Jump to content

Pyrkosz

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

181 Świetna

About Pyrkosz

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. @ManOfGod napewno niektórzy z grubasów są dogadani między sobą, ale w mniejszym stopniu jak na Wall Street. Na spekulację małym altem stać wielu.
 2. A co może dajesz się dymać i ładujesz za frajer ładunek? A niemiec zawsze stoi i się patrzy jak sami mu ładują na naczepę Szacunek dla siebie trzeba mieć a nie potem się śmieją, że głupi „polaczek” odjebał za nich robotę Ty ładujesz a ktoś w tym czasie pije kawkę i bierze za to hajs. A co do koparki to tak, w koparko-ładowarce również, posiadam na ww. uprawnienia Nigdy nie wyszedłem z klimatyzowanej kabiny aby nosić cegły, od tego są inni pracownicy. Mi za to nie płacą, nie mam szkolenia bhp z noszenia cegieł. Jak ktoś się daję dymać to jego problem I nie mówcie mi, że do tego trze
 3. W USA za takie opóźnienie w reakcji gdy ktoś Cię powiedzmy napadł, sprzedał bułę na twarz i postanowiłeś mu sprezentować kulę, to nie dostajesz już pochwały i relacji w mediach, że odparłeś agresora, tylko dostajesz zarzut attempted murder z karą czapy włącznie. Tu powinno być to samo, napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia + odszkodowanie dla ofiary.
 4. Ajwaj Baca nie miał paszportu szczepień, został zastrzelony. Mama Bacy szła do sklepu , dostała pałą po nerkach bo jej się maseczka zsunęła z nosa O tym mówiłem, „strażnicy teksasu” bo kto normalny pałuję kobietę, jak zbrodniarza. Jeżeli nawet opluła, to tacy chojracy, że z babą sobie nie potrafią dać rady ? Zakuć w kajdanki nie potrafią? Żałosne. Kiedyś już tak było, że pałowano za wolność. Prawo też wtedy było według uznania. Ci koledzy nazywali się ZOMO
 5. Raczej ilu wysłać do walki i pałowania społeczeństwa za nieprzestrzeganie bezprawnych, dyktatorskich zapisów Ci z Gestapo też byli tacy uśmiechnięci a potem zawiśli po drzewach za wykonywanie poleceń @Jonash mam nadzieję! To i tak zbyt lekka kara, osądzić, skazać, usunąć z życia społecznego jako sługusów ustroju totalitarnego.
 6. Czyżby brakło argumentów? Znowu jestem debilem? Okazało się, że „szur” jednak napisał coś z odwołaniami? Nie ma co odpisać? Wysoki sądzie! Rozkazy! Rozkazy! A pro po kobiet... ogólne zasady pracy silnika myślę, że zna większość które znam... bo dokładnych to pardon, ale nawet ja nie znam, bo nie jestem mechanikiem Nic no, życzę zdrowia po tym syfie astralnym.
 7. O widzę zgadłem, Pan z mundurówki lub okolice jak tak zabolało. Szczepioneczka przyjęta, AstralnaZenka to ta która ma „skuteczność”na 12 tygodni a potem słabnie, proszę: Deutsche Welle bo znowu człowieka wyśmieją i każą mu się czegoś douczyć Wylew i zakrzepica w gratisie W Niemczech chcieli to dawać bezdomnym 😉 Co to kolejne mam się doedukować? A już wiem: Art. 31 ust. 3 Konstytucji, mówi jasno w jakim przypadku można takie działania podejmować. Dla potwierdzenia proszę oto opinia Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej bo znów zarzucą debilizm: Opinia Prezesa No p
 8. A czy ja mówiłem, że ma zostać mechanikiem? Kierowca ciężarówki, operator koparki to są dobre zawody, względny spokój i nie nosisz pustaków cały dzień jako „młody” tylko wsiadasz do kabiny i siedzisz 8h z przerwami od samego początku.
 9. Raczej zdecydowanej mniejszości. Kompleks Strażnika Texasu, ślepe wypełnianie rozkazów. Tak samo mówili Ci z ZOMO, SB. Takie rozkazy były wysoki sądzie, kazali prać to my prali! Bo jak można wypełniać prawo, które od roku jest niekonstytucyjne? Czyżbyś był z nimi związany? Bo zalatuję mi to „policyjną” gadką. Obywateli rozbroić, żeby wyszkolone służby mogły prać ludzi bez strachu, że ktoś wyjmie broń. W takim położeniu polityczno geograficznym jak my jesteśmy to każdy powinien mieć conajmniej pistolet/strzelbę. No tak ale Polska jest kolonią już od 45’. Ten cały lockdown to ściema
 10. Napisz Bracie priv do mnie w tej sprawie, bo mnie zainteresowałeś. Ja nie mogę niestety jeszcze rozpocząć konwersacji. A co do pracy na kasie, jak zdrowie pozwala to są o wiele lepsze zawody fizyczne. Cały dzień słuchać hałasu, użerać się, wozić towar? No ja podziękuje. Jak zależy Ci na kasie to jedź na sezonówkę za granicę. Przywieziesz za 3 mies tyle co tu za rok z kasy.
 11. Ja dziś kupiłem XEM, myśle, że będzie spadać a koło 20 znowu wystartuje Obym tym razem się nie mylił! 😂
 12. No KCS już jest po takim wzroście, że „banan” jest patrząc na ogólną historię. „Gdyby człowiek wiedzioł...” 😃 Ja bym teraz już nie wchodził, dla mnie za duże ryzyko. Ale może dlatego ni ma lambo za krypto jeszcze? 🤔
 13. Dzięki za pomysł, można kogoś wydoić 😂😂😂 Sprzedając jako prywatna osoba nie ma się obowiązku tzw. zwrotu. Widziały gały co brały. Kwestia opłacenia % allegro a potem mamy darmowego niewolnika 😂 Temat śliski ale jak ktoś ma czas i pieniądze
 14. Za 150 k w „małym mieście” to kupisz może jakąś kawalerkę i to deweloperski stan, przynajmniej w mojej okolicy takie są ceny, a nic tu nie ma interesującego. Poza tym zanim ta nora będzie Twoja to będziesz X lat nie mieszkał na swoim tylko na własności banku. Wszystko jest cacy dopóki masz pracę, losowe zdarzenie, choroba, wypadek i pozamiatane.
 15. Czyli jest Twoje, majątek sprzed ślubu jest Twój. Trochę lipa, że na kredyt, faktycznie może ugrać, że spłacała razem z Tobą. Ale napewno nie podział 50/50. Prawnik już będzie wiedział jak to ugryź. No ale czy ma na to jakieś dowody? Ty powiesz, że ona chlała a Ty to się brzydzisz od zawsze alkoholu. Za to zdrada trwająca rok, udokumentowana brzmi już lepiej. To jest wojna a nie sentymenty. Bardzo dobre podejście. Zapomnij o gachu, sam się wpakował w bagno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.