Jump to content

Redbad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Redbad last won the day on April 2

Redbad had the most liked content!

Community Reputation

1,725 Świetna

2 Followers

About Redbad

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,858 profile views
 1. A weź mu daj jeszcze 500 zł, moze wtedy podziękuje 🤔
 2. Prawda jest też niestety taka, że wiele zależy od twojej fizyczności, prezencji, ekspresji. Jeśli masz to wszystko ponad normę to właściwie laski zabierają ciebie na randkę i do siebie pooglądać rybki w akwarium. Jeśli jesteś normikiem czy ciepłym wujem to musisz mieć błyskotki, które srokę/małpę zainteresują. I tu sobie wstaw dowolne: restauracja i konieczne płacenie za panią, rozrywki, ciekawe miejsca i cały ten szajs uzupełniający braki twojej osoby wedle pamuajcych trendów rynku matrymonialnego.
 3. Czyli generalnie fama o seksturystyce w Tajlandii to nie bajki PornHuba. Gdyby było bliżej i bardziej w zasięgu Polaków to wiele naszych księżniczek mogłoby się zdziwić jak uleciała atencja..
 4. Dlatego pierwsze spotkanie tylko same lody. I to ona stawia 😂 if know what I mean...
 5. Rzeczywiście kurs na zwycięstwo Greków był zacny! Ale to fenomen raz na 50 lat może, zobacz że kolejne turnieje odbywały się zgodnie z "prawami przyrody" 😉 A w temacie, od siebie - nie przeciągaj pierwszego związku, nie inwestuj w pewne lokum.
 6. Jak to wygląda? Pytałeś ostatnio o pierdy w twarz? Można to uznać w zasadzie za przekomarzawki pierdziawki 😂
 7. Ale rzeczywiście jakie podśmichujki można sobie robić z Kaczafiego to można, ale jednonyzreba mu przyznać: mija 73 lata, a on nigdy nie założył desperackiego tematu w Świeżakowni. Żadna nigdy go nie wykiwała, a ma pozycję i piniondze! Choć na forum chyba jest zalogowany Król Jarosław czy coś...
 8. Nie lubię brać udziału w wojnie polsko-polskiej, więc daruję sobie "pieśni" pochwalne pod adresem prezesa. Ale ta grafika gdzie wzorkiem i parsknięciem kwituje koszulkę Wałęsiora jest klasykiem pogardy 😂 To mu się kurewsko udało!
 9. To nie jest tak, że jestem anty, że jestem totalnym defetystą, bo rzeczywiście straszak w postaci broni jądrowej to w zasadzie gwarant bezpieczeństwa. Ale w tej kwestii jako samodzielny wytwórca mamy pozamiatane. Ale ok, powiedzmy że chcemy się tego podjąć. Powiedz jak chcesz pragmatycznie to osiągnąć. To już nawet formalnie jest zakazane paktem o "Nierozprzestrzenianiu broni jądrowej". Układ ten mamy podpisany i ratyfikowany w przeciwieństwie do niektórych krajów, które przystąpiły do układu albo go tylko uznają. Mniejsza już o praktykę niektórych krajów, ale jak wiadomo mocarstw
 10. A co to ma za znaczenie kiedy? Sam fakt jest istotny, że obcy minister przyjeżdża do suwerennego kraju i wprost mówi, że Niemcy nie życzą sobie energii atomowej w Polsce! No właśnie to była minister Niemiec, tym bardziej pokazuje to jaką mamy suwerenność. To teraz sobie zadaj jeszcze raz pytanie jak Ty chcesz w takiej atmosferze ekspresowo budować elektrownie atomowe, a jeszcze rozwijać arsenał nuklearny! Oczywista oczywistość. Memorandum budapesztańskie to w kontekście dzisiejszych wydarzeń na Ukrainie to strzał w kolano, samobójstwo. Ale skąd się wziął atom na Ukrainie? Na poc
 11. O ile z kawalerkami można sobie pokombinować dowolnie o tyle zabawa z atomem, jeszcze jak to piszesz w trybie ekspresowym, to chyba tylko w grze komputerowej na cheat kodach. Bez urazy, ale piszesz o arsenale atomowym jakby to były budki z kebabem. Człowieku czy wiesz, że kilka miesięcy temu była u nas minister środowiska Niemiec i wyraziła mocna dezaprobatę dla pomysłu by polska posiadała elektrownie atomową? Ale nie, jeszcze nie do budowy broni jądrowej, gdzie tam! Tylko do zaspokojenia potrzeb energetycznych. Gdybyśmy choćby zaczęli próby wzbogacania uranu tak by powiększyć "Kl
 12. Jak sobie stworzy w trakcie nauki? Kto sobie stworzy? Przecież tutaj potrzeba najmniejszego aktu woli. Maszyna bez algorytmu nie zrobi nic. Pokaż mi komputer, najnowocześniejszy, największej mocy obliczeniowej, który sam się wyłącza w niedzielę, bo uznaje że czas odpocząć. Dopóki AI nie będzie miało świadomości istnienia i decydowania, nie odczuje woli zrobienia czegoś, to będzie tylko zaprogramowanym mocnym kalkulatorem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.