Jump to content

NoHope

Użytkownik
 • Content Count

  2,083
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Donations

  0.00 PLN 

NoHope last won the day on May 26

NoHope had the most liked content!

Community Reputation

2,860 Świetna

4 Followers

About NoHope

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

13,731 profile views
 1. I dostałem pracę. Najwyższe wynagrodzenie jakie w swoim życiu otrzymałem. Od grudnia zacznę chodzić na terapię.
 2. Wyjście z grupy to dowód jak ważne jest szczęście w życiu xD Bo polska reprezentacja dawno na takim fuksie nie jechała jak teraz. - dziwna gra reprezentacji Argentyny która przegrała z tak słabym zespołem jak arabia - remis z dużo lepszym meksykiem który jakimś cudem w meczu z nami mimo totalnej dominacji nie potrafił strzelić gola - no i meksyk który grał z arabią i gdyby strzelił im jedną bramkę więcej to byśmy nie wyszli No poziom farta był absurdalny w tych mistrzostwach. Aż ciężko uwierzyć co się odjebało xD To że polska wyszła a meksyk nie to
 3. 2-3 godziny, ale czasami robię sobie jedno, albo dwudniowe przerwy. Spróbuję, poeksperymentuję z ambientem. Ostatnio zrobiłem sobie przerwę od IT więc nie pracuję i teraz powoli szukam znowu roboty. Wcześniej dobrze zarabiałem i teraz zapewne będzie podobnie więc wiem, że problem wróci. A psychoterapeuta (zapewne raz na dwa tygodnie albo tydzień) to obecnie za duży koszt i nie chcę niepotrzebnie ryzykować spalając resztę oszczędności. Jop, też chodziłem i było spoko. Planuję wpaść w przyszłym tygodniu i zobaczyć co i jak.
 4. Coraz bardziej dowiaduję się z różnych źródeł, że wpływ rodziców na wychowanie dzieci jest trochę przereklamowany. W tym sensie, że genetyka plus okres płodowy jest kluczowy, a wychowanie sprawia tylko, że niektóre cechy mogą zostać albo wzmocnione albo przytłumione. W dodatku Vaknin gadał, że z dwojga złego czyli nadopiekuńczy rodzic kontra ten olewający to olewający jest lepszą opcją.
 5. Masz za mało kwadratową szczękę by samicom chciało się opuścić gniazdo. A tak na serio wiele lasek na Tinderach i podobnych jest dla atencji albo z nudów więc jest jak jest.
 6. @krzy_siek Dzięki, kanał wydaje się ciekawy. Później pooglądam więcej filmików. Bingo.
 7. Udany livecoding przy rekrutacji. Byłem w chuj zestresowany tak, że przed rozmową musiałem się przejść. Miałem zadania, które miały sprawdzić moje umiejętności rozwiązywania problemów więc spodziewałem się jakiś srogich algorytmów. Bałem się, że jakaś A gwiazdka wpadnie albo coś. Na szczęście zadania okazały się łatwe, pierwsze rozwiązałem w jakieś 30 sekund, przy drugim się trochę męczyłem ale wyszło spoko. Pouczę się trochę matmy zaraz a później gram w DMC5 na steamdecku.
 8. Update co u mnie: 1. Ostatnio naszło mnie dużo dość takich blackpillowych przemyśleń a to głównie przez kanał https://www.youtube.com/@lordofgingers i nie chodzi tu wcale o kobiety, a bardziej o kwestie genetyki i wpływu na to kim jesteśmy. Staram się siebie zaakceptować, przez ostatnie kilka lat zmuszałem się do robienia rzeczy których tak naprawdę nie lubiłem. Jestem po prostu spokojnym gościem który lubi czasem zaszaleć i tyle. Próbowałem udawać kimś kim nie jestem. Przestałem wierzyć, że jestem wstanie siebie zmienić więc po prostu staram się ustalić co tak naprawdę lubię robić i zacz
 9. 20k to jest przeważnie b2b netto na umowie, na rękę to wychodzi około 15k. Miałem kolegę co zarabiał 20k brutto ale był na uop i miał straszny ból dupska bo na rękę dostawał lekko ponad 10k. Co jest fajne w IT to b2b często mają nieoficjalny płatny urlop 20-26 dni i płatne chorobowe ileś tam tygodni. W pierwszej pracy zarabiałem niecałe 2 000 zł na rękę jako junior. Generalnie wcale nie jest tak łatwo wyciągać te 20k b2b, to jest stawka seniora bardziej niż mida. Wyższe zarobki to już bezpośrednia praca zdalna dla zagranicy.
 10. Opiszę kilka sytuacji z moich ostatnich miesięcy (obecnie już nie korzystam): 1. Matchuje mnie z taką Dominiką, spotkałem się z nią na randce z rok, dwa lata temu w Sopocie. Dostałem kosza, no chemii nie było, ale ja w sumie staram się pójść na te kilka randek zanim wydam ostateczny wyrok. Laska wiadomo dużo gorzej wyglądała w realu, grubsza niższa i tak dalej. No więc znowu mnie z nią matchuje, coś mi świta, ale nie byłem pewny że to ona. Tak czy inaczej ona mnie rozpoznała i była dla mnie bardzo miła (xD) i napisała mi coś w stylu no musiałam ci się naprawdę mocno spodobać skoro
 11. Jestem za młody by móc porównać oba rynki więc typowe nie znam się ale się wypowiem. Różnica polega w dostępności. Teraz łatwiej jest nawiązać kontakt z dziewczyną - wystarczy odpalić tindera, napisać na instagramie albo facebooku. Tylko, że to powoduje, że laski są zasypywane wiadomościami i ginie się w morzu kontentu. Musisz mieć coś co cię wyróżnia a najbardziej widoczną cechą w internecie jest wygląd stąd popularyzacja blackpilla. Paradoksalnie przez łatwość dostępu jest trudniej bo jest większa konkurencja. Wystarczy nawet poczytać jakieś wypowiedzi exPUAsów, którz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.