Jump to content

Dave1974

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

30 Świetna

About Dave1974

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech to będzie naszą myślą przewodnią, powtarzane wielokrotnie tu na forum Bracia. " Wiele zyskał ten, co kórwe stracił"
 2. Oczywiście, że była to ironia, na spierdolenie ich pojmowania a nawet lepiej - nie pojmowania zajebistego bólu jaki po sobie zostawiają, byle by zaspokoic swoje kórewskie żądze. (Nomen omen ja mam to obecnie, tylko szon mi dodatkowo dzieciaki zajebał). Tfuuuuuu
 3. Nie rozumiem czemu jest taka nagonka na tą biedną kobietę? Najważniejsze w życiu jest być szczęśliwym, a teraz ona to ma, więc w czym problem? 😘
 4. No skubana trzyma się. Tyle na karku a zmarszczki ledwo widoczne. Ale jej matka też piękną kobietą była, pewnie ma to po niej. A może idealizuję szona, bo my pojeby tak czasami mamy.
 5. No właśnie, ja też nie. Pewnie zasmakuj jeszcze raz a teraz spierdalaj.
 6. Juz za późno. Do emerytury. 😐
 7. Juz jest po rozprawie, ex nie zgodziła się na opiekę naprzemienną i nie miałbym szans w naszych sądach ją uzyskać. Wczesniej prowadzilem intetes z ojcem ale padł, oboje nie mielismy predyspozycji do tego a ja nadal w tym tèpy jestem. Potem do Policji i obecnie 18 lat, na emeryture najszybciej za 10 lat aby zyć jakoś.
 8. Funkcjonariusz Policji, zarobki kolo 5k, po alimentach zostaje z 3k, praca za biurkiem 8h.
 9. Nie chciałem zakładać nowego wątku więc tu napisze może coś poradzicie. Ex i jej obecny facet, latają na wycieczki(właśnie wrócili z Dominikany), jeżdzą w góry i nad może. A najgorsze to w tym, że zabierają ze sobą moje dzieci. Wkórw jest podwójny bo to rok szkolny a ta ma to w dupie oraz paląca mnie zazdrość, że spędza on z nimi tyle czasu, a mnie nie stać nawet na weekendowe wyjazdy. Gość ma w chuj kasy i wydaje na prawo i lewo. Serce mi pęka i flaki się przewracają. Jak sobie z tym poradzić i czy mieliście podobnie?
 10. Mam dwójkę chłopaków i wolałbym zawiązać małego na supeł, niż zmajstrować kolejnego. Spotykam się z nimi prawie codziennie u nich w domu, tylko najgorsze że również spotykam ex i rana rozdrapywana jest od nowa.
 11. Być może tak będzie. Być może zrozumie swoje popełnione w starym związku błędy i będą szczęśliwie żyć. A być może cały czas jestem białym rycerzykiem i w to wszystko wierze. Dochodzę do wniosku, że cały czas trwam w Matrixie i nie mogę z niego się wydostać, pragnąc za wszelką cenę tam wrócić bo realne życie jest kórwa nie do przyjęcia. Zgadzam sie z Tobą w pełni. Jestem tego świadom, że przypominają się tylko te dobre chwile, a ostatnie lata rozum wymazuje z pamięci. Lista dawno zrobiona i liczba minusów odgroma. A zjebany bluepilowy łeb dalej swoje. P
 12. No właśnie zadziwia mnie to obecnie. Sądziłem, że to już za mną. Ale nie, boli jak skórwysyn. Wiedziałem od początku, że bolec robi swoje. Ale może ten fakt, że pojawiło się tam jakieś uczucie, częste kontakty z moimi synami, być może zalązki jakiejś nowej rodziny, rozpierdala mi psychę. Być może jast to tylko czysta męska zazdrość. Uj już wie.
 13. Od dwóch dni mam całkowity rozpierdol w głowie. Ex lata już z pierścionkiem zaręczynowym. Już na rozprawie zauważyłem coś na łapie, ale przedwczoraj w pełnej krasie. Zazdrość i żal za utratą rodziny powoduje nie chęć do życia i do robienia czegokolwiek. A widok jej roześmianej, pełnej szczęścia gęby wyzawala najgorsze instynkty. Jak łatwo to im przychodzi. Wygrywają one wszystko, a facet jest na dnie. Jebane życie.
 14. Widać chłopie w Tobie samowyparcie na kilometr. Sam siebie próbujesz przekonać, że jesteś jak głaz i nic nie jest w stanie spowodować, że do niej nie wrócisz. Poczekaj, miesiąc, dwa odezwie się księżniczka. I potruchtasz w swojej pięknej lśniącej zbroi z nadzieją na nowy piękny początek. NIE NIE postokroć nie rób tego. Jak sprzeda Ci kopa poraz drugi, będziesz wymiotował nie dwa tygodnie a miesiącami. Ale niektórzy muszą przekonać się na własnej skórze. Powodzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.