Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Headliner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  474
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Headliner last won the day on April 15

Headliner had the most liked content!

Community Reputation

397 Świetna

About Headliner

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wymyśl coś i zaproponuj jej na ten wieczór. Nawet jakieś bzdurne zakupy. Zobaczysz co odpowie. Jak zacznie kombinować, że akurat ma wtedy manicure, fryzjera itp. to się przekonasz czy chce to ukryć
 2. Fajnie by było teraz zobaczyć taką reklamę ale z odwróconymi rolami. Jakiś facet, jakaś gruba baba jako jego żona i sugestia, że zdradza ją z jakąś fajną laską... Jak myślicie ? Jak długo byłaby wyświetlana ?
 3. @imprudent_before_the_event Jeśli Janusz biznesu jest niewypłacalny to zamknie firmę i pójdzie pracować do kogoś kto jest wypłacalny. Jego pracownicy też. Jest to krok w kierunku rozwiązania problemu patologii i wyzysku. Nie rozwiązanie ale krok. Podatki podatkami ale rozmawiamy tu o socjalu. Jak to Marek mówi - w bardziej rozwiniętych państwach socjal jest - i to o wiele większy i wszytko się kręci jak tralala ale w Polsce będzie kataklizm jak co niektórzy twierdzą. To samo z minimalną. W Polsce płaca minimalna to jest jakaś kpina. Bardzo dobrze, że zadeklarowali się podnieść. Oby tej obietnicy dotrzymali.
 4. Poszanowanie dla pracy... Jak ludzie mają szanować pracę jak tyrają jak niewolnicy i g..no dostają, właśnie dlatego, że Janusz biznesu mało płaci. A wiesz dlaczego mało płaci ? - bo może. Tak samo z 500+ - dzieci bez opieki bo ojciec zarabia gówno i matka musi zarabiać drugie gówno, żeby mieć za co żyć. To teraz dostaną 500 i matka może zostać z dziećmi zamiast zapier...ć na nowego Mercedesa dla pana kierownika.
 5. Moim zdaniem... Fascynuje a zarazem przeraża mnie to, że ludzie w Polsce są tak zmanipulowani, że uwierzyli w to, że gdy coś dostają to to źle. No tego to jeszcze nie było. Drugą przerażającą rzeczą jest, wywołany, przez najprawdopodbniej opozycję i siły jej sprzyjające hejt na matki z dziećmi... To już nawet nie jest fascynujące. To po prostu przeraża - odwrócenie wartości. Tolerancja dla Sodomii - hejt na kobiety z dziećmi. Ja pier...le...
 6. Swoją drogą, bo zaczęło.się od matek z wózkami... Jak to możliwe, że komiś udało się wywołać nienawiść do kobiet z dziećmi ??? Ja pierd... to nie jest normalne.
 7. Ja bym szedł od razu. Będzie ciężko to dziekanke weźmiesz. A tak za rok będziesz miał tylko rok przed sobą. Odkładanie na później nie ma sensu
 8. Panie na portalach randkowych piszą to co jest wg nich społecznie akceptowane. Co by było gdyby napisały, że szukają 15 lat starszego sponsora i nie daj Boże, jakaś koleżanka by je tam znalazła. Dla pań liczy się "co ludzie powiedzą" Z drugiej strony na portalach najczęściej są panie brzydkie, te co nie mają powodzenia na żywo. Jak chcesz wyrwać fajną laskę to idź między ludzi, gdzieś do knajpy czy na dyskotekę a nie siedź przed kompem. Tam widzisz co bierzesz. Na portalu panie mają podrasowane zdjęcia, nie mające dużo wspólnego z rzeczywistością. Później przychodzisz na randkę a tam jakiś kaszalot, 100 kg i wtedy część facetów myśli " a chuj tam" i idzie z kaszalotem. Moja rada, nie patrz na te bzdury co panie wypisują na portalach tylko idź i spróbuj coś wyrwać na żywo.
 9. Gowin to sprzedajne kur....sko. Był w PO, wybory wygrał PiS to poszedł do PiS u. Teraz m znowu jakieś inne ugrupowanie podpięte chyba pod PiS. Nie trawię tego czegoś - wszystkich polityków nie trawię ale są tacy, których nie trawię jeszcze bardziej i do takich zalicza się to ku...sko gowin.
 10. Siłownia i żarcie. Kup sobie jakieś dobre witaminy - np. Animal Pak i jakiegoś gainera i będzie ok. Jak nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia 3- 4 tys kalorii dziennie to trudno będzie ten efekt uzyskać żarciem - dlatego dobry był by gainer po treningu np. W sklepie play znajdziesz aplikacje żywieniowe, które pomogą Ci ustalić kaloryczność poszczególnych produktów. Staraj się jeść 4 - 5 razy dziennie zbilansowane posiłki zawierające białko, węgle i tłuszcze. Jak nie dasz rady przygotować posiłku to zastąp gainerem. Możesz wrzucić jakiś booster testosteronu. 40 lat to już najwyższy czas - poziom teścia pewnie masz niski jak mówisz, że jesteś skinny fat. Poszukaj dobrego boostera w necie. Najlepiej z blockerem estrogenów - to ubija sylwetkę.
 11. Poszli byście raz do dentysty " z przeszłości" to szybko wrócili byście to teraźniejszości ...
 12. Ej... kup sobie Viagrę. Albo coś z Syldenafilem. Teraz kupisz jakiś preparat z Syldenafilem bez recepty. Zażyj przed i tyle. Nie umrzesz a psycha Ci się odblokuje. Masz problem z psychą a nie ze zdrowiem fizycznym. Na szczęście Viagra jest silniejsza od psychy
 13. Istnieją farmy trolli, piszących za pieniądze, komentarze pod różnymi filmami czy artykułami. Pierze to mózgi i sprawia wrażenie, że to jest sposób myślenia większości. To są bzdury i tyle. Myślę, że w tym przypadku tak właśnie jest, bo jest to kompletnie nielogiczna postawa.
 14. Dokładnie tak Katastrofa, bez Xylometazolinu pod ręką nie byłem w stanie spać.
 15. Uważaj z psychotropami bo są takie, które zrobią z ciebie impotenta - na czas brania ale zawsze to lipa. Na każdego działają inaczej więc zależu co Ci lekarz zapisze. Nie wiem czemu myśl o braku żony Cię przytłacza :)) przypuszczam, że nigdy żony nie miałeś i to dlatego :)) Idź do lekarza i zobaczysz jak Ci będzie. Ja miałem np. mega zatkany nos np. po jednym antydepresancie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.