Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Headliner

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  377
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

269 Świetna

O Headliner

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @Towarzysz_Winnicki Na Twoim miejscu wziął bym hajs a sprzęt mu oddał. Nie wiem czemu ale tak bym zrobił. Chyba, że ugadał bym się załóżmy, że zwróci Ci część hajsu a sprzęt zatrzymasz. Tak ja bym zrobił a co Ty zrobisz to Twoja sprawa. Możliwe, że chłop faktycznie nie wiedział, w dupie miał żeby to w ogóle sprawdzać, wygrzebał to w piwnicy i opchnął na Allegro. Nie chciał Cię oszukać tylko po prostu podszedł do tego jak do pozbycia się starego grata i tyle.
 2. Tylko mu nie odsyłaj sprzętu zanim dostaniesz kasę lub chociaż jakieś 100 % zapewnienie że dostaniesz kasę- najlepiej kontakt via allegro, żeby była podpórka w razie w. Żeby Cię nie wych.... ł
 3. Headliner

  Jakie kosmetyki do publicznego wystąpienia?

  Moim zdaniem tak : Zapuściłbym trochę włosy i poszedł do jakiegoś dobrego fryzjera - są teraz różne spoko salony, specjalizujące się w modnych fryzurach. Szkoda mając włosy nie skorzystać. Nie ubierałbym czarnej marynary do kontrasującej koszuli, chyba, że do białej. Fajnie wygląda czarna marynarka do czarnej koszuli, ewentualnie Jasna do jasnej - wtedy obowiazkowo bez krawata. Ewentualnie jakaś jasna marynarka do podkoszulka - mógłby być czarny. Wiem, że mówiłeś, że niebieski i chyba purpura to kolory autorytetu ale do tej ciemno- niebieskiej koszuli nie zakładałbym marynarki w ogóle.
 4. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @JoeBlue Widzę, że nie zrozumiałeś sarkazmu ...
 5. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @tytuschrypus Wiem, wiem, rząd, samorządy, gminy - jak zwał tak zwał nigdy nie dadzą niczego, czegoś nie zabierając. Jednakże kasę z naszych portfeli bardzo chętnie zabierają ot tak ...bo cały czas im mało i mało i caly czas znajdują jakieś wytłumaczenia jakoby winę za to ponosi gdzieś ktoś inny - to są titalne brednie i nie można tym k....m wierzyć - to jedno. Druga sprawa jest taka, że Polacy są do tego stopnia zmanipulowani i podzieleni, że w momencie gdy rząd ich okrada, to zawsze znajdują się tacy, którzy stwierdzą, że nawet się z tego cieszą :))) Co z resztą widać w naszej, tu, rozmowie - nie obrażajać nikogo.
 6. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  Jak wspominałem- na Podkarpaciu zagraniczni ( z Ukrainy, Turcji, Indii ) studenci jeżdżą komunikacją za darmo. Jak wytłumaczysz ten fenomen? Widocznie pewna część paliwa i taboru, na Podkarpaciu, jednak z nieba spada i się nie "gniecie"
 7. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  Tak, tak wiem o czym piszesz. Jednak po II wojnie swiatowej RFN w 30 lat rozwinął się o wiele bardziej niż Polska 30 lat po upadku komuny. Ja wiem oczywiście, że plan Marshalla itd. oczywiście wiemy dlaczego USA wzięły pod opiekę RFN... Ale nic to... 30 lat po upadku komunizmu- popatrz na Niemcy wschodnie - dawny NRD - lepiej niż w Polsce - lepiej. Polska podobno była początkiem upadku komuny i całego ZSRR. I co mamy po 30 latach ? Nawet połowy tego co Niemcy nie mamy... To już nie chodzi o to jak piszesz, że rząd ogłasza zarobki 6000 zł ale tu jest coraz gorzej... Cały czas dorzucają kolejne podatki, opłaty za to za tamto, ceny w górę, nawet ku....a za oddychanie jest podatek jak pojedziesz do Zakopanego czy nad morze...tzw. klimatyczne. Egzekwowanie tych wszystkich opłat rząd opanował do perfekcji. Przecież są kraje gdzie nie płaci się za wodę z tego co się orientuję.
 8. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @Unhomme @SzatanKrieger O to chodzi, jeśli rząd pozwoli Polakom zarabiać na tym poziomie to myślę, że i nastroje się zmienią - jak na razie trzyma się Polaków na minimum egzystencji - celowo
 9. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @Unhommeok, jaka jest średnia zarobków we Francji ? http://www.copernic-avocats.pl/wynagrodzenie-we-francji/ Wklejam link do strony, gdzie podane jest najniższe wynagrodzenie we Francji, które jest o około 500 € wyższe, niż ŚREDNIE wynagrodzenie w Polsce. Proszę Cię - nie porównuj Polski z Francją.
 10. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @Unhomme czyli można powiedzieć, że jesteś oderwany od polskiej rzeczywistości. Nie dziwię Ci się i myślę, że Polacy wciąż będą wyjeżdżać, bo dzieje się tutaj źle i nie chodzi tu tylko o temat zakazu wjazdu do centrów. Wg mnie, chodzi tutaj też o to, że kolejne rządy, cały czas zwiększają podatki, wymagania, nakładają nowe opłaty, podwyższają ceny a nie dają nic - zero. Jest równia pochyła i tyle - kołchoz i niewolnictwo.
 11. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @Unhomme Rowery miejskie są ok - tylko, że nie w zimie. Nie jak np. Chcesz kupić w centrum np. telewizor czy kuchenkę. Będziesz jechał z kuchenką na rowerze ? No proszę Cię. Swoją drogą właśnie przeczytałem, że w województwie podkarpackim zagraniczni studenci będą mogli jeździć komunikacją miejską za darmo :)) a polscy? - nie, nie - Polacy mają płacić.... nie mam słów... Czyli darmowa komunikacja jest możliwa? I to w tak biednym rejonie Polski jak Podkarpacie ? - jest możliwa ale nie dla was polaczki... Aha @Unhomme bo właśnie zauważyłam, że mieskasz w Paryżu- także stąd pewnie Twój pogląd na te sprawy. Pracujesz tam ? Studiujesz ?
 12. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  @Unhomme A co byś powiedział np. o wprowadzeniu darmowej komunikacji miejskiej ? Np. Darmowe parking na obrzeżach miast i do centrum tramwajem - za darmo. Zrobiło by robotę ? Na pewno ale po co ? Lepiej coś zarobić pod pozorem walki ze smogiem. Przy np. tego typu rozwiązaniu można by podwyższyć opłaty za wjazd, a zysk przeznaczyć na komunkację autobusową ( autobusy elektryczne czy trolejbusy) i tramwajową. Tylko niech nikt nie mówi, że budżet upadnie bo nie upadnie. Z tego co się orientuję to np. Pan Jacek M. prezydent Krakowa wykazał środki finansowe w kwocie 9 mln zł. a jego żona chyba 6mln :)) także biznes się kręci jak tralala
 13. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  Panowie, wg mnie pisanie że : W Szwecji też tak jest i wszytsko działa, w Niemczech benzyna droższa i jest ok, auta są stare i kopcą... itd. itp jest o tyle bez sensu, że są to slogany jakimi stara się nas ogłupić. Jeśli auta są stare i kopcą to ja się pytam dlaczego ? Czy polacy hobbystycznie jeżdzą starymi autami ??? Taki kraj kolekcjonerów ?? No, kurwa nie ! Każdy chciałby iść do salonu po nowe auto - nawet hybrydę czy elektryczną Teslę ale kurwa jeździmy tym na co nas stać. A większość stać na auto starsze niż 10 lat - taka jest prawda. Dlaczego ? Bo zarabiamy w Polsce chujowo - 30 lat po tym jak obaliliśmy :))) komunę w Europie ( podobno dzięki Polsce komunizm upadł ) Benzyna tańsza niż w Niemczech ? - gówno prawda - w porównaniu do zarobków jest relatywnie w chooooj droższa. Tak samo jest z zanieczyszczeniem powietrza zimą. Czym ludzie mają palić ? Instalacje pieców gazowych są drogie - i nie wierzcie w dofinansowania do pieców w starym budownictwie bo to lolejna bzdura pod publikę. 60 % dofinansowania do pieca ( jak się komuś uda uzyskać ) a gdzie instalacja tego pieca? Gdzie instalacja calego systemu ogrzewania ? Często właścicielami mieszkań w starych kamienicach w centrach miast są emeryci. Skąd Ci ludzie mają brać na to kasę? Z 1500 emerytury po 40 latach harówy? To jeszcze co niektórzy palą węglem - węglem z Rosji - o wiele gorszej jakości niż ten polski. Dlaczego? Bo polski węgiel jest drogi i się nie opłaca Kumacie jak to działa ? :)) Do tego deweloperzy zabudowują miasta jak się tylko da. Na każdym trwaniku powstaje blok. Wycinka drzew na wielką skalę. Tak jak w Krakowie pozabudowywane są tzw. korytarze powietrzne, które zapewniały cyrkulacje powietrza w mieście - a potem płacz, że smog - no ja pier.... le. Ostatnio czytałem gdzieś informację, że wysypiska śmieci w całej polsce płoną, bo podniesiono opłatę za skladowanie śmieci z 20 zł do 140 zł za tonę - także śmieci płoną. Patrzcie ile syfu idzie to atmosfery - to jest walka ze smogiem w Polsce a rząd jakie ma rozwiązanie?? Oczywiście dojebać kolejne opłaty przeciętnemu Kowalskiemu - bo ten ma w chooooj kasy i zapłaci.
 14. Headliner

  Opłata za wjazd do centrum miasta przyjęta przez sejm

  Oczywiście ciekawe jest czym jest tzw. centrum ? Bo z tego co wiem, to w większych miastach opłaty za parkowanie w centrach już są. Np. w Krakowie wygląda to tak, że kiedyś opłaty pobierane były za centrum - takie prawdziwe centrum. Teraz, jest to olbrzymi obszar nie wiem jak rozległy ale granice tego obszaru są bardzo od ścisłego centrum oddalone. Oczywiście nie ma jakichś parkingów itd, nie ma nawet chodników - w sensie auta parkują na poboczu ulicy w błocie - ale w tym błocie parkomat stoi a panowie z kontroli strefy krążą i mandaty ochoczo wypisują. Czyli opłata, o której rozmawiamy, to już będzie druga opłata za parkowanie. I to nie jest tak, że np. ludzie z miasta nie płacą - ależ płacą. Jeśli mieszkasz w centrum, to możesz wykupić abonament, na parkowanie pod swoim mieszkaniem ale już dwie ulice dalej płacisz - nie zapłacisz- masz mandat. Strefę obsługuje firma prywatna, która w momencie gdy nie zapłacisz mandatu, ustali Twoje dane po numerze auta - przyśle Ci taki mandat do domu a jeśli wciąż nie zapłacisz, to zajmą Ci pieniądze na koncie bankowym - zastanawia mnie, jak ma się to do ochrony danych osobowych. Jest to wg mnie kradzież. Za co ludzie mają płacić? Za chodnik? Który jest wspólny ? A tu dojebią kolejne opłaty. Panowie- to jest jakiś, kurwa dramat !
 15. Headliner

  Jesteś ze mną tylko dla sexu.

  Pewnie, że dla seksu... a po co mamy dwie płci ? przecież pogadać to zawsze lepiej z kumplem...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.