Jump to content

Confuser

Użytkownik
 • Posts

  257
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Confuser's Achievements

Starszy Kapral

Starszy Kapral (5/23)

477

Reputation

 1. Namioty namiotami.. Co się dopiero zacznie dziać jak wejdzie zima? Na południu europy to jeszcze sobie pod mostami w namiotach na spokojnie przezimują - w Polszy już nie.
 2. Ja się bujam na sezon czymś takim: Daje radę, przyjemne, a i trasę do Włoch ogarnia
 3. Czytaj: pozycja do organizowania zakupów na owocowe czwartki i zamawiania pizzy jak morale spada.
 4. Hmm.. tutaj bym się trochę nie zgodził. Zachód staje się dla Chin coraz bardziej antagonistyczny - w takim dziwnym samobójczym pędzie tego zachodu. No i ta konfrontacja militarna z USA czai się już za rogiem. Chiny bardziej są skupione na Afryce bo tam i tańsze zasoby ludzkie, i minerały - a i Rosja aktywnie pomaga niwelować zachodnie wpływy (vide Niger). Już o zachętach gospodarczych BRICS nie wspomnę. Także, tego ten.. Europa z zielonym ładem skąd będzie brała panele fotowoltaiczne? Czy baterie do tych elektrycznych samochodów? Zawinie się prędzej niż myślimy. Przedsmak już był jak siadła logistyka (czy to Evergreen czy covid) i przerwany został łańcuchy dostaw.
 5. Z moich doświadczeń z wojskiem polskim - beton, gruz i kamieni kupa. Zero inicjatywy czy jakiejkolwiek własnej woli. Każdy kontakt na poziomie oficerskim to jakbym widział filmy z czasów PRLu - łącznie z zakapiorskimi mordami. Z szeregowcami - dużo lepiej, ale zblokowani bo "nic nie mogą". Z naszymi "sojusznikami" to tylko przez tłumacza gdzie powinni się dogadywać już od ponad 8 lat - aby chociażby awansować / delegować jakiegoś oficera z językiem? Chuj, kapitan łazi z tłumaczem. Duże, wielkie zero.
 6. I się facet poświęca zapierdalając jak wół na tą rodzinę aby tej rodzinie nie brakowało. Od poświęcania się małemu dziecku jesteś Ty, zwłaszcza w takim a nie innym okresie. Zaraz się wrzucisz na L4, potem macierzyński - i tak będziesz siedzieć w domu przez następne 2 lata. I zamiast to ogarniać - to marudzisz "czemu mój facet nie robi tego samego co ja". Jeszcze jakbyś rzeczywiście była za tą rodziną - ale też tak jakby Ci ona przeszkadza, nie? Rodzicom pozwalasz decydować co zrobić z mieszkaniem. Jak na moje to chociażby przez takie rzeczy pokazujesz że gotujesz się na wyjście z tematu i nie jesteś 100% w temat "rodzina". Więcej grabisz (czytaj - do siebie) niż kosisz ten trawnik. I zamiast też zagryźć zęby i sie przemęczyć przez ten okres - to nie, szukasz atencji i przyklasku i to na tym forum. Tylko się dziwię że ten przyklask jeszcze tutaj znajdujesz..
 7. Ja nie kumam.. normalnie robi się z tego Pudelek czy jakieś inne Bravo (już nie wspomnę jakieś teksty na zasadzie "Twoje emocje są ważne, rzuć go!") ale jakoś nikt nie przetłumaczył jeszcze lasce jak krowie na rowie więc może ja to zrobię. Macie jedno dziecko. Drugie w drodze. Remont na chacie. Nic z tego nie jest za darmo. Koleś czuje presję - głównie finansową - więc pracuje w chuj bo ktoś na to musi zarobić. I - stety niestety - nie będziesz to Ty tylko On. Więc się koleś wywiązuje. A że z pracą wiąże się stres - to koleś potrzebuje czasu dla siebie żeby ochłonąć. Bo pewnie tego spokoju w domu z Twoimi uczuciami nie znajduje.
 8. Nie czytałem ale się wypowiem: tak, jesteś. Czy masz pojęcie jak wygląda obecnie gospodarka? Czy wiesz jak obecnie wygląda rynek w którym robi Twój mąż? Czy wiesz jak wygląda obecnie rynek pracy - zwłaszcza w waszym regionie? Czy nadal zostaniesz z mężem jeśli straci pracę i nie będzie w stanie dostać / stworzyć nowej? A może po prostu musi więcej pracować żeby go było stać na kochankę?
 9. Trochę dłużej żeby dotrzeć do sedna ale zawsze: Pokazany wywiad z chinką rozbraja - zarabia 3.5k yuanów miesięcznie ale oczekuje 5 mln wiana. Nieźle.
 10. No to załóżmy że się nawet zgadzam to teraz uświadom sobie, że to jest właśnie reprezentant naszych obrońców a Ci którzy w służbie pozostają są w dużej mierze znacznie od niego gorsi / zbetonowani / nierealni. Lepiej Ci z tym?
 11. Czy tylko mi gdzieś się tli taka informacja że najczęściej otrzymywanym prze Ukraińców paszportem za łapówki był właśnie paszport gruziński? Nie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.