Jump to content

maVen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

486 Świetna

About maVen

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ciekawe i jakież błędne rozumowanie czegoś takiego jak służba
 2. Taki bandyta nie powinien z takiej sytuacji wyjść żywy....
 3. Też chciałem się nauczyć szybko czytać i ćwiczyłem ale żyjąc w biegu nie mam na to czasu i przerzuciłem się na audiobooki nie mniej jednak taka umiejętność to fajna sprawa.
 4. Prawda kwestia czasu. Na tej płaszczyźnie wchodzi w jakąkolwiek polemikę z osobami zatrutymi lewackimi teoriami nie ma sensu. Tam logika nie istnieje aczkolwiek kiedyś spotykałem po tamtej stronie barykady ludzi z którymi można było porozmawiać. Teraz widzę skrajne nielogiczne niespójne z dużą dawką agresji przesłanie ze strony ugrupowań lewackich i ludzi zaszczepionych tą ideologią. Medal można im przyznać za to że udało im się tyle młodzieńczych umysłów zatruć. Karolowi za głoszenie tak oczywisctych prawd życzę dużo zdrowia bo będzie celem ataków i szydzenia co może przełożyć się też n
 5. Ludzie są leniwi. Ludzie są wygodni. Kto jest świadom ten żyje inaczej. Większość i tak ma w dupie argumentację za zdrową żywnością zresztą aby zdrowo się odżywiać i dbać o swoje zdrowie to niejednokrotnie wysiłek i walka z nawykami które przerastają zwykłego zjadacza chleba. Wystarczy ze zainstalowałem apke i skanuje kody za żarciu które kupuje i wiem w czym jest chemia a gdzie jest tyle ze jest to akceptowalne dla mnie ale ..... trzeba po prostu chcieć. Zresztą mimo wszystko kiedyś szczególnie w małych miastach sklep ze zdrowa żywnością był jeden lub plajtował bo żarcie takie było droż
 6. Ponieważ ostatnimi czasami można relacje z kobietą przyrównać do gry w pokera wiec przekaz jest jasny. Odkrywasz karty przegrywasz. Stawiasz wszystko na jedna kartę przegrywasz. Okazujesz twarz pokerzysty gdzie ona nie może odczytać ani emocji ani intencji kręci to ją. Tak bardzo ogólnikowo. Wielu pisało że jak okazywało emocje i intencje w związku wcześniej czy później związek rozpadał się. Wiem jak to brzmi ale niestety to prawda.
 7. Z tego co widzę zablokowali mu kanał na YouTube. Czy wiecie może czy gdzieś jeszcze publikuje ?
 8. takie teksty to słyszałem przeważnie od lasek z zaburzeniami
 9. W wycinku gazety który znalazłem w sieci jest artykuł datowany na 26 października 2017 roku. Artykuł na nagłówek. " w Polsce szaleje grypa. Niepokojące dane" i dalej cyt. " Od początku września z objawami grypy i chorób grypopodobnych do lekarzy trafiło już około 649 000 osób a prawie 1,5 tyś jest hospitalizowanych. To o 30% więcej niż w roku 2016. Testy które wykonują na szybko w szpitalach cechuje duża niedokładność. Wystarczy mieć przeziębienie lub coś w podobie a test będzie pozytywny niepotrzebnie tylko nakręcając statystykę.
 10. Nie wierzę w prawdziwość MARGOT, ta postać powstała w przestrzeni publicznej w jakimś celu i wcześniej czy później się o tym dowiemy.
 11. NIE NIE NIE i jeszcze raz nie. To błąd. Miała swoja szanse i koniec. Takie znajomości nie są potrzebne. Z jakiś przyczyn się rozeszliście i trzeba iść do przodu a nie obciążać się zbędnym balastem. Dbaj o zdrową niczym nie zmąconą psychikę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.