Jump to content

deleteduser202

Użytkownik
  • Posts

    1,800
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27
  • Donations

    0.00 PLN 

deleteduser202 last won the day on July 26 2025

deleteduser202 had the most liked content!

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Boliwia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

deleteduser202's Achievements

Porucznik

Porucznik (14/23)

4.1k

Reputation

  1. Mogę z czystej, zlooxmaxingowanej ciekawości spytać po co to wszystko? Posty, które zostały tutaj zrównane do spalonej ziemi, mimo to zakładanie kolejnych i ciągłe ignorowanie otaczającej rzeczywistości. Masz bekę z innych pisząc to wszystko, trollujesz, okazujesz pogardę w ten sposób, dla tych, którzy reagują? Dokładnie
  2. Widzi się często takie nawet atrakcyjne laski, które miały być synami dla wiecznie niezadowolonych z ich płci ojców, które są kierowniczkami, zarządzają czymś lub prowadzą po prostu tira/autobus. Dodajmy do tej zupy jeszcze solniczkę feminizmu i wychodzi coś naprawdę niedobrego w smaku.
  3. Aha. Widzę kolega jest na innej planecie zupełnie emocjonalnie. Wróć do tych komentarzy za jakies 3-4 lata, wtedy to będzie bardziej czytelne.
  4. Może tak, może nie... Specyficzny typ kobiet idzie w ogóle w takie klimaty na pełnej... Generalnie laska w takiej męskiej energii to nic dla mnie interesującego. Dostrzegam tam duży konflikt osobowościowy, siła, dominacja... równanie do mężczyzn... To miałeś epizody, a wiesz jak to jest gdy ktoś w tym siedzi dłużej? To są twoje doświadczenia. Poza tym, za kurtyną jest zupełnie inny świat, do którego może nie miałeś po prostu dostępu. Ale to tylko rozważania na szczątkowych informacjach, ja mam wrażenie, że psychicznie OP raczej nie ma do tej laski specjalnego podjazdu i przekona się o tym wcześniej czy później.
  5. Baba po ścianie albo na sekundę przed, jest aktywna i ma pasje... oczywiście w kulaniu się z chłopiskami... seminarium z brazylijskimi chadami też zapewne ma zaliczone i czeka na kolejne... Oczywiście, że uważa cie za slabego (co aż skwierczy z tego postu), ale nie przez to, że przegrywasz w jej grze, tylko ze się zaciągnałeś na jej okręt jak jakiś majtek do pucowania podłóg, który lada moment zatonie. Masz 31 lat... chłopie zastanów się co ty w ogóle robisz.
  6. I słusznie. Myślę, że teraz (11:35) jest idealny czas na kolejną ścianę tekstu. To zawsze działa.
  7. Nic nie rób, ja bym czekał na jej ruch. Godzina na spotkanie jest wręcz idealna na naprawdę coś niesamowitego między wami. Trzymam kciuki.
  8. Nowa Zelandia? Tam cisneli z Covidem dość brutalnie w swoim czasie
  9. Nie ustawiasz tutaj kobiet, które są "ogarnięte", jako mimo wszystko wciąż bez wyboru i głupie? Jak tak można?!
  10. SZNUR+, ładne, eleganckie, chwytliwe. Ja bardzo rzadko cokolwiek oglądam, ale to video to chyba jego najlepsza praca.
  11. System ma po prostu przetrwać, trochę się zmienić, ale przetrwać. Trzeba tworzyć problemy, żeby je później rozwiązywać i dawać wciąż i wciąż iluzję, że jest potrzebny (urzędnicy muszą coś robić). A rozwiązania? Już płyną na pontonach z dyplomami inżynierów, którzy wiedzą jak ulepić chatkę z gówna, oraz chirurgii estetycznej: specjalność twarzoczaszka.
  12. To był dla nich zawsze biznes i kwestia przetrwania, chyba nic nowego? Pokaż mi laskę, która obecnie tak ochoczo chce mieć więcej niż 1 dziecko? 3 i więcej dzieci to obecnie w 98% przypadków patologia, masochizm, zaburzenia... Dorzućmy do tego wiek jako punkt startowy minimum 30+... Do tego jeszcze inflacja, zmieniające się trendy, mokebe którzy będą zapładniać a Janusz ma wychowywać... Jeśli do tych rosnących opłat, będą np. dodawane (w dość atrakcyjnej cenie) jakieś sensowne, dobrze zaplecione sznury, które nie pierdolną przy powiedzmy masie 100 kg zdrowego chłopa, to ma to sens!
  13. A teraz riposta językiem urzędowym / okupacyjnym: O tym procencie było już na forum wielokrotnie, więc podtrzymując temperaturę, przemilczę No... I po problemie
  14. A może by tak po prostu wprowadzić system ocen? Panie urzędniczki looksmaxerki 45+(najlepiej po menopauzie) będą oceniać typów po 30stce czy ruchable czy nie... Podniosłoby to samoocenę całej polskiej populacji męskiej do maksimum.
  15. Ten koleś ma ból dupy o wszystko na tym świecie. Wszędzie widzi problem, tylko nie w sobie. Histerycznie reaguje na każdy dyskomfort czy komentarz. Dziecko uwięzione w ciele dorosłego mężczyzny. Smutne.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.