Jump to content

ManOfGod

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

403 Świetna

About ManOfGod

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,360 profile views
 1. Masz doświadczanie życiowe,którym możesz się dzielić i nawet na tym zarabiać. Spójrz na to z tej strony.
 2. Musisz odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie? Po co Ci to? Po co chcesz rozwalać relacje w jej rodzinie, robić jakieś kombinacje itd?
 3. Ostatnio zauważyłem,że mam problemy z gardłem. Podejrzewam,że w sezonie grzewczym jest problem z powietrzem. Zacząłem myśleć o oczyszczaczy powietrza, czy ktoś ma? Może polecić? Czy to raczej lipa?
 4. To nie ma wbrew pozorom,aż takiego znaczenia. Czy w USA czy Niemczech są ludzie mądrzejsi na ulicach? Wątpię. Tam się mówi,że stado baranów jest prowadzone przez grupkę orłów.
 5. Ok,dla mnie jest to jakiś fajny powiew realizmu,a czy z tych koncepcji coś wyjdzie?Chcialbym,ale jestem realistom. Polityka polega na grze interesów,a tak jak pisałem komu zależy żeby w tej części Europy istniało względnie niezależne, rozwinięte gospodarczo państwo z nowoczesną armią? Nie widzę takowych podmiotów.
 6. Jakoś cały MON i rząd się kompromituje podpisujac te umowy i nikomu to nie przeszkadza.Przecież Bartosiak właśnie o tym mówi o czym ty piszesz więc nie wiem o co Ci chodzi.
 7. No właśnie ciekawe na jakiej podstawie skoro krytykuje zakup amerykańskiego uzbrojenia typu F-35 czy Abramsy. Myślę,że w polskim grajdole nikt nigdy nie zrobi niczego konstruktywnego,bo każdy będzie obrzucany gównem i podejrzewanym o agenturę niezależnie od swoich koncepcji i pomysłów.
 8. Ja do gościa byłem sceptyczny,aczkolwiek czytam jego książkę nadchodzi III wojna światowa napisaną z Zychowiczem i jest bardzo dobra. Myślę,że w ogólnym zarysie jego koncepcje geopolityczne są słuszne. Przed wszystkim to,że trzeba uprawiać politykę pragmatyczną ,nie ma trwałych sojuszy tylko interesy, potrzebujemy nowoczesnej niekoniecznie dużej armii. Według mnie problem jest bardziej złożony. Po pierwsze rządzą nami ludzie, pokolenia 60+, którzy mają wyobrażenie wojny z czasów ,,czterech pancernych i psów",nowoczesna wojna jest inna i wymaga innych środków. Niemniej
 9. Chyba nie wiele masz doświadczeń z tamtych lat. To był inny świat niczym z powieści o dinozaurach. Faceci nie mieli raczej problemów z poderwaniem dziewczyn.
 10. Jak nie będzie? Czy ty trochę się orientujesz w sytuacji geopolitycznej? Akurat wojna jest jak najbardziej realna i już mamy jej początek, a my tradycyjnie jesteśmy na linii frontu. No,ale z drugiej strony jak mówią teorie redpiloowe niespokojne czasy powinny wzbudzić zainteresowanie kobiet facetami.
 11. Powiem to co dzisiaj usłyszałem. Ludzie w kulturze wschodu nie znają pojęcia pewności siebie…..i żyją.
 12. wczoraj wartościowy aczkolwiek mało optymistyczny HP.
 13. Jak można było tak dać dupy. Z osłabionymi Węgrami u siebie? Teraz nikt nie będzie takim frajerem,aby się nam podłożyć. Ci piłkarze to porażka. Przegrywamy ze Słowacją, Szwecją i Węgrami czyli drużynami, które siadają w obronie,nic nie grają cały mecz i robią 2-3 kontry. Czyli tak jak my kiedyś graliśmy. Wczoraj tylko jak piłkarz wyglądali tylko Zieliński i Świderski. Reszta wolna, wdawała się w kopaninę, granie do tylu, powolne myślenie, złe wybory. Porażka!
 14. Właśnie sęk w tym,aby pracować mniej,a nie więcej. Mniej godzinowo.
 15. Nie chce być nie miłym,ale zaczyna mnie irytować ten puryzm językowy. Obracam się co nie co w społeczeństwie i widzę,że ludzie nie potrafią sklecić porządnie kilku zdań bez błędów,a tutaj czepiamy się szczegółów i robimy z tego nie wiadomo jakie wykroczenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.