Jump to content

Miszka

Użytkownik
 • Content Count

  1,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Miszka last won the day on August 31

Miszka had the most liked content!

Community Reputation

1,618 Świetna

2 Followers

About Miszka

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 01/28/1974

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Slijedzikowo.

Recent Profile Visitors

1,503 profile views
 1. *Opinia dotyczy kobiet, które nie mają nic więcej do zaoferowania. @Zbychu Ten pan mierzy zaangażowanie kobiet kilkoma milionami dolarów. https://www.filmweb.pl/film/Oszust+z+Tindera-2022-10006727
 2. @melody Od kiedy to szukasz opinii innych? Przecież Ty... Co? Kolejny zostawił? Nie przejmuj się... znajdziesz nowego.
 3. @Quasar Znajdą się przyjaciółki, koleżanki, które szybko "doradzą"...
 4. @Quasar Tak żartobliwie. Jak dostaniesz rozwód i się uprawomocni, wtedy bądź pewien. Na razie to... powoli. Kobieta dla swojego interesu łatwo zmienia zdanie, przedstawi 3 świadków i będziesz miał Ty kontra ona i 3 świadków i pozamiatane.
 5. Polecam: Dobry na sraczkę. Oraz: Na pozostałe dolegliwości. Oj oj oj...
 6. @Quasar To jak już zaczęliśmy przykładami z kuchni... "Głód jest złym doradcą." "Na bezrybiu i rak ryba." I na koniec... W klimacie jubilerskim. "Nie wszystko złoto co się świeci." W okresie "demo" każda jest idealna. Kwiatki wychodzą potem. Trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, żeby to szybko wyłapać a Ty masz jeden długoterminowy związek za sobą i jesteś jak ten szczypiorek na wiosnę. 15 lat w jednym związku. Świat się zmienił... i to bardzo. To żebyś się nie zdziwił, jak JESZCZE NIE EX małżonka przedstawi Ci na sprawie roz
 7. Nie tęsknisz za nią a za emocjami jakie się z jej obecnością wiązały. Prosta reakcja chemiczna w mózgu. Miałeś poukładane wszystko, było ciepło i wygodnie i nagle to znikło. Masz z EX podomykane wszystko? Podział majątku, rozwód już uprawomocniony? Napisałeś, że odeszła 2 miesiące temu więc to wszystko już za Tobą?
 8. Sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym poście. Wszystko tam wypunktowałeś. Tu nie ma o czym sądzić. Wróciła do domu, więc rodzina dupę truje, że będzie sama, że nikt jej nie zechce więc jej się pod dupą zapaliło i tyle. Jak masz wątpliwości to sprawdź kiedy sobie świeże konto na Tinderze założyła. (Może cały czas miała od tego stycznia). Stawiając pytanie na forum "co bracia sądzicie?" - RED FLAG ALERT!!! Zeszła Ci złość i zacząłeś rozkminiać!
 9. Niech parkuje jak umie. Ale nie... woli się Tobą wyręczyć. Prawda? BO MOŻE! BO JEJ NA TO POZWALASZ! Myślisz, że doceni to że jeździsz lepiej od niej i umiesz zaparkować? NIE SĄDZĘ. Ja też nie lubię, jak mi się "pomaga" po swojemu. W kuchni wolę sam to ogarniać. Natomiast jedna osoba posłucha, gdy jej powiesz co i jak zrobić a druga zacznie walczyć "ale czemu, ale po co, ale jak ja robię też jest dobrze" i masz wojnę o drobiazg. Lepiej, żeby Ci po prostu nie wchodziła do kuchni kiedy gotujesz bo będzie wojna. I tyle.
 10. Cóż. Spróbowałeś, dowiedziałeś się jak to jest. Rady, które dostałeś, koniec końców się potwierdziły. Skakanie na inny konar w trybie błyskawicznym i jak nie wyszło to powrót Mnóstwo prób manipulacji w trakcie i po - love bombing - słowa, które są tanie ale nic nie znaczą "Kocham", "jesteś the best" - kłamstwa i brak szacunku do Ciebie Na koniec jeszcze próba - granie dzieckiem Zauważ, że kiedy kobieta znika i po dłuższym czasie wraca to WIEDZ, że coś było na rzeczy. Gdybyś od razu wiedział, że jesteś kołem ratunk
 11. Na filmiku ten znak jest przez sekundę. W tamtym momencie on był na tyle daleko do tego "szambowozu", że widział z daleka ten znak.. Oni mieli dużo więcej czasu do analizy sytuacji. A MIMO TO podjął ten manewr. Wg mnie totalnie bezmózgie zachowanie. Nie skojarzył znaku, faktu, że "szambowóz" hamuje przed przejściem, więc pewnie ktoś tam wyjdzie za 3 sek na pasy. Słuchaj. Kierowca BMW miał W DUPIE ten znak. Świadomie go zignorował.
 12. To jest znak, że dla Ciebie panna nie nadaje się, ze względu na swój bagaż, do stałego związku. A jak napisałeś poprzednio: Tutaj, tej stabilizacji nie dostaniesz. Sam ją wypunktowałeś. NEXT!!!
 13. @Jankowy Masz już odpowiedź co ma w głowie ta dziewczyna. Każdy popełnia błędy kiedy jest młody i głupi. Jeden popełnia ich mniej, drugi popełnia ich więcej. ALE w tym konkretnym wypadku odpuściłbym. Potrzebujesz jeszcze jakichś dowodów jaki mental ma ta panna? Jak zdecydujesz się wycofać, to bądź uprzejmy nie zdradzać jej powodów dlaczego z niej rezygnujesz. W ten sposób oszczędzisz kolejnego Samca. Bo panna po doświadczeniach z Tobą nauczy się ukrywać swoją przeszłość i każdy następny będzie miał z nią trudniej. Przez pannę o nieciekawej przeszłości straciłem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.