Jump to content

Miszka

Użytkownik
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Miszka last won the day on December 28 2021

Miszka had the most liked content!

Community Reputation

392 Świetna

About Miszka

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

270 profile views
 1. @jankowalski1727 Bo chcesz zdać egzamin na "5" ale nie czujesz się pewnie, niby się uczyłeś ale brakuje Ci pewności siebie. Nie przetrenowałeś wszystkich opcji. Bo Ci zależy za bardzo. Kupujesz używany samochód. Nie wiesz co Ciebie czeka bo masz za małe doświadczenie. Naczytałeś się o usterkach wszystkich samochodów świata. I czekasz, nasłuchujesz. Czy to jest normalny odgłos czy nie. Czy jak stuknie z zawieszenia to trzeba od razu do serwisu? Tak? Nie? Ale... jak kupisz 5'ty, 6'ty samochód to... już Ci wisi. Przecież możesz sprzedać i kupić kolejny. Z
 2. @przypadkowy_wedrowiec To nie jej Ci brakuje. Brakuje Ci tego co Twój własny mózg produkował w związku z obecnością kobiety w Twoim życiu. Gdyby to była jakakolwiek inna na jej miejscu to czułbyś to samo... tylko te odczucia wiązałbyś z inną przedstawicielką tego gatunku. Analogicznie brakowałoby Ci papierosów i każdego innego nałogu w trakcie rzucania go.
 3. @Ansolo Panie już tutaj pisały, że wyjdzie na nieogara. Poza tym wygląda na to, że technika jest zbyt popularna by się nie kapnąć, że to grubymi nićmi szyte. Nie wiem jak personalnie Ty do tego podchodzisz, ale ja lubię mieć zawsze "plan B". W związku z tym mam portfel zawsze przy sobie (nie ważne gdzie wychodzę z domu, portfel zabieram) i extra 50zł lub 100 luzem w innej kieszeni. Na wszelki wypadek.
 4. @sol Archimedes jak dłużej patrzył na drzewo, to zaczynał się zastanawiać jak... policzyć ilość liści, jakie powierzchnie mają, itp itd. Czytałaś może "Olbrzyma z Syrakuz"?
 5. @deomi Chciałem dziewczynę zaprosić do takiej prestiżowej pijalni czekolady. Wiesz, że skończyło się na pizzy na wynos i punkcie widokowym obok lotniska? Jedliśmy pizzę, patrzyliśmy na startujące samoloty i w międzyczasie rozmawialiśmy. To była super randka. Do końca związku wspominaliśmy ją z nostalgią. Tak. Ja płaciłem. 😜
 6. @Amperka Odkąd tylko pamiętam taksówkarzom wrzucałem więcej. Taki napiwek. Równanie w górę 1-3 zł. Żeby nie musiał drobnych wydawać, Moja taka teoria: - zostawiam miłe wrażenie po sobie - dziękuję extra za fajnie wykonaną usługę (porozmawialiśmy, wymieniliśmy pozytywną energią) - pieniądz puszczony w ruch napędza gospodarkę. Efekt motyla. - jeden miły uśmiech do ekspedientki w spożywczaku może zdziałać cuda. Ile ja się nasłuchałem od ówczesnej dziewczyny za to... No tak, bo powinienem był tylko NA NIĄ wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze.
 7. @lumineer Bo ma taki wzór wyniesiony z domu? Z taką postawą czuje się dobrze/bezpiecznie?
 8. Nie... nie obrażam. W żaden sposób. Uczę się czytać w potoku słów (pozornie zaprzeczających postawie). Co naprawdę jest takie czy inne. Wiesz. Ja lubię płacić na pierwszej randce. Czuję się z tym dobrze. Mogę płacić na kolejnych 2. Z tym, że jest max. Ale ja nie chodzę na randki 5-8 razy w miesiącu. No i jeżeli idę na randkę #1 (szybki lunch przy okazji bo akurat możemy/chcemy się spotkać) a osoba zamawia w restauracji "na max" to wtedy mam czerwoną lampkę. (szczególnie jeśli gdzieś we wcześniejszych rozmowach była mowa o oszczędnym podejściu do pieniędzy i rozsądku fi
 9. @lumineer No i tu mamy prawdziwą odpowiedz na pytanie tytułowe. Płacił = wiedział czego chce = podziw i szacunek. Dziękujemy. Resztę wypowiedzi odpuścić.
 10. Z gówna bicza nie ukleisz. Nie ma pożądania, więc w sypialni iskry się sypać nie będą. Im dłużej będziesz siedział w tej relacji "dla świętego spokoju" tym bardziej będzie rosła frustracja. A Twoje myśli błyskawicznie idą w stronę, że to wszystko Twoja wina i spada Ci poczucie własnej wartości (niepotrzebnie). A Panna jeśli czymkolwiek ją będziesz chciał obciążyć to Ci odbije, z babską umiejętnością, że to Twoja wina misiu. I Ty to przyjmiesz na klatę i poczujesz się jeszcze gorzej. Oboje rośniecie we frustracji, że to drugie nie jest takie jakie byście chcieli, żeby było. Po co Wa
 11. @golasekStart to jedno . Ale mindset to drugie. Hm jakby to ująć... Nas facetów na ogół wkurza sam fakt, że ktoś był przed Nami. Racja? Takie ciągłe "a może z nim było lepiej?", a może miał większego, pewnie mnie porównuje itp itd. Dlatego o byłych się nie rozmawia. Jak ona wypytuje, to się nie odpowiada, i samemu nie warto pytać. Bo na ogół takich rozmów nie udzwigniesz. Każdy ma jakieś cechy. Lepsze gorsze to naprawdę nie ma znaczenia. Każdy facet jest inny. Każda kobieta jest inna. Powiem ostro. JEŚLI dama chce grać takimi kartami t
 12. @KrugerrandNie musisz się ze mną zgadzać. Nie oczekuję tego od Ciebie. Wykpiwać mojego zdania też nie musisz. 3 zdania pod rząd i - nie umiesz czytać ze zrozumieniem (jesteś głupi) - kieszonkowcowi nie podskoczysz (czytaj, gówno wiesz) - a może sam nim jesteś? (😇) No... spoko... spoko... Go Go Power Rangers... Ty wyraz swoje zdanie o temacie, ja wyrażę swoje i wróćmy do swojej roboty. Ok? IMHO można wyjść w oczach Pańci na manipulanta... JA w pierwszym odruchu tak bym pomyślał "koleś coś kręci"... i zjeżyłbym się.
 13. Hold Your horses. @Krugerrand. Dla mnie zgubienie/zapomnienie/danie sobie ukraść to podobne bliskie kategorie. Nie umiesz ogarnąć swoich dóbr. A zacytowałem tylko kawałek, żeby nie zaśmiecać. Uważam, że faceci są słabsi w kręceniu manipulowaniu i kobieta to wyłapie. Wyczuje fałsz. Prostsze jest pójść na konfrontację.
 14. I wyjdzie na ciapę, który nie ogarnia swojego portfela. Ja bym nie szedł w tę stronę.
 15. [email protected]#$%^wa co???????????????? Jak to nie jesteś emocjonalnie gotowy? Każdy następny ruch w stronę jakiejkolwiek panny będzie trudniejszy. To na co Ty jesteś emocjonalnie gotowy? Ty nie masz prosić tylko ogłosić swoje zasady. Nie masz negocjować. Tu nie ma nic do negocjowania bo jak już tu odpuścisz, to potem będziesz się z tym czuł coraz gorzej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.