Jump to content

Takahashi

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

61 Świetna

About Takahashi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dam taką wskazówkę,która może komuś pomoże.Gdy mamy cieżki czas i mocno ciągnie nas do porno to polecam zrobić oddychanie metodą W.Hoffa lub zimny prysznic.Obydwie czynności produkują dość dużą dawke dopaminy więc nie będziemy jej potrzebować z fapu.Ja ostatnio wytrzymałem dwa miesiące na no fap.Ostatnio miałem moment słabości ale znowu zaczynam od początku i już 7 dni jestem czysty.
 2. No tak...Do tego dodając technologie deep fakes,inzynierie genetyczną,systemy samonaprowadzające i tak dalej jestesmy w miejscu gdzie można zaplanować praktycznie wszystko tak żeby nikt nawet o tym nie wiedział.Jestem może pesymistą ale z tym stanem technologi a przy naszym bardzo niskim stanie świadomości ta planeta jest skazana na zagłade nuklerną.
 3. Weź sobie poprawkę na to,że Usa też sieje propagandę.Chcą przedstawić Chiny w jak najgorszym świetle.Zobacz sobie jakiś skrót spotkania z Anchorage na Alasce.To Stany zaatakowały dyplomatycznie,nie Chiny.Amerykanie atakuja Chińczyków,że oni ich okradli z technologii i tak dalej.A to zachłanność Amerykańskich kapitalistów przyczyniła sie do sytuacji jaką mamy teraz. Usa sie nie podoba to,że Chinczycy zaczynają ich dościgać gospodarczo i technologicznie.Trump to zauwazył i dlatego chciał cofnać produkcje do Usa,ale to juz na to za późno.Za naszego życia będziemy widzieć wielka grę własnie p
 4. Wydaje Ci się,że teraz kiedy Chiny są w okresie prosperity będą ryzykować atak na Tajwan czyli jak to niektórzy mówia wielki lotniskowiec USA?Konsekwencją takiego ataku mogła by być wojna nuklearna w wypadku najgorszym a w najlepszym kryzys gospodarczy jakiego świat jeszcze nie widział.
 5. Co chwile widzę,że ktoś przywołuje temat rzekomego ataku Chin na Tajwan co jest abolutną bzdurą.Wynika to z tego,że wiedza o Chinach zatrzymała się u niektórych chyba w latach 60.Atak na Tybet był w 1950 za czasów panowania Mao.Wtedy jeszcze Chiny wzorowały się na Sowieckiej Rosji.Od czasów kiedy Deng Xiaoping czyli 1978 Chiny przyjeły zupełnie odmienną politykę sprawowania władzy.Nie chce mi się tu za bardzo tego opisywac bo są paru tomowe książki na ten temat więc użyje skrótów myślowych.Aktualnie Chinski system bardziej przypomina konfucjańską administracje cesarską niż kraj komunistycz
 6. -Seria Crash -Seria Spyro -Yu-Gi-OH Forbidden memories -Sensible Soccer -Heroes 3 -Seria Gothic -Chrono Trigger -Seria Final Fantasy -Seria Pokemon na GBA -Warcraft 3 -Metin 2
 7. Byliśmy w tym kinie.Zapłaciłem za bilety i się pytam czy chce coś do jedzenia,popcorn albo coś i nie chciała. Po kinie byliśmy na spacerze i jej powiedziałem,że tak zapraszam ciągle i teraz licze żeby ona coś wymyśliła.Po kinie pisaliśmy chwile i do tej pory żadnej propozycji spotkania.Wymyśliłem sobie,że jak nic nie zaproponuje to ja też nic nie zrobie i poprostu samo się skończy.
 8. Nie jestem jakimś alpha i nie potrafię tak spraw załatwiać.Mógłbym spróbować ale wyjdzie to pewnie nie naturalnie.Cały czas się rozwijam w tym kierunku ale czuje,że to jeszcze nie ten czas.
 9. Całkiem chłodne rozwiązanie i nawet by była scena jak w jakimś filmie ale nie wiem czy jestem emocjonalnie gotowy na takie coś. Chyba zrobię tak jak bracia wcześniej napisalii.Jak nie będzie proponowała podzielenia rachunku to się zapytam gdzie mnie zaprasza następnym razem i jak nic nie powie to powiem,że jestem za równouprawnieniem w związku i chce żeby kobieta też coś wnosiła do niego bo nie chce być wykorzystywany.
 10. Jutro idę na drugą randkę z nowo poznaną dziewczyną.Zawsze popełniam ten błąd,że płace za dziewczyny na randkach a chciałbym to zmienić.Nie wiem skąd bierze się mój problem.Częściowo pewnie z wychowania a częściowo z chęci przypodobania się. Na pierwszej randce byliśmy w kawiarni i zamówiłem kawy.Dziewczyna się nawet nie pytała o podzieleniu rachunku ani nic.Nie wiem jak mam zareagować w takiej sytuacji żeby nie wyjść na sknere. Nie chodzi tu o nawet same pieniądze bo to nie problem kupić dla mnie od czasu do czasu komuś kawę czy bilet do kina tylko,że z doświadczenia wiem,że wym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.