Jump to content

xander99

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

246 Świetna

1 Follower

About xander99

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

2,346 profile views
 1. Panie to jest zaplanowane przez rząd brytyśjki w celu destablizacji Europy i przejęcia nad nim kontroli. Jak dobrze wiemy usa to jest kolos na glininanych nogach. O władze w Europie walczą Windserowie z Uk oraz Habsburgowie.
 2. Jak chorej chlopie nie moge podchodzić do glosnych rzeczy. Do łazienki chodzę 2 razy na dobę i ledwo sikam. Jestem scisniety jak cytryna.
 3. @ewelina @Król Jarosław I juz zaczalemedwo sikac prawa strona boli. Wszytko posciskane u lekarzy byłem 5 kazdy gada ze to nerwy no juz nie mam sił. To juz ostatnie chwile mojego nędznego życia.
 4. Lekarze mi nie pomogli co mam robic?
 5. Toc ja nie mogę funkcjonowac sikac nie moge vo rusz mi sie kręci w głowie.
 6. Jeden gada ze mi sie wydaję drugi nie zna tego leku. Avilin gastro ten klej mowia ze powinien osadzic sie na błonach śluzowych układu pokarmowego ale niestety został wchloniety do krwiobiegu. Chyba nic się nie da zrobić rodzina ma mnie za czubka. Wydalem 500 zl na gastrologa. Wolę sie pomodlić. Nic nie pomoże. Od teraz siusiak mój sluzy tylko do sikania.
 7. Napewno najgorsze jest teraz to ze klej skleil wszystko. Scisniety nawet teraz sikam po trochu to już chyba koniec.
 8. Tak wiem balsam szostakowskiego powinien osadzić się na żołądku. Ale jak dobrze wiemy w jelitach jest wchłanianie a potem substancje pokarmowe odżywiają caly organizm. Pytanie dlaczego balsam się qchlonal skoro nie powinien a przy okazji rozprowadzi się po całym ciele.
 9. Po prostu uchylki jelit. Mieso jem swoje. Po tym kleju zostałem sklejony balsamie szostakowskiego. Ale teraz jestem na etapie diagnozowania celiaklii.
 10. Chodziło mi o uchylki jelit. To tak dla poglądu sytuacji co to jest.
 11. @spacemarine @Szczery Człowiek @Martius777 witajcie. Pewnie znacie i pamiętacie sprawę kleju. Wiecie dlaczego się wchlonal bo on nie powinien. Najprawdopodobniej mam dziurawe jelita znaczy uchylki.
 12. Raz lepiej raz gorzej. Czekam na wynik tomografii. Klej skleil wszystko po prostu
 13. Panowie chciałem poruszyć temat w jakich zawodach kobiety zdradzają najczęściej wg waszych doświadczeń? Jestem mlody i nie chciałbym wejść na minę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.