Jump to content

RedChurchill

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

311 Świetna

2 Followers

About RedChurchill

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wiesz co lubisz to idź w to. Ja wybrałem odpowiedzialnie i pomimo, że mam dobre życie, to te 20lat temu mogłem pójść za sercem jednak. Myślę że jak odchowam dzieciaki to jednak ogarnę te studia i spróbuje sił w nowym zawodzie, jak jeszcze chęci będą. Teraz brak czasu na tskie rozkminy. Po studiach i tak gówno umiesz, to tylko papier, ale jak coś lubisz i da sie z Tego zrobić jakąś karierę to działaj.
 2. To był w sumie dobry dzień, choć z rana był słaby energetycznie (wczoraj 2godz. w sumie do północy , pozwoliłem sobie na Cities Skylines), a rano zagrałem 30min w Fornite jak rodzinka jeszcze sie nie ogarneła - gry komputerowe powodują u mnie zjazd energii życiowej więc ograniczam - no ale niedziela to niedziela). ....Na szczęście zmusilem się - ogarnąłem mieszkanie, a potem ze starszym synem na siłownię - góra zrobiona - obiecałem sobie nogi po południu, ale nic nie wyszło. No ale po południu łapalem z młodym pokemony go na mieście i w sumie pękło 8km na krokomierzu, więc można za
 3. Retrospekcja. Wybaczcie skladnie.. Pozbierałem się do kupy. Zjebalem i ogarnąłem się w końcu. Ostatni rok nie widziałem w tym sensu i po prostu musiałem to znaleźć - jestem narcystyczny i jest to core problemu w sumie. Lipiec i sierpień to było moje khatarsis. Co mnie bolało - rachunek sumienia: 1. Sprowadziłem te dzieciaki na świat i zamiast robić tak, żeby dzięki mnie i przede wszystkim dzieki nim był on odrobinę lepszy, to zachwywałem się tak, że mógłby być on gorszy. Tu nie chodzi o to żeby utrzymywać, wychować, ogarnąć zadania i oasc wieczorem na pysk - b
 4. Kobieca natura jest kobieca naturą. Nie ma co narzekać, że woda mokra. Męska męską - sami wkrecamy się, bo pod tym pozornym potrzebnym seksem i zauroczeniem często ukrywają się emocje i potrzeby, których nie uświadamiasz sobie. Ja też miałem taką jedną z przeszłości- dla niej jeszcze te 5-6 lat temu zostwilbym żonę, dzieci I rozpuerdolil kariere, bo wydawała mi się ah-oh. A jak bliżej przyjzalem się sobie to tak naprawdę baba jak baba - ja w niej widziałem sentyment do uczuć i czasów dawnych, z który skręciłem w inna stronę i tamto życie zostawiłem, wybierając coś inn
 5. No tu jak innym temacie dziś już pisałem : "Mówicie o świadomym zaniżaniu, a często jest tak, że to zaniżanie wynika z niskiego poczucia własnej wartości(psyche z domu, problemy, lęki etc. ) i z programowania społecznego(musisz uratować księżniczkę, spełnić wymagania, porównywanie się z kłamliwym lifestyle z insta/fb itd.). Tak więc mamy chłopaków z niskim/zaniżonym poczuciem wartości i niską świadomością, a potem mamy zaniżone standardy."
 6. No i właśnie. Ładnie ujęte. Co komu pasuje. Ale jak ten aspekt już Ci przeszkadza to bezie tak zawsze . Nic z tym nie zrobisz. @RENGERSma podobnie jak ja . Chociaż młodszy i dosyć ostro z tematem pisze. Moja żona z natury nie lubi sportu i ruchu i po 35roku złapala kilogramy. Jest pracowita, dom ogarnia ale po prostu nie chce się jej i ja np. też bym źle się czuł jakbym miał mieć seks. Tak szczerze, bez ściemy.
 7. 1. Nie liczcie na no,że ktos dla Was kiedykolwiek zmieni się w zyciu na stałe, bo wy tak chcecie. A juz zwłaszcza dziewczyna. Albo ktoś ma mindset sportowy i to widac(ciało i charakter lub przynajmniej charakter) albo nie ma. Z ulanej panny na 99% nie będzie lepiej. Nie naprawisz drugiego człowieka jeżeli on nie chce. 2.Można zmusić żeby dziewczyna równała do ciebe, ale efekt będzie tylko wtedy stały, gdy masz SMV na poziomie [email protected] i Twój status jest dla niej motywacją by utrzymać się przy Tobie i jednoczesnie odtrącić bardzo poważną i nieustanną kon
 8. Hehe. Smieszny temat, jakbyśmy my nie obcinali lasek;) Przyznam, że jak byłem cucoldzikiem to też mnie ruszyło jak moja panna obcinala kolesia. Teraz to uważam za testowanie ramy - jak mnie to rusza, to znaczy że coś z moim poczuciem wartości jest nie tak. Głupiej nie upilnujesz, a mądrej pilnować nie trzeba. No ale z drugiej strony sam święty nie jestem i nie kryje się z tym, że widzę fajna dupcie na horyzoncie . No ale ja jestem szowinistyczna męska swinia.
 9. Wydaje mi się że zbyt czarno-białe to oceniasz. Mówicie o świadomym zaniżaniu, a często jest tak, że to zaniżanie wynika z niskiego poczucia własnej wartości(psyche z domu, problemy, lęki etc. ) i z programowania społecznego(musisz uratować księżniczkę, spełnić wymagania, porównywanie się z kłamliwym lifestyle z insta/fb itd.). Tak więc mamy chłopaków z niskim/zaniżonym poczuciem wartości i niską świadomością, a potem mamy zaniżone standardy.
 10. Tak działa kobieca biologia. Dziecko urodzone przez Ciebie będzie inaczej traktowane. Dziecko faceta z inna kobietą jest przeszkodą w hipergamii z biologicznego punktu widzenia. Inna sprawa, że Twój Pan nie dyscyplinuje dziecka.
 11. @Obliterarorale jak to? A co z amerykańskim przysłowiem: "HAPPY WIFE-HAPPY LIFE", przecież młodsi koledzy na imprezie doskonale to wdrożyli - A Ty? Może jeszcze masz rozdzielność majątkową Ty niewdzięczny samcu!
 12. @peters64z Twojego doświadczenia - warto było dla dzieci zostawać po zdradzie czy i tak huj z tego poświęcenia, dzieci poszły w świat itd.? Pytam by poszerzyć własny światopogląd.
 13. Nihil novi. Wykorzystaj czas który Ci został na prawdziwe życie. Be strong, do not fuck it.
 14. Ludzie on jest z nią kilka miesięcy! Masz wersję Demo. Ona jest przed ścianą. Ty jesteś przed swoim Prime. Sam widzisz, że świat Ciebie woła i masz wątpliwości. @Globtroter87Wyluzuj, ciesz się procesem, nabierz doświadczenia i wiedz, że nic o niej nie wiesz. Przeczytaj poradnik @Mosze Red o żon wyborze i to : https://www.redpillhandbook.com/ Nie podejmuj decyzji, które mogą zaważyć na całym Twoim życiu (małżeństwo, dzieci). Za rok wróć i zdaj relacje jak związek.
 15. Ad. 1 No, tylko, że one chciałyby zjeść ciastko i mieć ciastko i tu jest problem z babami w tych czasach. Co do facetów to się nie wypowiadam w tym wątku, bo offtop będzie okrutny. Ad.2 No niektórzy robią to po coś (ruchanie, związek), a chodzi o to żeby myśleć tylko o sobie. Pomyślałeś o swoich potrzebach energetycznych - "fuck it" zrobię to i wziąłeś to co chciałeś. O to tu chodzi. Dziś czujesz się?. Kurde mam żonę, ale moją energię muszę napełnić jakimś działaniem. Jedni znajdują sobie kochanki, jeszcze inni ida na divy, a ja muszę wrzucać swoją mentalność w imadł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.