Jump to content

ronnie

Użytkownik
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ronnie's Achievements

Kot

Kot (1/23)

36

Reputation

 1. Odnośnie tytułu panie Mosze; jaki ma sens ma wstawianie przymiotnika "katolickiej"? Czy to ma implikować, że katolicy obecnie w Polsce rządzą i to ich rządy miały wpływ na to co się tam wydarzyło? Ja rozumiem kwiecisty barwny styl, ale jakiejś szczególnej potrzeby stosowania tegoż przymiotnika nie dostrzegam.
 2. Doprowadzili do samobójstwa? Aha, wszyscy wokół niewinni, tylko Duklanowski zawinił.
 3. Tak na marginesie przypomniała mi się inna parka, dwóch gości objeżdżających świat. Chyba zajeło im to 4 lata, przy okazji przystanków dorabiali co nieco, jak również za kasę pomagali na jachtach, co dawało im darmowy transport. https://www.youtube.com/@AutostopemDookolaSwiata/videos
 4. Czy Ty coś w ogóle wiesz o CPK? Polecam: https://twitter.com/sjanus_pl/status/1715769943726174421
 5. A tak w ogóle to w czym jest problem? W tym, że minimalna rośnie, czy za dużo rośnie? Bo wydaje się, że to pierwsze. Fajnie to wszystko wygląda w zestawieniu z opiniami niektórych z wątku o tych 50+, że ogólnie frajerzy i nieudacznicy z nich. Tyle, że właśnie wtedy oni żyli w takich czasach, kiedy takie pierdoły jak minimalna nie zaprzątały nikomu głowy. Konkretnie, ma być ta minimalna czy nie?
 6. Krótkie pytanie. Te kilkaset osób w całym kraju co leża na OIOMach ponad rok, to tez leżą po znajomości i to też krewni naczelnych pisiorów?
 7. Taki mały offtopic; człowiek pisze nieraz sensownie, chce się go czytać. A tu nagle, zajeżdża taką mejnstrimową propagandową kalką. Autobus pod Kościół?!!!! Maroon, możesz Koscioła, religii nie lubić, ale jak Ty nie zauważasz, że jest to cel ataku całego współczesnego świata, to naprawdę nie jest dobrze.
 8. No i to pokazuje hipokryzję i zarazem kretynizm tychże elit. Paliwo syntetyczne spalając sie będzie o wiele bardziej zanieczyszczać powietrze, bo nie będzie tak wydajne. Ale oczywiście magazyny moto wydawane w Polsce przez niemieckie koncerny piszą o tym pozytywnie.
 9. I chętnie by zajął miejsce kapłana jakiegoś nowego kultu. W sumie to już to prawie robi.
 10. @Vlad_LokietnichukHarari? Demagog NWO. Kumpel najważniejszych, w tym Schwaba. Przecież nie będzie obiektywny, jak sam jest stroną.
 11. @vodkas85 "Mogę założyć, że... Uważam, że ........" Tak, to tylko subiektywne opinie ... Coś więcej?
 12. Ciągle nie rozumiem jednego. Zajmuje się domem od lat kilkudziesięciu. Najpierw rodzinnym, tata zmarł kiedy byłem szkole, teraz moim. I zawsze kwestia przygotowania opalu, to była najpóźniej wiosna. Drewno w lutym, marcu, ma porządnie przeschnąć. Węgiel w kwietniu, maju lądował w piwnicy. Dlatego dziwią mnie lamenty na temat opału w sierpniu i wrześniu. Albo szum robią osoby, które i tak się tym nie zajmują, albo są to, przepraszam - nieżyciowe ogary. Nie nie, nie chodzi mi o forum. Mam na myśli dzbanów z mediów, albo krzykaczy na tt i fb.
 13. "...jeżeli owe kobiety mają stopnie w służbach mundurowych jako podoficerowie i oficerowie." Ale czy to jest duży problem? Ile jest takich kobiet? Jeśli kobieta dosłuzyła sie stopnia pod- czy oficerskiego, to widocznie jakieś plany z tym związane miała.
 14. mówimy o dwóch różnych wojnach: wojna w Bośni do 1995 i atak na Serbię przez USA/NATO w 1998 w związku z sytuacją w Kosovie. Kolega w cytacie odnosił się do tego 2-go przypadku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.