Jump to content

tomasz0

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  400.00 PLN 

Community Reputation

27 Świetna

About tomasz0

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żeby odpowiedzieć na to pytanie, w obecnej sytuacji oprócz stanu budynku istotna jest informacja o lokalizacji. Czy to nie jest przypadkiem województwo podlaskie, lubelskie lub podkarpackie. Ja zamierzałem niedawno kupić działkę budowlaną ale uznałem, że Polsce chwilowo kupowanie nieruchomości jest zbyt ryzykowne i lepiej zagrać w kasynie.
 2. Właśnie później na spokojnie troche żałowałem że tak nie zareagowałem. Krótko mówiąc zachowałem się jak w scenie z Głupi i Głupszy z końca filmu Z racji swoich lęków (jak zwykle niestety) podjąłem ucieczkę. Miałem kilka lat temu traumatyczne przeżycie, związane z zaproszeniem do mieszkania dziewczyny poznanej na ulicy. Powiem tylko że nie chodziło jej o zabawę ani nawet parę złotych, tylko o kradzież przy pomocy jej znajomych kolesi. Przyszło mi do głowy że jest to jedna z metod złodziei- laska się łasi do gościa na ulicy, on ją bierze. Ona sms-em wskazuje znajomym kol
 3. Intuicja mi mówi że dziewczyna faktycznie znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebowała pieniędzy ale nie mogłem pojąć dlaczego będąc atrakcyjną młodą kobietą. Takie zaczepki słyszy się od tzw żuli albo Romów. Też trochę poczułem się urażony że odzywa się do mnie o kasę a nie np zapytać jak się czuje, co słychać... Na ulicy każdy tylko prosi mnie o pieniądze. Ale to osobny temat. Gdyby nie pieniądze to nikt by do mnie nigdy nie rozmawiał na ulicy. No może raz taksówkarz zapytał mnie o drogę ale też pośrednio chodziło o pieniądze bo miał kurs do zrobienia.
 4. Nie sprecyzowała. To był typowy tekst o kilka złotych jakich zazwyczaj się słyszy od podpitych jegomosciomow przed sklepem. A ona była całkowicie trzeźwa i zadbana Nie sprecyzowała. Standardowy tekst o kilka złotych jaki się słyszy pod sklepem tyle że od tzw. Żuli a tu atrakcyjna łaska ładnie ubrana
 5. Miałem ostatnio taką sytuację. Zaczepiła mnie na ulicy ładna kobieta, podczas gdy prowadziłem rower i zapytała czy nie mógłbym ją wspomóc finansowo. Była zadbana i atrakcyjna. Ja jestem nieatrakcyjny i nie podobam się kobietom. Nie mogę rozwikłać tego błędu matrixa: 1) Jak jest ładna to po co zaczepia nieatrakcyjnego mężczyznę na ulicy, który w dodatku porusza się rowerem a nie drogim autem? 2) Czy Ona nie ma Tindera? (Tutaj mi przeszło przez myśl: Kurczę, możliwe że chwilowo jej się pakiet skończył czy coś i nie może skontaktować się telefonicznie ze znajomymi przystojnymi mężczyz
 6. Jeśli problem z WordPressem dotyczy głównie obciążenia przy dużym ruchu to może rozwiązaniem byłoby skalowanie poziome (czyli ZOSTAWIENIE rozwiazania WP i dostosowanie jedynie infrastruktury serwerowej)
 7. Nie wiem czy ktoś już to napisał więc może powtórzę po kimś ale chodzenie na taki kurs uwłaczałoby mojej godności bo: 1. Sugerowałoby że potrzebuję takiego kursu co już jest poniżające 2. Oznaczałoby że nie jestem naturalnie predysponowany do wzbudzenia zainteresowania u płci przeciwnej co jest poniżające 3. Byłoby przyznaniem się że nie mam kobiety, bo nie umiem jej zdobyć co jest nieprawdą - nie mam, bo nie chcę.
 8. Nie jest źle, masz siłę chodzić na siłownię i prawdopodobnie do pracy. Po prostu życie nie jest zbyt ciekawe i taka postawa jest naturalnym podejściem do życia chyba że ćpasz lub chlasz. Świat na trzeźwo właśnie taki jest.
 9. Brzmi jak usilna próba zaszkodzenia mu w ramach zemsty, a nie wiadomo czy ta zdrada to jego wina. Może chciał być miły, uczynny, niektórzy ludzie tacy są z natury, a kobieta sama na niego poleciała. Twój pomysł wydaje mi się zbyt przebiegły i nie fair. Jeżeli masz coś do niego to idź daj mu w przysłowiowego ryja.
 10. Ostatnio popularna stała się strona na facebooku "Randki Polsko-Ukraińskie". Chciałbym krótko przeanalizować pewna sytuacje związana z wypowiedziami polskich kobiet pod ogłoszeniami rzekomych ukraińskich kobiet które szukają partnera w Polsce. Jest dużo komentarzy Polek które wyrażają swoje zdenerwowanie i gniew wobec tych Ukrainek. Wielu facetów odbiera to pozytywnie "O jak fajnie, biją się o nas". Otóż chciałbym przedstawić tezę że to nie jest tak do końca. Polki często komentują te ogłoszenia "Do roboty się weź, Idź do pracy". Tak więc stawiam tezę że te Polki nie boją się wcale
 11. Nie jest to może eleganckie rozwiązanie, ale działa: puszczenie interesującego fragmentu filmu YouTube w trybie pełnoekranowym i nagranie ekranu programem OBS Studio.
 12. Mam podobnie. Do tego stopnia odkładałem magisterkę, że musiałem wziąć urlop dziekański i zamiast pisać ją w czasie urlopu to zabrałem się chyba miesiąc przed terminem. I był to koszmar bo nie widziałem w tym sensu i robiłem to tylko aby nie zaprzepaścić 5 lat studiów. Niby powinienem odpoczywac przez te kilka miesięcy, ale był to koszmar bo ciągle czułem wyrzuty sumienia ze nie pisze nic. Ktoś by pomyślał że to fajnie tak nic nie robić ale to jest koszmar. Niemoc twórcza. Jest teoria że to jest działanie autodestrukcyjne, że po prostu jakaś część ciebie podświadomie nie chce abyś osi
 13. Julien Blanc. Obejrzałem kilkanaście filmów i otworzyły mnie one na pewne aspekty, których nie brałem wcześniej pod uwagę w procesie naprawiania życia. Postanowiłem się podzielić, bo może ktoś nie zna i również skorzysta: Pierwszy krok to uświadomienie, ale jeszcze nie wiem jak z wdrożeniem tego w życie. On często podczas przemówień mówi coś w stylu "... i ten aspekt omówiony jest w programie Transformation Mastery" (co jest płatne), więc mam mieszane uczucia, jednak gość na prawdę mówi z sensem.
 14. Gratuluję, znam trochę to uczucie gdy osoba z autorytetem(np. Sędzia) staje w mojej obronie. Przywraca wiarę w sprawiedliwość mimo przewagi liczebnej wroga i pojawia się też taka ludzka wdzięczność, bo prawo prawem, ale gdzieś na wyższym poziomie jest to po prostu wstawienie się za kimś pomimo tłumu chcącego ukamienować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.