaby, stąd się biorą ataki paniki albo depresja. Coś co miało powodować mały boost na dłuższą metę wyniszcza organizm i działa jak narkotyk. Kawa wyzwala adrenalinę, kortyzol, co powoduje stres, przyśpiesz
 6. Wystarczy się trochę poznęcać. A jakie mają być dialogi kogoś kto dopiero co się poznaje? Tak, kobiety są pewne siebie i to dobrze. Co mnie razi to to, że ponoć została przez jedną z dziewczyn rozpoznana. Głupia autoreklama. Ja tam nie pamiętam co pisałeś oprócz bycia stronniczy modkiem. Nie gardzę Polakami (z dużej litery się pisze). Nie szanuję żadnego narodu, który jest biedny albo ma rozpierdziel w kraju. Zwracasz uwagę na atencję? Tak, kolejna opuszcza rezerwat, kurczy się atencja w Waszym kierunku.
 7. Tylko że o frajerkach, które to robią ze zbyt dużego przymusu i tak facet szybko zapomni.
 8. Kawa osłabia jeszcze bardziej, jak każdy nałóg jest lekiem i przyczyną. Mi się nie podobało mocniejsze bicie serca którego nigdy nie miałam przed kawą, przestałam jej używać jak zwolniłam się z pracy w korpo.
 9. 'Ona' nie jest super przystojna. (a co za problem wziąć premium?) To dlaczego nikt tutaj tego nie stosuje na tinderach?
 10. Znajdziesz sobie kobietę to przywykniesz do takich zwierzeń i aktywności. Szybkość, energiczność, dbanie o swoje potrzeby. Ja tam lubię trochę perwersji, ale niektóre rzeczy mnie śmieszą np. jakiś przesadny fetysz stóp.
 11. Znalazłam dziś na forum post o dość ciekawym filmie o tinderze. W skrócie - jesteś przystojnym, z perspektywami i umiejącym flirtować facetem - masz sukces z 90% kobietami na tinderze (tak, tymi 'zjebanymi i chorymi psychicznie'). Jak flirtować? - odbijać testy tak by było widać, że w życiu kierujesz się zdrowym egoizmem i bilansem zysków/strat zamiast tym, by wpasowywać się w jakieś zasady jak powinno się żyć - pisać krótko, konkretnie, zmierzać do konsumpcji relacji - być na luzie i bawić się całym procesem Będzie prawdopodobnie kolej
 12. Kategoria OK jest lepsza, niskie dachy - łatwiej usuwać liście. Mieszkanie w bloku na własność nie ma sensu, nie ma tam prywatności. Poza tym te projekty budynków.. z racji pracy zwiedziłam wiele nowoczesnych apartamentowców w stolicy - nuda. Dwa razy się tylko zachwyciłam, raz projektem budowy dziedzińca, było naprawdę pięknie, drugi raz starym budownictwem gdzie była na klatce boazeria po sufit i skrzypiące deski, bardzo miła atmosfera w tym budynku.
 13. Ja lubię rozprowadzać nasienie na moim ciele np. jak się spuści na cycki to przejechać ręką po całej klatce i brzuchu, nie wiem czy chodzi o ten terytorializm, mieć na sobie zapach mojego samca? Zapach jest ok, smak już nieco gorszy. No ale w czasie podniecenia jest wyższy próg tolerancji. @mroczny.rycerz masz ochotę zdominować kobietę kumpla?
 14. @Amperka Macie jakiś cel, na który zbieracie pieniądze? Ile macie odłożonych oszczędności? W jakim jesteście wieku z mężem? Ja jestem przeciwniczką dyscypliny, jeśli bym wysiadała to muszę zwolnić, nie stawiałabym sobie celu że muszę osiągnąć tyle i tyle pieniędzy choćby kosztem zdrowia, bo jest okazja. Na sukces pracuje się całymi pokoleniami, moimi ambicjami nie jest jak największy mój sukces tylko przygotowanie jak najlepszego gruntu dla dzieci/wnuków (to dość zbieżne, ale w tym pierwszym się często przesadza by mieć szybciej rezultat), nie wyobrażam sobi
 15. Nie musisz im mówić, że nie będzie, tylko że nie planujesz na razie i wspólnie obgadajcie temat dlaczego tak jest, zacznijcie szczerze rozmawiać. Lubisz się wywyższać (cytat w stopce) i izolować od ludzi, zapewne znasz siebie doskonale, a inni Ciebie nie bardzo, nawet rodzice.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.