Jump to content

mr.anderson

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

161 Świetna

About mr.anderson

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Damosfera… Bawimy się jak damy, a jak nie damy, to się nie bawimy.
 2. 🎶 Ale za to niedziela, Ale za to niedziela, Niedziela będzie dla nas
 3. Dziś dla „równowagi” coś na Dzień Kobiet. ONZ trzyma poziom
 4. @RealLife ONZ wejdzie? Po co i kim? Wyślą sławetne niebieskie kaski? Przecież to nie jest konflikt etniczny. Nie ma co ochraniać ludności przed mordami. A i wiemy jak kończyła się ochrona przed czystkami u Jugoli czy w Rwandzie… ONZ nie ma sił ofensywnych, o ile mi wiadomo. A już na pewno sama rezolucja potępiająca nie spowoduje takiej akcji.
 5. Ja to tylko tu zostawię… https://www.foxnews.com/world/former-miss-grand-ukraine-joins-ukrainian-military-warns-russian-invaders-will-be-killed
 6. Myślałem, że tylko stare baby jojczą na pogodę...
 7. Będąc na studiach zaliczyłem kiedyś ONS z koleżanką z roku, siatkarką. Ona wzrost równe 180, ja około 177. Najlepsze nogi na pagony w moim skromnym dorobku To ona złowiła mnie. Skończyło się na jednym razie, mimo że później wysłała mi jeszcze nudesy. Pojawiła się błyskawicznie nowa brzoskwinka, tym razem chuchro 165/45, obiektywnie gorsza…ale wiecie…zakochałem się 🙃 Zanim z tą drugą stworzyłem LTR, wpadł jeszcze jeden i ostatni ONS w życiu. Wszystko wydarzyło się w ciągu 2 tygodni. Magii tego czasokresu już nigdy nie odtworzyłem 😆 A z siatkarką
 8. Nie będziesz zjadał pudełka pełnego, i będziesz szczęśliwy.
 9. Myślę że <1% to jednak pewne niedoszacowanie. Chyba że za red pillowców nie uznajemy „naturalsów”. Są ludzie, którzy łapią reguły gry instynktownie, nie muszą konsumować w tym celu zawartości manosfery w sieci. Do tej populacji zaliczyłbym mitycznych „chadów”. Oni częściej mają okazję zobaczyć prawdziwą stronę kobiet, do której to strony sikorki nigdy nie przyznają się publicznie. Patrząc po moich znajomych dałbym im 2-3% (1/50, 1/30). Goście którzy zawsze mieli duży obrót, a nie musieli się prawie wcale namęczyć.
 10. Nie miałem ni delty, ni omikrona, nIHUia.
 11. Słuszne spostrzeżenie. Jesteśmy na forum BS zatem dodam jeszcze jeden aspekt. Ręka w górę (może być ta ucięta) kto choć raz nie słyszał opowieści samiczki ze swojego otoczenia o tym jak to: „zagadałam, uśmiechałam się i puścił z pouczeniem!” Nie widzę. A braciom jak często udaje się wynegocjować coś z policją? Czasem się uda, jasne. Dół widełek. Ale nie często i nie zawsze. Ta dysproporcja to jest kolejna cegiełka do redystrybucji dóbr na linii mężczyźni -> instytucje państwowe -> kobiety.
 12. Która ręka? Mnie od 5 lat około drogówka nie zatrzymała nawet, a jeżdżę stosując limit circa 20+ do znaku. Myślisz że zamierzam coś zmienić?
 13. Minister rzuca kartę zaklęcie Zaostrzenie Narracji. Wszyscy gracze posiadający kartę Zielony Paszport muszą ją zwrócić do Mistrza Gry w następnej kolejce oraz tracą manę. Pozostali gracze otrzymują -5pkt obrażeń.
 14. @RealLife Naprawdę nie widzisz że takim myśleniem zapędzasz się w kozi róg? Niech płacą (extra) palacze i nieszczepieni. OK. Dlaczego nie ci którzy sączą dzień w dzień Harnasie? Dlaczego nie ci którzy jedzą tylko białe pieczywo? Dlaczego nie ci którzy dziennie jedzą tylko 1 porcję warzyw i owoców zamiast 5? Dlaczego nie ci którzy przypalają potrawy smażone na głębokim oleju? Dlaczego nie ci którzy nie robią dziennie 8 tys. kroków? Dlaczego nie ci którzy jeżdżą na nartach? itd itp Jeszcze dwa pytania: 1) Czy to są korzystne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.