Jump to content

AT91SAM7S256

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

AT91SAM7S256 last won the day on August 21 2021

AT91SAM7S256 had the most liked content!

Community Reputation

265 Świetna

About AT91SAM7S256

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Marek, Wsparcie poszło. Dzięki, że poinformowałeś. Pozdrawiam
 2. Odpowiem Ci, @Gixer. Ci Ojcowie zapierdalają za granicą, na delegacjach (i nie tylko), by utrzymać rodzinę (za wszelką cenę, nie zawsze się udaje), bo te "nowoczesne, postępowe i wyzwolone" maDki, które zajmują się "macierzyństwem na pełen etat", korzystają pełnymi garściami z uroków beztroskiego życia.
 3. Acha, dodam po doczytaniu postu Dewajtis - moja siostra jest taką normalną dziewczyną
 4. @Dewajtis, powiedz mi, gdzie są takie normalne dziewczyny? Ja znalazłem tylko jedno miejsce z normalnymi dziewczynami, z którymi coś można budować - Jeżycjadę Musierowiczowej. Jest to bajka i po przeczytaniu wkładam między bajki.
 5. Dziecko chciało pieska... Jak już pies się pojawił, to rozpasanie, pies całymi godzinami nie był wyprowadzany na dwór. Mieszkanie zasrane, zaszczane. Pościel na łóżku córki jebała, aż się wytrzymać nie dało... Exżona nie widziała problemu. Zresztą, poczytaj moją historię małżeństwa, opisaną w Świeżakowni. Dodam, że jednym z argumentów ex teraz (sądownie dzielę z nią majątek) za utrzymaniem obecnego status quo, jest m.in. koszt utrzymania psa. W odpowiedzi sądu dostała (cytuję): "...a nadto wydatki, które nie są niezbędne do utrzymania siebie i córki, takie jak wydatki na psa,
 6. @Główny_Inżynier, powiedziałeś prawdę, ona to przeczytała, bardzo dobrze. Teraz: to NATYCHMIASTOWY kop dla niej w dupę! I walka o dzieciaka, jeśli rzeczywiście to Twoje. Jak to sprawdzić? - do roku czasu od narodzin masz prawo wnieść do sądu sprawę o zaprzeczenie ojcostwa. Resztę doczytasz.
 7. True, potwierdzam z własnego doświadczenia minionego małżeństwa. Jedyna różnica, to to, że pies pojawił się, jak byłem jeszcze żonaty.
 8. @slusa, nie napędzaj spirali spierdolenia. Mówię poważnie, ona to na pewno wie, ale po co dodatkowo jej o tym przypominać.
 9. No nie mogłem uciec od skojarzenia (cytat z Terminator 2): "Skynet otrzymuje finansowanie. System startuje 4 sierpnia 1997 roku. Ludzie przestają mieć udział w planowaniu strategii. Skynet uczy się w postępie geometrycznym. 29 sierpnia, 2:14 w tym dniu system zyskuje samoświadomość. Przerażeni ludzie próbują go wyłączyć. Skynet się broni..."
 10. Proponuję przeprosić się z Nokią 3310 lub 6310 (może być też Alcatel One Touch Max). Twój problem sam się rozwiąże A propos, by nie być gołosłownym - sam używam Nokię 6310 - wystarczy do moich potrzeb
 11. A nie dodałem wcześniej, właśnie w tej książce "Opium w Rosole" są też opisane kukoldzkie zachowania jednego bohatera tej książki i schematyczne zachowania jednej lali, za którą ów bohater latał... Jak to Forum otwiera oczy
 12. Super pomysł Ja już przeczytałem "Orędzie" Roberta T. Preys-a (zrobiła na mnie wrażenie) oraz kończę "Gwiezdne szczenię" Jacka Izworskiego (obydwie sci-fi). A, że jakiś czas temu przeczytałem "Opium w rosole" Małgorzaty Musierowicz, to dziś z okazji latania rowerem po Poznaniu, zajechałem też na Jeżyce, zobaczyć, jak tam jest. Chciałem też kumpla wyciągnąć, ale był w robocie; pojechałem sam do Poznania.
 13. Co???? Ma możliwości zarobkowe według sędziny???? Rozumiem, że pańcia też co miesiąc będzie łożyć 3600zł na potrzeby dzieci? W końcu oboje rodzice są równo obciążeni kosztami utrzymania i wychowania dzieci (zapis w moim wyroku rozwodowym).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.