Jump to content

Spokojnie

Użytkownik
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • Donations

  100.00 PLN 

Spokojnie last won the day on September 2 2022

Spokojnie had the most liked content!

Community Reputation

2,734 Świetna

2 Followers

About Spokojnie

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę że wiele osób ma taki "radar", sam często doświadczam tego co ty napisałeś, są osoby które od razu wpadają w oko i ucho i jest jak to młodzież dzisiaj mówi, dobry vibe, flow itp. a są takie, które od razu wiesz, że będzie ciężko. Ale też nauczyłem się, żeby nie ufać swoim pierwszym instynktom, odczuciom. Oczywiście każda sytuacja jest inna, ale staram się nie oceniać. Już wiele razy uratowało mi to dupę, bo można się pomylić naprawdę grubo.
 2. Pewnie tak 😅 w sumie niezły pomysł na biznes. Mnie już coraz mniej rzeczy zadziwia, są różne fetysze, te z butami to można w tej skali umieścić jako "w normie".
 3. Tak + Z tego co pamiętam to jeszcze bajkopisarz.
 4. Ja polecam nawyk wdzięczności. Robiłem wielokrotnie pisemne listy każdego dnia np. przez miesiąc, dobrze jest do tego wrócić w przypadku słabszych dni, które zapewne też nastąpią (chociaż życzę Ci żeby jak najmniej ich było). Ograniczenie telefonu na rzecz książek, wczesne chodzenie spać i wczesne wstawanie. Ogólne gratulacje, postów pozytywnych niestety u nas mało, także cieszy podwójnie!
 5. Podróże - ale nie na zasadzie "lubię", tylko robię to. Ale trzeba trafić współtowarzyszkę o podobnych oczekiwaniach i chęciach, że jak trzeba będzie spędzić noc na lotnisku, to ja spędzicie, a nie księżniczka będzie oczekiwać hotelu na 3h. Polecam sup (deska) i kajaki. Puzzle też super sprawa, ja do tego dołożyłbym malowanie (jest takie coś jak malowanie po cyferkach) również wymaga cierpliwości i staranności, na zimowe wieczory jak znalazł. Rower, wycieczki piesze np. zakończone ogniskiem, są też rajdy organizowane przez różne stowarzyszenia, czy zdobywanie szczytów w
 6. Ale tutaj gość dostaje przelew, mniej więcej wiemy kiedy można się go spodziewać. W sumie fakt, może nie sprawdzać konta, chociaż w branży IT bym stawiał że 90% osób ma apke w telefonie która informuje o $. W sumie kolejną transzę w ogóle nie będę się przypomniał, z ciekawości zobaczymy ile potrwa ogarnięcie tematu z jego strony. Swoją drogą parę lat temu też miałem jedna księgową, wystawiałem fv na niecałe 4k, płaciła zawsze ale to zawsze ostatniego dnia, czasami jak wypadał weekend czy święta to wysyłała w poniedziałek lub w kolejnym dniu wolnym. Ale ona tak po prost
 7. Teoretycznie są trzy szkoły: jedni płacą od razu jak otrzymają fakturę, drudzy czekają do dnia "termin płatności", a ostatni to freestyle, jak przypomną sobie to zapłacą. Ja osobiście preferuje zapłatę od razu jak otrzymam dokument/informację. Mowa oczywiście o niewielkich kwotach, powiedzmy do 5.000 PLN, bo wiadomo, że inaczej rozlicza się większe tematy jak ktoś obraca setkami tysięcy złotych. Naszła mnie taka myśl, bo załatwiłem znajomemu fajny kontrakt i działamy z tematem we dwóch. Wtedy jak podpisywaliśmy - nie było mi na rękę, abym to ja brał całe zlecenie, korzystniejsze by
 8. Witaj, rozgość się!
 9. Pierwszy raz na oczy widzę babę. Ale obejrzałem z 30 sekund i oddajesz mi za onkologa, bo masakra. Laska ma chyba jakiś grubszy problem ze sobą, ale nie zagłębiam się, bo może tylko liczy szekle z wyświetleń i gada jakieś pierdoły tylko w tym celu.
 10. 56-latek zaciągnął również kredyt w wysokości 190 tys. zł, aby pomagać oszustce. Znajomość trwała przez niemal 4 lata. Grubo...
 11. Jakiś wstęp masz, możesz temat pilnować ale IMO im bardziej będziesz naciskał, tym bardziej ona się będzie opierać. Raczej niech to naturalnie wychodzi, za jakiś czas może z wibratorem spróbować i potem krok o kroku? Długo ze sobą jesteście?
 12. Żenadometr wyjebało poza skalę. Laska zarobiła na tym 15k, to jest jedno wielkie xD. hehe
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.