Jump to content

Stanley Alderton

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

7 Neutralna

About Stanley Alderton

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według mnie zbyt surowo go oceniłeś. Ja takiego wrażenia nie odniosłem. Normalny gość. Hehe no tak one tak mają. Dobrze powidziane
 2. Czytałem już, dzięki. Na razie jestem w pierwszej części zobaczymy jak pójdzie.
 3. Drodzy Panowie nie mogę znaleźć opcji edycji tematu, ale znalazłem tę stronę której szukałem. Jest pod adresem https://samiectv.com/ jakby ktoś szukał. Niestety chyba strona nie jest aktualizowana. Szkoda. Proszę o scalenie postów moderację.
 4. Co stało się ze stroną Pana Marka z audycjami? Strona nie jest już dostępna pod adresem www.samiectv.pl czy ja zły adres wpisuję? Można gdzieś obejrzeć audycje z kanału Radio samiec? (chodzi mi o ten pierwszy kanał co został skasowany)
 5. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Oczywiście chodziło mi o to czy po prostu lecieć z podręcznika czy może są do tego jakieś wartościowe filmy czy może udać się na szkolenie. Ta Pani z tego kanału: Nie budzi jakoś mojego zaufania, może źle ją oceniam. Ona jest związana ze stroną deir.pl gdzie niby można się zapisać na szkolenie, ale teraz chyba z uwagi na COVID-19 nic się nie dzieję. Jasne jak przerobię dam znać. Ty przerobiłeś?
 6. Dzięki właśnie to chciałem wiedzieć, bo wiem, że są też szkolenia, ale jak czytanie spoko to zabieram się do pracy.
 7. Cześć, właśnie wypakowałem dwie pierwsze części. Macie jakieś wskazówki jak skutecznie pracować z tymi książkami?
 8. No można nawet się nie ograniczać do naszego gatunku, są i tacy co kto lubi. Jak to mawia stare Chińskie przysłowie "Żeby życie miało smaczek raz człowieczek raz zwierzaczek."
 9. Trochę w tym racji ciekawe czy będzie ciąg dalszy opowieści. Ja podobnie, ale nie wiem czy byłoby mi smutno czy jednak bym się załamał. Na pewno chciałbym aby ta rodzina dalej trwała, żeby to się nie odbiło na niewinnym dziecku.
 10. Może opowiedz o tym jak to jesteś bankrutem. W którejś audycji @Marek Kotoński mówi, że to niezawodny sposób na to aby laska dała Ci spokój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.