Jump to content

Pocztowy

Użytkownik
 • Posts

  543
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  300.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,674 profile views

Pocztowy's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

1.1k

Reputation

 1. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-wspolne-stanowisko-panstw-v4-szymon-holownia-mowi-o-walce-z-,nId,7361606 Dlaczego Polska będzie musiała być w stanie wojny z Rosją jeśli Ukraina przegra? Kto steruje tym aktorem?
 2. Najprawdopodobniej jednak fake news napisany przez grecką gazetę. Co nie oznacza, że jest to kłamstwo. Wiadomo, że niektóre kraje NATO były chętne na wysłanie wojsk na Ukrainę, ale jednak Premier Grecji nie przyznał w wywiadzie, że na ich liście jest Polska.
 3. Jeszcze dodam, że jeśli wejdziemy do tej wojny, to już z niej nie wyjdziemy. Według szefa przedsiębiorstwa zamówienie obronne państwa na rok 2023 zostało „w pełni zrealizowane”. W 2024 r. fabryka ma podwoić liczbę produkowanych kompleksów. W tym celu „zakupiono nowy sprzęt, a pracownicy przeszli na 12-godzinne zmiany”. W 2025 roku planowany jest czterokrotny wzrost wielkości produkcji - czyli widać, że rosyjska zbrojeniówka przygotowuje się na jeszcze wiele lat rozpętanej przez Kreml wojny. Będziemy się napierdalać latami bez końca jak Ukraińcy. https://www.rp.pl/biznes/art39915091-rosyjska-zbrojeniowka-na-pelnych-obrotach-a-kreml-chce-jeszcze-wiecej
 4. Znam przypadek dziewczyny, która rozwaliła swój kilkuletni związek z fajnym i przystojnym chłopakiem, bo miała ochotę na skok w bok z czadem poznanym na boku. Jej chłop się zorientował co się dzieje, kopnął ją w dupę, to samo zrobił czad. Jako że miała przystojnego faceta to on szybko znalazł sobie inną na jej miejsce, a ona teraz po niecałym roku zrozpaczona listy pisze. Domyślam się, że tinder poszedł u niej na pełnej, ale stało się dokładnie to, o czym piszesz. Miała już wtedy partnera na moje oko ponad swój poziom i nagle się okazało, że nie znajdzie nikogo na tym samym poziomie albo lepszym. Oczywiście teraz tragedia, bo chciała go wymienić na lepszy model, a okazało się, że ma do wyboru, jednak same gorsze . Zostało już tylko skomleć u niego pod drzwiami. Sam jestem ofiarą dzisiejszego rynku matrymonialnego. Dość, że ciężki, to jeszcze z genami kiepsko wylosowałem. Całe szczęście finansowo nie wiedzie mi się źle, a w przyszłości będzie tylko lepiej. Jak naglę w okolicach trzydziestki pojawi się dobra kasa i jednocześnie laski, to najprawdopodobniej będę musiał odmawiać, żeby nie skończyć jak ten koleś. Nie mam zamiaru być jakąś deską ratunkową dla panien w okolicach ściany albo pomostem do lepszego życia. Dziwki nawet fajne, ale nie rozwiązuje to całego problemu. Chyba będę musiał jeszcze sprawdzić temat z Azjatkami, może taka relacja mnie bardziej zaspokoi, ale to bym musiał ściągać taką do Europy albo szukać na zachodzie, gdzie jest ich więcej.
 5. Wczoraj premier Słowacji w wystąpieniu poinformował, że kilku członków NATO i Unii Europejskiej rozważa wysłanie żołnierzy na Ukrainę. Równocześnie zaznaczył wprost, że Słowacja nie wyślę ani jednego swojego żołnierza. Zaraz po nim premier Czech złożył taką samą deklarację. Donald Tusk i Andrzej Duda pytani, czy Polska zgodziła się na dołączenie do wojny kluczyli, w końcu powiedzieli, że AKTUALNIE nie ma takich planów, ale nie zaprzeczyli, że w przyszłości mogą zaistnieć scenariusze, które to zmienią. Dziś premier Grecji ujawnił, że podczas szczytu w Paryżu Polska zgodziła się wraz z krajami bałtyckimi na wysłanie swoich wojsk na Ukrainę i dołączenia do wojny w ramach dwustronnej umowy (czyli nasz premier i prezydent ze strachu przed reakcją narodu wczoraj nas okłamali). Jeśli informacje się potwierdzą, to znowu Polacy dowiadują się z zagranicznych mediów, gdzieś przypadkiem na konferencjach prasowych, o tak ważnych sprawach, jak planowana wojna przez naszych rządzących z mocarstwem atomowym. Tutaj dokładne słowa Premiera Grecji: Dopytywany o tę „zdecydowaną większość” co oznaczało, że istniała także „mała mniejszość”, która chciała wysłania armii na Ukrainę, premier dodał, że podczas szczytu ujawniły się kraje, które chciały wysłać siły zbrojne na Ukrainę na podstawie dwustronnego porozumienia. Co więcej – według niego- nadal mogą to zrobić. -Kim są? To Polska, Litwa, Estonia, Łotwa. Przede wszystkim Wielka Brytania – odpowiedział Mitsotakis. https://www.magnapolonia.org/premier-grecji-polska-chciala-dolaczyc-do-wojny/ https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/enoples-sygkroyseis/k-mitsotakis-den-prokeitai-na-steiloume-strato-stin-oukrania-poies-einai-oi-xores-pou-theloun-na-steiloun-dynameis-edo-kai-tora/ Raczej nie jest dla nikogo tajemnicą, że polskie władzę od dawna przebierają nogami do władowania w nas ten konflikt. Jedyną możliwością, żebyśmy nie podzielili losu Ukrainy jest zdecydowany opór społeczny i robienie szumu wokół tematu.
 6. Skoro wabienie kobiet na związek kwestiami materialnymi jest słabym pomysłem, to co ma zaoferować przeciętniak? Teoretycznie na smv składa się hajs wyglad i status. Na forum od dawna wyśmiewane jest, żeby zdobywać kobiety hajsem i statusem. Zostaje tylko wygląd, którym przeciętniak nigdy nie zaplusuje. Nie widzę tutaj sensownej alternatywny dla wyglądu w takim razie.
 7. @Zły_Człowiek jakbym czytał o sobie. Mój ojciec smv o wiele lepsze od matki, ja przejąłem wygląd po matce, a mental po ojcu. Niestety moja matka ma mental dużo lepszy od starego xd. Moja siostra za to wzięła wygląd po ojcu i takie 7/10 jej się szykuje. Ja 5/10 lub sub 5 i mam lipę.
 8. Plus setki par na tinderze bez problemu.
 9. Znam przypadek gościa, który po miesiącu znajomości dowiedział się, że jest ojcem. Już są po ślubie, a żonka bezrobotna waży ponad stówę.
 10. Tak mi się tylko napisało. A rozwijając to sam nie jestem zwolennikiem zapieprzania jak chomik w kołowrotku, żeby wreszcie się jakiejś przypodobać, ale jak ktoś ma słabą pozycję startową, to mniej więcej taką pracę będzie musiał wykonać, o ile w ogóle mu się uda. Coraz mocniej się zastanawiam, czy chce podjąć taki wysiłek, żeby związać się z kobietami, które tak brutalnie pod kątem matrymonialnym mnie potraktowały. Realnie mam odrzut na myśli, że mam się starać o osoby, dla których muszę spełnić długą listę wymagań, żeby być w ogóle traktowany jak człowiek. Z drugiej strony, jakie jest wyjście? Chyba tylko rezygnacja z relacji.
 11. I dokładnie tak robię, ale to jest bardziej odpowiedź na pytanie, co zrobić, jak już odpuściłeś temat. Teraz nie zajmuje się niczym innym oprócz budowania dobrej przyszłości pod siebie i dla siebie. Tylko pytanie, czy podnosić smv dla tych samych dziewczyn, które dzisiaj są wystraszone, że mógłbym zagadać, czy odpuścić temat do czasu, aż będę miał dostęp do kobiet nie-polek.
 12. Sam się poważnie zastanawiam, czy mam ochotę imponować kobietom, które mną gardzą. Już bez znaczenia, czy to miałyby być pieniądze, pozycja społeczna, czy liczyć, że po liftingu na siłowni jakaś wreszcie zauważy moje dobre serce. Jeśli nie urodziłem się w tragecie, w jaki celują kobiety, a bardziej na przeciwnym biegunie to, jaka droga pozostała? Wszystkie ręce na pokład, maksować SMV i zapieprzać jak chomik w kołowrotku, żeby spełnić wymagania, czy nie robić tego, odpuścić relacje i ruchać tylko na dziwkach? Wyjazdu aktualnie nie rozważam, bo nie mogę opuścić kraju. Na forum często się mówi, żeby nie odpuszczać relacji, z drugiej strony, żeby nie zapieprzać jak chomik, w celu spełnienia wymagań, ale trzeciej drogi jakoś nie widzę. Celować tylko w dziewczyny z zagranicy? Tam też trzeba wpierw wyrobić SMV, a w nagrodę najwyżej dostaniesz lepszy produkt, ale może dla nich warto się starać?
 13. Ja myślę, że w razie czego zamiast do więzienia będą wieźli na front. Tak jak na Ukrainie, pakują do suki i jedziesz walczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.