Jump to content

Gigi

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

74 Świetna

About Gigi

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. Czy mormoni nie powinni już przejmować USA z ich liczebnością? Muszę poczytać od kiedy istnieją, nie mam Netflixa więc nie obejrzę. Biorą kobiety spoza swojego kręgu, przecież nie starczyłoby kobiet dla wszystkich mężczyzn?
 2. Mądra egoistka, inwestuje w siebie zamiast 100% w innych, jakby inni też tak robili nie trzeba byłoby w nich inwestować, tak jak tego oczekują. Oni pewnie zamiast tego niewiele robią i oczekują wsparcia za samo to, że istnieją.
 3. Skąd Wy wzięliście te bzdury, że istnieje cienka granica między miłością i nienawiścią? Jeśli kogoś kochasz i ta osoba może być poważnie chora martwisz się jej stanem. Jeśli kogoś nienawidzisz i ta osoba ma wypadek to się cieszysz. Ja w ogóle nie widzę punktów zbieżnych? Mylicie chwilowy gniew z nienawiścią.
 4. Ja wykładam swoje poglądy, nie interesuje mnie walka z czymkolwiek. Forum jest mi obojętne tak jak większość rzeczy.
 5. Ja mam rozkminy gdzie wychowam. Polska - nastolatki, młodzi, ale i starzy używają wulgarnego języka, dość emocjonalni, agresywni, złośliwi względem siebie Brytyjczycy - grzeczni, lepiej się dogadują, lepsza dedukcja, ciut słabiej z kombinowaniem. pytanie czy nie są zbyt 'soft' Amerykanie - bardziej jak Polacy, często używają wulgaryzmów, dogryzają sobie. dość rozchwiani emocjonalnie, nie panują nad sobą (kraj grubasów) Jeśli córka miałaby wychowywać się w Polsce byłaby agresywna, wulgarna jak reszta. Na pewno zostałaby lewaczką, być może skrajną (ja
 6. A po co mi haj sam w sobie, on służy do dbania o kogoś. O wartościowszych trzeba się już postarać. To, że tego nie wiesz dużo o Tobie mówi. Mogą sobie mówić co chcą, ale w pobliżu jakiegoś dzieciaka robią maślane oczka. --- To już jest lepiej sformułowane. To prawda tylko jeśli mężczyźni zaniedbują przy tym własne potrzeby. Z tego co widzę mężczyźni lubią spełniać kobiece zachcianki. Przyznaję się do generalizowania, robię to po to by uwypuklić problemy. --- Mężczyźni na pewno w
 7. Tylko i wyłącznie zamieszkać z nim w Turcji, po pierwsze on jako Turek uważa zachodnią cywilizację za zepsutą (co jest prawdą), po drugie w Polsce bylibyście wyzywani. Jeśli będziesz z nim żyła w jego kraju będziesz musiała nosić chusty, inaczej okażesz brak szacunku do jego kultury co się skończy zapewne karą fizyczną. Ukrócone zostaną kontakty z kimś innym niż on, jego rodzina i inne kobiety. BTW czy prawdą jest, że Turcy szanują swojego prezydenta i mówienie o nim źle nie jest dobrze widziane?
 8. Piszecie że matrix to i tamto. Tymczasem fałszywa jest już główna deklaracja, że kobiety są tylko dodatkiem i możecie bez nas żyć. Kto się nabrał ten się nabrał. Tak jak feministki czerpią energię z nienawiści do mężczyzn i mężczyźni są ich głównym tematem w życiu, tak samo szowiniści czerpią energię z nienawiści do kobiet. Dlatego ok. połowa forum już zawsze będzie tą niechęć tutaj manifestować, a większość przeżywać każdy przejaw feminizacji, bo dzięki temu nabiera energii do życia. Każda grupa musi mieć swojego wroga. Oprócz tego forum przekazuje wiedzę jak ułożyć sobie życie z kobietą.
 9. Wbrew temu co tu piszą na forum facet musi ciągle inwestować w związek. Np. musisz mu się żalić kiedy masz na to ochotę, on musi inwestować swoją uwagę w Twoje życie, inaczej tracisz jego zainteresowanie, co się właśnie stało.
 10. Do romantycznej miłości potrzeba emocji strachu i uczucia podziwu. W swoim życiu spotkałam dwóch mężczyzn, przy których czułam jednocześnie strach i bezpieczeństwo. Strach bo wiedziałam, że jak coś wywinę to nie będzie zmiłuj, bezpieczeństwo bo ja ktoś odstawiał dziwne akcje to również szybko został sprowadzany do parteru, ja nie lubię różnej maści patologii, więc mi to imponowało. Nigdy nie byłam zauroczona w żadnym 'bad boyu' który by mnie traktował jak szmatę. Napisałabym 'nie wiem skąd się bierze przekonanie, że ludzie szaleją za kimś kto ich szmaci' - ale tak faktycznie się dzieje. Tylko
 11. Fajne, obejrzałam całe, ale to dla naiwnych. Jeśli na kanale poszukiwacza/y duchów można znaleźć więcej niż 1-2 dziwne zjawiska, to ja nie wierzę w taki kanał. Prawdziwy jest tylko dźwięk zwierzęcia z nagrania ok. 11:00. Ciekawostką jest to, że najstraszniejszy zwierzęcy odgłos dają rysie, które mój znajomy usłyszał w puszczy Kampinoskiej (wyczytałam że w 2017 w puszczy żyły tylko 2 rysie): Jeśli ktoś lubi leśne horrorki i ma ochotę obejrzeć o tej porze roku to polecam film Rytuał z 2017.
 12. Jakbym miała którąś wybrać z tych trzech, to nr 3.
 13. Ja z kolei uważam, że niezależnie ile się dostało od rodziców, jesteśmy pierwszym wyjątkowym pokoleniem. Możemy zacząć dokumentować losy rodziny dla przyszłych pokoleń i porobić dla nich większe oszczędności. Wcześniej tylko płodzono ok. 6-stkę dzieci i pracowano by się wyżywić.
 14. Aseksualna odzywka, ja bym zrobiła awanturę o to, że jest niebezpiecznie zboczony i zakończyła relację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.