Jump to content

Player89

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2 Neutralna

About Player89

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. Na żabę: ona leży, jemu leży, ona rechocze 😄
 2. Player89

  Seks imprezy

  Czy ktoś z Was był/bywa na sex-imprezach? Nie mam tu na myśli firmowych spotkań integracyjnych :), ale takich organizowanych w wiadomym celu, choćby gdzieś na uboczu w jakichś wynajętych willach, gdzie z góry obowiązuje jakieś wpisowe. Często o seksie pisze się na forum w przypadku takich relacji z kobietami, jak LTR, ONS, FF/FwB, a jakoś nie znalazłem, by ktoś doradzał wybranie się na takie sex party. Ciekaw jestem Waszych wrażeń.
 3. Też jestem silnie introwertyczny i nie wyobrażałbym sobie np. związku z ekstrawertyczką (zbyt duża różnica charakterów). Jednocześnie nie mam żadnych większych doświadczeń z płcią przeciwną- zwyczajnie nie mam większej ku temu potrzeby. Jednak ciekaw jestem introwertyczni bracia, Waszych doświadczeń: 1. Jeśli ktoś z Was miał jakiekolwiek relacje (mam tu na myśli ONS/LTR/FwB) z dziewczynami wyraźnie introwertycznymi, to jak taki układ/związek wygląda właśnie z nimi? Jak Wam się układało/układa? 2. Jak bardzo trzeba się "napracować", żeby w ogóle doszło do seksu z introwe
 4. Mam 31 lat. Od jakiegoś czasu przeglądam forum, pewną część wiedzy znalezionej tutaj już posiadłem wcześniej, ale jako że stale zadaję sobie pytanie, jak działa matrix wokół, to założyłem konto, aby się rozwijać dalej i uczyć od bardziej doświadczonych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.