Jump to content

Pelmondo

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1 Neutralna

About Pelmondo

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie na jakiejś grupie singlowej. Napisałem że w dn .... będę w Karpaczu. Lubię podróże miło spędzać czas i czy znajdzie się jakaś duszyczka chcąca spędzić miło czas a w ramach rewanżu zaproszę do siebie...... Ale to był dodatek bo naprawdę dużo zwiedziłem zobaczyłem i poznałem wielu fajnych ludzi a wbrew pozorom samemu jest naprawdę wygodniej. Dokładnie byłem swoim samochodem. To jest plus.
 2. To zależy też jak jedziesz. Ja zrobiłem teraz tak : wrzuciłem posta na pewnej stronie że wybieram się na kilka dni w okolice Karpacza i szukam tam duszy do towarzystwa żeby miło spędzić czas itd Wierz mi że to był naprawdę fajny wypad 😉
 3. W swojej "karierze" miałem styczność z kilkoma samotnymi matkami. Pomimo zapewnień że nie chodzi o pieniądze, wilka miłość i potrzeba bliskości to Koniec końców, prędzej czy później zawsze chodziło o jakąś stabilizację.
 4. Podejrzewam że się zeszli... Przyznam się że byłem też w podobnej sytuacji co @Roland. Ja samotny, dobra praca, kobieta po rozwodzie, dwoje synów, do tego rodzice na dochowaniu (którzy sami ją ściągnęli żeby ich obsługiwała) i niewielkie gospodarstwo. Teoretycznie miało być tylko zapoznanie i partnerska impreza. Z jej inicjatywy przeszło w 2 letni związek. Dziewczyna w sumie bardzo dobra ale bardzo szybko był nacisk na zamieszkanie u niej. Zależało jej strasznie Stwierdziłem że Nie zamieszkam dopóki nie ogarnę czegoś swojego( w ciągu roku będę mógł mieć swój dom) ale to nie wchodziło w g
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.