Jump to content

Samiec:)

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

124 Świetna

About Samiec:)

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,522 profile views
 1. tego Ci nie powie nikt, na Coingecko masz info że już w 7 dni zarobił 45 procent i nie wiadomo czy nie jest przewartościowany ale dopóki BTC bedzie rosło to i VET też.
 2. ja kupowalem za 0.04 ciekawe ile to podskoczy
 3. urósł 17 % kupiłem na ostatnim dołku, ale obawiam się że nie będzie dużo rósł dalej
 4. Trzyma ktoś z was w portfolio REEF? Zrobił mi trochę procent od kupna ale zastanawiam się żeby wymienić na coś innego bo aktualnie wątpię że pójdzie coś jeszcze w górę bo nie ma żadnych wydarzeń pod to aktualnie.
 5. @Szczery Człowiekto żeś teraz wygrzebał...😅Ale skoro już zostałem przywołany do odpowiedzi to opowiem trochę. No więc od 2016 dużo się zmieniło ale nie zawsze robiłem takie przerwy w spożyciu mąki, cukru no i zbóż ogólnie. Wtedy co byłem na takiej diecie polepszyło się dużo więc z pewnością mogę powiedzieć, że zadziałała. Potem jak to w życiu bywa trochę człowiek zapomina trochę też praca tu i tam i tak się powoli wypada z takiego przestrzegania diety. Ale za to mogę się pochwalić co udało mi się przez te 4 lata osiągnąć. Odstawiłem w ogóle smażone jedzenie myślę że już raczej do końca życia u
 6. Mam nadzieję bo weryfikację adresu rozpocząłem 24.02 i wysłałem im zwykły rachunek za internet więc powinni to uznać. Gorzej jak będzie to do 06.03 trwało a krypto pójdzie w górę i bym chciał cos sprzedać a nie mogę.
 7. Też mogłem kupić i sprzedać bez weryfikacji adresu aż tu nagle dziś nie działa i nie mogę sprzedać dosłownie nic, na weryfikację adresu muszę czekać do 06.03
 8. Kolejna sprawa. Miałem kupione REEF ale stwierdziłem, że zamienię chwilowo na coś innego no i problem taki że nie mogę sprzedać bo mam nieukończoną weryfikację adresu. Patrzyłem też na inne krypto co mam i w sumie to nic nie mogę sprzedać bez ukończenia weryfikacji. Jednym słowem jestem aktualnie w dupie bo kupiłem sobie na dołku i jakbym chciał teraz coś sprzedać to brak ruchu. O co tu chodzi:
 9. Czy ma ktoś jakiś sposób aby wypłacić z Binance kasę w euro na konto ?
 10. To zrobiłbym tak. Auto w gazie za około 10/15k jakieś małe i oszczędne gdzie części nie są drogie w razie gdyby coś się działo. Resztę zostaw i inwestuj te małe kwoty plus pracuj cały czas i zbieraj na wkład własny. Uzbieraj ze 50 k znowu i potem zobaczysz co dalej czy odwidzi ci się własne lokum czy dalej będziesz miał chęć kupić. Jak Ci przejdzie to kasę inwestuj a jak będziesz chciał kupić to kupuj wtedy. Miedzyczasie autko ci pomoże wyrwać się z domu, poznać nowych ludzi i zacząć lepiej żyć. Taka moja rada
 11. powiedz jaki budzet jakie miasto bo moze sie okaze ze i na lokum i na auto cie bedzie stac
 12. Czyli według ciebie lepiej kupić monety złote jak zaczną się wakacje? O ile to może spaść w dół od obecnej ceny?
 13. w sensie zamienić na binance usdt na xrp i wtedy słać na bitbay na adres xrp?
 14. Czy koszt przesłania USDT z Binance na Bitbay to zawsze 14 $
 15. I słynne: ja daję plan a ty kaskę, myślę że układ sprawiedliwy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.