Jump to content

Redbad

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

380 Świetna

2 Followers

About Redbad

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

484 profile views
 1. Na razie jest ocieplanie wizerunku nadprogramowych kilogramów, błyskotliwościami typu "zwiększona powierzchnia erotyczna". Ale w końcu wezmą przykład z Julek i wylęgną na ulicę z symbolem burgera zamiast błyskawicy 😉
 2. #kobiecego.ciałka.nigdy.za.wiele obrzydłe incele!
 3. Wiesz, biedy nikt nie chce klepać. Problem w tym, że współcześnie pojęcie "biedy" dla wielu kobiet mocno ewoluowało. Może się okazać, że stabilnąa sytuacja, zapewniająca codzienną egzystencję, bez większych zmartwień, to już dzisiaj bieda.
 4. Kierat, tyle że za dużą mamonę. Sama najlepiej znasz swoją sytuację, myślę że porady od osób trzecich można brać tylko jako sugestie. Dlaczego? Bo ci po drugiej stronie monitora mają różne perspektywy. Ktoś kto i tak dyma 8-10 godz. i zarabia +/- 3 tysie pewnie chętnie by się zamienił z Tobą. Ktoś kto ma podobne zarobki, ale się tak nie zarzyna może ocenić, że powinnaś coś zmienić. Ktoś kto ucierpiał w pandemii, stracił robotę i ma ciężko by znaleźć inną, pewnie wziąłby to co masz z pocalłowaniem dupy, nawet za 5 tysi. Fakt jest taki, że życie przelatuje Ci między palcami. Da się t
 5. Najlepiej na firankę! Krzyczy jeszcze godzinę po stosunku! 😆 A tak serio to lubię tego typu zabawę, poszerza wyobraźnię męską (moją, żeby tu zaraz nie było, że nie każdy taki zjebany jest), jest dodatkowym nakrecajacym bodźcem. Do dziś pamiętam letni gorący seks, wypięte, zgrabne, opalone, lekko zroszone potem dziewczęce dupiszcze i na to biała struga napędzana spazmami rozkoszy! No niech ktoś powie, że takie coś nie nakręca, że w chusteczkę byłoby to samo 😉
 6. To już nie tylko youtuberki Julki mówią o braku prawdziwych mężczyzn. Widać ta narracja jest już legitymizowana na poziomie "autorytetów" z tytułami. No cóż będą rzesze samotnych, ale silnych i niezależnych aż wszystko jebnie i będzie reset kulturowo-spoleczny. Z drugiej strony może to i lepiej, że całe mnóstwo borderek, insta księżniczek, ostatnio "Julek" nie przekaże dalej genów.
 7. Daje tej nowej platformie fejsbuka max. kilka miechów i madki hartowane "oczami mężczyzny" rozjebią to w pył 😆
 8. Al Bundy był już redpillersem zanim stało się to modne! 😉 Uwielbiałem jego skarkazm.
 9. Jebaniutka! Karnet na zumbę i "365 dni" mogą zrobić spustoszenie z garem 😆
 10. Jeśli jego narząd mowy popełnia takie farmazony to on nigdy alfą nie był, niech Cię wzrost nie myli.
 11. Powoli się okazuje, że jednak przyłbice nie chronią. Aż roku potrzeba było by to stwierdzić? Czy roku potrzeba było, żeby wujek/stryjek/kumpel którego jestem dłużnikiem, mógł zarobić na tych plastikowych namordnikach? Kolejna cegiełka do muru absurdu zwanego pandemią. Powoli też jesteśmy oswajani z nowymi, oczywiście bardziej morderczymi wirusami. Coś czuję, że będzie tyle pandemii ile trzeba by przeforsować założenia postkapitalizmu, agendy onzetowskiej, wielkiego resetu, czy co tam jeszcze zdaje się na horyzoncie formować.
 12. Ty sobie nie racjonalizuj agresywnych zachowań dziewuchy tym, że jesteś Bruce Lee i zawsze się obronisz, bo tu akurat o krzywdę fizyczną najmniej chodzi. Takie zachowania zdradzają niestabilność emocjonalną i wróżą kłopoty. Jednego dnia możesz dostać po jajach, tydzień później wezwanie do prokuratury.
 13. Zamiast tego wrzuć Tongkat Ali. Z tego co czytałem najszerzej badane ziółko jeśli idzie o naturalne podbicie testo. Dodatkowo działa na libido.
 14. No nie do końca. Ja akurat jestem w stanie zaakceptować to, że nie gotuje, bo sam lubię coś tam w kuchni ogarnąć. Dlaczego zaakceptuje? Bo nie do końca utożsamiam związek z twardym etosem prawdziwego mężczyzny i prawdziwej kobiety wedle konserwatywnego stereotypu, tzn. tak jak od kobiety "prawem naturalnym" wymaga się rzeczonego gotowania, tak od faceta np. majsterkowania czyli "musisz umieć naprawić w domu praktycznie wszystko", bo inaczej jesteś ćwierć mężczyzny. W dupie mam uczenie się np. elektryki, żeby odjebywać festiwal ledów po całym domu.
 15. Ale właściwie jeśli chodzi tylko o gotowanie, a reszta Ci odpowiada, to czy nie jest to trochę szukanie problemów tam gdzie ich nie ma? Jeśli jesteś obiektywnie 6/10 to raczej trudno będzie Ci znaleźć partnerkę, która będzie miała wszystko + gotowanie. Czasem odnoszę wrażenie, że treści redpillowe trochę ryją nam beret. Wszystko z kobietą mamy w miarę ok (no bo kto kurwa ma te himalajkę?) i nagle zachowujemy się... jak kobieta, myśląc do czego się tu przyjebać. To może być prawda, że nigdy nie lubiła gotować, ale jakoś to ogarniała, bo jak każdej czy każdemu w początkach relacji ba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.