Jump to content

Gościu

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

57 Świetna

About Gościu

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. Większość produktów i usług tam jest tańsza niż u nas (tak nawet 2x), tyle że zarobki też niskie.
 2. Firefox niestety od kilku lat schodzi na psy, m.in. przez problemy z dodatkami, ale czasem jeszcze przydaje się.
 3. Alimenty średnio (2019) 552,2 zł/mies. przy ustaleniu ojcostwa 674,5 zł/mies. poza rozwodami 966,9 zł/mies. przy rozwodach Dzieci (2018) matka 95,0% (wyłącznie: 52,6%) ojciec 46,2% (wyłącznie: 3,8%) inne 1,1% https://www.isws.ms.gov.pl/pl/baza-statystyczna/opracowania-wieloletnie/
 4. W mordę szczura gryzonia, niscy faceci naprawdę mogą wpaść w kompleksy przy takich kobietach.
 5. Co tu wiele mówić, masz podejście OK
 6. Bracia, Czas na mini-poradnik, na podstawie obserwacji różnych związków znajomych i wiedzy. Otóż była mowa o wieloletniej manipulacji i osaczania ze strony kobiety, dlatego poniżej zamieszczam kilka sytuacji, które mogą Wam przytrafić się w życiu, a nie będziecie wiedzieć o co chodzi. Podaję jakie są efekty i co należy z tym robić. Z obserwacji wynika, że problemy zaczynają się po pojawieniu się dziecka, co oznacza koniec sielanki i przejście w tryb kombat (czy raczej mortal kombat). Przypadek 1. "Straszne rzeczy". Kobieta zaczyna opowiadać jakieś straszne r
 7. @Dworzanin.Herzoga O kłapouchym to wiedziałem, ale że wszyscy w bajce zaburzeni to mi na dziś chyba wystarczy testów :)
 8. Z tego co widzę wszystkich cechuje wysoki poziom realizmu w opozycji do ponuractwa?
 9. A z innej beczki pytanie: do jakiego momentu w życiu zasuwać po kasę? Np. do określonego wieku, może wartości assetów czy dochodu, a może innych okoliczności?
 10. @Dworzanin.Herzoga Dobre, a te Shiby tak cały czas się śmieją? Czy jak są smutne to po prostu uśmiech jest mniejszy?
 11. @Chadernest Trzeba uświadamiać gości, w końcu załapią.
 12. @mac I dlatego z tym ZUSem mnie bawi jak ktoś u nas doradza inwestowanie w nieruchomości
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.