Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Młody_Pelikan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  291
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

204 Świetna

About Młody_Pelikan

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/27/1992

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1369 profile views
 1. @ZortlayPL Dokładnie tak jak mówisz. Powiedział bym nawet że była to bardziej piosenka wyrażająca tęsknotę za ojczyzną, miejscem zamieszkania niż ściśle patriotyczna. W szoku byłem jak zabolało ich to że ktoś może odczuwać takie uczucia do swojego rodzinnego gniazda. Zwykłe antypolskie gnidy, już więcej tego show nie oglądałem.
 2. @Leniwiec No tak się składa że teraz pijemy więcej właśnie, tylko bardziej po kryjomu a kiedyś pili gdzie chcieli i było to bardziej widoczne. Zobacz statystki, przekroczyliśmy chyba 11 litrów czystego spirytusu na głowę rocznie, to już nawet ruskich pobijamy. Nigdy nie pito tyle co teraz, wygogluj se spożycie alkoholu w Polsce, szacują że w 2020 przekroczy 12 litrów na łeb.
 3. Ja jestem po naukach społecznych, rzeczywiście źle wybrałem(teraz postawił bym na naukę matematyki i szczególnie fizyki którą dzisiaj poczytuję) ale mam gdzieś ten ciągle zmieniający się rynek i ciągłe parcia na przekwalifikowania się i dokształcania. Właściwie to mogę robić fizycznie albo po gówno robotach za najniższe stawki. Mam ciekawe hobby, nie mam zamiaru tracić 80 % energii na pracę, a po przyjściu z roboty nie mieć siły czegoś poczytać.
 4. Buhahaha. Sorry Smerf ale nie rozśmieszaj mnie. Żaden alkohol nawet o małej mocy nie wpłynie dobrze na układ trawienny bo każdy niszczy żołądek i przyczynia się do wrzodów. Na wspomaganie układu trawiennego to można spożywać siemię lniane ale nie alko.
 5. Nie dotykajcie butelki, lepiej w domu "zamulać" niż się "bawić" pod wpływem.
 6. Mimo wszystko myślę że trochę przesadzasz. To fakt że zostali skażeni najazdami mongolskimi/tatarskimi np w XIII wieku, ale nas też najechano i jakiś procent krwi tatarskiej krąży w Polsce. Mówiąc Rosjanie - Słowianie mam na myśli raczej tych Rosjan do Uralu, tam nadal przeważającą większość stanowią biali ludzie o stosunkowo podobnym do nas wyglądzie i obyczajach. Oglądam dużo ruskich kanałów na youtube i chyba jednak trochę przesadzasz. Jak mówiłem chodzi mi o tereny do Uralu a nie na przykład Władywostoku czy Irkucka. No nie powiesz mi chyba że przeciętny mieszkaniec Moskwy, Petersburga czy Wołgogradu to Azjata bo to by było już dalekie od prawdy.
 7. W Słowiańskiej mogą wychować :D. Trochę nie rozumiem bólu dupy co niektórych o Rosjankę, Azjatki- Tajki, Wietnamki itd. super i jakoś nikt się przejmuje tym w jakiej kulturze by wychowywał dzieci w takim przypadku.
 8. Te buty od jakiegoś czasu przechodzą jakiś renesans? Bo dawniej gdzieś ich widać nie było...Bardzo przypominają buty w jakich chodzili muzycy zespołów big beatowych w USA w połowie lat 60.
 9. Tak będą żyły kuce Korwina jak im król ustali minimalną na 500 zł . Ja Korwin wielki Duce szczaw przy torach gryzą me kuce.
 10. Właśnie mi też żal, myślę nad tym żeby po prostu ulubione książki kupować w dwóch egzemplarzach. Wtedy jedna będzie pełniła tylko funkcję reprezentacyjną i będzie sobie stała na półce, a w drugiej będę sobie zaznaczał i dopisywał bo to jednak pomocne jest, łatwiej mi się zapamiętuje jak jeszcze coś zapiszę.
 11. Polecam także inne filmy z kanału tego pana, na mnie działają relaksująco .
 12. Prawda, im wcześniej się obudzisz z beztroski tym lepiej. Ja miałem warunki ku temu żeby w niej długo trwać. Żałuję strasznie że olewałem całkowicie szkołę, potem studia licencjackie skończyłem ale w zasadzie to je przechlałem. Dopiero na magisterskich się zacząłem przykładać i coś tam wynosić, ale nie były to studia wymagające szczególnej inteligencji, wystarczało trochę determinacji. Teraz mam 27 lat i przeraża mnie to jakim głupim człowiekiem byłem, próbuję nadrabiać zaległości, wolne chwile przeznaczam na czytanie książek. Mimo wszystko jednak uczucie że zmarnowałem tyle czasu i olewałem wiedzę którą dostawałem za darmo po prostu mnie przytłacza i przeraża. Okres szkoły średniej i studiów to piękny okres w życiu człowieka i można było go wykorzystać dobrze a ja to zjebałem, trudno trzeba żyć dalej. Szanuję i podziwiam tych co ogarnęli się wcześniej niż ja albo od samego początku wiedzieli co dobre a co złe.
 13. @self-aware Ja sam Polecił bym książeczke Adama Słodowego pt. "Samochód bez tajemnic", ok 100 stron,szukaj jak najnowszego wydania, przeznaczona dla młodzieży(skoro mówisz że jesteś zielony). Są tam omówione w sposób podstawowy, układy dostarczania paliwa, prace silników, przenoszenie napędu z silnika na dalsze mechanizmy samochodu, układ chłodniczy, kierowniczy itp itd. Jeśli już to wiesz to przyda się może komuś innemu zielonemu w temacie samochodów. Ale jak ktoś wcześniej w tym temacie pisał, trochę fizyki trzeba jednak znać żeby wiedzieć co i jak. Samochód to w zasadzie cała fizyka klasyczna jakby nie patrzeć (nawet optyka). Sam teraz będę szukał dobrej książki która rozwinie mi tą podstawę podstaw z wiedzy o samochodzie którą mam dzięki tamtej książeczce. Myślę jednak że książki mają pewną przewagę nad netem i w tej kwestii, chociaż nie powiem na internecie też fajnie pokazują jak co działa.
 14. Nie ma się co dziwić że klimat na zdjęciach z tych czasów depresyjny. Po upadku ZSRR ci ludzie tak samo jak Polacy przeżyli terapię szokową którą zaserwował im Jelcyn i jego ziomkowie(oligarchia, dodatkowo krwawe wojny czeczeńskie z tamtych lat), tak było dopóki Putin nie objął władzy i jakoś to poukładał. Dlatego Putin jest jeszcze przez wielu Rosjan szanowany.
 15. @Quo Vadis? Ja preferuję szczupak/sandacz, najlepsze ryby dla mnie do zjedzenia. Lin jest jeszcze całkiem niezły. @Drizzt piękny szczupaczek gratuluje :). W ogóle jak ktoś coś fajnego złapie to wrzucajcie foty tu :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.