Jump to content

MM_

Użytkownik
 • Posts

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MM_'s Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

946

Reputation

 1. Na koniec życia poznam niewiastę z 3 bombelkami od 3 różnych ojców i uratuje ją przepisując wszystko na nią. Kto was tak skrzywdził?
 2. Nie poruszyliście jeszcze tematu czy to jest zadbany chad? Jeżeli są nawyki piwniczne - czyli wymemłane ciuchy, fryzjer raz na pół roku i brak treningu, to baby tego chada nie zauważą. Jest to obiektywna prawda, ja też potrzebowałem rad swoich psiapsi w zakresie stylizacji. Ze swojej strony zalecam habituację mentala - zagadywanie i small talk do każdej kobiety w każdej sytuacji życiowej.
 3. Wiesz, że hejtowanie i zazdrość to cechy Beta. Psy szczekają a karawana wesoło przez życie jedzie.
 4. Pełno widzę negatywów i racjonalizacji, żeby nic nie robić. Kasa, siłka, hobby, dieta, kosmetyki itp. A co mnie obchodzą zapuszczone janusze po 30tce. 41l a kręcę z dwoma 29tkami, poznałem też 36tkę ale zmuszam się do kontaktów z nią i wieje desperą.
 5. Słabe to jest bo jego dziecko kiedyś się o tym dowie. Jako exgwiazda bez blichtru będzie musiał liczyć się z utratą relacji z jedną z najważniejszych osób w życiu - własnym dzieckiem.
 6. Brakuje na tym forum takich głosów. Ssme usprawiedliwianie się i narzekanie. Gdyby do PL masowo zjechali hiszpańscy macho milionerzy to bym się zastanowił, ale co to za konkurencja od kolejnych uberowców i pyszne PL.
 7. Dokładnie, kobiece zmysły: - dotyk (zarost, mięśnie, bf) - wzrok (dobrane ciuchy, higiena) - zapach (perfumy) - smak (myjcie zęby 😀 )
 8. Dlatego najlepszy jest podryw offline. Nie ma takiej ilości do porównania i przebierania.
 9. Im częściej z kobitami gadam tym większe mam wrażenie, że chad to albo na raz albo odpada bo się za dużo bab wokół niego kręci. Black pill się myli. Lepszy jest red pill i lookmaximg oraz samorozwój.
 10. Trochę obok tematu. Trafiłem wczoraj przez psiapsi na babski wieczorek i od razu zostałem grubo zgrilowany przez 2 silne/ niezależne, po czym po godzinie 1 robiła już maślane oczka i to był moment na tel. Ale odpalił się red pill bo po uj mi baba co na dzień dobry z zajebistym szitestem wpada, co to faceta butuje i ma kobiecości tyle co płyta chodnikowa. Poflirtowałem, powiedziałem do widzenia i poszedłem. Ze spokojną głową i życiem.
 11. Red Pill, mam dodatkowy czas, dużą wiedzę i te 10 mln zarobię na luzie + dam kopa w dupę kilkunastu babom co się przez życie przewinęły. Byłem totalnym blue debilem więc kasa mnie nie przekona.
 12. @Obliteraror rozmawiamy o stanowiskach realnych do osiągnięcia, a nie polityczno - biznesowych fuchach. Partner w Kancelarii prawnej/ podatkowej/ audytorskiej; członek Zarządu sp z oo z 10-20mln kap zakł są do zrobienia z ogromnym poświęceniem się temu.
 13. Członek Zarządu w korpo 30k+ netto - perfekcyjny angielski; - wielogałęziowe wykształcenie; - doświadczenie +15 lat; - skille przywódcze oraz miękkie; - bardzo duża odporność na stres.
 14. Dla mnie ściana oznacza mocne pogorszenie urody oraz widoczny spadek zainteresowania u płci przeciwnej. U facetów ściana jest związana z ich decyzjami i beznadziejnym stylem życia i jest to proces odwracalny.
 15. Psiapsi się nie zalicza bo potem wszystko się wali. Orbiterki też są potrzebne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.