Jump to content

Młody_Pelikan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

362 Świetna

About Młody_Pelikan

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 10/27/1992

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,308 profile views
 1. Już mam raka po pierwszym kadrze a co dopiero by było jakbym włączył ten film
 2. "Kobiety nie kochają. Posiadają czasem wzruszające uczucia zwierzęce. Ale to nie jest miłość". Marek Hłasko
 3. On ci prosto odpowie że widocznie nie masz mordy czada, inaczej nie usłyszał byś spierd..
 4. Antyszczepionkowcy na etacie? A ci pro preparatowcy reklamujący niesprawdzone produkty medyczne, to oni napewno nie są na czyimś etacie nie?Nikt tu nie jest przeciwko szczepionkom, tylko przeciw przeprowadzaniu eksperymentów medycznych i wmawiania ludziom że preparaty są już przebadane! Poza tym zapoznaj się z realnym poparciem dla tych wszystkich modyfikatorów mRNA w Polsce, ponad połowa ludzi nie chce się "szczepić". Już tak samo cała Konfedracja miała być na Ruskim ETACIE tak jak każdy kto by chciał unormować stosunki z Rosją też jest. Same Sci-czciciele tworzą sobie teorie spiskowe wygodne
 5. Choroba bezobjawowa nieźle, a ludzie poważnie to piszą. Czyli jak mi wykryją jedną bakterię w płucach co powoduje zapalenie płuc to też mam zapalenie płuc bezobjawowe?
 6. Ja się nie żaliłem, teraz to dumny jestem z tego :). Mam bardziej naturę Księdza, jak Maciej Poręba kompan Aleksandra Jabłonowskiego.
 7. @zuckerfrei Czterech, ja prawiczek 😆
 8. @bassfreak Komisarz Wójcicki wydział propagandy i walki z kontrrewolucją
 9. KK to na obecną chwilę potwierdza że wszystko zmierza w dobrym kierunku, co jest podejrzane.
 10. Tak właśnie jest, jest to straszne dla takiego człowieka bo musiał by szukać lub tworzyć nową konstrukcję psychiczną na której mógłby podeprzeć swój byt. A przecież łatwiej i przyjemniej trzymać się starej wizji indukowanej przez kogoś, dokładnie tak samo jest ze związkami. Jak tu dołączyłem i zobaczyłem co tu piszą to nie mogłem w to uwierzyć i moja konstrukcja psychiczna na temat kobiet i związków runęła. Jakiś czas musiał minąć żeby wykształciła się nowa równowaga.
 11. @VoqlskySporo linków do ciekawych informacji które tu poumieszczałeś kilka lat temu, wygasło. Może dał byś radę to jakoś odkopać??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.