Jump to content

Redbad

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

159 Świetna

2 Followers

About Redbad

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Czysta propagandówka pod bieżącą promocję "piekło kobiet".
 2. Mnie takie pytania bawią w tych czasach. Serio? Potrzebujesz porady czy zapewnienia, że już na 2 randce można? Zresztą po co Ci to? Nie infantylizujmy w pewnych kwestiach, bo za chwilę będą tematy: - hej czy oral to już seks czy jeszcze rozszerzony buziak?
 3. Silikon na uszczelki. Kilka razy zaaplikować.
 4. Dwa świetne argumenty! To jest problem wielu gości, nawet tych którzy niby już są świadomi związków i swojej roli w nich. Nawet tutaj wiele zakładanych tematów, nauk, porad, z pozoru są drogowskazami do prawdziwej męskości, mają pomóc w samodoskonaleniu, a między wierszami da się dostrzec, że to w gruncie rzeczy poradniki "co zrobić, żeby kobieta cię nie zostawiła". Niebezpieczeństwo tego typu myślenia i kształtowania postaw tkwi w tym, że daje złudne poczucie własnej wartości i niezależności, będąc w rzeczywistości rozwojem "pod kobietę".
 5. Nic nowego, nic szokującego. Jeszcze raz powtarzam - nasza kultura już masowo produkuje białych rycerzy, kukoldów, orbiterów wszelkiej maści. Za chwilę mężczyzna w Europie będzie miał status kobiety w Islamie. Czyli bedzie jednostką podrzędną, która spełnia funkcje wyznaczone i potrzebne kobiecie, a na każdy głos sprzeciwu męskiego będzie wytrych - szowinizm, męski faszyzm i już teraz wchodzące w modę "piekło kobiet".
 6. Owszem, sam bardzo preferuję taką formę relaksu, ale mam znajomego, który ma alergię na takie życie. On twierdzi, że zamiast tego woli patrzeć w tlący się kominek, w swojej chacie w górach, a zamiast filmu czy serialu woli książkę albo drobne majsterkowanie. Mówisz o tym skrobaniu rzodkiewki tylko w kategorii ciężkiej pańszczyzny, która musi przynosić frustrację i biedę. Bzdura. Ludzie tak żyją i codzienne prace rolne sprawiają im przyjemność i wystarczają do utrzymania. Ja bym się w tym nie odnalazał (albo nie wiem, bo nie dałem sobie szansy) jednak znam ludzi żyjących z roli i na
 7. Śmieciowe żarcie i fajny telewizor to jest wyznacznik wyższego standardu życia i wolności? Widzisz Ty postrzegasz sens życia poprzez pryzmat korposzczura - czyli jedzonko na mieście, lanserskie gadżety zapewne w mieszkaniu w "dobrej" dzielnicy, ale są ludzie, dla których taka złota klatka i cyrkoniowa korpo-smycz uwierają do żywego mięsa. Nie ma sensu dyskutować o wyższości skromnego życia na własny rachunek, gdzieś w górach, nad intensywnym życiem, gonitwą w wielkomiejskiej dżungli, bo to są indywidualne rozkminy.
 8. Dziewczyna robi dobrze, widzi potencjalnych usłużnych frajerów, to sobie tresuje. Już kiedyś napisałem w jakimś temacie tutaj, że to słabi mężczyźni kreują pewne kobiece zachowania. Będzie już tylko gorzej.
 9. @absolutarianin musisz wziąć pod uwagę, że ludzie, większość z nich, co widać tu nawet po forum, wierzą w kapitał, wierzą w ciepłą wodę w kranie, wierzą że po kryzysie pandemicznym znów będą wycieczki do ciepłych krajów, że znów nastanie rzeczywistość sprzed 2020. Owszem zakładają jakieś alternatywne scenariusze, ale tak naprawdę pod kopułą siedzi strach utraty statusu, który posiadają. Oni tak naprawdę nie chcą wolności za cenę oddania wygód które mają, zabezpieczonego na wiele lat do przodu konta, nieruchomości, bo to często praca ich życia, to mordercze wyrzeczenia, to zapierdalanie po 24h
 10. Ej ale nie podawajcie długości razem z kręgosłupem! 😆 Są badania które donoszą, że średnia europejska to zaledwie 14cm i to zdecydowanej większości populacji, nawet mit czarnej rasy i ich drągali został obalony, tzn większość z nich także nie posiada pał po 18cm i większych, a tutaj jak czytam, trafił bardzo wąski odsetek mężczyzn z minimum 16 cm lancami, a każdy z nich ma znajomka u którego widzieli po 20 cm 🤔 Dziwić się później, że rezerwatki aż kipią za romansami z tutejszymi.
 11. Serio osiągnąłeś ten stan??? Kiedyś się tym interesowałem, trochę czytałem, ale stwierdziłem, że to chyba fantasmagorie rodem z filmów scfi.
 12. Plastik. Ale podług dzisiejszych trendów - dobrze zrobiony plastik. To jest nowy ideał kobiety. Następne pokolenie chyba nie będzie rozumiało jak mogła się podobać kobieta bez korekty kości policzkowych, nosa, wypełniania ust, stylistyki brwi, czyli ogólnie zamówienia ciała w gabinecie chirurgii estetycznej. Myślę, że znowuż takie sztuczne twory, przy obecnym rozwoju inżynierii genetycznej, będą jeszcze przed urodzeniem zamawiać odpowiedni, modny "wygląd". No oczywiście jeśli wszystko nie jebnie - cytując klasyków 😉
 13. Mogę i robię to kolejny raz. Konkretna osoba jest tutaj właściwie tłem. Sednem jest problem pozornego przekucia traum pod wpływem silnych emocji, na nową siłę życiową, na energię, która zdaje się być jakimś katharsis, a może być destrukcyjna, bo daje krótkotrwałe poczucie odegrania się, to właściwie jak ja to nazywam - uczuciowy rewanżyzm, który owszem funduje emocjonalne spełnienie, satysfakcję, ale w praktyce to domyślny mechanizm obronny organizmu, bez znaczącego udziału racjonalnego przemyślenia. Dalej problem się pogłębia, bo na tym fundamencie tworzymy już gotowy filtr rzeczywistości, ni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.