Jump to content

Redbad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,059
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Redbad last won the day on April 2 2022

Redbad had the most liked content!

Community Reputation

2,767 Świetna

3 Followers

About Redbad

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,375 profile views
 1. Uwielbiam serię John Wick. Klasowa napierdalanka z niesamowicie dopicowanymi scenami walk, jeszcze lepiej zamontowanymi w dłuższe sekwencje. Niby to wszystko było, a jednak smakuje jakby na nowo. Nie mogę się doczekać. Przypomina mi trochę azjatycki, fenomenalny The RAID.
 2. Zresztą trzeba od razu wziąć poprawkę, że to karierowiczka z korpo, a korcipy to 5ty wymiar we wszechświecie, łamiacy prawa 4 podstawowych, zrozumiałych wymiarów.
 3. To ciągłe przesuwanie winy za wszystko na facetów jest już naprawdę żenujące. Artykuliki jakichś niedogrzmoconych typiar (bo na miano kobiety trzeba zasłużyć) szukających odbicia kobiecych frustracji wszędzie tylko nie u siebie, a najlepiej w mężczyznach, stają się codzienną litanią postępowych portali, sącząc do głów młodszym adeptkom związkowej materii tę jadowitą mantrę. Facet jak nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na partnerkę, to pójdzie porucha i zajmie się robotą, hobby. Wykształcone damy muszą wykrzyczeć światu, zwłaszcza światu męskiemu, że jest ich niegodny, bo one
 4. To aż trzeba robić badania żeby wiedzieć czego chcą atrakcyjne kobiety? To tak jakby robić badania, żeby upewnić się czego pragnie urząd skarbowy... Dajcie spokój, tej wiedzy nabywa się (często boleśnie) w okresie przekształcania się mchu pod nosem i pachami w zarost.
 5. O kurwa, nie spodziewałem się takiej riposty 😂
 6. Ale mnie nie chodzi o osiedlowego zjeba, tiktokowego fajtera, tylko pewien typ faceta. Taki zawodnik MMA, nawet trzecierzednego, wzbudza większy respekt niż chudy informatyk, dla którego największą walką w życiu była walka o procesor na OLX. Nie mówię o "robieniu" aury, a jej naturalną emanację, która jest wypadkową wyglądu, charakteru, zebrania wpierdolu i spuszczenia wpierdolu. Być może na innym napierdalczu wrażenia nie zrobi, ale ja odniosłem to do respektu ze strony kobiet. Tutaj najwyraźniej charakter nie jest spójny z prezencją, skoro doszło do takiego wyrazu pogardy.
 7. Dani Alves? Ale jednak chyba w dużej mierze ten układ "siły" działa, znam to że swojego otoczenia, ale i nie wyobrażam sobie, że Mike Tyson, Klichko, Fury, Mayweather czy McGregor dostają taką zjebę o swoich witaminek 😂 Czasem w skórze zabijaki siedzi mentalny cieć w relacji do kobiet, ale jednak zawodnicy sportów walki to zahartowane sztuki, nie mogą sobie pozwalać na słabość, wytwarzają aurę niebezpiecznych.
 8. Też prawda. Ale wiesz i takie mają odrobinę empatii, jak jeszcze gość nie jest okularnikiem suchoklatesem, tylko potrafi jebnąć, to raczej respekt domyślnie się włącza. A tu wygląda jak y w domu dostawał co najmniej podobnie od swojej pańci. No własnie, wymowne w chooy.
 9. Ale zobaczcie panowie jaki wymowny obrazek: chłop zapierdala, ćwiczy, wypruwa żyły, zarabia hajsiwo ryzykując zdrowie a czasem i życie, a tu go tapetka kukurynka rozstawia po kącie bardziej niż Najman. Rozumiem zagrzewanie do walki, może i mocniejszymi frazami, ale to nie wyglądało na respekt i wsparcie, a raczej na pogardliwe: wstawaj przegrywie. Chociaż, co kto lubi...
 10. Nie ma to jak wsparcie partnerki. Wydawałoby się, że taki walczak to związkowy czad... https://youtu.be/gFGrHv2brL0
 11. To żeś się wjebał 😂 Teraz ona będzie chciała sobie odbić frustrację i akurat z jej strony mogą to nie być bajki, czyli Ty za pół roku:
 12. Za tydzień dopisze aktualizację: Dobra, Panowie, miałem dylemat, więc postanowiłem dać sobie na razie na wstrzymanie i puknąłem jej mamuśkę, zdrowa milfeta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.