Jump to content

xander99

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1 Neutralna

About xander99

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie ja mam 172 cm wzrostu i 16,5 cm w spodniach. Zawsze możesz zgolić pena wtedy wydaje się dużo większy. Ja tam sobie golę maszynka do włosów. Najgorsze jest to że te włosy sa długie i mocno się kręca.
 2. Witajcie niebawem kończę studia na kierunku ekonomia jestem na 3 roku. Jednak powoli ogladam się za praca w swoich okolicach i widzę że niewiele jest pracy biurowej i to szczególnie teraz w warunkach pandemii. Dlatego myślę o różnych kursach. Do głowy mi przyszło kursy na operatora koparkę i spawacza. Jednak bycie spawaczem trochę odpada bo i tak ślepy jestem. Czy moglibyście doradzić lub opowiedzieć o jakiejś ciekawej pracy fizyczne w której niekoniecznie trzeba się mocno napracować tak jako zwykły pracownik budowlany. Liczę na was może brat @Turop pomoże?
 3. Ale po co wogóle wchodzić w zwiazki? Ja tam wogóle nie rozmawiam z kobietami i po co nimi się wogóle interesować, a później wchodzić na forum i się żalić że zdradzaja. Na moim roku jest 140 dziewczyn i 40 chłopaków. I wiesz co z żadna nie rozmawiałem jeszcze.
 4. Witajcie ile czasu trzeba poświęcić żeby wejść na poziom komunikatywny z angielskiego. Uczyłem się 13 lat w szkole ale jedynie co znam to pojedyńcze słówa typu eat, like itp. Koleś jest absolwentem Lingwistyki w biznesie mieszkał w USA. Posiada certyfikat IELTS Academic zdany na 7.5. Koszt 1h-40zł nie wiem czy warto?
 5. Mi chodzi ogólnie o przyszłość jako wykorzystanie go w pracy
 6. Nie no rodzina chce dla mnie raczej dobrze. No im po studiach nie wyszło zarabiaja mniej niż 3 tys.
 7. Witajcie. Wiem że było mnóstwo takich tematów. Jednak chciałbym aby ten temat został poświęcony tylko i wyłącznie mojej osobie. Jak dobrze wiecie jestem na 3 roku ekonomii. Niestety kierunek wybrałem pochopnie i teraz patrząc w ogłoszenia ten kierunek jest mocno skorelowany z językiem z którym szło jak po grudzie czyli angielskim. Nie mam pojęcia od czego zacząć. Zainstalowałem duolingo. Jednak wiem że to nie wystarczy. W szkole niby 5 były, ale jeśli miałem sprawdzian z czytania i słuchania zawsze 0 punktów. Nigdy nie miałem talentu do języków no chyba że do rosyjskiego. Chciałbym się nauczyć
 8. tylko że rodzeństwo po studiach. Tylko że mnie bardzo martwi to że przez 13 lat chodzenia do szkoły i nauki angola ja dalej nie umiem go w stopniu komunikatywnym.
 9. Tak jak w temacie. Jestem zdruzgotany. Z każdym dniem zdaję sobie sprawę jak bardzo nie zrobiłem nic ze swoim życiem. Od małego uczyłem się tylko po to, żeby dobrze zdać egzamin, rodzice nigdy nie zaszczepili we mnie żadnej pasji. Jestem na 3 roku studiów ekonomi w trakcie nich byłem praktycznie co roku w top 3 pod względem ocen na całym kierunku i co? Pomijam kwestie, że studia zabiły we mnie pewność siebie w rozmowach tylko posłuszne wykonywanie poleceń. Chciałbym coś zrobić ze swoim życiem. Wszyscy znajomi najpierw dziwili się, że będąc tak ambitnym poszedłem na ekonomie a nie na coś inneg
 10. Witam wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.