Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Headliner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  592
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Headliner last won the day on April 15 2019

Headliner had the most liked content!

Community Reputation

527 Świetna

About Headliner

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla ciebie to mogę być nawet matką Teresą z Kalkuty
 2. Wśród zwierząt homoseksualizm nie istnieje w takim wydaniu jak wśród ludzi. Argument typu, że jeśli zwierzęta tak robią to jest to normalne jest absurdem. Zwierzęta robią szereg innych rzeczy, których ludzie nie robią a idąc twoim tokiem myślenia powinni, bo jeśli zwierzęta tak robią to tak trzeba. Czyli uważasz, że np. ktoś powinien wychodzić z tobą na spacer na smyczy, trzy razy dziennie, żebyś się wysikał na drzewo i zrobił kupę na trawnik, tak ? A jeśli spotkasz swojego znajomego, to będziecie sobie nawzajem wąchać tyłki. Bo psy tak robią
 3. Tak, tak właśnie uważam. Zboczeńcy nie powinni zarządzać państwem.
 4. On co innego całuje -także z dwojga złego wolę całującego pierścień, niż pedała. Gdyby pedał został Prezydentem Polski, to ze wstydu zrzeknę się obywatelstwa.
 5. @użytkownikx Siemka, a możesz trenować na siłowni ? Bo skolioza i płaskostopie to są takie niewielkie wady - chyba trochę je przeceniasz. Skoliozę to lekarze znajdują u każdego. Czy nie jest tak, że ktoś Ci trochę te wady wmówił ? W sensie np. może latałeś za często po lekarzach jak byłeś młodszy ? Przeprosty w łokciach to nie jest wada też. Ciekawy jestem jakie są te Twoje palce bo całkiem możliwe, że dużo Twoich problemów tkwi w Twojej głowie.
 6. @Nefertiti No to idź, zapytaj i tyle. Oakley na pewno dobry wybór. O ile są oryginalne. Ja miałem kiedyś okulary o podobnym odcieniu szkieł - co.prawda Brendy więc półka dużo niższa ale faktycznie zajebisty odcień jak się przez nie patrzyło.
 7. Z tego co wiem to bardzo dobre ale też swoje kosztują. Potrzebujesz na codzień czy na strzelnicę ?
 8. Wielu z was pisze, że w razie próby ucieczki, ktoś będzie łapał na granicach. Ja powiem tak : znam kilka osób z tzw służb. Może nie jakiegoś super tajnego wywiadu ale policja, wojsko. Nie mówię, tu o jakichś generałach, pierdolących farmazony o patrotyźmie za grubą kasę ale ludzi powiedzmy niższego szczebla. I wiecie co ? Większość pracuje żeby zarobić tak jak inny sprzedawca, piekarz czy pracownik korpo. I wielu z nich również w razie wojny będzie raczej brać rodzinę i spierdalać a nie stać na granicach i łapać tych, którzy ewentualnie będą próbować uciekać.
 9. Przypuszczalnie ostatnia akcja autora postu, przelała tylko czarę. Na mój gust przez cały okres związku wykazywał się białorycerstwem, co spowodowało w niej niechęć do posiadania potomstwa.
 10. A w życiu nie gadaj, nie wracaj itd ! O ile nie jesteś trolicą, prowokatorką, To stety albo niestety musisz popierdolić temat i poszukać innej laski albo po prostu wbić w to chuja ( jeśli masz - patrz wyżej "trolica) Jeśli jesteś białorycerzem - to jest to jedyna opcja na odzyskanie tej laski. Powiedzmy cień szansy, że zadzwoni jak popierdolisz temat, co może potrwać. Każda próba skomlenia, robienia z siebie szmaciarza i pompowanie jej ego - uwierz mi, jest skazana na niepowodzenie.
 11. Zobaczcie jak się sprytnie podzielili z PO ( tfu ) - My trzymamy władzę centralną a wy lokalną - wszystkie większe miasta mają lewacko - platformerskich prezydentów. Dramat... Jak w 89 tym - my do was nic nie mamy, wy do nas też nic a motłoch niech na nas dalej robi...
 12. W Polsce to ja uważam, że trzeba by było zrobić to co PiS obiecał, że zrobi a nie zrobił, czyli rozliczyć i pozamykać wszystkich, którzy przyczynili się do tej biedy jaką w Polsce mamy. Większość oligarchów jest umoczona - i to ich z dupę powinno się wziąć. Potem nieuczciwych polityków - czyli najprawdopodbniej dużą część. Moim zdaniem wtedy Brexit czy inny srexit zupełnie by nas nie dotyczył? Tak jak to czy jesteśmy w Unii czy nie jesteśmy. Co do Maciaka to uważam, jednak, że jest trochę jakby lewicowo- sowiecki.
 13. Panowie, ja nie rozumiem dlaczego ludzie w środku nocy poodbierali wezwania. Nikt nie ma prawa przyjśç w środku nocy, dobijać się do drzwi i żądać, żeby mu otworzono. Ani ŻW ani Policja ani nikt. Na wejście siłowe do mieszkania musi być nakaz prokuratora, a nie że przyjdzie ktoś o 2 giej w nocy i wam puka a wy otwieracie. Ch..j im w dupe, niech pukają ile chcą - jeszcze bym po policję zadzwonił i zgłosił naruszenie miru domowego i ciszy nocnej. Podobno w czasie drugiej wojny światowej część powołanych, ściągnięto z domów właśnie pod pozorem ćwiczeń więc trzeba to brać pod uwagę.
 14. Fwb - f..k myślałem, że chodzi o FBW czyli Full Body Workout... A tak to nie wiem co Ci poradzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.