Jump to content

Enthalpy

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

23 Świetna

About Enthalpy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapomniałeś o najistotniejszych kwestiach wyżej wymienionych opcji produktów finansowych. 1. Gwarancja. Przez te 3-4 lata czy ile tam finansujesz pojazd, czyli obowiązuje praktycznie cały okres. 2. Jedyne koszta to wymiana oleju czy tam wycieraczek, bo nic nie ma prawa zepsuć się w nowym samochodzie, oczywiście w teorii, ale przekłada się to na bezkosztową jazde, a nie jak w przypadku twoich kumpli którzy muszą wykładać rokrocznie 3-5k żeby przejść przegląd. 3. Koszty leasingu wrzucasz w koszty, czyli tak naprawde kupujesz finalnie samochód na raty za mniej niż 100% wartości.
 2. Poczucie bezpieczeństwa to jest temat na oddzielną bekę. Lata 90 już dawno minęły, teraz żeby dostać łomot na ulicy na prawde trzeba się postarać.
 3. Nie chodzi o kompleksy, ani nic z tych rzeczy, tylko luźne obserwacje. Traktując ludzi losowo zgromadzonych na siłowni jako jedną grupe, można ocenić pewne parametry, tak samo jak szybko można zauważyć że np 10% ćwiczących stanowią kobiety.
 4. Jak to jest z tym wzrostem?, niby średnia w Polsce w przypadku mężczyzn to 173 cm, a będąc na siłowni, czy w Lidlu 90% gości jest wyższych ode mnie(179)
 5. https://vm.tiktok.com/ZMLNB73ow/ Tu masz przykład postawy Twojej równieśniczki
 6. Podczas studiów wyjeżdżałem w wakacje do gówno prac za granice, i najgorsza nie była sama robota co towarzystwo polskich współpracowników, zaczynających dzień o 5 rano od browara. Nie wiem ile zarabiasz na tych taksówkach, ale czasami wystarczy zrobić jakiś 2 dniowy kurs, mieć papier i znaleźć dużo lepiej płatną prace. Jak ogarniasz elektryke to zrób sobie sepy, ile to teraz kosztuje? 400?, I podpinaj ludziom kuchenki indukcyjne, zwróci się przy 2 zleceniu, albo inne pierdoły typu podłączanie gniazdek, jakieś lampy itp, ludzie boją się prądu.
 7. W szoku jestem ze jeszcze nikt Cię nie zj*bał że zajmujesz się głupotami, i myślisz o głupotach. W twojej sytuacji jak masz wolny czas to bierz nadgodziny, albo znajdź drugą robote choćby na pół etatu.
 8. Chłop jest mistrzem, wyobrażacie sobie dzieci w podstawówce recytujące te teksty przed całą klasą? 😅
 9. Może nie będzie to coś na wzór TOP 100 wszechczasów radiowej trójki jak ma to miejsce na koniec każdego roku, Ale zachęcam do dzielenia się propozycjami. Na początek leci Bajm, i nieśmiertelny klasyk biała armia: W refrenie Beata Kozidrak śpiewa: " Jesteś zerem, białym rycerzem, nosisz spodnie więc walcz" 😂 Kolejny numer i znów Bajm: Tutaj coś o push and pull: "Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, mam na twym punkcie bzika" 😁 Teraz przeniesiemy się do współczesności czyli tegoroczne męskie granie orkiestra:
 10. Tik tok kojarzony do tej pory z wygłupami, tanecznymi wygibasami, a tym czasem treści m.in red pillowe z perspektywy kobiety, psychologa? O wymaganiach kobiet: https://vm.tiktok.com/ZM8wq3h8S/ O hipergamii: https://vm.tiktok.com/ZM8wbJMav/
 11. Opinia czy z doświadczenia? Poniżej 0 pompy mają jeszcze całkiem niezły COP, przy -15, 20 zaczyna się robić nieciekawie, ale ile jest takich godzin w ciągu roku?
 12. Świetnie zekranizowany obraz łapania niczego nie świadomego jelenia, gotowania żaby, i najciekawsze, a mianowicie przemiana głównego bohatera w dużej mierze za sprawą żony, z bluepilla do redpilla. Dobre role Ala Pacino i Lady Gagi. Ciekaw jestem waszych opini o wyżej wymienionym filmie. Pozdrawiam
 13. Witam Państwa bardzo bardzo ser....żartuje, część!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.