Jump to content

selfmademan

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

202 Świetna

About selfmademan

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Rób to co robisz póki będziesz miał siły, bo bez Ciebie to forum byłoby z deka inne. Ergo powtarzaj to co piszesz bez przerwy do nowych bo jak widać czy Owi są starzy czy młodzi to nie za bardzo ma znaczenie w wychodzeniu z matrixa. Szacun.
 2. Bardzo mocno polecam książkę James Clear’a „Atomowe Nawyki”. Dużo mi pomogła gdy miałem podobny stan jak Ty.
 3. U mnie tak: Ile ja/ile one 17/15 20/17 21/18 23/18 Tragedia pod względem rozmowy z każdą z nich. Jedynie seks dobry i bez limitu, ale pukanie już mnie serio nudzi.
 4. I nic z tym dalej nie zrobisz, bo nie masz jaj. Gdybyś miał to Panna by sie tak nie zachowywała. Szkoda, że jesteś na tym forum już jakiś czas i nadal niczego sie nie nauczyłeś. Do śmietnika ze śmieciami sie idzie, a nie na wesele.
 5. Swoją borderke to tylko mocno musiałem trzymać za ręce bo to jej latały jak pojebane 😆
 6. Chłopie... Ja Ci napisze tak. Naucz sie gotować rosół. Najpierw wybierasz szumuwine, a dopiero później wkładasz warzywa. Ponimajet?
 7. Córki biorą zachowanie od ojców -jeśli ten jest. Jeśli jej ojciec był toxic to masz odpowiedź. Uciekaj, byłem w tym samym i zmarnowałem prawie 4 lata życia. Do nich nic nie dociera, zachowują sie jak dzieci, wiecznie obiecują poprawe.
 8. Będzie w tym kraju to co musi się stać już od dawna tylko jest non stop (od 2005 roku) przeciągane przez naciąganie wielu aparatów ekonomicznych. Moja rada jest taka, żeby każdy mieszkający w mieście ogarnął sobie zawczasu miejscówkę na wsi, a jeśli to nie możliwe to kupił sobie jeszcze jedną kołdrę lub gruby koc. Mówię całkiem poważnie, 10% ludzi w Rosji tak właśnie śpi, nas też to czeka. Ale! To wszystko będzie miało swoje plusy, naród po tym wszystkim zmądrzeje i na przyszłość nie będzie wybierał tak jak teraz przez ostatnią dekadę. Mam nadzieję, że @Real
 9. Jedno zdanie tak się łączy z tym drugim, że ty nie wiesz, ale ja dokładnie wiem o co ci chodzi.
 10. Ojezus Maria co Ty piszesz 🤭 W Polsce są jedne media, które w tak znaczący sposób wpływają na myślenie ludzi. Co za tym idzie populistyczny PiS zawsze będzie wykonywał TAKIE RUCHY jak "COŚ ROBIĆ"
 11. I pomyśleć sobie, że takich też może załatwić kobieta.
 12. A kto jej w to uwierzy? Nawet jak spotka fajnego faceta, to co? Pójdzie z nim do ginekologa na dowód tego?
 13. Jak dla mnie to ona nie jest nawet w normie. 3/10 dlatego taka frustracja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.