Jump to content

xander99

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  816
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

346 Świetna

3 Followers

About xander99

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

3,778 profile views
 1. Ma ktoś pomysł jak usunąć grafen bo od jakiegoś czasu czuję żyletki w żyłach i na rękach pojawiają się opilki metali.
 2. Nieraz takiemu uda się zalać formę. Co cię skłoniło do pójścia do takiej słabej pracy po takich super studiach. Nie chcesz zostać kierownikiem robót.
 3. Ale to też można wyczuć i zrobić jak typowy badboy w opcji 2 i 3 i zawinąć się po paru uniesieniach.
 4. Spokojny małomówny najpierw myśli potem działa. Grzeczny chłopiec jak pani w podstawówce mówi.
 5. @ewelina @Summer po mojemu grafem poprzecinał narządy i dlatego avilin się wchłonal się do krwiobiegu. Grafem ze szczepionki gdyż 2 tygodnie po szczepieniu już leżałem w szpitalu. Ostatnio nawet jak szedłem na uczelnię to kawałki świecącego metalu pojawily się na koniuszkach palców.
 6. Jak z kimś rozmawiam bardzo często szukam w myślach o czym zagadać. No i niestety przez całą swoją edukację moja droga to szkoła dom. Nawet na studiach to ja po zajęciach wracam na stancję i w każdy weekend do domu na wieś.
 7. @Folter a jak zaleje na imprezie to jak go odnajdzie potem przecież można mieć falszywy dowód.
 8. @Nakhema a oczym z nim rozmawiasz? Jak jesteście ze sobą to oczyms trzeba było pogadać ze sobą. Bo ja to aby o meczach coś wiem. Mój post chaotyczny ja słaby z polskiego jestem. Ciężko mi zdania skłaniać zawsze byłem dobry ze ścisłych przedmiotów.
 9. Trzeba powiedzieć że ustabilizowała się nasz gra na poziomie bijemy słabszych jedyny wyjątek to mecz ze Słowacja na Euro. Nawet oglądając mecz Dani ktora ma Eriksena i Christensena na światowym poziomie to nawet oni mają łatwość poruszania z piłką. U nas jest męczy buła. Wszystko takie wymęczone nie ma tej lekkości i kreatywności w ruchcach nie ma wyćwiczonych schemaow jedyne co to kontra się zgadza i to nie zawsze.
 10. Bo na każdym etapie edukacji nikt mnie nie szanował. A odejście jeszcze bardziej w stronę uciekająca od ludzi jeszcze bardziej mnie pogrąży.
 11. Dokładnie początek twojego wywodu oddaje to co ja czasem czuję trochę jak gowno a czasem jak powietrze które można zdmuchnąć albo zdeptać bo gdy ja z kimś rozmawiam i przychodzi 3 osoba to ja schodzę na boczny tor. Ale czasem mnie jedna zastanawia rzecz nieraz jak nadam jakiś temat to nagle ktoś zmienia całkowicie temat jakby się czegoś obawiał z mojej strony no i ja nwm czego. Ostatnio oglądałem film ,,taking lives" o psychopacie i jeden przegrywa główny bohater trochę mi przypominał samego siebie aż zaruchal nagle Angelina 10/10. Przepaliło mi to styki. Bardzo dobra rada z rozmową ze st
 12. Po polsku coś mówią bo przykładowo po angielsku ja nie beee ni c pomimo usilnych starań.
 13. Chciałem się dowiedzieć jak kobiety patrza na malomownyh chłopaków a często którzy w ogóle się nie odzywają do dziewczyn w czasie danego okresu edukacji. Myślałem że neutralnie ale ostatnie wydarzenia skłonily mnie do takiego wniosku że raczej delikatnie mówiąc nie lubicie. Spytałem się jednej dziewczyny czy idzie na ostatnie zajęcia ona podeszła do nas 4. Ja powiedziałem pierwszy to pytanie kolega coś zapytał to najpierw jemu odpowiedziała a do mnie burknela tak że nie wiem co nawet powiedziała ale już nie dopytywałem. Kolejna sytuacja już w autobusie i były tam problemy z kier
 14. Moze w twoim regionie jest rozpylane chemitrals. Jelita nie bolą może masz robaki? Cyrku nie było z przegrodami nosowymi u ciebie w rodzinie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.