Jump to content

Eren Yeager

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

18 Dobra

About Eren Yeager

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Bracia, Czy macie rady jak doprowadzić do seksu z znajomą od 10 lat fryzjerką? Ma około 40 lat, zna mnie od dzieciaka. Od jakiegoś czasu zaczęła mi, niby od niechcenia, pokazywać dekolt, więc to byłby niezły target. Na starej piczy, młody chuj się ćwiczy. Ogólnie studiuje i pracuje w dużym metropolii (celowo unikam nazwy) , natomiast na weekendy zjeżdżam do rodzinnego miasta. Seks u mnie zatem odpada, chyba że zabierać ją aż do kawalerki. U niej również, ponieważ zajmuje się chorym ojcem. Zostaje zatem jej zaplecze, ewentualnie samochód. Trochę się
 2. Również jestem fanem Gothica i chciałbym się wypowiedzieć. Ogólnie zauważyłem tendencję do demonizowania trzeciej części gry. Oczywiście prawdą jest, że twórcy kompletnie nie wiedzieli jak podejść do tak ogromnego świata i wynikiem tego jest masa postaci, z którą jedynie wymienimy parę zdań oraz śmieciowych questów. I fakt ma ona kilka bolączek, ale generalnie to muzyka, klimat i otwarty świat to arcydzieło. Do dzisiaj uwielbiam patrzeć na zachody słońca czy majestatyczne góry Myrtany. Jak na te czasy, twórcy naprawdę stworzyli coś cudownego. Swoją drogą jest jakiś fank
 3. Tak swoją drogą, jak najlepiej dbać o włosy?
 4. Witajcie Bracia, Również i ja podzielę się historią o pierdzeniu, chociaż nie moim. Otóż niedawno, kiedy koleżanka wypięła się z rana na pieska, doszło do pewnego zdarzenia, jakim był piard. Co prawda, delikatny i bezdźwięczny, jakby ktoś spuścił powietrze Ogólnie jakoś to mi nie przeszkadzało, zwłaszcza że z powodu nieśmiałości i stresu, nie mam wielkiego wyboru 😛 A czy Wy mieliście podobne sytuacje?
 5. Też nie można stawiać muru między sobą a kobietami, chociażby dla sportu
 6. U mnie raczej nie ma tragedii, ale za bardzo się wtrącali w moje sprawy.
 7. Raczej jest to moja wina, chociaż rzeczywiście ma lekką nadwagę, a i miss piękności też by raczej nie została. Jest bardzo uczynna, pracowita i opiekuńcza plus ma duże piersi (mój typ). Co masz na myśli, pisząc żebym robił nogi?
 8. Dość nieprzyjemna ironia. Ciekawe z czego wynika?
 9. Eren Yeager

  Nie dochodzę

  Witajcie Bracia, Jak pisałem w "Świeżakowni" swój pierwszy raz zacząłem dość późno, a mianowicie w wieku 24 lat. Od czasu gimnazjum jestem uzależniony od masturbacji i pornografii. Od pierwszego stosunku w ogóle nie mogę dojść, mimo że ręką mi to zajmuje około 5-10 min. Przyjaciółka śmiała się, że mój penis jest "uparty" (jest bardzo wyrozumiała). W prezerwatywie też mi nie staje. Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc/dać radę? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 10. Dlaczego uważasz, że pierwsza dziewczyna to dno intelektualne? Może to Ty po prostu nie potrafisz poprowadzić rozmowy, aby nakręcić emocje u tej dziewczyny. To po primo. Skąd wiesz, że któraś z nich jest akurat Tobą zainteresowana? Jeśli nie doszło do seksu z obiema, to jest to bardzo mało prawdopodobne. To pro secundo.
 11. Witajcie Bracia, w poniższym poście chciałbym opisać swoją historię. Zacznę od samego początku. Urodziłem się jako jedynak, bez jakiegokolwiek rodzeństwa, z oddalonym kuzynostwem. Wychowałem się również z weekendowym tatą (wojskowy). Można powiedzieć więc, że od samego dzieciństwa miałem do czynienia z dość nieprzyjemną samotnością i odosobnieniem. Wspomniana samotność głównie objawiała się tylko (albo aż) graniem w karty z samym sobą oraz spędzaniu czasu przed komputerem, kiedy inni spędzali czas grając w piłkę i uczeniem się życia w grupie. Pierwsze moje w
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.