Jump to content

darek

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

9 Neutralna

About darek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. UUUUUUUUUUOOO.... GHUUUU.... AHH...UUUUUU.... AAAAEEEE.... GHUUUUUUUUUUU...... MLASK... GLAM...
 2. Większość facetów woli zdobywać, ale tak z 60-70%. Pozostałe 30-40% woli być zdobytymi.
 3. No to teraz w końcu wyraziłaś się raz jasno. Więc się z Tobą zgadzam. Albo inaczej: zgodziłbym się, gdybym wierzył w reinkarnację, ale nie wierzę. To czyste dyski twarde i pamięć komputera, u człowieka działa to z pewnością tak samo jak u komputerów.
 4. Jakich badań? Jak się rozmawia o socjologicznych tematach to trzeba znać główne założenie takich rozmów. Wiesz co to kwantyfikatory? Nie stosuje się kwantyfikatora egzystencjalnego w takich rozmowach jako rzekomy argument. Tak, bo Ty znasz kobietę z brodą. Jezu, ludzie... Jezu kobieto kurwa jebana mać. Piszesz najpierw, że boisz się reinkarnacji, bo będziesz musiała znów odbębniać życie, a ja Ci kurwa piszę, że piszesz tak, jakbyś myślała, że jak się narodzisz na nowo to będziesz w takim stanie jak teraz. Przecież jak się kurwa narodzisz to nie będziesz do kurwy jebanej nędz
 5. ??? Nawet szkoda tracić czasu, zdajesz się zupełnie nie używać mózgu.
 6. Chcesz rozmawiać na tematy socjologiczne a nie znasz podstawowych założeń takich rozmów? Podstawowe założenia takich rozmów to na pewno nie: "A ja znam kobietę z brodą!". Musisz lepiej logicznie myśleć. Tego chyba nie, ale Schopenhauer jest mi bardzo bliski co do większości teorii. Zdajesz sobie sprawę, że jakbyś się już reinkarnowała, to nie wiedziałabyś o tym, że wcześniej istniałaś, więc nie czułabyś tego, co czujesz teraz, czyli uciemiężenia, że będziesz musiała znów przeżyć życie? Czy wpadłaś na to bez mojej pomocy, masz na tyle rozwinięty iloraz inteligencji?
 7. Każdy logicznie myślący facet jest mizoginem, czyli nie lubi prawie wszystkich kobiet. A co do tego, czemu kobiety mają większy pociąg do tego, to wytłumaczyłem już przecież. Są bardziej leniwe, nastawione na przyjemności i łakocie i emocje, a nie na siermiężne i trudne myślenie (sztuczna inteligencja, algorytmy genetyczne). Teoria reinkarnacji i karmy jest dużo przyjemniejsza dla kogoś leniwego, kto ma w dupie prawdę, a wierzy w te teoryjki nie dla prawdy ale dla balsamowania swojej psychiki przyjemnościami.
 8. Kobiety lubią teorię reinkarnacji, bo są leniwe i nastawione na emocje. Droga sztucznej inteligencji, algorytmów genetycznych i zrozumienia świata w oparciu o to i suche fakty jest męcząca i przynosi satysfakcję dopiero na końcu, jak to wszystko zrozumiesz, co nie jest łatwe. Dlatego kobiety nienawidzą takich teorii, po prostu z lenistwa i dlatego, że nie ma szybkiego fajnego efektu łał. Z kolei reinkarnacja czy karma są ślicznymi teoryjkami, z efektem łał, emocji, podniety, czegoś niespotykanego. To takie przyjemne łakocie, a kobiety jak wiadomo uwiel
 9. Fakt, moja pomyłka, bo trochę niezrozumiale to napisałeś. Zjawiska mają swoje miejsce, no i reinkarnacja ma swoje miejsce, jest nim przecież co najmniej kula Ziemska.
 10. Reinkarnacja to zjawisko. Zjawiska nie mają swojego miejsca, więc nic nie udowodniłeś, no, może ewentualnie, że masz problemy z myśleniem logicznym.
 11. Korzystając z tego, że ostatnio pojawiły się tematy w podobnym tonie, chciałbym wyjaśnić swój pogląd. REINKARNACJA Reinkarnacja nie istnieje, to jest tylko pamięć genowa, jakaś część DNA naszych przodków (nie żadnych poprzednich wcieleń) koduje się w DNA i to ona się odzywa. Były znane przypadki chłopca który znał rzeczy o swoich przodkach, dziadkach, których nie powinien znać, z przeszłości. Można to bardzo prosto wytłumaczyć. Tak jak dane z twardego dysku bardzo ciężko jest usunąć, wynajmuje się specjalne firmy które niszczą dyski twarde tak, aby danych ni
 12. Żadna tam reinkarnacja nie istnieje, to jest tylko pamięć genowa, jakaś część DNA naszych przodków (nie żadnych poprzednich wcieleń) koduje się w DNA i to ona się odzywa. Były znane przypadki chłopca który znał rzeczy o swoich przodkach, dziadkach, których nie powinien znać, z przeszłości. Można to bardzo prosto wytłumaczyć. Tak jak dane z twardego dysku bardzo ciężko jest usunąć, wynajmuje się specjalne firmy które niszczą dyski twarde tak, aby danych nie dało się już odzyskać, tak w ludzkim mózgu dane z dawnych twardych dysków (przodków) gdzieś głęboko w segmentach są w nas zakodowane i niem
 13. darek

  Hej

  Cześć, witam. Jestem fanem forum od długiego czasu ale wcześniej jakoś nie miałem potrzeby tworzyć konta, ale czas to może zmienić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.