Jump to content

Denzel

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

194 Świetna

About Denzel

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dalej się do mnie pucujesz pajacyku? Internetowy napinaczu? Myślisz że wszystko ci tutaj wolno?
 2. Mariusz olej wybuleńca...szkoda na dzbana czasu. Pani wraz z serduszkiem uszkodziła mu również mózg...😂
 3. Ten troll nie przyszedł tutaj z żadną swoją historią. Przyszedł tutaj trollować i atakować. Ale ze mną mu nie pyknie Spierdalaj pajacu. Możesz mnie co najwyżej cmoknąć w beret synu wiatru i kurzu tzw. tumanie. Sajonara dzbanku
 4. Mariusz Bo Ten frajer umie tylko obgadywać i czepiać się innych a sam siebie nie widzi.
 5. Weź się już nie błaźnij frendzlu....😂 Chuj cię obchodzi kogo pytałem i o co pytałem. Jak odblokuję PW będę pisał do kobiet i chuj ci do tego. Kurwa wielki znawca Lasek się znalazł z reputacją 22😂😂😂 Jeszcze raz...po raz kolejny przypominam ci frendzlu że nie jestem twoim kolegą. Za Aushwitz przeprosiłem i poprosiłem o usunięcie tematu więc o ch...ci do mnie chodzi?
 6. Ja będę Mariusz tu pisał co mi pasuje i z kim mi pasuje. Nieistotne czy to kobieta czy nie. A frajerstwo nazywające mnie simpem niech spierdala na drzewo... Ich opinie na mój temat i ataki personalne jakichś dzieciaków mam daleko w tyle.
 7. On sobie może zamykać. Co najwyżej zwieracze.... Nie pozwolę sobie żeby jakiś małolat skakał mi po głowie. My nie jesteśmy tutaj od tego Ch...wie może to jakiś dres
 8. Dobra...może być i 44 jak Ci odpowiada. Wsio Ryba. W sumie masz rację wiek tu nie ma znaczenia... ważne żebyś trafiła na fajnego faceta a nie na jakiegoś wybuleńca co Cię skrzywdzi.... A jak Cię skrzywdzi wtedy do mnie zadzwoń.... Zrobię mu z d... jesień średniowiecza Wiesz co w tym wszystkim jest najważniejsze? Wreszcie zaczęłaś się uśmiechać 😉 No i gitara 👍 Miałem Cię pytać o imię ale w tej szczujni nie warto udzielać takich info bo zaraz cię zlinczują
 9. Ale jemu się wydaje że jest i co mu zrobisz
 10. Nie no...w mój wiek nie celuj...hehe. Na cholerę Ci o 10 lat starszy stary grzyb 😂
 11. Mariusz niczego mu nie tłumacz. Nie ma się czego dzieciak czepić to się przypierdala jak wesz do kożucha. Przedtem się przyjebał do mnie teraz do ciebie. A potem dziecko zakłada tematy w których się użala... Olej frajera.
 12. A kto Ci tak powiedział? Fajnie że widzisz prostotę w tym stwierdzeniu ale niestety to proste nie będzie. Co nie oznacza że nie do ogarnięcia.
 13. Załóż plan działania na faceta i psychoterapia okaże się zbędna 😉
 14. Od Denzela się odstosunkuj. Bo zaraz ty popełnisz wtopę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.