Jump to content

AT91SAM7S256

Użytkownik
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  40.00 PLN 

AT91SAM7S256 last won the day on August 21 2021

AT91SAM7S256 had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AT91SAM7S256's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

470

Reputation

 1. I to nie wystarczy dawać coraz wyższe pozycje na nastawniku jazdy, bo to kończy się tym:
 2. Albo, jeśli ten koleś jest maszynistą (nie wiem), to w ramach wzajemności da tej kobiecie ruszyć ten skład:
 3. OK, bardzo dobrze Jest potrzebna. Tylko w obecnym świecie / systemie czynniki decyzyjne / sądowe / opiniotwórcze / socjal media robią wszystko, by tę instytucję rodziny zniszczyć / zohydzić / zdewaluować, bo to takie "przestarzałe, nienowoczesne i niepostępowe". Niestety bardzo dużo młodych kobiet i również mężczyzn (szczególnie "nowocześnie i postępowo" wychowanych (wyhodowanych???)) jest bardzo podatnych na tę manipulacyjną papkę. Będzie tylko gorzej... Również kobiety i mężczyźni w średnim wieku też. To motto "ruchać, obserwować", niestety wpisuję się w retorykę tej manipulacyjnej papki.
 4. Ale Twoje pieniądze, które zarabiasz / dostajesz / whatever, są wyłącznie Twoimi i nic mężowi do nich? -też z doświadczenia. Sorry, nie mogłem się powstrzymać Dlatego jestem za domyślną rozdzielnością majątkową, nawet po zawarciu małżeństwa.
 5. To się nie bierze znikąd. To jest efekt pozbawienia ojców wpływu wychowawczego na swoje dzieci decyzjami sądów rodzinnych. Pomijam tu oczywiście skrajne, patologiczne przypadki, gdzie taka decyzja odseparowania ojca od dzieci musi być wydana. Przykładem nawet jest moja córka, która sobie założyła kolczyk w nosie, oczywiście za pozwoleniem "nowoczesnej i postępowej" mamusi. Moje zdanie nie miało tu żadnego znaczenia (mimo, że też mogę decydować o sprawach istotnych dla córki) ale chociaż powiedziałem jej, jak to zobaczyłem, że wygląda z tym, jakby jej gluty z nosa wystawały i wcale jej to urody nie dodaje i nie podoba mi się to. Chyba na razie poprzestała na tym, jakichś dziar na widocznych częściach jej ciała nie widzę. Co więcej, nawet szkoła nic nie może w tym temacie zrobić, jak zasięgnąłem informacji u wychowawcy klasy. Pomyślałem wtedy - szkoło z lat 80-tych, wróć!
 6. I w nawiasie dodałem emotkę śmiechu, bo wiem, jak wyglądałyby realia . A to też byłby doskonały probierz intencji pańci, tak przy okazji.
 7. Zaproponowałem rozwiązanie win-win: ona ma swoje, on ma swoje. Gdy się związek rozleci, ona ma swoje, on ma swoje. Gdy związek będzie trwał, ona ma swoje, on ma swoje. Obydwoje wygrani Tu jesteś w błędzie, jestem odległy od takich zamiarów, tylko zwróciłem uwagę, że on ma zadbać o swój interes. I zadbał, jak prześledzisz wątek @Turop-a.
 8. Przykre... Że tak zapytam: wychodził z domu do roboty "z pełnym żołądkiem i pustymi jajami" czy było dokładnie na odwrót? (dzieci już w wieku przedszkolnym)
 9. Jeszcze mu zależy, doceń to. Hmmm... Jeszcze bym zrozumiał, jak opuszcza rodzinę, gdzie są małe dzieci (nie został zmuszony do tego??) Mężczyzna zostaje ze swoimi dziećmi na dobre i złe (aż przynajmniej do ich pełnoletności), ale jak jest się zmuszonym do odejścia....
 10. A wielekroć lepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie, jak ona sobie sama kupi większe mieszkanie na kredyt na siebie ("dobrze zarabia, to powinna mieć zdolność kredytową"), a @Turop ma swoją kawalerkę. Zawsze pańcia może rozszerzyć wspólność na niego aktem notarialnym (tak, wiem, ) i wtedy będą regulować opłaty na pół i jak tam się dogadają z kredytem. A jak się posypie między nimi, to @Turop ma dokąd wrócić, bogatszy o wiedzę w relacjach DM.
 11. Teraz doczytałem. Gratuluję powrotu właściwego toku myślenia Tak trzymaj
 12. @maria, to jakiej wysokości muszą być świadczenia miesięczne, skoro opłata stosunkowa może wynieść nie więcej niż 200 000zł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.