Jump to content

Pyrkosz

Użytkownik
 • Content Count

  899
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,013 Świetna

About Pyrkosz

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

697 profile views
 1. Milion dochodu to nie żadna duża spółka a większy (10-15 pracowników) rodzinny biznes jak jesteś w dobrej branży. Duże spółki odprowadzają podatki na Cyprze, Malcie
 2. Podpisuje się rękami i nogami. Tutaj już nic nie pomoże chyba, że dojdzie do rewolucji.
 3. Widzę, że tam już lecą po bandzie bez owijania w bawełnę. New World Order, zamykanie ludzi w domach, namawianie do podpierdalani sąsiadów, obiecaliśmy zniesienie lockdownu ale nie zniesiemy, skłamaliśmy i co nam zrobicie. Ja pierdziele, państwo totalitarne na kształt III Rzeszy, tylko czekać na kristalnacht i wycinanie niezaszczepionych, niepokornych, inteligentnych. Następnie otworzą obozy pracy gdzie legalnie będzie można tylko tam pracować, a potem do gazu jako zagrożenie dla społeczeństwa. Prawa wyborcze tylko dla zaszczepionych, bo niezaszczepieni nie wejdą do lokalu wyborczego Wybory
 4. E tam pissing… ja to bym jakiejś lasce uwalił kloca na klatkę piersiową jak arabski szejk 😎
 5. To kwestia czasu, 200 lat temu ludzie używali koni. W życiu chodzi o to żeby z niego korzystać. Kwestia tego co się dzieje po tym jak już umrzemy. Nie ma dowodów, że coś na nas dalej czeka ani, że czeka nas pustka. Patrząc jednak na zjawiska paranormalne, religie i filozofie może są jakieś szanse, że coś tam na nas czeka po śmierci.
 6. Defenestracja, w Kolonii sami skakali przez okna ratusza
 7. Dobra szury, piąta dawka: https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,czeka-nas-to-samo--co-w-izraelu--u-lidera-szczepien-wciaz-rosnie-liczba-zakazen,artykul,75550087.html 😂😂😂
 8. Różni są ludzie, niektórym nie przeszkadza nawet puścić to w internet. Czyli ma w głowie ustalone kiedy na co się zgadza. Ciężko też oceniać bo kłamać mogła po to żebyś poczuł się „wyjątkowy”. Kwestia tego czy robiła to aby podbudować Ci samcze ego czy w celu większego urobienia Cię jak to ona dla Ciebie niby się „poświęca” aby użyć tego jako karty przetargowej. Sam mam zdjęcia, filmy z chyba wszystkimi ex ale nie trzymam tego w podpiętym dysku aby właśnie przypadkiem obecna tego nie odkryła, chociaż wie, że nie jest moją pierwszą.
 9. Przydatne informacje wpadły Ci w ręce. Napewno jej nie mów, że coś takiego znalazłeś. To, że laski kłamią, że czegoś nigdy wcześniej nie robiły to standard. Nawet dziewica może być np królową loda Natomiast przydatne to może być gdy laska będzie czegoś ciągle odmawiać, wtedy to znak, że jesteś tylko przejściowym towarem drugiej kategorii. Kwestia też ile czasu była z poprzednim bolcem, bo jeżeli po roku znajomości wszystkie dziury były zalewane to nic zdrożnego
 10. Owszem nie do końca ale teoretycy też czasem coś potrafią: Koleś ukradł samolot i wykonywał karkołomne manewry w tym beczkę samolotem pasażerskim mając tylko wiedzę teoretyczną i trening w grach komputerowych. Swoją drogą ciekawa historia jest związana z tym kolesiem czemu ukradł samolot, wykonywał akrobacje przez ponad godzinę i celowo się rozbił na koniec.
 11. Ja twierdzę, że kasa nie ma tu znaczenia. Chama można spotkać i w Bentleyu i w Seicento.
 12. Nic, ja nigdy nie brałem przeciwbólowych jak miałem gorączkę. Natomiast nie wiem jak mocno zaczęły Cię boleć te kości, w każdym razie paracetamol (np. apap) jest dość bezpieczny ale zawsze coś jednak podrażni i potem się czuje człowiek gorzej. Także ja nie biorę nic dopóki nie boli mnie naprawdę tak, że nie mogę już tego znieść np. leczenie kanałowe u dentysty robiłem dwa razy i po jednym na żywca stwierdziłem, że jednak trzeba jakiś środek miejscowo podać bo do żołądka nie trafi Natomiast B12 ja brałem normalne tabletki, słyszałem, że są też zastrzyki ewentualnie.
 13. Obejrzyj sobie filmik z miejsca zdarzenia na YT: Gdy go wrzucono po raz pierwszy został zdjęty w ten sam dzień przez służby a to jego reupload. Nie trzeba być fachowcem żeby stwierdzić, że wersja z brzózką jest wymyślona dla ciemnych mas.
 14. Przeciwbolowe nie są wskazane przy problemach z żołądkiem bo go podrażniają. Tak z ciekawości po co je bierzesz? Przy leczeniu HP stosuje się mix antybiotyków, tak mi gadał doktor zanim wyszło, że u mnie to nie wina HP.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.