Jump to content

Lady Bathory

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

168 Świetna

About Lady Bathory

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2,690 profile views
 1. Może to była czeska wiewiórka-drevny kocor A tak na poważnie - kiedyś jadąc tramwajem zauważyłam jak Ukrainiec podrywa Polki. Nie zna języka więc wrzucał w google translate i tak się komunikował. A że były byki trudno Może trafi i na taką jak Ty to się zgadają na pewno.
 2. Ja to jestem tak naprostowana, że nawet w pracy widząc problemy kolegów-delikatnie im polecam a to literaturę a to podcasty z tematyki redpill. Ehhh żeby baba chłopowi to robiła.
 3. haha - po prostu mam podobne zdanie do większości. Jak się ma co pokazywać to trzeba to podkreślać umiejętnie ale to kwestia mentalu przede wszystkim.
 4. Nie zgodzę się co innego takie: https://www.asos.com/pl/asos-design/asos-design-czarne-dopasowane-dzersejowe-dzwony-z-recyklingu/prd/201672913?clr=black&colourWayId=201672914&cid=12917 a co innego: https://www.asos.com/pl/asos-design/asos-design-zielone-sztruksowe-spodnie-z-prostymi-nogawkami/prd/24478196?clr=zielony&colourWayId=60586305&cid=17400
 5. Upsss a ja się patrzyłam na oczy i te krągłości. Ale faktycznie szczęka jest ale co mi tam.
 6. Tak jak jest dopasowana sukienka do ciała i je podkreśla to ja np. czuję się kobieco bardzo. Jak poniżej np. https://taranko.com/pl/sukienki/8443-a2sk39a3-sukienka-5901196202054.html https://taranko.com/pl/sukienki/7943-b2sk01a3-sukienka-5901196767331.html I jaka ta blondynka piękna 😍
 7. Wydaje mi się, że w dużych miastach laski bardziej zwracają uwagę na styl. Ja jednak nie mam w swoim otoczeniu takich jak z Twojego opisu. Ale widuję i owszem i zawsze mnie zastanawia po co sobie robić takie dziary.
 8. A jakby inaczej. To jest oczywiste od strony biologii przecież. Jakbym się miała sugerować lgbtq i inne plusy to ja poproszę o zdefiniowanie jako od taki dżem.
 9. Oj nie - to taka porada od kolegi Już pisałam, że nie wierzę w solidarność jajników. A na dole nic mi nie zwisa Dokładnie ładne opakowanie a w środku szambo zamiast perfumerii.
 10. eee dlatego jest inne rozwiązanie - kupować kochance i żonie te same prezenty
 11. Dokładnie. Jednak standardem kobiecości będą min wskazana Marilyn Monroe, Brigitte Bardot czy Audrey Hepburn.
 12. Już wolę ludzika Michelin. Weź idź Panie z takim dla ladyboyów czymś. Ja tam jestem ksenfobiczny nardowiec tylko krajanie
 13. Lepiej takie niż body positive. Hmmm wiesz ale takie Panie to ładnie na zdj wyglądają. W realu to celluites, rozstępy. Ale każdy lubi co innego. I ma prawo do swojego zdania. Haha wiesz jest jeszcze coś pośrodku. Ja tam lubię szczuplutkie laski z krągłościami a nie płaskie deski. A zarys mięśni jest fajny. A jakie to agresywne jak Polka na wypasie To spójrz na Gisele Bundchen, młodą Angelinę Jolie czy Megan Fox. Idealne ciała i twarze. Wysportowane i kobiece. Dla Cb fajne ale cóż w realu na plaży nad Bałtykiem jeszcze d
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.