Jump to content

MM_

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

805 Świetna

About MM_

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze kumplom powtarzam jedno - gadajcie ile wlezie z babkami, bo trzeba skilla szlifować. Koleżanki, koleżanki w pracy, koleżanki koleżanek, kasjerki, babki w kolejce, babki w urzędzie, pielęgniarki itp. Do znudzenia aż będzie 0 stresu.
 2. Dokładnie. Masz poczucie własnej wartości, jakieś cel w życiu to zostaw szmaty, które dają na boki na szkodę innego faceta. Jak to mawia kumpel „na śmietniku go nie znalazłem”.
 3. Parę słów od prawnika: - pukanie cudzej żony nie jest karalne (tylko z perspektywy naszego forum słabe); - tzw. grożenie zniszczeniem w pracy to 190 kk, ja bym zasugerował typowi, że mocno to rozważasz; - szkalowanie, niszczenie twojej opinii np w rodzinie to 212 kk; - jeżeli pracodawca by zwolnił ciebie za coś takiego to masz skuteczne odwołanie w sądzie pracy bo to niezwiązane z pracą. Ja bym wyluzował, bo nie zrobiłeś niczego co w świetle prawa jest karalne a typ tak naprawdę to może żonie z liścia dać.
 4. 2x 45m w premium lokalizacji w Wawie; 1x29m na obrzeżach. To może nie ten wątek, ale przyrosty cen w Wawie to było 60-100% i głównie mi zależy na budowaniu wartości a nie czynszach, które są teraz niezłe. Jedyne czego żałuję tu zbyt późne wejście na rynek i czajenie się.
 5. Czemu ankieta kończy się na 8000? Ja z samego najmu mam 11000. Chociaż zróbcie próg 10% najbogatszych czyli 12000+
 6. Wygląd, hajs, lifestyle, dowcip. Na każdą działa inna konfiguracja tych 4 cech. Jak tu pisałem wcześniej nie jestem chadem i określam się z wyglądu na 7/10, ale do innych rzeczy babki lepią się niesamowicie i wychodzi sumarycznie 10/10 i maślane oczy. Szczególnie jak rozśmiesza się je konkretnie. Serio za bardzo teoretyzujecie, za mało rozwijacie się w koniecznych dziedzinach i za mało zagadujecie kobiet.
 7. Bardzo istotną rzecz napisałeś. Tego typu babki mają nędzny mental i są nudne w życiu. Nie rozwijają się, nie chcą poznać możliwości, liczy się insta, modne ciuchy i lans. Najlepsze, że marzą o facetach ze statusem, ale nie zdają sobie sprawy, że tylko w filmach to są chady Massimo 1.9m. Na sukces się bardzo ciężko pracuje i płaci wysoką cenę. Nie chce się nim dzielić z jakimś przygłupem hot dogi podającym na Orlenie.
 8. Wszystkie media na właściciela lokalu. Takie rozdzielenie jest po to, żeby nie płacić ryczałtu 8.5% od części za media.
 9. 11. Brak nałogów, nie pali, pije tylko okazjonalnie 12. Brak bad boyów w przeszłości 13. Niska neurotyczność 14. Brak mentalności ofiary, branie odpowiedzialności za swoje życie 15. Naturalna chęć do seksu bez traktowania go jako narzędzia do dyscyplinowania
 10. Nie ma żadnych spadków. W 2022 kupiłem kawalerkę na Tarchominie za 10500 z metra (wynajęła się w 2h od kulturalnej parki), a teraz kawalerka po drugiej stronie ulicy 13200. https://www.otodom.pl/pl/oferta/kawalerka-tarchomin-dobra-na-inwestcje-ii-q-2025-ID4kjmA Kolega z biura nieruchomości opowiadał mi, że rynek ruszył i schodzą im mieszkania co pół roku czekały 60m+.
 11. Nie liczcie nigdy na tabletki stałej partnerki bo zmajstrujecie bombelka i zamieni wasze życie w piekło. Sporo widzę wokoło wypadków przy pracy pań 30-35.
 12. Genuine Burning Desire - ochota na faceta przekraczająca średnie zainteresowanie; chęć na częsty seks, spotkania, odpisywanie bez ociągania
 13. Do wyjaśnienia: - sytuacja rodzinna - nałogi - obchodzenie się z kasą - czy jest smutna czy wesoła - leki na depresję - dlaczego nie ma znajomych - czy ma GBD czy tylko jest zainteresowana
 14. Musiałbym na głowę upaść, żeby dawać atencję lub interesować się sprzedawczynią / recepcjonistką / fryzjerką. Obracam się w swojej bańce społecznej i nie miałbym zamiaru zapraszać do swojego życia p0lki z innej ligi. Tego typu kobiety polują na facetów ze statusem. Dopuszczalna różnica zarobków to max 30%. Większa różnica to proszenie się o wysokie alimenty bo p0lka postanowi ułożyć sobie życie nic nie robiąc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.