Jump to content

Główny_Inżynier

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

14 Dobra

About Główny_Inżynier

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Minęło trochę czasu. Co udało mi się zyskać? W sumie niewiele. Przestała umieszczać zdjęcia psiura w necie i na grupach, co mnie wkurzało strasznie. Zaczęła się liczyć bardziej z moim zdaniem, bo nie wymyśla już ustaleń z mamą, gdy jestem w pracy. Jak dotąd nie szantażowała mnie wyrzuceniem z mieszkania, choć raz się pokłóciliśmy. Co dalej leży? Codziennie się widuje z tym siersciuchem mimo zapewnień, że tego nie robi. Jednak podejrzewam, że nie jest to jej inicjatywa, tylko jej mamuśka go narzuca. Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ona wprost mówi, że
 2. @FraterPerdurabo ale zrobiłeś mi dzień. Zaraz zobaczę tą stronę. Do tej pory wystawiałem rachunek, jednak dochód nie mógł przekroczyć 1500 zł (połowa minimalnego wynagrodzenia brt miesięcznie). Gdybym przekroczył to miałbym obowiązek założenia działalności, a u mnie to jest naprawdę dość okazjonalnie. Dzięki wszystkim.
 3. Miałem trochę oszczędności, ale jak mi rata dobiła do 1500 i tylko 100 zł kapitału to zacząłem nadpłacać czym się da. @Piter_1982 zapomniałem napisać, że często jak ktoś dzwonił to pytał się czy fakturę wystawiam. Z tymi przepisami to jak najbardziej ciekawy kierunek. Mam mniej więcej ogarnięte jak przeprowadzić odbiór stacji transformatorowej i proces podpisania umowy, może w tym kierunku powinien zacząć się też ogłaszać. U mnie w okolicy jako takich firm nie ma, bo to Zagłębie miedziowe😁 @Spokojnie ja właśnie nie mogę tego pierwszego zlecenia
 4. Niedawno stuknęła mi 30-stka. Pracę zawodową w sektorze energetycznym zacząłem zaraz po technikum elektrycznym, w międzyczasie studia elektrotechnika, z czasem uzyskałem uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej ( w marcu tego roku uprawomocniły mi się), poważne inwestycje na etacie w firmie. Obecnie pracuję jako kierownik budowy w firmie budowlanej w sektorze energetycznym. O co chodzi? Czuję, że pracując na etacie doszedłem do szklanego sufitu. Nie osiągnę tu więcej nic. Ani finansowo, ani zawodowo. Chciałbym zrobić coś, co pozwoli mi wykorzystać w pełni możl
 5. Też tak uważam, dziewczyna jest skupiona na dziecku i tylko ono się dla niej liczy. Jesteś to jesteś, nie ma Cię to trudno, jest kodeks rodzinny gdzie jest napisane co się należy przy narodzinach, a później alimenty. Tylko codzienna praca i spokój może uratować. Te dda wcale nie ułatwia sprawy. Każdy dzień to walka o ten wzrost, aby odzyskać kontrolę. Tu nie może być rewolucji. Staramy się zbliżyć, będę dawał znać, co się dzieje. Rozmawiałem też na priv z użytkownikami z forum. Mogliśmy też szerzej i szczerze pogadać. Wydaje się, że fakt dziewczyna ma przewagę, ale nie jest jeszcze
 6. Gdyby nie dziecko to decyzja byłaby wiadoma. Zaniedbałem parę tematów, przeoczyłem czy też nie dostrzegłem różnych znaków Dziś muszę dzień w dzień budować swoją pozycję, stawiać ramę, a jednocześnie być wyrachowanym. To będzie gra w szachy level expert bez możliwości cofnięcia ruchu, ale z możliwością podpowiedzi na szczęście.
 7. Teraz stara się mnie wykoleić. Szuka, czego się dowalić i w ogóle. Tekst, a jakbyśmy się rozstali to szukałbyś następnej dziewczyny? Ja mówię tak, szukałbym i wiedziałbym na co uważać. Od razu zmiana tematu. Teraz to tylko wyrachowanie i chłodna kalkulacja. Uznała, że jesteśmy tylko rodzicami dziecka.
 8. Trochę by posiedziała, trochę weekendów zarwała, a potem by się uspokoiło....
 9. Czasem tak jest, że się pojawia sytuacja, że jakby sie człowiek nie obrócił to dupa z tyłu. Przeczekam to, będę obserwował, robił swoje, a potem się okaże, co dalej. Ślub nie wchodzi w grę, bo to przede wszystkim byłaby farsa....powiedzieć przysięgam Ci tere fere, a tak naprawdę składam przysięgę psu jej matki. Z tym, że przy rozwodzie istnieje szansa, że będzie orzeknięcie o jej winie, ale to duże ryzyko. Ten będzie żył dłuuuugo i szczęśliwie.... 0 stresów, karma, smakołyki, głaskanie, dogadzanie. Jedyne co ma nie tak, to słabe stawy. Urodzi
 10. Pragnąłem dziecka i wiem, że jeżeli ono zostanie w tym chorym układzie matka-Babka-pies i inne baśniowe stwory, to są małe szanse, ze będzie normalne.
 11. Z tą matką to są moje domysły. Nie jestem pewny na 100 %, ale tak się domyślam. Są takie a nie inne znaki ku temu. Ona już czuje ten ból starości, samotności, dlatego tego pieska tak trzyma i chce córeczkę ściągnąć. Nie patrzy sie, że ona będzie nieszczęśliwa, a dziecko będzie emocjonalnie skrzywdzone. Na początek tyle, nie chce, żeby dziecko się wychowywało samo.
 12. Na tym grillu widziałem jak matka potraktowała ją - darła się, że mięso się zepsuje i nieważne, że ona się źle czuła. Bo można było inaczej to zrobić, a moja dziewczyna nie pomyślała!! Skandal. Niby nie miała więcej partnerów, ona bardzo rzadko pije. Na co dzień zajmuje się wnukami i wpier....w nasze sprawy. Fakt, że dziewczyna jest mocno niedowartościowana.
 13. Trzeba dotrwać do końca ciąży, potem testy i stopniowo ją uwalniać od tego babińca.
 14. Gdyby miała dziecko, to nie związałbym się z nią w ogóle, bo z takimi kobietami w ogóle nie chciałem mieć do czynienia. Mi pies nie przeszkadzałby, gdyby był ułożony i normalny. Niestety był wredny, a do tego ona za nim latała, dlatego kazałem jej go zabrać z domu, co ona uczyniła. Pisałem o tym, może umknęło Ci. Ja się już zajmowałem tresurą i spoko mi szło. Przestał skakać ect, ale jak tylko ona z nim spędzała czas, to wszystko wracało na start. Najlepsze rozwiązanie to znika pies. Jednak ona jest zdania, że ojca może nie być, ale pies musi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.