Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

polskipolak

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O polskipolak

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

510 wyświetleń profilu
 1. Chce, ale nie chce

  @GurneyHalleck, mój problem polega na tym, że nie lubię komuś tak wprost powiedzieć, daj mi spokój. Wolę już nie odpisywać na wiadomości i zaczepki.
 2. Chce, ale nie chce

  Faktycznie coś nie tak z tą laską. Pisze mi SMS, że ja nie mam humoru, że jej nie odpisuje, itp. Np. "Wydaje mi się, że masz do mnie o coś żal albo coś jest nie tak" "Zachowujesz się jakbym nie wiem zgwałciła cię" "chyba sama sobie coś wkręciłam, ale jak chcesz zrezygnować z kontaktu to proszę cie poinformuj mnie o tym dobrze?" Jak jej nie odpisuje na fejbuku to mi smsy pisze, na szczęście nie jest to zbyt często.
 3. Widać jak mało wiem o kobiecych zagrywkach i jak bardzo muszę zmienić podejście do kobiet. Na forum od 4 miesięcy, ale miałem spory przestój w przeglądaniu i udzielaniu się na forum. Temat z tą panną zamknięty. Przynajmniej z mojej strony. Czas się wziąć za siebie i zmienić wiele w sobie i swoim życiu. Dziękuję za analizę ;-)
 4. Chce, ale nie chce

  Trochę przesadzasz red. Przez kilka lat w ogóle nie miałem z nią kontaktu, nie myślałem o niej, ni nic. Dla mnie zawsze była w koszyku "kur*y", to nie jest jakieś love story. Fakt, po tym co napisaliście widzę w tym manipulacje i daje się na nie zrobić. Dziś zmieniłem podejście jak napisaliście. Nie zależy mi na niej, nawet nie ciągnie mnie do niej. Ma wiele cech, które dla mnie skreślają kobietę. Mi chodzi tylko o fizyczność. Nic więcej. Ale jak widać z jej zachowania, niby podpuszcza, ale jak przychodzi co do czego do zakaz wjazdu. Więc lepiej zerwać kontakt, bo jeszcze później będzie, że to ja ją napastowałem, to ja się próbowałem do niej dobrać, itp.
 5. Chce, ale nie chce

  Zaręczyny na 100%. A reszta to jej słowa. Orkiestra opłacona, sala zarezerwowana i wpłacona zaliczka.
 6. Chce, ale nie chce

  Robię tak, że ją ciągnę za włosy, czy pewnym ruchem przyciągam do siebie, ale o rżnięciu nie ma mowy. Chyba, że ja się za to zabieram zbyt pizdowato... Była sytuacja dwuznaczna o zrobieniu loda, ale jak przyszło co do czego powiedziała tylko "chyba ci dziś popsuje plany na wieczór" Wnioski. Olać, nie spotykać się, co najwyżej popisać, a i to lepiej ograniczyć.
 7. Chce, ale nie chce

  Podejrzewam, że nie widzę nic w tym złego przez to, że sam zostałem zdradzony i przestałem widzieć wielu złych stron zdrady. Tym bardziej jeśli dziewczyna sama się narzuca. Chociaż do pełnej "konsumpcji" nie doszło. W jaki sposób podbudować swoje własne ego? Nie powiem, po sobocie sam czułem się trochę dowartościowany, ale po ostatnim wydarzeniu trochę mi to spadło. A po tym co mi napisaliście to już całkiem spadło to do zera. Ona wiedziała, że zostałem zdradzony i mówi do mnie "co ty sobie o mnie musisz pomyśleć, skoro zachowuje się jak twoja była, ale w sumie to trochę inna sytuacja" i pyta co chwile co myślę o tym co robimy, co myślę o niej
 8. Chce, ale nie chce

  Dzięki red. Dzięki, że poświęciłeś czas i się rozpisałeś. Wiele mi to dało do przemyślenia. Chyba jedno i drugie. I w tym mój największy problem. Jedna mnie zdradziła, kolejna się mną bawi. Zajebiście... Czyli koniec ze spotkaniami z tą panną.
 9. Chce, ale nie chce

  Najśmieszniejsze jest to, że gdy ja rozmawiam z nią normalnie, nie dobierając się do niej to ona dobiera się do mnie, a jak ja zacznę się dobierać do niej to ona stopuje.
 10. Chce, ale nie chce

  Tak dla jasności. Nie chce się z nią wiązać tylko podupczyć. Powiedziałem jej wprost, że nie chce rozbijać jej związku żeby się nie nakręcała
 11. Witam, Bracia pomóżcie mi rozwiązać zagadkę związaną z pewną znajomą. Za czasów szkoły średniej (jakieś 6-7 lat temu) spotykałem się z pewną dziewczyną. Ona z góry powiedziała, że nie chce mieć chłopaka i nie jest wierna jednemu. Spotkania polegały tylko i wyłącznie na spędzaniu wspólnie czasu, przeważnie u niej w domu, jakieś całowanie, masaże, ale bez seksu. Byłem młody i niedoświadczony w tych sprawach. Później jakoś znajomość się rozeszła i kontakt się urwał. Ja znalazłem dziewczynę, z którą później byłem 4 lata. A jakiś tydzień temu odezwała się znajoma z dawnych lat. Trochę popisaliśmy i w sobotę się spotkaliśmy. Ona zaczęła mi mówić, że cieszy się, że kontakt wrócił, że jej się zawsze ze mną dobrze rozmawiało, itp. Zaczęła mnie wypytywać co by było gdyby inaczej się zachowywała kiedyś, czy bylibyśmy razem. Później, że jaka to ona głupia była, itp. Teraz jest zaręczona, wyznaczony termin ślubu, częściowo opłacone wesele. Rozmawialiśmy długo, ona zaczęła się przytulać, całować mnie i tyle. Chciałem więcej, ale ona nie chciała. Na drugi dzień napisała mi, że powiedziała swojemu narzeczonemu, że się spotkaliśmy, że mamy kontakt i że ona potrzebuje takiego kolegi. Niby nie powiedziała rzeczy, które by ją pogrążyły. A jej narzeczony się na to zgodził i niby nawet powiedział, że powinien mi podziękować, że ona ma teraz lepszy humor. Wczoraj do mnie napisała, że chce się spotkać i za 20min po mnie przyjedzie. Pojechaliśmy w pewne ustronne miejsce. Od słowa do słowa, przeszliśmy na tematy "ciekawsze", za chwile ona sama wchodzi mi na kolana i kładzie się na mnie, zaczyna całować po szyi. Ja ręką po brzuszku i do piersi, to ona, że za wysoko mam ręce Ja ręką po brzuszku i w dół, to ona "chyba cie dziś rozczaruje" Łapię ją za tyłek przez spodnie to pyta czy ma fajny tyłek, a ja mówię, że przez spodnie ciężko powiedzieć, a ona na to, że inaczej nie sprawdzę. Po spotkaniu napisała mi, że czwartek ma wolny i mam się przygotować i spędzić czas z nią. Co chwile mi zadaje pytania czy żałuję tego co robimy, czy chce dalej mieć z nią kontakt, czy popsuła mi plany na wieczór, itp. Może ktoś miał podobną sytuację. O co tej kobiecie chodzi? Bo z jednej strony pokazuje, że chce, ale tak naprawdę nie chce. I to nie jest typ cnotki, a raczej w druga stronę. Przynajmniej takie wrażenie sprawia, a i sama mówiła, że kiedyś lubiła się bawić facetami
 12. Odmowa przyjecia mandatu, sad i odwolanie zeznan

  Sprawa wygląda tak: Jakaś 4 w nocy, piliśmy piwo na schodach starego dworca, podjechała policja, piwa leżały na schodach. Kolega dostał 100zł mandatu, koleżanka (jego dziewczyna) nie dostała (bo jak to powiedział policjant "jest kobietą w tym towarzystwie i mandatu nie dostanie", a ja nie przyjąłem mandatu 100zł, policjanci wypisywali mandat dla kumpla, a ja w rozmowie z kumplem coś tam przeklnąłem, ale nie w stronę policji czy też mając na celu ich obrażać, nie mam tego w zwyczaju. Dla mnie zawód jak każdy inny, nawet sam się zastanawiałem czy nie iść do policji. Kumpel dostał mandat i odjechali. Po kilku dniach dostałem wezwanie na komisariat. Na komisariacie złożyłem wyjaśnienia. Policjant powiedział, że chodzi o usiłowanie spożywania alkoholu w miejscu publicznym i używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne w miejscu publicznym. Policjant zapewniał, że nie chodzi o to, że niby coś w stronę policjantów mówiłem. Zaproponował mi za to 400zł. Ja się nie przyznałem. Później wydrukował moje wyjaśnienia. Dal do podpisu jakiś protokół. Na pierwszej stronie protokół praktycznie w ogóle nie wypełniony, więc zapytałem dlaczego daje mi nie wypełniony protokół do podpisu. To zaczął mówić, że on wie jak wypełniać protokół i mam podpisać. Trzy razy tak mówił, aż w końcu zabrał protokół i powiedział, że to jest "złośliwa odmowa podpisu". Na drugiej stronie były moje wyjaśnienia, więc podpisałem. I była jeszcze jakaś formułka, której już teraz nie pamiętam, ale podpisałem. Dziś do mnie dzwoni kumpel, że do jego dziewczyny przyjechała policja i że ma wezwanie na komisariat i mnie się pyta co ma zrobić, choć sam mówił, że nie chce żeby ona miała problemy później itp. Więc mówię, nie będę go namawiał do zeznawania na moja korzyść skoro sam nie chce tego zrobić, bo później w razie co będzie na mnie, że go namawiałem i będzie jeszcze gorzej. Tak wygląda sprawa. Dlatego pytam co w tej sytuacji najlepiej zrobić? Pójść odwołać zeznania? Czy co? Chociaż wydaje mi się, że skoro już sprawa toczy się dalej to nie będzie takiej możliwości. Tutaj ma być sprawa w sądzie bez mojego udziału, a dopiero później jeśli będę chciał się odwołać to dopiero będę mógł uczestniczyć w sprawie, więc kiedy taki wniosek w razie co złożyć? Masz jakiś wzór?
 13. Odmowa przyjecia mandatu, sad i odwolanie zeznan

  400zl bo niby przeklinalem Tam niby kamera gdzies jest. Ale nie chce mi sie w to wierzyc bo nie mam jak tego sprawdzić bedac w pracy. Za dwie godziny koncze i wtedy sprawdze czy tam jest kamera.
 14. Odmowa przyjecia mandatu, sad i odwolanie zeznan

  Czyli co najlepiej terwz zrobic? Tylko to chyba byly wyjasnienia, a nie zeznania Bo nawet na wezwaniu bylo napisane nie oskarżony tylko osoba co do ktoreh istnieje podejrzenie popelnienie wykroczenia
 15. Witam, Jakis czas temu nie przyjalem mandatu za usilowanie spożywania alkoholu w miescu publicznym. Mandatu nie przyjąłem. Dostalem wezwanie na komendę. Zlozylem zeznania, ze nie pilem. Teraz znajomi dostali wezwanie jako swiadkowie. A ze oni przyjeli mandat, a ja nie to teraz nie chcą zeznawac na moja korzyść zeby nie miec problemow. Moje pytanie. Czy moge isc odwolac zeznania na komisariat i jednak przyjac mandat?
×