Jump to content

Pocztowy

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

95 Świetna

About Pocztowy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. Podobno 50% mężczyzn zostaje przesuniętych w lewo przez 95% kobiet na apce, ale to statystyka z USA, w Polsce może nie ma takiego ekstremum.
 2. @KrólowaŁabędzidzisiaj na zajęciach przyjrzałem się swojej koleżance, która szczękę ma ewidentnie w stronę wiedźmą, a nos delikatnie w stronę angel. Jak dla mnie i tak całkiem ładna dziewczyna, w stronę kobiet działa, to o wiele łagodniej, niż u mężczyzn.
 3. @Pietryło Skoro w latach 2011-2016 miałeś wianuszek dziewczyn 1-5/10, to bardzo możliwe że teraz nie miałbyś żadnego i pisałbyś podobne rzeczy, co ja albo @NoHope i @self-aware. Jest nawet spore prawdopodobieństwo, że rzuciłeś się w ostatniej chwili na normalny LTR, zanim wszystko pierdolnęło. Ja też miałem podobne plany, a teraz już głównie nad tymi divami się zastanawiam xd, jak się ustawić finansowo, żeby mieć pewny seks z dziewczyną >3,5/10.
 4. Jeśli będzie lipa, to wycofam się z interesu na wczesnym etapie, a te kilka kart sprzedam z jakąś tam stratą. Mam zamiar zacząć na przełomie jesieni i zimy, karty wrzucę do piwnicy albo na strachy plus ogarnę chłodzenie jakby się mimo wszystko przegrzewały, a podkręcać mam zamiar o 10-20%.
 5. Zresztą ja całe życie biedny byłem, dopiero teraz się jako tako zaczynam odbijać. Ja w kompie coś zmieniałem ostatni raz w gimnazjum. Ciężko mi tak hajs na dziwki teraz wydać jak np. nie mam drukarki, a potrzebuje, potrzebuje lepszego kompa, nowego telefonu, skoczyć z 10 razy do stomatologa. Nie wiadomo w co pierwsze siano ładować, a jeszcze jakieś koparki z krypto chce zakładać do tego, a gdzie hajsy na dziwki jeszcze tutaj upchnąć. Pewnie z 15 - 20 tysięcy potrzebuje, żeby kupić wszystko, co mi jest potrzebne od dawna i nadrobić tyle lat biedy.
 6. Nie wiem, jeszcze nie byłem. Jestem na początku studiów i w ciągu dwóch lat chciałbym dojść do jakiejś dychy na rękę, w sumie jestem już w połowie drogi. Mam pieniądze, żeby chodzić, ale mogę chodzić na dziwki i stać w miejscu albo nie chodzić i jeszcze maksymalizować zarobki. Chyba wole jeszcze poczekać i dopiero przy lepszych zarobkach zacząć tak rozwalać siano. Z pewnością jakieś seksy, czy erotyczne masaże z pięknym kobietami są dużo lepsze, niż samo kręcenie śmigła na chacie. Zresztą jakby udało mi się dobić do takich zarobków, to pewnie mógłbym podnieść na tyle S
 7. A co z moimi wpisami i innych chłopaków z mniejszym powodzeniem? Nie wiadomo jak skończyłbyś na rynku matrymonialnym. Ja poszedłem bardziej w stronę pieniędzy, bo realnie ta droga wydaje mi się dużo prostsza w załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych, niż zrobienie tego po bożemu, wyrywając panny na mieście albo przez apki. Za pomocą pieniędzy mogę też podnieść smv. Ale może mi się akurat wyjątkowo pechowo trafiło z jakimiś nieciekawymi elementami w wyglądzie plus wgrane zjebane wzorce.
 8. Ja postanowiłem postawić w życiu na pieniądze, nawet jeśli podniosę smv, to nie mam żadnej gwarancji, że będę prowadził chociaż trochę satysfakcjonujące życie seksualne, a przy wysokich zarobkach przynajmniej mam pewność, że będę mógł sobie ten seks kupić. Wiadomo, że pewnie bez porównania do własnej dziewczyny, ale jednak uważam, że seks 1/2 razy w tygodniu z ładną dziewczyną za pieniądze jest dużo lepszy, niż brak jakiegokolwiek.
 9. Może i miało wiem o temacie, ale nawet jeśli się podejmę budowy, to i tak zostało jeszcze kilka miesięcy, zanim kupie cokolwiek. Chciałbym dojść do momentu, kiedy z zarobku z koparki będę mógł kupować jedną kartę miesięcznie o wartość 2,5k PLN. Obecnie koszt samych kart, które by to wykopały to 30k PLN. Wtedy mógłbym wydawać całe zarobione swoje pieniądze z innych źródeł na siebie i na rozrywkę, a koparka rozbudowywałaby się sama albo w alternatywnie zamiast kupować kartę mógłbym coś hajsu odłożyć. Załóżmy, że zbudowanie takiej koparki zajęłoby mi rok. Jak dla mn
 10. @Rnext wszystko dopiero w fazie planowania. @Piter_1982 jestem na studia dziennych. W domu jestem raz na dwa tygodnie. Szukam zarobku, który nie wymaga dużo czasu. @Król Jarosław I dlaczego karty mają leżeć? Prąd darmowy, nie mam zamiaru spekulować na walutach, tylko kopać co ma dobry kurs i sprzedawać.
 11. Praktycznie brak, mam tylko kolegę, który kilka lat siedzi w temacie, ale nigdy nie kupił własnej farmy, bo ledwo ciągnął finansowo na studiach. Najbardziej opłacalne w danym momencie. Będę kupował 1-2 miesięcznie, nie rzucam się od razu z dziesiątkami tysięcy w inwestycje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.