Jump to content

Scorsky

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

15 Dobra

About Scorsky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie daj się manipulować z kim masz się kumplować, Ty jesteś tam neutralny, a ewidentnie ten Twój "koleżka" to nie jest ziomek tylko hiena. Jeśli typiarka wartościowa rozumiem dlaczego ten drugi ziomek chce z nią być, nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja że panna poszła do kumpla, aby nie chciała się tylko odegrać a jak tamten zacznie się wkręcać w znajomość to go zostawi. Zasada jeśli ktoś pieprzy na drugiego w grupie kiedy go nie ma to tak samo mówi o tobie kiedy ciebie nie ma, dla mnie znajomość do odstrzału. Teoretycznie nie powinno się ruszać panny po kumplu, ale jeśli jest na
 2. Jak typ mówi za plecami na innego tak samo opowiada na Ciebie kiedy nie jesteś w towarzystwie. W sumie nie powinno się ruszać byłej kumpla może ona się mści w ten sposób na nim chce rozbić przyjaźń.
 3. Masz wersje demo od tej nowej loszki, załóż tindera i ruchaj dwie pieczenie na jednym ogniu, później podziękujesz.
 4. W toksycznym związku kobieta ma cały czas emocje, stres dodatkowo jest niepewna, a seks może być spokojny w tym przypadku jeśli ruchała się pod wpływem zioła to zapamięta to na długo. Zazwyczaj wyznacznikiem związku jest dobry seks, dla jednego baba będzie leżała jak kłoda, a przy drugim będzie ostro chociaż też zależy od miejsca najlepiej sprawdzić gdzieś gdzie nie będzie się stresowała np. rodziców w domu. Powiem na swoim przykładzie seks zajebisty, mówi że najlepszy w życiu, czasami tak jęczy że mam ochotę zapchać jej ryjca majtami, a jak jest to tylko Bóg wie xD
 5. Powiedz że nie widzisz sensu jak ma depresje że łapiesz przez nią doła bo ciągle niezadowolona, albo zablokuj wszędzie.
 6. Skoro nie chce wspominać o tamtym nie najgorzej, bardziej bym się obawiał że ma sentyment do tego ostatniego dalej ma go na insta i snapie. 13 minut temu, Jankowy napisał: Normalny zdrowy związek w którym panna nie jest dla mnie wyłącznie obiektem seksualnym Raczej nie z tą typiarką, kobiety szybko się zakochują i odkochują + seksy po ziole z ostatnim EX
 7. Porozmawiaj z kobitą nie wiesz co ma w głowie, jeśli faktycznie szczera, nie ruchała się na boku może coś z tego będzie, czasami mają dość toksycznych relacji i chcą czegoś spokojniejszego bez rollercoastera emocji. Dowiedziałeś się czegoś o tym psycholu co ma zakaz zbliżania?
 8. Co zechce to powie, patrz że jej wybór z kim była i przed kim rozkładała nogi, seks po ziole podobne zapada w pamięci jeszcze jak miała z typem pierwszy raz może często o nim myśleć, uważaj żebyś nie był pocieszeniem a jak tamten bardzo zatęskni to zechce wrócić do niego. Spróbuj się dowiedzieć jak bardzo toksyczny był ten drugi no ale jeśli ma zakaz zbliżania do innej mogło być grubo stąd zryta głowa.
 9. Poczytaj mój temat jest w tym dziale. Dwóch ćpunów EX, jeśli coś z nimi brała albo jarała i był po tym seks na zawsze zostało jej to w głowie, nie przeskoczysz tych emocji. Jeszcze ten zaburzony, wiesz jakie akcje jej robił?
 10. Naszła mnie taka rozkmina, kto to jest bad boy? Przykład mnie od podstawówki zawsze jakieś wybryki, bójki w szkole, na imprezach, skłonności do alkoholu i używek, było trochę pojebanych akcji za które mógłby być kryminał, każda kobieta traktowana w taki sposób jak ona mnie traktowała. Teraz typ sprawiający wrażenie dobrego dla społeczeństwa, a w domu mega toksyk i tyran, zawsze robi z siebie ofiarę, kobiecie masę kompleksów, manipulant, przemoc fizyczna i psychiczna, wymusza wszystko i grozi że się zabiję jeśli kobieta chce odejść Jak na to patrzycie?
 11. Świetne to mało powiedziane, nie ma żadnych granic i robię co chcę... Obecnie nie ma za wielu znajomych, dawniej sporo patusów i patusiar, zresztą to byli i są nasi wspólni znajomi.
 12. Jakoś na początku liceum, trafiła do psychologa, później było lepiej, w końcu trafiła do psychiatry pojawiła się depresja i od wtedy jest na antydepresantach W drugim związku byłem strasznie toksyczny, wtedy też się z nią znałem moja ex była jej przyjaciółką, więc na pewno wie co odwalałem staram się o tym jej nie wspominać. DDD/DDA odpada ma strasznie ciętych na alkohol rodziców, myślą że ona grzeczna była, mama dyrketora w szkole, a tato prokurator
 13. Dla mnie to nie bad boy, a osoba z niskim poczuciem wartości podbudowująca swoje ego krzywdząc drugą osobę, gdyby miał jaja to by podszedł. Nie jestem rycerzem, ze mną nie ma łatwo po prostu nie robię jej tyle chorych akcji co wcześniejsi, zresztą mówi że nikt jej tak nie denerwował jak ja xD Staram się od tego odciąć co było kiedyś, w poprzednim związku już było naprawdę dobrze, dziewczyna studiowała prawie na drugim końcu polski, a ja do pracy za granicę i się nie utrzymało.
 14. To nie taka prosta sprawa, wiem że się kiedyś cięła i było z nią na prawdę tragicznie, zresztą ze mną nie było lepiej no może się nie ciąłem ale uciekałem w alkohol i jaranie zioła, prowokowałem bójki, itp. Przy niej czuję się lepszy bo raz nie jaram już, drugie nie ciągnie mnie do alkoholu, itp. Gość jest mocno zjebany, kiedyś opowiadała jego akcje jak się spotykaliśmy w gronie znajomych, każdy jej mówił żeby odeszła tamten ją zastraszał, mówił że skończy ze sobą, nagrywał z ukrycia seks bez jej zgody, była przemoc psychiczna i fizyczna (o jednej akcji co opowiadała to
 15. Czyli zostać przy podejściu tak jak w poprzednich związkach, korzystać, a później uciekać XD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.