Jump to content

selfmademan

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

174 Świetna

About selfmademan

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. Jak dla mnie to ona nie jest nawet w normie. 3/10 dlatego taka frustracja.
 2. @Dewajtis to jedna z dziewczyn, które chciały robić wielkie hollywoodzkie kariery… Gdzie tam jakiś poukładany gość! Na to jest jeszcze kupa czasu! Jestem ciekawy ile autorko masz lat. Bije od Ciebie grubą 30. Dlatego tu jesteś. Nienawiść daje Ci siłe by pisać takie wysrywy, bo masz ogrom żalu. Ogrom żalu, że przespałaś swój czas, a teraz zmuszona jesteś patrzeć jak faceci w Twoim wieku bądź starsi (nawet Ci 5/10, którzy Ci sie nie podobają boś księżniczka i szara myszka zasługujesz na 8/10), podrywają młode mięsko w granicach 18-22. Nie mam dla Ciebie pocieszenia, tak jak nie da s
 3. Nie. W moim przypadku partnerka, która wychowywała się bez ojca. Tata uciekł gdy miała kilka lat. Nigdy więcej. 4 lata zajęło mi zrozumienie, że tam NIC sie w jej głowie nie da naprawić czy zmienić. Nie zdajesz sobie nawet sprawy z ilości zaburzeń, jakie mają dziewczyny wychowane bez ojca. Możesz myśleć i mówić co chcesz, ale dopiero po czasie przyznasz mi racje, że jedyne wyjście to ewakuacja.
 4. Cześć. Trzymaj się tam i gratulacje zostania ojcem.
 5. O kur*a, a ja rok temu (u siebie) myślałem, że gorzej być nie może. Współczuje. Jedyne co moge od siebie powiedzieć to - od niej uciekaj, a o dziecko dbaj. Koniecznie zrób testy na ojcostwo.
 6. Jakiś czas temu uważałem Stonoge za hipokryte i wykolejeńca, teraz mam troche inne zdanie. Wy co myślicie? Polecam pooglądać do samego końca.
 7. Ja pierdole, hiszpanki to chyba najleniwsze baby na tym świecie, przysięgam.
 8. Świetnie, że zdecydowałeś się o tym napisać. Nigdy nie trać wiary w siebie. Jesteś dużo mocniejszy niż Ci sie wydaje. Powodzenia
 9. Nie mam tych wyników już. Badałem sie wtedy profilaktycznie (3msc temu) bo strasznie mi sie kręciło w głowie przez cały tydzień. Mój lekarz kazał zrobić z 30 badań w tym między innymi teścia. Sam sie zdziwiłem, że jest na tak dużym poziomie. Wypadają mi w chuj włosy, jestem impulsywny, ogólnie ciężko jest ze mną wytrzymać XD Podejrzewam, że to właśnie przez teścia. Nie każe Ci wierzyć, nie chwale sie tym, że mam na takim poziomie, wręcz mi to przeszkadza jak widzisz.
 10. nie wiem jak, ale przy tym jak fapałem każdego dnia to miałem tescia na 1600, a max normy w lab u mnie to 900. Teraz przy braku porno i masturbacji (sex jest w miare regularny) teść 1300
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.