Jump to content

Eren Yeager

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

58 Świetna

About Eren Yeager

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie Bracia, ostatnio zapoznając się z radą jednego z Braci na forum, postanowiłem poszukać informacji na temat techniki uwalniania Davida Hawkinsa. Skorzystałem z poniższego filmu na Youtubie, autorstwa pewnej sympatycznej Pani, na kanale "Kuźnia Świadomości". Czy te nagranie jest odpowiednią formą zastosowania tejże techniki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 2. @Warmianin zacznij rozmowę z nim o tym, że coś Cię wcześniej łączyło z tą kobietą. Jeżeli będzie miał to w dupie, to uważam że i tak nie będzie już dobrych relacji. Relacja pomiędzy braćmi, podobnie jak związek, jest to walka, co pokazuje Twoja sytuacja. Musisz być gotowy stawiać bezwzględnie granicę, bez wrzasków czy awantur, z klasą jak dżentelmen. Przykro mi, ale innego wyjścia nie widzę.
 3. Postaw ultimatum bratu, że spotykałeś się z tą laską i jest to nieeleganckie że on teraz ją chce bzykać. Kumple i bracia nie powinni podbijać do swoich ex. Jak oleje Twoją prośbę, to zerwij z nim kontakt i powiedz żeby więcej o nic Ciebie nie prosił.
 4. Sam z mamą. 40 tys mieszkańców Też uważam, że przy moich lękach nie będzie to dobre rozwiązanie. Czyli praca z emocjami. Np zamiast uciekać w słuchawki, to uświadomić sobie swoje emocje. Nigdy o tym nie myślałem. W punkt rada. Spokojna, biurowa praca, bez stresu. Jak już zacznę pracę i uznam, że jest bezpiecznie, wtedy się uspokajam. Natomiast jak dostawałem ochrzan, to często byłem cały rozdygotany w domu. Niestety nie mam rodzeństwa, więc po części dlatego jestem samotny. Z drugiej strony mama kupiła
 5. Dobrze trafiłeś - jestem INTP-T, czyli logik. Ciekawe, że nigdy się nie zastanawiałem nad energią. Bracia bardziej radzili się wyprowadzić. Kontrolujący jest głównie ojciec, co ciekawe on nie mieszka ze mną, jest daleko na południu Polski, więc tylko wydzwania. Bywało że bałem się odbierać telefony.
 6. Nie no, podejrzewam że bycie z tatą alkusem jest gorsze niż bycie z tatą, co kontroluje. Bardziej zaszkodzili szydercy w gimnazjum. Tak zrobię Ot, i wszystko. Jakiś czas temu zakupiłem afirmacje Marka o Bogu. Jeszcze pozostaje przeprowadzka.
 7. Jak nie dokonam aktu masturbacji, to jest ok. Jak inaczej, to spać. Dokładnie. Nie będę wiedział nawet czego chcę, dopóki będę słuchał wymagań i pierdolenia. Dodam jeszcze, że jak pojechałem do Niemiec, bo zaprosiła mnie koleżanka (chciała bolca), to zaraz tata zaczął gadać, że nie akceptuje tego wyjazdu i zaraz pytania czy to moja narzeczona. Dodam, że taty nie ma już wgl w domu, bo jest z nową kobietą. Ale wydzwania regularnie. Jakbyś miał miał kamerę w domu. Czyli pierwsza rzecz po przeprowadzce. Interesuję się historią.
 8. Drodzy Bracia, Mam taki problem psychiczny i chciałbym o tym popisać, wygadać się przez internet. Otóż męczę się z patologiczną wręcz prokrastynacją, bardzo podobną do tej, która występuje u Marka. Doskonale wiem, że powinienem w życiu działać, ale nie mogę się zmusić. Objawia się to tym, że mimo iż miałem szczere chęci, by obronić pracę magisterską w czerwcu, to po prostu mi nie wyszło. Nie wiem w ogóle jak to możliwe, mam wrażenie że czas minął jakby ktoś pstryknął palcem. Coś w stylu "zrobię to jutro", a skończyłem z tym, że napisałem dopiero jeden rozdz
 9. Po co ten cynizm? Jest to jedna z rzeczy, która nie podoba mi się na tym forum. Ludzie hejtują, zamiast normalnie odpowiedzieć. Dlatego czasem forum podrywaczy w tym kontekście są lepsze, więcej praktycznych porad, a mniej jadu. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale na Twoim miejscu poćwiczyłbym day game. Możesz spróbować różnych zabawnych tekstów na podryw. Najwyżej jak Ci nie wyjdzie, to się pośmiejecie obydwoje, zawsze będziesz miał już jakieś doświadczenie. W internecie jest artykuł Rafała Żubera na ten temat, pewnie od Szabelskiego też coś się znajdzie.
 10. Witajcie Bracia, zaktualizuje temat. Dziś zdałem sobie sprawę, że chęć pójścia do wojska nie była moim przekonaniem, a czymś co zostało wtłoczone mi przez rodziców. Do wojska bardzo mnie zachęcała matka, twierdząc że są tam dobre zarobki, państwowe mieszkanie. Że w cywilu sobie nie poradzę, z minimalną krajową, a wojsku będę kimś. W tej chwili jestem na rozdrożu, gdy muszę wybrać co chcę robić w życiu. Uważam jednak, że w wojsku nie realizowałbym się, służąc tam tylko dla pieniędzy, jednocześnie mając z tyłu głowy, że w razie wojny będę zwykłym mięsem armatnim.
 11. Witam Braci, wczoraj mój, myślałem że dobry, kolega poprosił mnie o kontakt do byłej dziewczyny, która mieszka obecnie w Niemczech, rzekomo w sprawie pracy tam. Trochę dziwna sytuacja, nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony nic mnie z tą kobietą nie łączy, a z drugiej włącza się pies ogrodnika. Ponieważ jednak to był mój dobry kolega, z którym mi fajnie się spędzało czas, to podałem mu fb, tym bardziej że nic mnie z tą dziewczyną nie łączy, natomiast zaznaczyłem żeby się na mnie się powoływał. On zaś opowiedział "a co mam jej powiedzieć, że chcę ją wyruc
 12. Czaje czaje. Wiesz co, doszłem do wniosku że tam gdzie się sra, tam się nie je. Bo to śliska sprawa, by się wydało to by były płoty tylko.
 13. Nie ma się czym podniecać. Po prostu starszym Paniom jest przykro, że mężczyzna w wieku 29 lat nie chce brać ślubu z rówieśniczką. To tak jak Wy wkurwiacie się, kiedy dziewczyna wydziela Wam seks, a z innym rucha się jak królik. Ten sam schemat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.