Jump to content

ManOfGod

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  859
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

736 Świetna

1 Follower

About ManOfGod

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,016 profile views
 1. Ja to nie rozumiem tych rozkmin i w ogóle wszystko jest łatwe do sprawdzenia na własnym przykładzie. Ja od zawsze miałem sporo znajomych, głębokie znajomosci często przyjaźnie, mimo introwertyzmu raczej zero problemów z interakcją i poznawaniem ludzi. Jednak moje interakcje z kobietami to był mały procent tej całości? Kiedyś się zastanawiałem czemu? Temu, bo tutaj w grę wchodzą inne atrybuty po prostu i nie na co z tym walczyć czy negować.
 2. Niestety zgadzam się z tym Panem https://www.meczyki.pl/newsy/jestescie-zacofani-swiat-wam-odjechal-lothar-matthaus-brutalnie-podsumowal-reprezentacje-polski/201653-n Gramy futbol z lat 90-tych i jesteśmy zacofani ci widać gołym okiem i jedna dobra połowa przy słabości Francji tego nie zmieni. Żadnego zagranicznego trenera nie będzie. Trzeba by znać jakiś języki no i zapłacić solidnie, a po co? Kibicie i tak zadowoleni😀 Bo walczyliśmy przez kilkadziesiąt minut na całym turnieju. Dla mnie główny zarzut, nie wykorzystujemy naszych atutów. Tak można było
 3. Niet Jaka dawka i jakiej firmy? A masa?😀 Dr Jacobs w kroplach i to są spore dawki.
 4. Cześć, ostatnio często łapią mnie przeziębienia. Mimo suplementacji wit. D itd w obecnym okresie byłem już przeziębiony kilka razy co rozwala cały mój grafik. Podzielcie się sposobami na podniesienie swojej odporności.
 5. Zgadzam się, ja się właśnie odkręcam od słuchania tych wszystkich komentatorów: 1. To jest znowu życie czyimś tematem, to jak emocjonowanie się tym ile Lewy strzeli goli w następnym meczu. Żyjesz życiem kogoś innego, kto ma z tego hajs i kupę osób na tym zarabia tak samo jest na temacie wojny. 2. Robi się jak z medycyną, już nic nie jest jednoznaczne, Wolski, krytykuje Bartosiaka, Bartosiak Wolskiego, Napierała obu. Przeciętna osoba nie ma czasu,ani zasobów żeby analizować te wszystkie dane. Do tego większość tych przewidywań często się nie sprawdza. 3. Mamy i tak bardzo ograniczon
 6. Właśnie przesłuchałem trochę i nie podoba mi się brak szacunku względem oponentów i ta obsesja, która wygląd jak zazdrość względem Bartosiaka i Zychowicza. Gość na pewno ma ogromną wiedzę szczególnie w tych czasach, na których się specjalizuje chociaż wypowiada się o wszystkim. Z dużą ilością tez totalnie się nie zgadzam szczególnie ten zachwyt nad anglosasami i Francją. Absurdem są też stwierdzenia jakoby w polityce liczyły się wartości i ideologii,czego on broni oraz to,że alianci nam pomagali w 1939 albo mieli taki zamiar. Na siłę chce być w kontrze ze swoimi nielubianymi oponentami. Fajne
 7. Ja nie lubię takiego gadania,że teraz to są problemy psychiczne. Kupa ludzi chodzi po tym świcie niezdiagnozowana i to od czasów PRL, traum wojennych itd. To,że kiedyś te wszystkie odchyły były akceptowane i ludzie latający z siekierami po wsi nie byli niczym wyjątkowym to inna sprawa. Teraz wiele zaburzeń jest jakoś nazywanych, a wielu ludzi na swojej drodze spotkałem, którzy funkcjonują sobie w społeczeństwie w najlepsze wyżywając się na innych lub popadają w nałogi i fobie. A że pracują czasami na całkiem na eksponowanych stanowiskach to wszystko jest spoko. Oczywiście każde pokolenie jest
 8. Ja wysiadam z programu, w połowie ostatniego odcinka wyłączyłem, bo tak naprawdę jest to program o nowej płycie Dody i przeplatany jest jakimiś randkami dla zmylenia widzów. Do tego czytałem,że cel został osiągnięty, płyta w przedsprzedaży się wszystkie sprzedały.
 9. Dobra rozwiązałem zagadkę tego programu😀Niczym Szerlok Holmes. To jest ustawka pod promocje nowej płyty. Doda już kiedyś narzekała,że nie jest grana za bardzo jej muzyka w radiach plus w TV też nie zapraszają ją. Wymyśliła albo ktoś z jej otoczenia taki format całkiem na czasie i teoretycznie ciekawy,bo niby psycholog. Na dowód w każdym odcinku są wzmianki o jej muzyce i nowinę płycie. Akcja się dzieje w przededniu premiery i niby przypadkiem puszcza fragmenty nowych piosenek. Druga sprawa,ściana ścianą,ale zobaczcie z kim Doda się spotykała przed programem?
 10. Ale dużo PUA-pierdzielenia. Wystarczy za całą tą analizę zobaczyć zdjęcie ojca (słaba rozdzielczość, nie wiem jak tu wstawić większe zdjęcia, ale wiadomo o co chodzi). Jakieś pytania?
 11. Czy są jakieś twarde dowody na pozytywne efekty NOFAP? Ktoś może coś podesłać
 12. O czym wy gadacie 90 % decyzji ludzie podejmują pod wpływem emocji. Widzicie co się dzieje z facetami, czy ktoś będzie kalkulował z nich jakieś procenty,proszę was.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.