Jump to content

Agrael

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

28 Świetna

About Agrael

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obczaj sobie typa Gian Lucavacci. Myślisz, że one nie biorą mu po kule ? Te młode dupy są przy nim bo ma kasę, że odpierdalają pańszczyznę ? Jak na moje to mu biorą z dupy do buzi po 5 razy.
 2. Z jego perspektywy lepiej wydać świadomie kilka stów na przelot do Amber i ruchanie niż szukać miłości nie wiadomo po co. Na jego poziomie masz tyle rzeczy na głowie i możliwości na życie że wątpię czy myślisz o kobietach jak o matkach twoich dzieci. Ludzie jakie to ma znaczenie czy kisisz ogóra w lasce z topu bo Cię "kocha" i jesteś zajebisty czy kocha twoją kasę i traktuję Cie jak bankomat. Jeżeli miałbym do wyboru : -ruchać Amber ze świadomością że ona jest ze mną bo mam w chuj kasy lub -ruchać Grażynę która mnie "kocha" Biorę Amber. I jeszcze jed
 3. To w zasadzie mówi wszystko. 20 lat temu Elon był za cienki na pukanie kobitki na poziomie Amber Heard. A teraz ? Proszę bardzo. Doprawiał rogi znanemu piratowi z karaibów. Komputerowy Geek. Dla większości z tego forum idealny kandydat na betabankomat. A jednak nie. Uważam, że da się.
 4. Panowie a co robicie jak was jajca bolą ? Ja po dwóch, maksymalnie trzech dniach nie mogę jajec dotknąć bo bolą.
 5. Opozycja może pakować manatki. To co Morawiecki proponuję, to jest standard na zachodzie. Oczywiście pytanie czy nas na to stać to inna kwestia. Ale do meritum. Opozycja jest tak miałka, że wybory PiS wygra w cuglach. Zapisujcie się lepiej to partii póki jeszcze miejsce jest przy cycku.
 6. Wydaję mi się, że największe branie będzie miał właśnie lekko ekstrentyczny pasjonat-nauczyciel ala Indiana Jones ( scena z filmu gdy ten wykłada na uczelni a uczennica ma napisy na powiekach"). Takim się dużo wybacza, i na ogól młode dziewczyny chcą kogoś takiego zaliczyć. "Ciekawe jakby to było z takim".
 7. Uważam że nie wszystkie. Jak masz 30 lat na karku to możesz celować w 19-22 ale tylko najlepsze egzemplarze. Poukładana głowa, dobre studia, albo własny zakład kosmetyczny lub inne badziewie, laski z inteligenckich, tradycyjnych domów. Na takie jest najwieksza szansa bo cała reszta jest pusta jak bęben maszyny losującej i wolą iść w tango z Tomeczkiem gołodupcem, który może jej zaproponować spagetti bolognese z paczki i amarene na pokoju w studenckim mieszkaniu. Ja w takie nie celuję bo nie mam z nimi o czym rozmawiać. Mój dziadek poznał moją bacie jak miał 32 lata a ona 18. Ojciec podobnie j
 8. Bardzo dziękuję za pomoc. Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję ale nie miałem czasu. Zainteresowała mnie kwestia wewnętrznego dziecka i sędziego. Jaka literaturę polecacie ? Siła nawyku i Atomowe nawyki zanotowałem.
 9. Laska ma na ciebie wyjebane. Prawdopodobnie w jej oczach jesteś frajerem. Tylko nie wie jak Ci to powiedzieć. Ja nie rozumiem po co marnujesz czas na takie bzdety. Nie pasuje, nie masz kobieto czasu to nara i koniec. Ewentualnie co możesz zrobić na przyszłość to popracować nad sobą i BYĆ MOŻE w przyszłości jak na siebie wpadniecie z nowu przypadkiem to w jej głowie pojawi się myśl : "faktycznie, zjebałam - fajny facet, mogłam spróbować". W zasadzie o tyle możesz powalczyć.
 10. Trafiłeś w sedno. Jak plan nie idzie od linijki to bardzo mocno spada mi motywacja i ogólnie samoocena.
 11. Powiem wam szczerzę, że doskonalę zdaję sobie sprawę z wielkich plusów rzucenia alko czy fajek już na amen. Ale właśnie boję się tej ascezy. Boje się że nie będę miał w jaki sposób się rozluźnić czy celebrować fajnych chwil. Nie wiem jak do tego podejść. Też myślałem czy nie robić sprintów gdzie wszystko jest na tip top i powiedzmy raz na pół roku weekend gdzie puszczają hamulce i jest jazda bez trzymanki.
 12. Witam, od dawna zauważam w sobie pewien mechanizm. Spinam poślady, ograniczam alkohol, przestaje palić, pilnuję diety i treningu. Wszystko idzie bardzo dobrze. Do czasu. Do czasu kiedy wypije browara, albo zapale fajkę. Wtedy w zasadzie cała konstrukcja się wali. Jak zapale sobie z kumplem papierosa, to wieczorem kupie piwo. Jak wypije piwo, to wieczorem zapalę papierosa. Oczywiście nie jedno piwo i nie jeden papieros. Wtedy kończę na czteropaku i paczce fajek. Poranek kac moralny i kapeć w mordzie. Przeklinanie, że nigdy więcej. I tak się to toczy aż do następnego zmobilizowania
 13. Z góry przepraszam, że zrobiłem z gęby cholewę. Nie dotrzymałem słowa. Nie opublikowałem raportu w zeszłą niedzielę. Czuje się z tym bardzo źle. Ostatnie dwa tygodnie popełniłem możliwe wszystkie błędy. Miałem bardzo dużo pracy, wpadło duże zlecenie na 5 cyfrową kwotę, do tego na etacie roboty nie do przerobienia, praca inżynierska do napisania. To wszystko mnie przytłoczyło. Długi weekend, powrót w rodzinne strony dwa dni picia i palenia. U mnie jest tak, że jeżeli wyłamuję się z jednego postanowienia, to pozostałe idą się jebać. Przestaje ćwiczyć, to przychodzi ochota na piwko wieczo
 14. Zmieniłem formę blogu. Nie chcę spamować strony głównej, dlatego będę publikował aktualizację w każdą niedzielę. Codziennie będę spisywał dietę, wagę, plus jakieś rozkminy, a publikacja będzie w jednym poście. Poniżej znajdziesz wszystkie posiłki które zjadłem w tym tygodniu. Podsumowanie : Waga : 92.7 kg - tydzień temu : 95,6 kg / -2.9 kg Obwód brzucha : 101 cm - tydzień temu : 98 cm / -3 cm Obwód klatki : 104 cm - tydzień temu: 101 cm / -3 cm Obwód ramion : 36 cm - tydzień temu: 37 cm / +1 cm Obwód uda: 58 cm - nie mierzone wcześniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.