Jump to content

mr.anderson

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

131 Świetna

About mr.anderson

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja dzisiaj z pytaniem. Czy w świetle obecnie obowiązujących (haha) przepisów prawa pracodawca ma podstawy żeby mierzyć pracownikom temperaturkę? I przetwarzać, gromadzić te dane w postaci tabelek excela? Wszyscy wiemy że nielegalne jest pytanie o status zaszczepienia [i o stan zdrowia]. A jak z tym?
 2. Widzę tu pewną inspirację. Kod roboczy: „Vader po godzinach”
 3. Ja to wiem Ciekawi mnie tylko na ile w ogóle szmalco…tzn.rachmistrzowie podejmują próby kontaktu. Parę dni temu na domenach .pl był istny wysryw artykułów-straszaków. W każdym GUS-owiec wciskał, że niby 90% już spisanych. Taa jasne 😆
 4. Podbijam. Zostało 5 dni. Obywatele spisaliście się? Podejmowano próby kontaktu z Wami? U mnie cisza, spokój 🤔 Tylko rodzinka lekko zesrana. „Jak to nie spisałeś się??? Wiesz jaką dostaniesz karę 😮?”
 5. https://www.lefigaro.fr/conjoncture/30-km-h-a-paris-un-impact-sur-le-trafic-mais-pas-sur-la-vitesse-20210917 W skrócie. Pierwsze dane po wprowadzeniu vmax=30km/h w Paryżu. - średnia prędkość spada z 23,7 do 22,7 km/h - ruch w Paryżu spada o 4% (mniej samochodów się tam porusza) - emisje CO2 przy 30vs50km/h +18,9% Merostwo Paryża lubi to!
 6. To są skomplikowane algorytmy, ale słyszałem że w uproszczeniu idzie to hierarchicznie: 1. Mężatki czekające na bolca…czyli po prostu mężatki … 2. Samotne patomadki 3. Oficerowie Kukoldwehry 4. Zawodowi stalkerzy 5. No-faperki 6. Przyjaciele, rodzina itd. Jprdl, co za rozkminy…ile Ty masz lat? 12?
 7. Cała władza w ręce rad! Dzięki takiej „legitymizacji” można usprawiedliwić każde największe draństwo.
 8. Któryś z sąsiadów z pionu mógł coś nagrzebać przy anemostacie. I np.teraz u niego nie ma przepływu odpowiedniego (albo wcale), co system kompensuje mocniejszym zugiem u innych.
 9. „Tajna policja Stasi poinformowała przez megafon, że rozbija protest antykomunistycznych dysydentów, ponieważ wielu uczestników manifestacji nie jest dobrymi komunistami.”
 10. To dosyć proste. Myszce zależy przede wszystkim na tym, żeby zasoby od samca do niej płynęły jak najszerszym, nieprzerwanym strumieniem. Zasoby to: czas, atencja, pieniądze - kolejność dowolna.
 11. Ten cytat z ichniego echsperta to złoto: “We should be very cautious about using this type of medication to treat a viral disease that the vast majority of the public is going to recover from even without this treatment.” Za to eksperymentalną terapię genową powinniśmy stosować jak najbardziej. Powszechnie bez wyjątków. % śmiertelności be damned.
 12. Jak to możliwe??? Przecież szczepionki są darmowe!
 13. Większy potencjał na breaking newsa na forum widziałbym przy nagłówku: Jarosław K. gojem!
 14. 56’438’356 Tyle sztuk bydła przerobił na burgery McDonalds od 01/01/2021 do dziś. Szacunkowo. Żeby nie było że tylko Polacy mają statystyki, którymi można się pochwalić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.