Jump to content

ManOfGod

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

717 Świetna

1 Follower

About ManOfGod

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,311 profile views
 1. Dokładnie wozić się kradzioną furą, dilować i czasami skroić starych z hajsu 😉 Takie dzieciaki są najukochańsze 😊
 2. https://youtube.com/shorts/-eE2WqOO850?feature=share
 3. Chyba bym się zgodził. Lepiej robić niż czytać. Ostatnio słuchałem jednego z podcastów na temat 2 wojny światowej i tam była mowa o wspomnieniach generałów z różnych stron konfliktu. W większości podobni nie ma za wiele prawdy, przykładem były chyba wspomnienia gen. Pattona,który urósł w Boga wojny,a w Ardenach nie zrealizował żadnego postawionego przed nim celu. Także raczej jak na fb z ig nikt nie będzie pisał o słabościach, pomyłkach itd.
 4. Czy myślicie, że można robić doktorat z psychologii nie kończąc psychologii tylko inny kierunek?
 5. Ciekawe przecież część sektora jest w rękach rządowych - PKO BP I PEKAO SA. Dlaczego nie zaproponują jakiegoś niższego oprocentowania, żeby ludzie z kredytami hipotecznymi z innych banków zagranicznych mogli przenieść tam swoje kredyty?
 6. To jest chwilowa koniunktura, wbrew interesom Francji i Niemiec, ale zbieżna z Anglosasami. Przecież dla Anglosasów o wiele ważniejsze są Niemcy, które same nie wiedzą co zrobić. Chociaż i tak są w sytuacji win-win. Jak wygrają ruscy wracają biznesy i surowce. Jak przegrają to zgadnij kto będzie odbudowywał Ukrainę i ciągnął od nich surowce i siłę roboczą? Podpowiem nie będzie to PL.
 7. Sporo osób twierdzi, że jest na to szansa w kontekście wojny na Ukrainie, ale do tego trzeba SAMODZIELNEJ POLITYKI, która w centrum będzie obsługiwać interesy PL. Ja bym raczej zostawił marzenia i szedł w stronę akceptacji. I tak mamy lepiej niż za PRL, ale to się może różnie jeszcze potoczyć.
 8. W porządku to byli dla dziewczyny ze wsi i przy okazji normalnych standardów. W czasach hipergamii przepadliby na zwykłym tinderze. Zwykłe 40-latki w PL nie mają ciężko co dopiero celebrytka.
 9. Kiedyś już to pisałem, ale jestem zdania, że prawdziwą podmiotowość jako Państwo straciliśmy kilka set lat temu w okolicy końca I Rzeczypospolitej. Ostatnim naszym samodzielnym zrywem była wojna 1920 z bolszewikami. Nawet w 1939 r. wykonywaliśmy może nieświadomie, ale jednak politykę Francji i W. Brytanii. Co było potem każdy wie. Społeczeństwo, nie jest tu problemem. Nie różnimy się tak bardzo do społeczeństwa niemieckiego czy amerykańskiego. W większości demokracji jak obiecasz kiełbasę wyborczą to ludzie za tym pójdą. Zresztą nie raz była tutaj mowa o tym kto głosuje i na co, i dlaczeg
 10. Dobra jestem po trzecim odcinku: 1. Program jest na bank reżyserowany, na jedną randkę typ, koks z siłwoni przyszedł z córką, to jest nierealne. Jeden z typów był ginekologiem takie zbiegi okoliczności też się nie zdarzają. 2. Dają jej bardzo przeciętnych wyglądem facetów jak na dzisiejsze wymagania kobiet. 3. Doda jak najechali kadrem na twarz ma duże naprawdę zmarszczki, skrzętnie to ukrywa. 4. Najbardziej interesujący fragment to rozmowy z psychologiem. 5. Doda przyznała, że zawsze leciała na Chadów, ale zawsze kończyło się to dramatem, jednak zrobiła by ta
 11. Ja bym kobity nie potępiał. Wszak jak napisał ktoś wcześniej większość z nas wierzy w jakieś wyobrażenia o świecie,a nie rzeczywistość. Dotyczy to zarówno relacji jak i zakupów itd.
 12. Spoko, że przyznała się do tego, że nie potrafi dobierać facetów i konsultuje się z psychologiem chociaż program na pewno jest reżyserowany. Dają jej takich typów, co by nie przeszli pewnie u zwykłej laski, głównie jakieś skrajności, żeby wywołać tanią sensację. W ostatnim odcinku był typ co ma jeszcze żonę, także w to już nie uwierzę, że nikt tego wcześniej nie zweryfikował.
 13. Co ciekawe Doda jest trochę reprezentatywna dla wielu kobiet obecnego pokolenia. I czasami coś tam się przedziera do świadomości,że miłość to może jednak nie motylki, ale podświadomość nie chce tego przyjąć i brnie dalej ku hipergamii niczym Titanic na górę lodową😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.