Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Headliner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  574
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Headliner last won the day on April 15

Headliner had the most liked content!

Community Reputation

511 Świetna

About Headliner

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cholera wie, niby brody nie ma ale jaką masz gwarancję ?
 2. Ukrainki czy Białorusinki to może i chętnie zwiążą się z Polakiem. Rosjanki to raczej dla Polaków stanowią dobrą partię niż odwrotnie.
 3. Nie nie, to szło jakoś tak : stoimy nad przepaścią, musimy zrobić krok do przodu
 4. @pawell Ok, ok, ja nie twierdzę, że zmyślasz czy coś, tylko zauważyłem, że ktokolwiek tutaj pisze, zarabia tak plus minus 10k. Także dobrobyt mamy
 5. Dokładnie tak, ale ta k..a Gowin osiągnął level master
 6. @Maurycy Kolego, ta laska ma nie po kolei pod beretem i tyle. Nie szukaj logiki ani wyjaśnień. Jest pierdolnięta i tyle. Chce się spotykać na ruchanie to się spotykaj ( ja bym to skończył od razu) ale nie układaj sobie z nią w głowie przyszłości, tylko rozglądaj się za inną. Uważaj żebyś nie wpadł, bo będziesz miał wariatkę na głowie już zawsze. Jak dla mnie to jest jakaś choroba psychiczna. Depresja, paranoja czy coś takiego. Może jakaś molestowana w dziciństwie ? Może lubi robić ludziom krzywdę a wie, że Tobie taką gadką robi i ma z tego satysfakcję. Obawiam się, że jak znajdziesz sobie inną to ta zacznie robić Ci różne jazdy.
 7. Xanax - otumania i jak bierzesz dłużej to Ci pałka przestaje stawać - także słabe jak dla mnie. Trittico - antydepresant, działa spowoduje, że zaśniesz ale ja miałem mega zatkany nos, także się w środku nocy budziłem i musiałem brać xylometazolin ( krople ) żeby móc oddychać, jak przy katarze mam zatkany nos to po Trittico 10 razy bardziej. Ja bym próbował coś bez recepty z melatoniną, na mnie fajnie działa Benosen tylko nie wiem czy jest w sprzedaży. Maelatonina + L theanina - są preparaty z obydwoma składnikami ewentualnie kup soboe oddzielnie. Maelatoninę dobrze zażywać dłużej - stabilizuje sen. Kładź się spać przed północą, najlepiej przy otwartym, uchylonym oknie, żeby się nie stresować, że mało snu Ci zostało. Kąpiel czy prysznic przed spaniem, też dobrze robi. Nie pij alkoholu, niby szybciej zaśniesz ale wybudzisz się w nocy bo alkohol powoduje po pewnym, od wypicia, czasie wyrzut adrenaliny.
 8. Ja to czegoś nie kumam. Jestem na tym forum i czytam posty i my chyba w jakichś innych państwach żyjemy. Każdy kto pisze o zarobkach to zarabia 7 tys, 10 tys, 4 razy więcej niż partnerka - a minimalna to coś około 2 tyś czyli 4×2=8. No ku...a kraina szczęśliwości Oczywiście nie sugeruje że ktoś zawyża zarobki i cieszę się waszym sukcesem ale średnia zarobków forumowiczów jest dużo wyższa niż średnia krajowa.
 9. Mi jest żal jej syna. Dziecko to dziecko - samo z siebie nie jest złe czy dobre. Może by chciał żebyś mu poświęcił trochę uwagi, a Ty traktujesz go jak zło konieczne. To jest mega słabe - z Twojej strony, Dlaczego tak traktujesz 5 cio letniego chłopca ? Co Ci zawinił ? Wiedziałeś, że wchodzisz w związek z kobietą z dzieckiem prawda ? To nie jest kobieta z pieskiem, kotkiem czy rybkami. Chociaż zwierzętom też jakiś szacunek się należy. Matka spanikowana, że se chłopa nie znajdzie i egzekwuje kary na tym chłopcu żeby Tobie wejść do dupy. Baby takie są, obu chłopa utrzymać a dziecko się nie liczy. A jeszcze piszesz, że ojciec zmarł tragicznie i "jest na cmentarzu" no to ku...a myślisz, że dla dziecka to nie jest trauma i będzie wszystko fajnie jakby ojciec poszedł po fajki do kiosku ? Jak dla mnie - nie fajnie to wygląda z Twojej strony.
 10. Może wyklej sobie pokój wytłoczkami po jajkach... podobno dobrze tłumi.
 11. Jaki k...a cykl ???? Czyś Ty zwariował ? Ty masz 18 lat. Masz Teścia i Hormonu wzrostu ile fabryka dała to jaki Ty cykl chcesz uskuteczniać?? Ty od samych treningów i dobrego jakościowo żarcia będziesz wyglądał zajebiście. Nawet na suple bym się nie rzucał. Ewentualnie jakieś dobre białko po treninu i tyle. Nie bądź głupi. Piszesz coś o jakichś sportach walki i fajnie. A 3 tysie to sobie możesz Play Station kupić np. Albo jakiś fajny rower - z 3 tysie to kupisz już przyzwoity - będziesz coś z tego miał przynajmniej. Ewentualnie znajdź jakichś kumpli co im też zostało i jedźcie sobie na jakąś fajną wycieczkę zagraniczną - zobaczyć coś ciekawego.
 12. Ani guzika dla sodomitów. Później o prawa upomną się zoofile, a później pedofile - co z resztą się dzieje na zachodzie i w USA - kwestia czasu. Z resztą to nie pedały sobie to wymyślili tylko jest to odgórna akcja mająca na celu osłabienie lub zniszenie społeczeństwa. Co do głupich argumentów, że w rodzinach normalnych też zdarza się patologia. Być może. Jednak co lepiej ? Dostać po gębie, czy ch...a do d..y ?
 13. Cholera wie co tu się będzie działo. Ja bym w cokolwiek związanego z państwem kasy nie wkładał. Mam wrażenie, że tam siedzi banda ekonomistów i kombinuje jak dymać Polaków w .... Zastanawiam się np. Nad kupnem złota. Cały czas idzie do góry. 2 tys za 4 lata to jest ch... nie zysk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.