Jump to content

RedChurchill

Użytkownik
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RedChurchill last won the day on August 5

RedChurchill had the most liked content!

Community Reputation

722 Świetna

2 Followers

About RedChurchill

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nauka niemieckiego, ćwiczenia fizyczne, w robocie ok. Niestety nie udalo mi sie pójść spac przed 22.
 2. Niemiecki, zrealizowane zadania zawodowe, flirtowalem z dziewczyną na siłowni, medytowalem , jestem w łóżku przed 22, 4dzien bez Alko.
 3. Nauka niemieckiego. Zrealizowane zadania. 3dzien bez Alko. Chyba uda się położyć przed 22.
 4. Startuj raz, a jak nie chce to chyba się domyślasz. PS. Ty wiesz co dziewczyny robią na Woodstock?
 5. W cholerę się zmieniłem. Cieszę się, że między 20, a 30 rokiem zadbałem o edukację i umiejętności twarde. Ale jednocześnie teraz uważam, że bardziej powinienem zająć się tym co mam w głowie . Ostatnie 10 lat, to właśnie problemy związane z tym i mozolne wychodzenie z z różnych problemów, co udało mi się. Ostatnie lata to już nowy właściwy ja. Tylko szkoda tych zmarnowanych lat na chorobę, cierpienie i głupoty, ale grałem takimi kartami jakie dał mi los i gra jest póki co in plus dla mnie.
 6. Jest to z pewnością jakiś słuszny wycinek rzeczywistości.
 7. 1. Pracuj nad tym na co masz wpływ. 2. Testy na ojcostwo. 3. Czy chcesz żeby Twoje życie tak dalej wyglądało? 4. Toksyków się nie ratuje, oni chca tak żyć. Od toksykow się ucieka. Oceń czy z jej rodziną i z nią chcesz ciągnąć projekt pt. "życie " 5. Nikt nigdy nie doceni Twojego poświęcenia. Ty sam jedynie możesz podjąć taką, a nie inną decyzję i być z siebie zadowolony. Pomimo jej wad.
 8. Ciężko powiedzieć - na pewno spaliłem bo przeciąglem. Najpierw popatrzyla na mnie, a ja sztywno morda. Niestety mordę mam taką, że muszę pamiętać żeby się uśmiechać, bo inaczej wyglądam dosyć nieprzyjemnie, pomimo miłego usposobienia i przeciętnego wzrostu. Potem zrobiła pokaz - przeszła się koło mnie, usiadła na brzegu basenu przede mną (byłem w wodzie), a ja dalej nic tylko rozglądam się jak frajer. Jak nie startujesz po takiej akcji, to kobieta już inaczej patrzy na Ciebie. Powinienem od razu się uśmiechnąć- temat wspólny był, bo dzieciaki w wodzie. Może za szybko ze
 9. Dba o mnie, o dzieci i o moje włości na moich zasadach - oczywiście mam świadomość, że jest to póki co i póki jest to moja kolej. Szczegóły w moich założonych wcześniej postach postach.
 10. To samo jeżeli chodzi o ćwiczenia. 15minut dziennie regularnego ćwiczenia żeby wyglądać w miare normalnie po ścianie i co - 100powodow czemu nic nie zrobi w tym kierunku. Na końcu jak dojdzie do 20kg nadwagi to zbada tarczyczę żeby wymówki były (jak organizm już rojebany latami picia wińska i żarciem chemii) i popatrz misiu to nie moja wina, ja mam chorą tarczycę!
 11. Świetny aktywny dzień. Podrywałem babkę z najlepszym ciałem, jakie widziałem w tym sezonie wakacyjnym.
 12. Ja stary jestem i nie powininem ale dwiś zagadałem na basnie laskę z dzieckiem. Ja pilnowalem swojego młodego, a ona swojego. Normalnie nie zagaduje, jak zajęty jestem, ale na miłość boską - ona była chyba w moim wieku, ale to było najlepsze ciało jakie widziałem w tym sezonie. Każdy wie, że test basenu oblewa wiele nawet fajnych kobiet. Ona była perfect. Geny chyba 1na1000000 i widac, że ciało codziennie ćwiczone. Oczywiście pochwalilem świetna formę i próbowałem pociągnąć temat dbania o ciało ale supuściła mnie w kiblu(sytuacja nie była dobra do gadki, a może j
 13. U mnie - jak zacząłem kosić hajs i pozycję mieć to zaczęła pisać z kolegą, bo ponoć ją zaniedbywałem:). Najlepsze, że brak czasu z powodu powyższego był razem ustalany . Miała w przygotowaniu wszystko co chciała - chałupę, samochody, wycieczki, fajnego chłopa, dzieci i co tam chciała - kompletny brak logiki, woda sodowa i moje wcześniejsze akcje znalazły ujście w takiej decyzji . No cóż - teraz już nie mamy: ani pieniążków, ani pozycji, ani domku, ani wycieczek.
 14. W tym podrywaniu chodzi też o zasysanie kobiecej energii. Celem nie jest samo zaliczenie panien. Facet który nic nie robi w kierunku kobiet flaczeje. Potrzebujemy działania, adrenaliny i polowania. @krzy_siekpowodzenia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.