Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maVen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  669
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

461 Świetna

About maVen

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich ślepo wierzących w to że można taka kobietę zmienić naprawić że miłość wszystko wybacz. Jak chcesz mieć dobre życie i być w jednym kawałku psychicznie fizycznie i materialnie - omijaj
 2. Większość osób dotkniętych borderline zdaje sobie sprawę z problemu jednak niestety fenomenem tej "przypadłości" jest to że nie potrafią nic kompletnie wdrożyć w swoje życie.
 3. Powtarzam jeszcze raz. Przykro mi że spotkało Cię takie rozczarowanie ale te zaburzenia są niewyleczalne. Źycie z taka osobą jest życiem przegranym życiem które rozwali Ci zdrowie, zostawi z niczym.
 4. Borderline jest niewyleczalne. Szkoda życia, czasu emocji na relację z kobietą z borderline. Żadne terapie nie działają, nic nie działa. Współczuje bo z taka kobietą miewa się niezły seks ale .... nic poza tym.
 5. Oczywiście Olight takie ma w zestawie czy nawet Fenix. Głowica obrotowa możesz na pasku na czole nosić lub w ręku lub za pasek modyfikacji w cholerę. Większość tych zwykłych ma podwójny klips wiec możesz na daszku czapki zamontować. Nie sugeruj się się potężną mocą gdyż po pierwsze nie będziesz oświetlał boiska czy też oświetlał drogę dla auta. Na co dzień wystarczy kilkadziesiąt lumenów. Poza tym ta wielka moc to hmm w markowych latarkach przez elektronikę jest odcinana po jakimś czasie abyś nie poparzył sobie dłoni czego nie ma w S2. Poza tym drenaż baterii jest kosmiczny. Ja przerobiłem kilkadziesiąt latarek zanim wybrałem taką która mi odpowiada. Z budżetem 100 - 150 zł możesz kupić konkret latarkę. Ja sugerowałem się uniwersalnością zasilania. Zasilanie AA lub AAA. Wiele trybów pracy. Aby z namiotu wyjść się wysikać wystarczy 2 lumeny. Tryb strobo się przydaje aby w lasach odstraszyć zwierzynę a i ponoć można w samoobronie użyć. Poza tym wielkość, odporność na wodę etc. Latarek jak psów na rynku. S2 używam przy jeździe rowerem. Wymieniłem kolimator i mam rozproszone światło o kącie 45 stopni. Niektóre latarki posiadają dodatkowo czerwone światło o niskim profilu jako dodatek, oko szybciej się aklimatyzuje ponoć do tej barwy szybciej niż białej.
 6. Zasadniczo pomijając regułkę definicji HONORU trzeba zadać sobie pytanie czym dla mnie jest HONOR. Ostatnio te słowo pojawia się głownie w ustach kobiet które chcą na mnie wymóc zmianę decyzji tudzież postępowania mówiąc że postępuje NIEHONOROWO i NIEUCZCIWIE. Co do zadanego pytania. Z pokolenia na pokolenie zanikają takie przymioty w społeczeństwie jak HONOR. Bardziej oczywiście tyczy się to męskiej populacji. Co do kobiet wiadomo jak jest i nie ma co tu przepisywać forum.
 7. Patrząc na "jakość" dzisiejszych pań ich intelekt i sposób myślenia odpowiedz nasuwa się sama. Szkoda życia na coś co jest jedynie programowaniem ewolucyjnym. Gdzie w tym szczęście jednostki ? Gdy człwoek sie starzeje i hormony mają już mniejszy wpływ na naszą głowę dopiero wówczas na pewne rzeczy ze spokojem można spojrzeć.
 8. Coś tam paplali w telewizji że o 130% bardziej obciążona jest sieć bo co innego cała masa ludzi ma robić w domu poza siedzeniem w sieci wiec pewnie to jest przyczyna spadku wydajności.
 9. Jordan B Peterson - 12 życiowych zasad
 10. Wiedza z forum oraz książki z tematyki psychologi ewolucyjnej oraz obowiązkowa pozycja czyli książki autorstwa Marka pozwoliły mi ogarnąć siebie w godzinie największego zwątpienia. Już nie pikuje w dół tracą siebie swój czas i majątek. Nie zakochuje się. Sex i kobieta nie jest celem w moim życiu a jedynie dodatkiem.
 11. Sześć stron i progresu w postępowaniu nie widać.
 12. Milczenie jako shit test ... nie w tym przypadku. W tym ma na ciebie w****. Ja już za stary jestem na takie gierki kopnąłbym w dupę i tyle.
 13. Właściwie to chyba wszystko zostało powiedziane co dotyczy mojej skromnej osoby 40+. Od siebie mogę jeszcze dodać że zaniedbania zdrowia jak się miało 20+ zaczynają się odzywać a no i choroby i dolegliwości genetycznie nękające moich rodziców też czasami się pojawiają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.