Jump to content

adann96

Użytkownik
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by adann96

 1. W sensie Power BI, Tableau, Qlik Sense? Jeżeli tak, to brnij w to jak starsza pani w przekręcie na wnuczka. Ja siedzę w tym ostatnim i nie narzekam. Do Qlika trzeba znać SQL, a tymi dwoma rzeczami można na pewniaka wejść do BigData. Jeżeli siedzisz w systemach ERP, to popytaj w firmie, czy z Twoim doświadczeniem można Cię przenieść na bardziej techniczne stanowisko. W Twojej sytuacji, to chyba najlepsza opcja. Moim zdaniem, nie ma sensu uczenia się jakiegoś kompletnie odległego technologicznie języka. Masz duże doświadczenie jako konsultant/analityk, więc nie zmarnuj tego, nie warto. Nie istnieje coś takiego w przyrodzie No, może w Comarchu
 2. Too big, too small. Size does matter after all. Zu groß, zu klein, Er könnte etwas größer sein! Rammstein to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. Trzy lata temu zespół został oskarżony przez przedsiębiorstwo Holocaust o antysemityzm, bo w teledysku "Deutschland" ukazał scenę egzekucji żydów przez nazistów. 😅 Skandal wokół Rammstein: „trywializuje Holokaust“ – DW – 28.03.2019 Teraz wynajęli idiotkę na tyle niedorobioną intelektualnie, że nawet nie zwróciła uwagi, aby podać jakąś bardziej wiarygodną datę koncetu zamiast 2020 roku, kiedy nikt nie koncertował z powodu koronapsychozy. 😅 A tak poważnie, to gość chyba oberwał za zaloty do wielkiego wschodniego niedźwiedzia, u którego wielokrotnie koncertował, a nawet śpiewał razem z TaTu.
 3. @Jellyier a jak u Ciebie z dostępnością do płci przeciwnej? Masz za sobą jakieś dłuższe/krótsze związki? Masz teraz jakąś stałą partnerkę, z którą możesz mieć regularny stosunek?
 4. W państwie prawa takie stowarzyszenie zostałoby zdelegalizowane, a jego członkowie mieliby zarzuty, ale żyjemy w państwie PiS. Mam nadzieję, że antylewackich vlepek, szali, banerów będzie co raz więcej. Dziś u siebie na osiedlu widziałem zdewastowany przez ŁKS graf Widzewa. Zastanawiam się co musi się stać, żeby kurestwo kibicowskie poszło po rozum do głowy i stanęło ramię w ramię przeciwko prawdziwemu wrogowi, Legia razem z Polonią, ŁKS z Widzewem, a Cracovia z Wisłą. Rozpoczął się miesiąc dumy pedofilskiej - idealny czas na potraktowanie zawodowych pedofili bejsbolami.
 5. Ta faszystowska fundacja już nie raz współpracowała z UEFA. Kiedyś w internecie znalazłem ich pseudo raport dot. propagowania "neofaszyzmu" na polskich stadionach. Dostało się między innymi Zagłębiu Lubin i Legii Warszawa np. za szaliki klubowe z celtyckim symbolem "White Power".
 6. Ciekawe, bo kiedy "Tygrysek" odjebał w 2017 roku akcję z powstaniem warszawskim i cała polska "prawica" rozpoczęła bojkot napoju, to jego sprzedaż... wystrzeliła w górę. Pamiętacie tę akcję: "Zasłoń Tigera", w lodówce sklepowej? Jedyny prawilny North Face
 7. Witamina 25(OH)D: 40,90 ng/ml. 😎 @Lynch jak u Ciebie z poziomem witaminy? Domyślam się, że z końskimi dawkami poziom już od dawna "toksyczny". Zastanawiam się teraz, nad 8k od Ostrovitu, ale max pięć razy w tygodniu.
 8. @Trevor jeżeli nawet nie pracujesz w biurze, to jest to ciężki kawałek chleba. 😕 Każda osoba, która jest zielona, ale wie którym przyciskiem włączyć laptopa i czym się różni Word od Excela, powinna znaleźć sobie jakiegoś dobrego nauczyciela od programowania. Kurs programowania może być zbyt wysokim progiem, jeżeli ktoś nigdy nie widział kawałka kodu, a Javę myli z Javascriptem. Osobiście polecam kanał Pasja informatyki i kurs C++, gdzie Mirosław Zelent tłumaczy zagadnienia programistyczne jak dziecku. Przejść sobie przez cały kurs po kilka razy, porobić parę zadań, starać się nauczyć zagadnień w ten sposób, aby umieć je wytłumaczyć innemu laikowi. W ten sposób z jakąś wiedzą dot. programowania można iść na kurs / bootcamp etc., a po samym takim kursie nie napalać się od razu na pracę junior developera. Ja karierę korpo szczura zaczynałem w branży BPO, pracowałem z danymi, excelem, SAP itd. W ramach możliwości ułatwienia sobie pracy pojawiła się możliwość pisania kodu VBA. Po trzech latach trafiłem na stanowisko wsparcia aplikacji bankowych, a następnie przeniosłem się wewnętrznie na programistę baz danych.
 9. Jako osoba, która od dwóch lat trenuje boks, również polecam znaleźć sobie trenera i trenować w parze, bez udziału osób trzecich. Co najmniej pół roku takiego treningu, aby złapać podstawy i wyrobić sobie dobre nawyki, to minimum, aby myśleć poważnie o kontynuacji treningów, np. na zajęciach grupowych. Wszystko też zależy od tego kto jakie ma oczekiwania od SW. Ja chcę jedynie rozgrzać kręgosłup, wypocić się jak świnia, spalić mnóstwo kalorii i "podrasować" górne partie ciała. Żadne zadaniówki, ani tym bardziej sparingi mnie nie interesują. Zaczynałem boks na zajęciach grupowych. Na szóstym treningu mieliśmy zadaniówkę - tylko lewy prosty, ale niestety trafiłem na żydowskiego radykała z ŁKSu, który trening pomylił z zawodowym ringiem, a że był doświadczony, to dzięki jego lewemu prostemu trafiłem do szpitala na tomografię głowy (na szczęście nic poważnego się nie stało).
 10. Hmmm... Ciekawy temat, ale zastanawiam się, czy 20k na rękę jest faktycznie potrzebne przeciętnemu zjadaczowi chleba, który nie pragnie ani kariery partyjnej w spółkach skarbu państwa, ani oddawania się w całości bogatemu biznesmenowi (to raczej wersja dla pań z cyklu "proud slut"). Na pewno w mojej branży informatycznej takie zarobki są osiągalne, ale tak jak pisał @maroon - wszystko jest poprzedzone wieloma latami pracy w ciekawych, rozwijających projektach, studiami, dokształcaniem się w ramach webinarów, szkoleń, bootcampów etc. I tak - dorobienie się w Januszexach jest nieosiągalne nawet dla tych, którzy nimi rządzą. Dlatego tutaj przewagę mają wszystkie korposzexy, ponieważ z góry wiesz, że np. po roku pracy czeka Cię podwyżka, znasz ścieżki rozwoju + dobry korposzex zaoferuje pakiet socjalny, z którego możesz mądrze korzystać, jeżeli wiesz jak. Trzeba jedynie uważać na całą kolorową propagandę korposzexów, które wmawiają pracownikowi różne bzdury - tutaj na szczęście pojawia się praca zdalna + brak przymusu angażowania się w życie społeczno - rozrywkowe firmy, więc można jebać system do woli.
 11. Dziś wlatuje ostatnia - czternasta tabletka. Samopoczucie na plus. Kiedyś już o godz. 13:00 miałem dosyć roboty, dziś siedzę na dupie przed laptopem do 17:00 i robię to co mam robić. Tylko czasami odkładam sobie parę rzeczy na wieczór. Teraz na palcach jednej ręki liczę dni, w trakcie których ziewam. Rano nie ma w zasadzie żadnych oznak zamulenia. Przestałem też budzić się w nocy po piętnaście razy, udaję mi się przesypiać te 5-6 godzin w całości. Będę miał chwilę czasu, to umówię badania krwi na 25(OH).
 12. Wolę boks. Taniec na rurze zostawiam korpokurwom z dredami, kolorowymi torebkami i workiem na ziemniaki zamiast spodni/sukienki. Idealny sport dla ich stylu życia.
 13. Zapomniałem dodać, że jestem alergikiem. Nie, z tym akurat nie byłem u laryngologa, ale i tak zalecam wizytę. Obejrzy Ci gardło, uszy, nos i wsadzi przez niego do krtani rurkę, aby obejrzeć całość górnych dróg oddechowych. Dowiesz się wszystkiego o swoim nosie.
 14. Na 99% masz krzywą przegrodę, u mnie też przy wyschniętej śluzówce nosa czasami leci krew i tylko z lewej dziurki. Czasami też z przemęczenia i zbyt wysokich temperatur, rok temu pewnego dnia przy 35 stopniach miałem wieczorem trening bokserski w klimatyzowanej sali. W środku treningu pociekła mi krew. Zalecam dobrego laryngologa + badanie endoskopowe, będziesz miał wszystko czarno na białym. U mnie w mieście, gdzie łódeczka w herbie jest taka zabawa kosztuje 240 zł.
 15. @Grzesiek ciekawe co piszesz, bo ja jestem teraz na 20k jednostek co trzy dni w formie leku i po wybraniu połowy tabletek czuję kolosalną różnicę na plus. Opiszę to szerzej w innym temacie związanym z testosteronem. Problem w tym, że prawie nikt nie ma możliwości, aby codziennie w okresie maj-wrzesień przebywać na świeżym powietrzu w godzinach 10-13 z gołą klatą i plecami, przez które organiznm chłonie D3 ze słońca. W moim przypadku pozostaje tylko tabletka, dlatego szukając dobrych supli na Allegro zawsze zaznaczam opcję "czysty (bez dodatków)".
 16. Sorry za odkopanie prehistorycznego tematu, ale czym spowodowane są tak ogromne różnice w optymalnych poziomach D3 dla Polaków i np. Anglików? Ktoś jest w stanie potwierdzić, że to medycyna rokefelerowska zaniża Polakom normy i tam gdzie w Polsce zaczyna się stężenie wysokie, to dla Anglika jest to absolutne minimum? Czy może różnica tkwi w miarach? Szukam potwierdzenia słów dr. Czerniaka (btw. tego filmu nie da się odnaleźć poprzez wpisywanie fraz w wyszukiwarkę YT, ciekawe dlaczego xD): Jak długo można dziennie brać NAC 500mg? To antyoksydant i słyszałem, że po miesiącu lepiej brać co raz rzadziej.
 17. + cały roast Wiśniewskiego. Wiem, że roasty to nie stand-upy, ale występują tam stand-uperzy.
 18. Zmieniam zdanie. Na pierwsze miejsce najlepszych numerów na płycie ląduje... Utwór przypomina Confussion z HTSD. Pierwsza zwrotka i refren wgniatają mnie w fotel. A tak by the way, czy ten fragment poniżej z Inamoraty czegoś Wam nie przypomina? 🤪 https://youtu.be/nusha8VOYVY&t=1m13s
 19. A obejrzę sobie. Ostatnia walka Polaka o mistrzostwo świata jaką oglądałem, to Adamek - Kłyczko 2011. TVP Sport?
 20. Skoro już zmarnowałeś parę chwil na przegląd moich tematów, to mogłeś również przejrzeć moje posty, w których wielokrotnie udzielałem różnych porad. Owe porady wnoszą więcej, niż 3258496542035234 z kolei temat o polkizmie i podwójnych standardach kobiet, który został przedyskutowany na forum na wszelkie możliwe sposoby. Na szczęście spełniam się w innym zawodzie, który zapewnia mi zarobki większe niż 80% Polaków. Nie muszę pracować z sieciami, zwłaszcza, że nienawidzę adresacji IP.
 21. Dzisiejsze top tematy to taki cringe, że wymiękam... Ograniczyłbym tematykę tego forum do rozwoju osobistego, zdrowia i zarabiania. Nie potrzebuję nic wiedzieć o powyższym temacie, ani nawet o istnieniu portalu extraswiecie.pl.
 22. Ehhh... chciałem wytrzymać pięć dni na no-fap, ale wczoraj na basenie razem z mężem przyszła laska koło 50 lat, z ciałem i cyckami lepszymi niż Brandi Love. Nie wytrzymałem i wczoraj wieczorem zrobiłem sobie pamięciówkę... I jak tu nie walić?
 23. No, cały albumik: W Hardwired nie pasowało mi wiele rzeczy m.in. "plastikowa" perkusja, przeciąganie utworów - tak jak w "Atlas Rise!", czy ton gitary, ale po przesłuchaniu 72 Seasons zacznę doceniać Hardwired. Cztery utwory warte uwagi: 72 Seasons, If Darkness Had a Son, Lux Aeterna i Shadows Follow. Reszta do wyjebania. Całościowo If Darkness Had a Son wydaje się być najlepszy. Shadows Follow ma z kolei najlepszy mostek. Wasze odczucia?
 24. Suski wszystko wyjaśnił, możemy spać spokojnie: Ukraińskie zboże w Polsce. Marek Suski: To wina Putina - Polsat News
 25. Ostatnio ta mi wpadła w oko: https://www.massimodutti.com/pl/koszula-slim-fit-ze-stojka-100-len-l00140440 Youtuber Mariano di Vaio miał taką na jednym ze swoich filmów:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.