Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maVen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  639
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

434 Świetna

About maVen

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się. Powoli się wszystkim zaczyna udzielać myślenie na pograniczu paniki i zachowań nie przemyślanych. Dobrze zrobione zapasy na pewno się nie zmarnują a konserwy mogą leżeć i 5 - 20 lat. Najgorsze jest to że jak zawszę przy takich globalnych wydarzeniach zaczynają po cichu podnosić ceny o czym już pisałem. Przykład absurdalnie drogich maseczek jednorazowych które nie daj nic poza komfortem psychicznym.
 2. Abstrakcyjne zaczynają być już ceny zwykłych jednorazowych maseczek higienicznych które przed histerią kosztowały 50 zł za 100 sztuk a teraz ... za 10 sztuk zapłaci się 100 zł. Zauważam wśród swoich znajomych może na razie bez paniki ale planowanie robienie sobie zapasów jedzenia z długim terminem ważności . Po woli zaczyna mi się to udzielać bo w kuchni po zerknięciu na to co mam to hmm max tydzień bez wychodzenia z domu i zacznie się polowanie na gołębie na dachach.
 3. Bo niesamowicie łechtają i ciało i duszę swoją drogą te które spotykałem z reguły były bardzo atrakcyjne
 4. - wypadek samochodowy - śmierć 3 kolegów w ciągu jednego roku i związana z tym depresja
 5. Niekoniecznie. Większość zdaje sobie sprawę że to niewyleczalne i faszeruje je lekami aby nie skoczyły z okna tudzież nie podcięły sobie żył.
 6. Przeszłość zostawiłem za sobą. Idę ku nowemu świeżemu, pachnącemu brzoskwinia i jędrnemu
 7. hmm w Polsce tylko on otrzyma klapsa chyba że wierzy w Allaha lub Mohameta wiec tu bym polemizował
 8. Zacząłem traktować wszystkich niezależnie od płci z WZAJEMNOŚCIĄ Kobiety pamiętają o wszystkich swoich świętach i oczekują doznań na mega poziomie a w zamian w dniu faceta (a takowy istnieje) nie potrafią skleić paru zdań w SMS ... no cóż. Generalnie te święta mam głęboko ... ale jak już czegoś się wymaga to trzeba też zauważać potrzeby tej drugiej strony. Oczywiście wina jest w nas w facetach bo zawsze mieliśmy na to wywalone i teraz się to mści Już parę dni przed WALENTYNKAMI fb zalewają memy zrozpaczonych kobiet (niektórych w związkach) co będę robiła w walentynki gdzie na obrazkach króluje samotność. Taki krzyk rozpaczy że znajdzie się rycerz pokroju GREYA czy mąż nagle sobie przypomni lub towarzystwo wzajemnej adoracji będzie pocieszać w nieskończoność by na koniec dojść do konkluzji ze jestem silna i niezależną kobietą która miała chwile słabości a nie wróć nie chwile słabości tylko wszystko przez facetów i ich kryzys męskości
 9. Nie każdy chce mieć dzieci. Na tym polega wolność wyboru zarówno u kobiety czy mężczyzny. To nie podlega dyskusji. Zycie jest nasze i żyjemy według naszych wyborów i pragnień.
 10. NIE, stanowczo odradzam. To już nie Twój problem
 11. maVen

  Zakup drona

  Dron to piękna sprawa nie tylko dla kogoś kto lubi fotografować. Jestem posiadaczem M2P od roku i sobie chwale. Zrobiłem kurs na licencje, jak poszukasz znajdziesz kursy w całości finansowane przez unie i masz zaoszczędzone jakieś 1500 zł. Lubie podróżować i fotografować a dron daje mi swobodę o której mogłem jedynie pomarzyć mając jedynie aparat w ręku. Tu logistycznie można w krótkim czasie ogarnąć miejsca z różnych przyczyn trudno dostępne i zrobić sobie fajne ujęcia lub też po prostu zobaczyć jak coś wygląda z innej perspektywy. Ponieważ jest się użytkownikiem przestrzeni powietrznej i lata się w różnych miejscach na różnych wysokościach dobrze jest zrobić kurs bo daje nam to pojęcie o strefach, przepisach i świadomym lataniu aby nie narobić sobie problemów. Sam kurs to nic strasznego. Od lipca ze względu na zmianę przepisów (wszystko na necie jest) jest obowiązek rejestracji dronów. W tym albo przyszłym roku wchodzi do użytku aplikacja na telefony firmy DJI która umożliwia identyfikację dronów w promieni do 1 km od osoby używającej programu wiec koniec panowie z podglądaniem sąsiadek
 12. Tego stwierdzenie już padło w TV ... że wykończy albo wirus albo głód. Swoją drogą kto z nas robi zapasy żywności w domu dzięki którym może przeżyć w domu nie wychodząc załóżmy 2 tygodnie ?
 13. Nie wiem, czasami odnoszę wrażenie że czas szybciej płynie. Te 15 - 20 lat wstecz chyba inaczej to wszystko w moim życiu funkcjonowało. Czas jednak jest ponoć wartością stałą i zmian dlaczego tak się dzieje w moim życiu dopatruje w sobie. Na pewno dużo czasu marnuję lub zmarnowałem na rzeczy które kiedyś nie istniały w moim życiu na przykład ślęczenie w telefonie lub internecie. Na śmieciowe relacje i problemy które nie powinny istnieć w moim życiu.
 14. Romanse w miejscu pracy to śliski temat. W razie niewypału jest kwas i w miejscu pracy robi się niekomfortowo.
 15. Tak to jest jak swoje szczęście uzależnia się od posiadania cipy na wyłączność (bez obrazy oczywiście). Jest na forum sporo wątków na temat tego czegoś co nazywa się border. Uświadom sobie jedno TO JEST NIEWYLECZALNE i znajomość z taka kobietą to zaciągnie ciebie nie przed ołtarz a do bankructwa emocjonalnego - zdrowotnego i na koniec do grobu. Chroń siebie i swoje życie. Szczęśliwym można być na wiele sposobów. Sposób zachowania tej kobiety jest w 99% taki jak w większości sytuacji t opisywanych, sam tez to przerabiałem. Masz bardzo słabą psychikę jak robisz sobie krzywdę w skutek zawodu miłosnego choć po części cie rozumiem bo borderka rozpieprza psychikę i większość mężczyzn nie jest na to przygotowana. Popracuj nad sobą - zaprzyjaźnij się z adwokatem testy DNA i niech ona idzie w cholerę. NIE WARTO - życie masz jedno i to jest najważniejsze. Szanuj siebie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.