Jump to content

Władimir Władimirowicz

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

232 Świetna

About Władimir Władimirowicz

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym to raczej się nie mogę zgodzić gdyż organizm kobiety raczej nie wie że jest coś takiego jak prezerwatywa oraz to że nie wykształciły się takie mechanizmy aby zdejmować tą prezerwatywę. Prezerwatywa mogła się zsunąć na wskutek silnych skurczów orgazmu przy stosunku z atrakcyjnym mężczyzną i to tyle w tym temacie.
 2. Problemem OPa moim zdaniem jest coś z charakterem. Dużo pomogło by pua. Gość ma koleżanki i uderzył mnie tekst że może zapomnieć że jest jednym mężczyzną w towarzystwie. Kolega dla dziewczyn to wina charakteru. A tak wogóle to tak sobie czytam i myślę sobie jakie te baby są k*rwa durne. Gdybym był sprzedawczynią w żabce to spotkanie przyszłego lekarza który wygląda conajnniej przeciętnie i w dodatku zdesperowany na stały związek - przecież to jak schwytanie Boga za nogi.
 3. @tmr Wygrana Ukrainy jest w naszym interesie. Dlatego należy ich jak najmocniej wspierać. I tyle w temacie. Dziwne że Zaleński jeszcze żyje. Nawet nie ukrywa się gdzie obecnie przebywa. Wystarczyło by wystrzelić kilka Iskanderów na jego miejsce pobytu. Dlaczego ruscy jeszcze tego nie zrobili?
 4. A co w przypadku gdy jakaś studentka po prostu przez kilka miesięcy zdecyduje się uprawiać ten zawód, wlepi ogłoszenie na Escort, i po kilkudziesięciu klientach zdarzy jej się wpadka bo guma pęknie? Co powie rodzicom? Być może będzie chciała znaleźć tatusia dla bombelka.
 5. Ja na codzień funkcjonuję z babami bo studiuję na babskim uniwerku i 90% to baby. I widzę jak się zachowują i o czym gadają. Nawet takie szare myszki gdy się rozkręcą to dziś na przykład słyszałem jak pierdoliły o kondomach i jajcach. Tyle w temacie baby są bardziej seksualne i zboczone od chłopów gdzyz ich ciało w przeciwieństwie do męskiego zostało stworzone do rodzenia i opieki nad dziećmi. Baby nie interesują się zbytnio innymi tematami oprócz związków, relacji a wszystko sprowadza się do ruchania.
 6. Witam Po zaliczeniu kilkunastu div przychodzą mi do głowy dziwne rozkminy. Pomyślałem sobie, że takiej divie może obudzić się instynkt macierzyński i może zachcieć mieć bombelka. Gdyby chciała to mogła by założyć klientowi przebitą prezerwatywę i chłop mógłby ją zalać. Diva miała by dziecko i dodatkowe kilka stów z alimentów. Czy jest taka możliwość żeby diva pociągnęła do odpowiedzialności szwagra? W obecnych czasach można poznać tożsamość klienta na przykład poprzez numer telefonu, przecież każdy jest rejestrowany. Nie słyszałem o takim przypadku ale czy to jest możliwe? Prez
 7. Bo szkoła nie służy do tego aby się czegoś przydatnego nauczyć (poza budową relacji międzyludzkich) ale przede wszystkim aby nauczyć mózg schematów myślenia i rozwiązywania problemów. Jasiu ucząc się niby niepotrzebnego wierszyka na pamięć, rozwija w ten sposób tą pamięć. Ja się niestety nie uczyłem takich wierszyków i płacę za to cenę w postaci tego, że na studiach dużo więcej czasu schodzi mi uczenie się pamięciówek, oraz informacje szybko się ulatniają. Matura jest na tyle banalna że każdy może ją zdać nawet jeśli ktoś jest słaby z matmy to nauczenie się podstawiania danych do wzorów
 8. Według sondaży na początku wojny (jeszcze w lutym) około 60% Rosjan było za wojną. Teraz już mnie nie obchodzi co oni popierają, bo ewentualna zmiana ich poglądów wynika z sankcji i niedogodności które uderzają bezpośrednio w nich. Pewnie się nie spodziewali takiego rozwoju wydarzeń. Myśleli że będą sobie rozpierdalać bezkarnie Ukrainę. Ale gdy obróciło się to przeciwko nim to teraz wielcy propagandziści antywojenni.
 9. Wystarczy że się zmieni (prowizorycznie) władza na Kremlu, to zachód zniesie sankcje, i wszystko będzie jak dawniej. Podobnie jak było z hitlerowskimi Niemcami. Będzie gadanie że to Putin a nie Rosjanie są źli i to tylko Putin odpoiwada za tą wojnę. Oczywiście ci co stoją za Putinem zostaną i dalej będą kręcić biznesy. I tak minie kilka-kilkanascie lat aż znowu w ruskich obudzą się imperialne pragnienia.
 10. Będzie miło patrzeć jak te brudasy są rozjebywane. Wiesz chyba że to oznacza w praktyce przesunięcie granic Rosji do nas, bez strefy buforowej?
 11. Jak to udowodnią to powiesić za jaja. Wielu spermiarzy jara się że Ukrainki będą do Polski przyjeżdżać. Szkoda słów. Bo one uciekając przed wojną pewnie tylko marzą o tym żeby poskakać na kutasie jakiegoś pryszczatego koniobijcy.
 12. Ukraińscy uchodźcy to ludzie objęci realnym zagrożeniem (nie to co ciapiaki), więc z moralnego punktu widzenia wypadało by pomóc. Możemy pomagać jako naród, podstawowe wyżywienie i według możliwości jakieś zakwaterowanie. Oczywiście wszystko do końca działań wojennych. Jednak należy uświadomić tych ludzi że powinni na siebie zarobić. jak? Nie wiem. Część Ukraińców można spolonizować dając im obywatelstwo, abyśmy mogli wypełnić lukę pracowników których nam brakuje. Jednocześnie należy prowadzić twardą politykę abyśmy nie zostali z nimi sami. Oczywiście żadnego socjalu, zapomóg itp. Bardzo ciężk
 13. Naprawdę myślisz że ci Ukraińcy zostaną w PL na stałe? Po wojnie większość wróci. Mieliśmy spory niedobór pracowników, który znacznie spowalniał gospodarkę. Te kilkaset tysięcy Ukraińców świetnie to wyrównają. A ci ludzie uciekają przed faktyczną wojna. Jesteśmy ich najbliższym sąsiadem oraz co tu dużo gadać, w ostatnich latach Ukraińcy wręcz ratowali polską ekonomię. Nie jestem za tym aby ich utrzymywać jak Niemcy ciapiatych, ale około miliona ludzi w wieku produkcyjnym uzupełni brakującą lukę.
 14. Czarnobyl czy inna elektrownia atomowa to idealne miejsce na spreparowanie jakiegoś "dowodu" na to że Ukraina pracuje nad bronią jądrową. Wtedy rosjanie mieli by pretekst na wycofanie się i uznanie operacji za udaną czyli pozbawienie Ukrainy broni nuklearnej.
 15. Tak. Rosjanie wysłali wszystko co mogli wysłać na ten moment, nie robiąc dodatkowej mobilizacji. Od dawna pisałem że rosja jako bardzo biedny kraj, nie może posiadać tak dużej i nowoczesnej armii jak mówi ich propaganda. Dla porównania Niemcy - mimo posiadania 5krotnie mniejszej armii od rosji, wydają na nią 60-70% tego co rosja. I tak narzekają że za mało, że wojsko nie modernizowane. Dlatego nie możliwe jest aby rosja miała silną armię. Pieniądze. Tak niskie PKB i tak mała liczba ludności nie utrzyma wojska. Mają w magazynach, stare posowieckie czołgi w dużej liczbie i nimi strasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.