Jump to content

squarex

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  55.15 PLN 

Community Reputation

9 Neutralna

About squarex

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedyś słyszałem, że mam wygląd normika więc robię sobie złudne nadzieje że moja morda ma potencjał i jak się ogarnę to może coś z tego być, a co wy o tym sądzicie bracia? To ja: https://imgur.com/a/Dq5sLK4 o mnie: 19 lvl, 161 cm, prącie mikropenis, bo mam mniej niż 10 cm na bank, asperger, depresja, borderline, dyspraksja, otyłość 3 stopnia, astygmatyzm w lewym oku, krótkowzroczność, koślawość stóp i kolan, krzywy kręgosłup, płaskostopie, padaczka (początek, bo miałem dwa ataki drgawek jak na razie), stulejka niepełna. Chyba tyle...
 2. A no faktycznie... Sorrki - zdiagnozowana przez psychiatrę, leczę się na nią już 3 lata.
 3. Szkołę rzuciłem, ale myślę o jakiejś dla dorosłych jak na razie mam wykształcenie gimnazjalne. Roboty nie mam jestem na rencie, bo jestem niezdolny do pracy. Fajki już niedługo spróbuję rzucić na dobre. Ruch to do toalety albo do sklepu tylko. Z jedzeniem to jem fast foody, słodycze, pije słodkie no niezdrowo. Niczego się nie nauczyłem stoję w miejscu. Dzięki za radę. Swoich genów dalej nie przekażę choćbym miał się wykastrować nawet, a podwiązać jak się zdarzy cud (znajdę dziewczynę) to obowiązkowo się będę musiał. Dzięki za szczerość ziomuś. Szczerze nic nie zmieniłem :/. Dzi
 4. Prawictwo straciłem w wieku 17 lat (teraz mam 19 lvl) z taką raszplą starą z ogłaszamy24 i zapłaciłem 100 cebulionów. A nigdy nie ruchałem bez płacenia za to i bez gumy, a nie raz mi się marzy seks z płodną julką albo szarą myszką. utrzymanki co to? chodzi o bycie betabankomatem czy jak? swoją drogą dzięki za szczerość. dzięki za rady ziomuś.
 5. SMV 1.11 Urodziłem się z wadami genetycznymi, brzydka morda, wzrost 161 cm, mikropenis, dyspraksja, asperger, borderline, depresja od trzech lat (tak btw), jestem niepełnosprytny. Bycie odpadem genetycznym mnie demotywuje, ale palenie się postaram rzucić, a co do trenowania to bardzo możliwe że też coś zrobię w tym kierunku, ale na razie brakuje mi motywacji i wigoru.
 6. Witajcie bracia, jestem incelem i po prostu jestem ciekaw waszego zdania. Co o tym sądzicie czy jako incel mam szansę na kobietę czy tylko divy z roksy i jazda na ręcznym?
 7. Witajcie bracia to ja squarex, mam nadzieje że tym razem z wami zostanę na dłużej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.