Jump to content

Spokojnie

Użytkownik
 • Content Count

  779
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • Donations

  100.00 PLN 

Spokojnie last won the day on September 2

Spokojnie had the most liked content!

Community Reputation

2,238 Świetna

1 Follower

About Spokojnie

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję Bracie, właśnie niedawno miałem rozmowę na ten temat, dzisiaj miałem szukać informacji i proszę. Piona! Badajmy się Panowie!
 2. Cumplu, chyba najpierw najlepiej poukładać sobie w głowie po tym rozstaniu, 15 lat małżeństwa i to ona Cię zostawiła, także przed Tobą "żałoba". Chyba dobrze oceniasz te nową laskę, raczej taki Twój plaster na trudny czas, który tak czy siak trzeba będzie przepracować. Jeśli nie jesteście parą, to możesz bzikac na tinderze, pytanie czy Ty byś się nie wkurwił jakby ona taka akcje kręciła? Według mnie nie oceniasz sytuacji racjonalnie, masz rozpierdol niczym Polska za rządów pis, także raczej grubo. Ps. Ja najlepiej (aktualnie 38) wspominam okres
 3. Jedna wielka czerwona flaga. Jak chcesz pobzikac i czujesz się na tyle mocny, że się nie wkręcisz - to czemu nie? Na dłuższą metę to nie ma szans się udać. Swoją drogą ja bym kompletnie odpuścił, sam piszesz że masz powodzenie, poszukaj czegoś normalnego.
 4. Czytasz mi w myślach. Właśnie przerabiam taki temat, potencjał jest na fajne FWB, ale właśnie fakt że muszę jakieś fikołki robić trochę mnie odrzuca. Jako białorycerz bym się pewnie starał, a tutaj trochę dziwna relacja, laska daje sprzeczne sygnały. Teoretycznie już skasowałem ją oceniając że skoro nie ma z jej strony inicjatywy to jebać, ale nagle się stara. Wyszło na jaw że ktoś jej o mnie opowiedział jakieś pierdoły, i się boi, ale ten shit test odbiłem: "to co mówią o mnie to nieprawda, jestem 100 razy gorszy". I kurwa zadziałało in plus. Wracając do tematu trzeba mieć cierpli
 5. Dokładnie. Rok temu w grudniu po słonecznym Maroku doszedłem do wniosku że spróbuję tych wynalazków, poczytałem opinie i to działa. Zdecydowanie polecam, jedna z lepszych inwestycji.
 6. Ciekawy wątek! Chciałem coś dodać od siebie, ale kolega @Muatafaraj wyczerpał temat. To samo przechodziłem / przechodzę, trzeba sobie dać czas, obserwować siebie, wyciągać wnioski. Praktyka później i znowu analiza, wyciągać wnioski. Progres przyjdzie szybciej niż Ci się wydaje.
 7. Widać ktoś Cię bardzo lubi, skoro polecił Ci to miejsce. Korzystaj zatem i baw się dobrze!
 8. Ja to wiedziałem, ale wiesz, na blue pillu nie do końca rozumiałem. Dzisiaj się z tego śmieje przez łzy, bo widzę jak wiele osób jest nieświadomych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.