Jump to content

Spokojnie

Użytkownik
 • Posts

  1,206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24
 • Donations

  200.00 PLN 

Spokojnie last won the day on May 23

Spokojnie had the most liked content!

3 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Spokojnie's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

3.6k

Reputation

 1. Uważam, że takie wymyślone problemy wynikają z niskiej samooceny + lewackich poglądów. Z jednej strony chcą się pokazać, dostać trochę atencji, czyli upiększają się bo same w oryginale się nie akceptują, a jak tylko dostaną tę atencję od gości z niższym SMV to jest problem. Oczywiście jak jakiś przystojniak by skomentował to spoko. Pozostaje tylko współczuć takim osobom, niech sobie żyją ze swoimi wyimaginowanymi problemami, niech sie nakręcają, a później wydają krocie na kozetce u terapeuty.
 2. Co ciekawe ten gość dalej aktywnie działa w YouTubach
 3. I jest łatwym kąskiem, bo bedzie przyciągał kobiety, które będą mogły go wykorzystać, a w dalszej perspektywie skrzywdzić. Może zasugeruj mu jakieś lektury, praca nad pewnością siebie jest czasochłonna, ale jak to opanuje, to zupełnie inna jakość życia, oraz ludzi którzy wokół niego będą krążyć.
 4. "Sukces jest jak ciąża. Każdy ci tego gratuluje, ale nikt nie wie, ile razy dałeś się wydymać, żeby to osiągnąć".
 5. Raz że różnice libido, miałem już wszelkie kombinacje, raz ja nie dawałem rady, raz laska, a raz po środku. Więc rozkmiń jak to jest. Dwa, to gra wstępna, zawsze można odpowiednio podkręcić kobietę, czy to masaż, czy inne rzeczy które lubi (wspólna kąpiel, muzyczka, świeczki, kolacja, czy wyjście na randkę do knajpy). Skuteczność - jak dobrze znasz kobietę - można osiągnąć naprawdę wysoką. Trzy, czy ona gra kartą seks? No to trzeba wyczuć, ale bracia dobrze radzą, odwróć rolę, odmów parę razy i obserwuj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.