Jump to content

BookEpi

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

58 Świetna

About BookEpi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Mam dylemat. Będę świadkiem. Iść samemu na wesele czy brać przypadkową osobę towarzyszącą? Świadkowa postanowiła, że weźmie sobie jakiegoś chłopa.... ale i tak zmienia ich co tydzień. Mi na siłę nie chce się brać koleżanek bo nie dość, że trzeba latać przy innych to i trzeba "zaopiekować" się osobą towarzyszącą. Chciałem też spotkać się ze świadkową żeby lepiej ją poznać przed weselem a ona "a po co...". Olac temat i iść samemu? Coś mi się wydaję, że nawet nie będę miał potrzeby z nią utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu podczas wesela.
 2. Zastanawiam się nad zakupem LTP-FOCUS i TESTOGEN MAX. Tylko problem w tym, że chciałem zasięgnąć więcej informacji o tych specyfikach w necie. Nikt o tym nic nie pisze. Kompletne zero info na innych forach i na facebooku. Firma jest zarejestrowana w UK. Nie chcę być królikiem doświadczalnym. Czy są jakieś zamienniki bardziej popularne i przebadane? Pytałem kolegę aptekarza to też nie kojarzy niektórych składników.
 3. Cześć, szukam pomysłu na działkę rolną o powierzchni 15 tys m2. 3 km do S8. Z obu stron do działku jest dojazd drogą gminną szutrową i asfaltową. Na rogu działki (nie stoi na mojej) słup energetyczny. W drodze gminnej kopią właśnie wodociąg. Myślę nad złożeniem propozycji zakupu działek od sąsiadów. Jeśli jeden z nich sprzedałby mi swój kawałek to było by ok. 25 tys m2 do dyspozycji. Prowadzę JDG. Praktycznie cały czas siedząc w domu i pracując. Chciałem mieć jakąś odskocznie od pracy. I dodatkowo zarobić kilka złotych na opłaty na działkę. Wstępnie m
 4. Nie.. Pracuje nad sobą. Siłownia od początku roku. Może nie mam tak bo nie otaczałem się fajnymi koleżankami jak byłem w związku... a powinienem.
 5. Eh... ona mówiła o tym. Mówiła o tej więzi. Bliskości. Mówiła... A jak miało być inaczej skoro mi nikt tego nie przekazywał? Sam do tego dochodzę. Serio mówisz, żeby zadzwonić teraz?
 6. W sumie to jest myśl...na początku miała jakieś zajawki. Później przerodziło się to w prace (2 firmy + korki). A pamiętam, że na początku znajomości jej mówiłem, że powinna mieć jakieś pasje/hobby... Musi to do mnie dojść.... Wcześniej czy w innych tematach wspominałem, że miałem wrażenie wciskania pod pantofel. Pod jej dyktando. Nie jest jedynaczką.
 7. Kartę rozstania ja jej zaproponowałem. Wydaje mi się, że nie była na to gotowa. Nasze poprzednie dni byłby najzwyczajniejsze. Nic nie zapowiadało rozstania. A dlaczego jej zaproponowałem kartę rozstania? bo poprzedni związek z DDA wręcz ex karmiła się emocjami. Przez co ja mocno to odczułem. Kilka miesięcy braku pracy. Zjazdy psychiczne. Wiedziałem, że tym razem nie mogę dopuścić sobie do takiego zjazdu. Obecna ex - natomiast zauważyłem, że woli nie pozostawiać w niepewności sprawy. Głupi przykład: okres spóźnia się 2 dni.. pierwsze co to zrobiła test. Przy
 8. Heh... to pewnie jeszcze z 3 rozstania i będę miał doświadczenie. Tak długo pracowałem. Późno wstawałem (ok. 10).. olewatorstwa nie było. Może były to 2 razy na półtora roku kiedy nie chciało mi się przyjechać bo byłem padnięty jakimiś innymi wyjazdami. Nie pojawiała się u mnie "niechęć" przyjeżdżania. Co do wychodzenia z ziomkami na browca to niestety stety nie mam takiego zwyczaju. Natomiast.. kolejny czynnik mi się przypomniał, który jej tak przeszkadzał. To, że sporo podróżowałem na motocyklu i zawsze późno do niej zajeżdżałem gdy były wolne weekend
 9. Dla pewności zapytałem jej czy to koniec. To było rozstanie.
 10. No dobra. Poniżej się rozpisze jeszcze dla tej odpowiedzi. W tym związku starałem się być dalej sobą a nie zmieniać pod dyktando kobiety. Fakt faktem..... zawdzięczam jej sporo. Pociągnęła mi porządnie karierę do przodu poprzez motywowanie mnie. Prowadzenie zdrowego trybu życia etc. U panny nie zauważyłem ani jednego czynnika, który wykazywałby, że szuka nowego bolca lub z kimkolwiek się komunikuje... chyba, że tak potrafi się ukrywać z tym... to pozamiatane Więc pozostają mi dwie możliwości: a) tak się ukrywała z nowym bolcem, że ja n
 11. Chodzi o inne sytuacje w jej rodzinie. U mnie w rodzinie ojciec czy matka nigdy do mnie nie powiedzieli nic związanego z miłością jak byłem dzieciakiem. Sądzę, że przez to wytworzył się u mnie chłód "okazywania innej osobie miłości". Tak zostało 200k. Może to być pewnego rodzaju przyzwyczajanie do niej... co do wspólnych chwil etc... cóż zrobiło mi się lepiej jak napisałem ten temat... Dziękuję za końcówkę wypowiedzi. Chyba sobie wydrukuje i powieszę w pokoju.. żeby przypadkiem nie zapomnieć o goryczy z jej strony. Cóż.. nie ta to kolejna. Moja "kolej" się skończyła.
 12. Cześć, muszę się wygadać... nie wiedziałem, że to mnie tak rozjebie wewnętrznie. Pisząc ten temat aż mnie zbiera na wymioty. Wczoraj zakończył się prawie dwuletni związek... Omówiliśmy to co było źle... Mój błąd, że kompletnie przestałem jej okazywać uczucia. Jak się domyślam.. u niej w domu okazuje się miłość w rodzinie (co sam widziałem) i powtarzała mi, że ciągle jej tego brakuje ode mnie. Słów typu "kocham cię". A może były jakieś inne problemy, które wyjdą po jakimś czasie...? Na koniec długiej rozmowy... A nie zapowiadało się rozstanie bo to miała być
 13. One na wszystko mają pomysł jak wydać cudzą kasę;)))) Tak też zrobiłem. Jeszcze nie mogę sobie pozwolić na oddzielny lokal. Ale zrobiłem oddzielne pomieszczenie w domu do DG. Social media poblokowane. Wszelkie rozpraszacze "odcięte".
 14. Ad. 1. Też wydaje mi się, że zapisywanie wszystkie uświadomi mi ile rzeczywiście wydaje na pierdoły. Które mogą mi nie być w ogóle potrzebne. A są kupowane pod wpływem impulsu. Ad 2. Wiem i zdaje sobie sprawdzę, że może być gwoździem do trumny. Jestem w pewnych projektach ale bez szczegółów dlaczego akurat JDG.... Ale myślę w przyszłości o przerzuceniu firmy do innego kraju ze względu na charakter pracy. Tak czy inaczej nie chcę być uwiązany w Polsce z biznesem. Dziękuję za wskazówki;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.