Jump to content

ManOfGod

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

578 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,838 profile views
 1. Dla mnie najbardziej ciekawe jest to,że mam sporo osób w pracy w różnym wieku, jedni po rozwodzie inny po kilku latach małżeństwa ledwo zipią, a jeszcze inni się dopiero zaręczają i rozmawiam z ludźmi i pytam,nie widzicie co sie dzieje? Dlaczego każdy myśli,że ze mną będzie inaczej kiedy nic na to nie wskazuje?😀
 2. Ale to romantyczne ❤️ Racjonalne 😀 Nie ma co się pastwić,każdy popełnia błędy w życiu.
 3. Czy ktoś może w temacie butów mi to wytłumaczyć? https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,28457755,w-warszawie-stoi-ogromna-kolejka-po-buty-ich-cena-zwala-z-nog.html
 4. Hej, na YT wyskoczył mi taki filmik odnośnie maskowania wyglądu, czy ktoś kumaty w temacie typu Nohope może to zweryfikować?
 5. Dziewczyny z Dubaju też tak myślały, także może przeczytaj książkę,bo film jest chyba słaby,ale podobno jest tam przestroga,że to nie jest łatwy hajs i rachunek płacą do tej pory.
 6. Nie rozumiem tego typu tematów,jak Ci na lasce nie zależy to po co ciągniesz temat?
 7. No, ale to jednak trochę trwało do tego ruscy i Ukraińcy to przecież bardzo pokrewne nacje czego o nas i Niemcach nie można powiedzieć.
 8. Dziś widziałem jakiś news jak Ukraiński wywiad przechwycił rozmowę ruskiego żołnierza z matką, gdzie typ się chwali jak torturuje i zabija Ukraińców i matka mu wtóruje, że to nie są ludzie itd. Nie jestem super na bieżąco, ale od razu przypomina mi się III Rzesza i ich podejście do żydów tylko oni potrzebowali do tego kilkuletniej propagandy wobec swojego społeczeństwa. W jaki sposób ruscy przekonali swoich obywateli w tak, którmkim czasie, że naród, który przed chwilą był bratni teraz nie jest ludźmi? Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? Bo w sumie pewnie o nas też tak myślą.
 9. Trochę szkoda,że odszedł kiedy kwadratowa szczęka była naszym głównym punktem odniesienia życie wydawało się prostsze i bardziej uporządkowane.
 10. Spoko, żadna droga nie jest lepsza od drugiej, tylko pytanie ile angażujesz środków, czasu, co z resztą życia, jakiś jest moment itd? Jakie są efekty itd. Wszystko ma swoją cenę.
 11. Jak z każdym tematem są 2 rozwiązania, albo to akceptujemy i szukamy jakiś pozytywnych stron albo dalej działamy i szarpiemy się. Ja nie jestem ekspertem od związków, ale na tą chwilę w tym temacie jest tak, że nie ma co się przyzwyczajać, zachowanie kobiet jest zmienne, kobiety wychowane kiedyś są jednak inne niż teraz to świadczy o tej plastyczności zachowań człowieka. Akurat jest to dla większości facetów niekorzystne, ale przecież PL to nie koniec świata itd. A co do SM, to według mnie warto tam siedzieć jak masz z tego hajs, jakiś biznes robisz i potrzebujesz zasięgów, w innym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.