Jump to content

Matanjah

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

19 Dobra

About Matanjah

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję tak pozytywnego rozwiązania sprawy bracie !!! Powiedz jaki rodzaj psychoterapii pozwolił ci uwolnić się od jakichkolwiek emocji do swojej byłej?, a z innej beczki czy twoja była nie robiła ci pod górkę z rozwodem z jej winy oraz opieką na przemienną? często jest to problem uzyskać tak dobre warunki w sądzie bo kobiety skłonne są iść na przekór wszystkiemu. Powodzenia bo przy twoich zarobkach można sobie pozwolić na wszystkie marzenia i cele tak że korzystaj z tego.
 2. Z powodu właśnie ich wyglądu, mocniejszego nacisku i braku samoregulacji, ja mam damona z zamkami i podobno jest różnica znaczna, ale nie nosiłem nigdy aparatu z gumkami więc zdaje się na opinię innych, tak czy inaczej aparat ma zrobić swoją robotę - reszta ma mniejsze znaczenie. Mój główny powód dla którego zdecydowałem się na droższy aparat to krótsze wizyty i docelowo krótsze leczenie, uznałem że czas jak i ceny oraz dojazdy na wizyty wyjdą chociaż czasowo taniej.
 3. Ja mam założony aparat już parę miesięcy, oczywiście prywatna klinika, aparat samoligaturujący system Damona, droższy ale docelowo krótsze leczenie i wizyty co 2 miechy, plus brak gumek i wydaje się odporniejszy na zerwania/uszkodzenia które swoje kosztują w naprawie, koszty teraz coraz wyższe, mnie się udało założenie 3k za łuk, robię naraz górę i dół. Nie daj sobie wmówić że trzeba wyrywać zęby, mi ortodontka zaznaczyła że przy tym aparacie żadnego wyrywania nie potrzeba, a wad trochę mam mimo że nie widocznych na pierwszy rzut oka. Co do otoczenia to nie te czasy co kiedyś i teraz aparat wr
 4. @OstryCienMgły Tak jak pisałem, to nie minie szybko, a jeśli po takim czasie masz fizyczne reakcje (budzenie i zły stan snu) oznacza że emocjonalnie mocno byłeś/jesteś z nią związany, musisz być z tego rodzaju bardziej uczuciowych facetów (stąd trwanie w związku tyle lat z kobietą która ci już fizycznie nie do końca pasowała) a tacy przy odrzucaniu mają bardzo przejebane, to przewalony stan(uważam że niesprawiedliwy z punktu widzenia biologii bo kobiety wbrew temu co się mówi bardzo łatwo radzą sobie z odrzuceniem) i tak naprawdę tylko czas i być może rozmowa z kimś, wyrzucenie tego żalu ewent
 5. Dokładnie, to jak z porno - potrzebne coraz mocniejsze doznania, nie wiem gdzie będzie granica ale film technicznie jak i fabularnie to dno i ryje po nim ostro, tam nawet dialogów nie ma, fabuła? o czym tu mówić, kamera słabo prowadzona, oświetlenie dramat, no i te zwolnione tempo wszędzie gdzie się da z źle dobraną muzyką, tam tylko programowanie kobiet na chada smolistego z kasą i bad charakterkiem.
 6. @OstryCienMgły One potrafią z dnia na dzień powiedzieć "zakończmy to" tak po prostu, nie ważne czy minął miesiąc, rok, x-lat, ale zawsze za tym kryje się już zaklepany/rokujący inny facet, i to jest pewnik.
 7. Top 10% w społeczeństwie polskim i uzależnia cię kasa? 😆 przecież to nie są duże (ok zależy jak dla kogo) pieniądze żeby aż tak do tego podchodzić, kolega z skarbcem złota (ciekawe pojęcie) i dwoma mieszkaniami też nie wygląda na jakiegoś zamożnego więc nie wiem czym tu się podniecać i jakie to miałoby odniesienie do sukcesu z kobietami wygląd - tak, charyzma - tak, specyficzne cechy charakteru - jak najbardziej tak, kasa jeśli chcesz bankomatem być - tak tak tak 😃
 8. W 3 tyg praktycznie nie da się tak zapomnieć i mieć wyjebane (wyjątek to osoby skrajne o skłonnościach psychopatycznych) , to jedynie szok i najpewniej kortyzor zaburza twoje emocje, to widać po twoim sposobie pisania, jazdy emocjonalne dopiero cię czekają (choć i to zależy od twojej głowy i charakteru), nastaw się na pół roku i dłużej zanim całkowicie ona będzie ci zwisać, 5 lat to naprawdę sporo a ty jesteś młody i bez doświadczenia, wgl wydaje mi się że faceci rzucani mają bardziej przejebane mentalnie od kobiet.
 9. Ciekawy komentarz z artykułu powyżej Prawda to? Czyżby Putin i świta zaszachował USA z dolarem na czele? nie mam tak dużej wiedzy, może ktoś bardziej w temacie rozjaśni te kwestie?
 10. https://www.money.pl/gospodarka/migrant-zarobi-dwa-razy-wiecej-niz-polak-kontrowersyjny-przepis-przeszedl-przez-sejm-6707910073121760a.html nie zarobi, czytajcie dokładnie treść ustawy, po 2 pracodawca może dać zarobić i 5k Ukraincowi jeśli zechce (w ci wątpię), prawo tego nie zabrania.
 11. Nie chcą się żenić?, jak to?, a zaręczyny i pierścionek, cudowny miesiąc miodowy albo tydzień w tatrach jak kogoś nie stać to gdzie?, a impreza weselna z całym rodem swym i małżonki, tańce chulańce, picie do dna i dziękowanie rodzicom?, suknia garnitur samochód? kredyt na dom/mieszkanie? no i dzieci przecież? a ksiądz z czego wyżyje? ja się pytam? samych pogrzebów? chcecie żeby gospodarka podupadła? - banki nie lubią takiego podejścia ojj faceci bądźcie męższczyznamii żeńcie się, dacie rade 😀
 12. Jeśli ma wymagania jak miała 25 lat co do facetów to co się dziwić że nie znajduje? chyba w tym tkwi spory problem dla kobiet po "ścianie".
 13. Z własnego doświadczenia ci powiem i jak to u mnie było. Wyobraź sobie czwórkę braci w jednym małym mieszkaniu, okres dzieciństwa i dojrzewania w jednym pomieszczeniu, spiny o wszystko - komputer, leżące i brakujące skarpetki, porządek, miejsce i szafki nawet itp., albo ktoś chciał siedzieć do późna a inny spać, wyobraź to sobie. Czasem tłukliśmy się niemiłosiernie, wyzwiska itp fizycznie oczywiście też, niestety to ja często byłem tym najgorszym i prowokującym, co jest dla mnie ogromnym wstydem do dziś, kompleksy, problemy w szkole i środowisko twarde w "moich czasach" nie pomagało w odpowied
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.