Jump to content

ManOfGod

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

160 Świetna

About ManOfGod

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. Słabo jesteśmy w czołówce krajów, które są tak duże i mają tak mało medali. Jeszcze Ci dziennikarze się podniecają,że ktoś awansował do pierwszej dziesiątki.
 2. Hej,czy panna z dzieckiem to zawsze czerwony alarm. Ostatnio poznałem pannę w wieku ok. 40 lat,która ma syna 16 lat. Ojciec nie żyje. Głównie mnie pociąga,że jest inna niż współczesne dziewczyny i jest całkiem ładna. Ma raczej dużo kasy- firma kosmetyczna, wynajmuje sama duże mieszkanie w centrum dużego miasta. Syn mieszka z dziadkami nie che mieszkać w dużym mieście. Jak się pare razy spotkaliśmy to często wychodzi z inicjatywą, płaci za kolacje itd co mi się nigdy prawie nie zdarzało. Mówi,że nie che mieć dzieci ani męża. Nie wiem czy kontynuować znajomość czy od razu odpuścić?
 3. No właśnie o to chodzi,aby tego nie podgrzewać w plastiku tylko przerzucić do innego naczynia. Przy termoobiegiu to jest również kilka minut podgrzewania.
 4. Myślicie,że nie muszę kupować mikrofali i zamiast tego używać termoobiegu w piekarniku z żaroodpornym szkle? Mikrofale mam i tak w pracy.
 5. To z jakim wyprzedzeniem to zamawiasz?
 6. Tak robiłem badania i poziom witaminy wzrósł do 80 jednostek na 100.
 7. Ok jak to zamawiasz na 2 tygodnie i potem jesz przez następne dwa czy dwa/trzy razy w danym tygodniu?
 8. Możesz polecić konkretną firmę?
 9. Hej, co myślicie o takim żywieniu? Czy ktoś stosował? Rozważam taką opcję na 20 dni w tygodniu-5 posiłków dziennie 2tys kcal - 740 zł? Trochę się obawiam o jakość tych produktów no i tutaj wchodzi częste używanie mikrofali co nie jest zbyt zdrowe. Będę wdzięczny za opinie.
 10. No to pokaż mi przykłady takich ludzi.
 11. Wydaje mi się to totalną iluzją. Mało kto się na to w ogóle decyduje szczególnie, z ludzi, którzy coś w życiu osiągneli.
 12. Z drugiej strony to wiele branż,które zarabiają na tym,że ludzie są samotni. Wszelkie branże fitness, wizażyści, beauty,PUA itd tego jest mnóstwo i są ludzie szczególnie Ci bardzo dobrze zarabiający i Ci co mieszkają za granicą i zarabiają w innej walucie są wstępnie wydać kupę kasy za iluzje, krótkotrwałego efektu.
 13. Hej, nie wiem czy to dobry dział i czy tematu nie było, ale natknąłem się dzisiaj na taki artykuł https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27321789,platne-przytulanie-i-nauka-uwodzenia-za-6-tys-zlotych-zarabiaja.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Warszawa_Wyborcza&fbclid=IwAR38io0UUF3z9WIvyPLq2N81gRCORiuJzVhm9V6NFyFmLgpwYpYP7PnJTug Mogę tylko zacytować naszego wieszcza - Quo vadis?
 14. Brakuje definicji czym jest miłość,bo to powoduje najwiecej problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.