Jump to content

krzaki

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

16 Dobra

About krzaki

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbuję wprowadzać wszystkie punkty o których napisałaś chociaż często nie jest to łatwa sprawa. Nie słucham wiadomości ale negatywne informacje dostają się do mnie, bo interesuję się ekonomią. W dzisiejszych czasach mi osobiście daje spokój posiadanie niedużych oszczędności na kilka miesięcy życia i co ważne dywersyfikacja ich. Tak po za tym ciężko mi o spokój. Staram się trzymać jak największy dystans od negatywnych aspektów życia i wszędzie szukam pozytywnych stron danej sytuacji.
 2. Właśnie jestem na etapie wycofywania się z dużego miasta do swojego rodzinnego małego miasta. 3 lata temu uwierało mnie mieszkanie z rodzicami i akurat trafiła się okazja na przeprowadzkę do stolicy. Kilkanaście dni po podjęciu decyzji już mieszkałem w nowym miejscu. Decyzji była dobra chociaż nigdy mnie tu nie ciągnęło i od początku nie planowałem tu zostać na dłużej. Doświadczenia, które tu zebrałem są bezcenne. Miasto też lubię ale nie na dłuższy okres życia. Mnie duże miasto męczy na dłuższą metę swoją prędkością życia, wszechobecnym hałasem i brakiem odpoczynku wśród zieleni m
 3. Zrobiłem kolejny krok w stronę mikro biznesu związanego z roślinami. Jak dobrze pójdzie, to niedługo przejdę się po lokalnych sklepach czy ktoś w ogóle będzie zainteresowany moim pomysłem.
 4. Może lepiej uczyć się na małych kwotach zamiast na demo. Zawsze to twoje pieniądze i podchodzisz do tego na innych emocjach. Lepiej patrzeć na zysk procentowo niż na kwotę, wtedy zawsze masz informację zwrotną co do skuteczności bez względu ile zainwestujesz. Ostatnio straciłem na małej kwocie kilka procent na ETH i to było dla mnie kilka dolarów, a powstrzymało mnie to przed wejściem z grubą kasą.
 5. Dzięki wszystkim za porady, biorę je na bieżąco pod uwagę. Dziś odwiedziłem kilka szkółek i w jednej wzięli namiary na mnie. Wszyscy zgodnie mówili, że ogólnie kryzys i kiepska sytuacja. Po takiej przejażdżce nabrałem pozytywnego humoru i motywacji, zobaczymy co dalej. Muszę to dobrze przemyśleć, żeby nie wyszło na pałę, że znajdę się w jeszcze gorszej sytuacji.
 6. Uwielbiam w zalewie nowych identycznych audi, bmw czy innych suvów zobaczyć stare, co najmniej 20-letnie auto w dobrym stanie. W dobrym stanie czyli bez obić, nie przeżarte rdzą na wylot i nie dymiące z rury, dziwnie warcząc przy tym. Citroen saxo miał swoją wersję WRC i z tym mi się kojarzy gdybym go zobaczył na ulicy.
 7. Nie chcę pisać dokładnie. Jeden z bardziej popularnych przedmiotów ścisłych. Tak masz rację, pewnie szybko to stanie się moją zwykłą znienawidzoną pracą. W obecnym zawodzie totalnie się wypaliłem, od pół roku czuję, że muszę coś zmienić. Przez taką sytuację nie czuje się pewnie i jak byłem na rozmowach kwalifikacyjnych, żeby zmienić chociaż firmę to wypadałem słabo. Przez święta trochę odsapnąłem i zaczynam ogólnie rozglądać się za czymś innym. Chociaż inne miejsce pracy. Jeśli chodzi o pracę przy roślinach to myślałem, żeby zacząć w szkółce roślin. W takim mi
 8. Witam szanownych Braci Samców, Nie trafiłem tu przez jakiś konkretny problem. Forum znalazłem dwa lata temu, temat PUA jest mi znany od 8 lat więc czerwona pigułka nie wywołała we mnie nagłego szoku. Mam silną fobię społeczną z którą walczę od 3 lat, wciąż mam problemy z relacjami do innych ludzi ale jest spory postęp. Przez kilka lat nieświadomie zapijałem ten problem ale powiedziałem sobie dość, gdy regularnie wracałem do domu upity przez kilka dni pod rząd. Teraz bez problemu mogę odstawić alkohol nawet na kilka miesięcy, natomiast jak już zacznę pić to ciężko mi przestać. Mam 2
 9. Cześć, Czytam forum od 2 lat i dopiero teraz się zebrałem, żeby założyć konto. Myślę, że czasem mogę dodać tu coś od siebie. Niedługo napiszę coś więcej o sobie w świeżakowni, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.