Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gintoki

Troll
 • Content Count

  102
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

About Gintoki

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1053 profile views
 1. Gintoki

  Pokemon GO

  Odnośnie Pokemon Go to tę grę po prostu mam gdzieś, gdyż mój szał na Pokemony skończył się paręnaście lat temu. Aczkolwiek dzięki Pokemonom(a w zasadzie dzięki puszczanemu na Polsacie Anime) poznałem japońską animację , choć jej fanem stałem się dopiero w 2009 roku. W sumie też próbowałem grać w Pokemony na PC i nawet nieźle się w tę grę mi grało. Chcą ludzie zbierać te stworki, niechaj zbierają to nie jest mój problem.
 2. Hehehe. Nic dziwnego. Przeca korporacja religijna bardzo chętnie chapnie sobie jak najwięcej profitów z tej religijnej błazenady. Ale to nie mój problem, bo mam gdzieś KK(tylko żeby nie mieli żadnych państwowych przywilejów w Polszy).
 3. Świadomość wzrosła, bo po prostu mają teraz więcej dóbr i do religii(która nie jest im potrzebna) nie chcą się odwoływać i ją porzucają stopniowo. Co do drugiego punktu tego komentarza, ten cały pomysł z muzułmanami raczej będzie działać na krótką metę, a właśnie sprowadzaniem sobie dziczy z Bliskiego Wschodu i Afryki nasza cywilizacja skończy podobnie jak te myszy(z tym że przedstawiciele naszej cywilizacji przejmą kulturę i styl bycia przybyszy).
 4. A możesz pokazać statystyki? Chcę się z nimi zapoznać.
 5. Naprawdę ty sądzisz, że oni podtrzymają przy życiu obecny system emerytalny? Naprawdę myślisz, że oni wezmą się do roboty w rzeczach, których autochtoni nie chcą robić wówczas gdy arabscy przybysze wolą żerować na zasiłku i płodzić dzieci, olewając często kulturę gospodarza? Prędzej się wkurzą jak będzie ich coraz więcej i zasiłki się skończą(a wtedy nieliczni z tych naprawdę myślących zostaną w kraju, który ich przyjął a reszta wpadnie w szał, wspomagany religijnym szajsem). Szkoda że taki naiwny jesteś, myśląc że większość tych dzikusów w czymkolwiek pomoże Zachodowi.
 6. Powód jest prosty a mianowicie taki, że takie artykuły na Wypoku wywołują dysonans między tym co mówiono powszechnie o karierowiczkach lat 30+ a tym, co się tak naprawdę dzieje. Panie się wściekają, bo to mówi o nich prawdę a biali rycerze dlatego że to burzy im wizerunek o "nieskazitelnych" istotach jakie są kobiety.
 7. "Kobiety po 30-stce, które dzisiaj bezskutecznie szukają partnera, mają prawo być wkurzone. Tak prawdziwie, bez ukrywania zawiedzionych oczekiwań i całkowitego niezrozumienia tego, co je spotyka. (...) Singielki po 30-stce są przecież w najlepszych latach swojego życia. Ładne, zadbane, z pasjami, dbające o swoje ciała, bywające w modnych klubach, rozwijające się, zwiedzające świat, pewne siebie, niezależne finansowo, przebojowe, z poczuciem humoru i wcale nie takimi wielkimi wymaganiami." Ja bym raczej powiedział że nie mają zbytnio prawa być wkurwione z powodu tego, że nie mogą znaleźć partnera. Atrakcyjny partner woli albo młodsze albo woli iść na "dziewczynki". Zdawało mnie się że raczej najlepsze lata kobiet to lata od 15-24 lat. I nawet jeśli mają te wszystkie cechy wymienione w ostatnich słowach cytatu(oprócz ostatniej cechy, bo wymagania mają większe niż to co dadzą i domagają się więcej z powodu swojej hipergamicznej, żeńskiej natury) to i tak są nieszczęśliwe(nawet wiem dlaczego).
 8. 1: Manipulacja 2: Mówienie jednego i robienie drugiego. 3: Pogarda dla słabości faceta. 4: Odchodzenie od faceta, gdy samiec traci zasoby. 5: Żenienie się z jednym samcem i rodzenie dziecka innego samca. 6: Przenoszenie winy na innych. I wiele innych przewinień, jakie mają samice.
 9. Czyli babom nie daje się takich wymagań jakich daje się facetom. Czasami ja widząc nierealne i wygórowane wymagania samiczek wobec samców myślę sobie, żeby mieć te roszczeniowe i wiarołomne stworzenia w dupie.
 10. @Piotr To co przetłumaczyłeś z angielskiego o chorobach genetycznych wśród Arabów to jedna z niewielu rzeczy, która mnie zniechęca do całkowitego rasizmu. Tylko że ja osobiście nie chcę, żeby jasna karnacja jak i jasne włosy zaniknęły całkowicie w wyniku mieszania się intensywnego białych z czarnym i żółtymi(bo oni mają allel dominujący a my recesywny, wolę żeby dopływ świeżej krwi był sporadyczny).
 11. A baby od siebie dają coraz mniej. Mimo iż mogą pracować bardziej niż kiedyś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.