Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maVen

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  530
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

349 Świetna

O maVen

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem zaszokowany ilością zdiagnozowanych przypadków ( rozmawiałem z kilkoma psychiatrami ) szczególnie w przedziałach 18 - 25 lat u kobiet. Całe pokolenia kobiet kompletnie nie nadają się do długotrwałych związków. Kobiety te często są zagrożeniem dla siebie próbując się okaleczyć bądź odebrać sobie życie przez co lądują w szpitalach na leczeniu.
 2. maVen

  Moja relacja z kobietą typu borderline

  Dokładnie jak mówisz czyta potrzeby moje o których istnienia nawet nie wiedziałem. Wykorzystuje swój urok aby przełamywac bariery. Uff na szczęście tą znajomość wkrótce się kończy.
 3. maVen

  Moja relacja z kobietą typu borderline

  Ostatnio poznałem młoda kobietę z tym zaburzeniem. Jest śliczna i powiem wam szczerze ilość doznań jakie jest w stanie dostarczyć to coś niesamowitego.
 4. Ręce opadają. Anty Polska konferencja na ziemiach Polski. USA i Żydzi robią z nami co chcą
 5. maVen

  Tutorial - jak ogarnąć minetkę

  Ja po seksie też idę siku i na fajka ale co do bab hmm z przyrodą nie wygrasz
 6. maVen

  Bezsens Matrixa

  Myślę że wszelkiego rodzaju rozterki są tak jak my sami tworem ewolucyjnym. Wszystkie te sprawy z kobietami są zakorzenione w pierwotnych instynktach. Nie ma co się oszukiwać jesteśmy zwierzętami które zyskały samoświadomość. Budowanie doświadczenia i rozwój to jednocześnie wiele pytań na które nie jeden z naszych przedstawicieli nie uzyska za swojego życia odpowiedzi. Dokąd to zmierza ? Pewnie osiągniemy max jaki można wycisnąć z naszych ciał i umysłów i tak my powstaliśmy w linii prostej w dużym skrócie od jednokomórkowców tak i nasz gatunek z czasem zostanie zastąpiony sztuczna inteligencja i robotami. Czy to ma sens ? hmm pewnie filozofowie by to jakoś nazwali, jednak z tego co czytałem to życie na tej ziemi jest raczej czymś przypadkowym i niesamowitym.
 7. Jeżeli czujesz że padłeś ofiarą oszustwa należy sprawę zgłosić na policję. W toku postępowania wskazać świadków oraz dokumenty które będą poddane badaniu przez biegłego sądowego z dziedziny dokumentów. Jeżeli natomiast to nie podrobiony podpis a Twój musisz wykazać że też padłeś ofiarą oszustwa jednak bez świadków czy tez osób które potwierdza ze osoba która dokonała tego oszustwa na Tobie dokonywała wcześniej takich rzeczy udowodnienie w polskich sadach będzie ciężko. Zacznij od policji.
 8. Miłość to tylko słowo które wraz z doświadczeniem życiowym straciło na znaczeniu jakie się jemu przypisuje a stało się argumentem manipulacji w ustach począwszy od dzieci a skończywszy na kobietach. Jeżeli w ustach dzieci ma to jeszcze jakiś sens tak w ustach kobiety to nic poza słowem które nigdy nie jest wypowiadane bezinteresownie.
 9. Moim zdaniem odpowiedz jest prosta. Badanie reakcji i emocji partnera w celu jego późniejszej manipulacji tudzież testowanie granic do jakich może się posunąć
 10. Podoba mi się w tym wszystkim to że rośnie świadomość mężczyzn w zakresie tematyki związanej z kobietami czego efektem jest wiele merytorycznych potyczek słownych na sieci, ubolewam jednak że niewiele się jednak robi aby to zmienić.
 11. Bardzo dobry pomysł byłaby niezła rewolucja. Zastanawiam się czy jak by znieść wspólność majątkową jako coś co nabywa się z automatu hajtając się czy zawieranie małżeństwa nadal byłby tak popularne. Chyba odpowiedz jest jedna. Jednak do tego nie dojdzie nigdy bo za dużo jej bab na świecie które inaczej rozumieją miłość niż faceci
 12. po co ? Oczywiście kobieta będzie o to pytać ale pamiętaj im szybciej Cie pozna tym szybciej nie będziesz miał tajemnic. Nie będziesz miał tajemnic pozna Twoje ograniczenia. Znając Twoje ograniczenia będzie wiedziała jak cie manipulować. Gdy będzie Cie manipulować a jesteś bogaty będzie Cię doić i zdradzać na boku a jak nie masz za dużo na koncie odejdzie tłumacząc to załamaniem polityki w Mozambiku lub też zostanie i zniszczy Ci psychikę taki duży skrót
 13. Czy są poczytalne ja nie wiem czy ta definicja pasuje do kobiet gdzie ich decyzyjność często podyktowana jest chwilowym kaprysem, nadmiarem jakiegoś hormonu etc. Toż one czasami same nie potrafią w sposób logiczny wytłumaczyć swojego postępowania bo rządzą nimi mechanizmy tak prymitywne i silne że to co mówią jest wręcz absurdalne. Miarą Twojej przydatności jest to co możesz zaoferować kobiecie. Tego zdania nie będę rozwijał bo tu na forum już wielu opisało dlaczego kobiety zdradzają.
 14. Wydaje mi się że jak koniec związku był inicjacja z jej strony cokolwiek by się nie powiedziało i tak będzie miała w****. W emocjach to i tak interpretują nasze słowa jak chcą często czepiając się szczątkowych wyrwanych z kontekstu zdań tylko po to aby SOBIE i TYLKO SOBIE odpowiedzieć na pytanie dlaczego TO ON s***** ten związek i czemu byłam z takim nieudacznikiem etc Ile bym się nie rozstawał i cokolwiek bym nie powiedział czułem się źle wiec ostatnio stwierdziłem że po porostu powiem CZEŚĆ i odwrócę się na pięcie i odejdę bo co tu kufa mówić ? przecież to powinien być koniec znajomości. Moje zdanie jest takie bo ... nie wierze w przyjaźnie po związku czy powroty. To raczej bomba z opóźnionym zapłonem i problem w życiu czy też źródło moich frustracji i złości a nawet tęsknoty
 15. To bardzo chora kobieta która wymaga wieloletniej kuracji aczkolwiek wiele wskazuje na to że już jest stracona. Popłynęła nurtem całego tego syfu który nas otacza. Najśmieszniejsze jest to że wiele osób jej broni i nie widzi w jej zachowaniu czegoś złego. Upadek moralności staje się czymś normalnym.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.