Jump to content

Armengar

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

66 Świetna

1 Follower

About Armengar

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. Kobiety kłamią, bo chcą wypaść lepiej w oczach społeczeństwa. One udają uduchowione intelektualistki, dla których wygląd nie ma większego znaczenia.
 2. Tak, on nie walczy o wygraną. Jeżeli jest taki inteligentny, to dlaczego zachowuje się głupio? Choruje na autyzm, czy też ma to gdzieś?
 3. W jego przypadku nie, bo jemu dobrze idzie z kobietami i łatwo może poruchać inną. Nawet żoncię wcześniej zdradzał i to z wieloma laskami. Mi to ryje banię, bo on w życiu dużo ruchał i czasami sypiał z cudzymi dziewczynami czy żonami. Wiedział jak to działa, znał życiowe klimaty, a potem i tak coś mu się popierdoliło w głowie. Znałem go na długo zanim poznał swoją cudowną żoncię i gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że on się da tak sfrajerzyć, to bym go wyśmiał. Długo na tym myślałem, ale nadal słabo to rozumiem. To był kiedyś naprawdę ostry i kumaty gość, a mimo to żonc
 4. Ja też jestem za Konfederacją, choć nie każda osoba tam mi pasuje. W życiu mam często do czynienia z tumanami platformerskimi, według których PO to fajna parta, a jeżeli uważasz inaczej, to jesteś złym pisiorem i ciemnogrodem. Z tego powodu muszę ukrywać swoje poglądy.
 5. Mój kolega odstawił taką akcję. Nagrał jak jego słodka żoncia go lży i mówi że jest z nim tylko dla jego pieniędzy. A potem...skasował to. "Bo on ją kocha". Brak słów.
 6. Moim zdaniem grozi nam nie wojna czy rozbiór Polski, a totalna dominacja lewactwa. Promowanie zboczeń, lewicowe urabianie młodzieży, później sprowadzanie imigrantów i rozwalanie naszego społeczeństwa.
 7. Armengar

  Brak seksu

  Przykro mi, ale moim zdaniem jej nie podniecasz. Ona jest z Tobą po to, aby nie być sama. Aby "mieć chłopaka" - niekoniecznie Ciebie, tylko jakiegokolwiek.
 8. Moim zdaniem Hiszpanki nie lecą na Polaków jako takich. Mogą polecieć na wygląd określonego Polaka. Jeżeli ktoś się nie boi AIDS, to może spróbować na Ukrainie, ale lepsza jest Białoruś, Rumunia, Mołdawia. No i dalsze kraje, Tajlandia i Filipiny.
 9. Tak, normalny facet może sobie coś znaleźć. Słabą stroną kobiet jest wierność, nie nieodstępność.
 10. To normalna oferta sponsoringowa, nie ma co się emocjonować.
 11. Lewactwo to jest poważny problem i wszędzie jest go pełno. Ty nawet nie rozumiesz, że ta niewinna dziewusza z różowym włosem to nosiciel niebezpiecznego marksistowskiego wirusa ideologicznego.
 12. Kościół katolicki TWIERDZI, że zdarzają się cuda. Czy jest to prawda? Wątpię. Oprócz manipulacji weź pod uwagę, że niektórzy ludzie są psychicznie chorzy, a niektórzy ulegają w określonych warunkach hipnozie. Ktoś może coś widzieć, ale to nie musi znaczyć, że to naprawdę ma miejsce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.